Skocz do zawartości
piciu42

Nazi "Black Ops" Zombi

Rekomendowane odpowiedzi

Nie moge ogarnąć jak przetrwać na Kinie 15+ rudny mój rekord to 14 może to wina tego że gram z randomami ale jak mógłby ktoś napisać najlepiej jakie drzwi kupywać w jakiej kolejności i około w jakich rundach bo chce wkońcu dojść do 20. Na PC w cod waw szło mi lepiej ;d. Jakby ktoś chciał pograć to dodawać. Najchętniej bym pograł z ludzmi z hs.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze idziesz górną drogą, zostajesz w 1 'pokoju' (tam gdzie zaczynasz gre) aż do psów, i wtedy biegnij na góre i otwórz pierwsze drzwi i następne, i kup mp44 (chyba dobrze pisze), tam już jak chcesz możesz posiedzieć runde, dwie i otworzyć parę drzwi aż do 'kina' tego głównego pomieszczenia. Nigdy nie otwieraj drzwi z głównej sali do góry ( w strone podwórka). Bron z mystery boxa, lub ulepsz m16 które jest na ścianię, jest dobre i zawsze możesz dokupić amunicję. = )

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie moge ogarnąć jak przetrwać na Kinie 15+ rudny mój rekord to 14 może to wina tego że gram z randomami ale jak mógłby ktoś napisać najlepiej jakie drzwi kupywać w jakiej kolejności i około w jakich rundach bo chce wkońcu dojść do 20. Na PC w cod waw szło mi lepiej ;d. Jakby ktoś chciał pograć to dodawać. Najchętniej bym pograł z ludzmi z hs.

pierwsze 3 rundy w pomieszczeniu gdzie zaczynasz - pozniej cisniesz do pomieszczenia z MP40 na scianie ktore kupujesz i siedzisz 4 kolejne rundy, nastepnie na "scene" tam ze dwie, odpalasz prad i pijesz juggera :) dalej musisz sobie radzic sam hehe

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra dzięki w miare ogarnąłem gdzie iść thx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko zaprosze. Dodam, że samemu udało mi sie dzisiaj dojść do 14 rundy lepiej niż z randomami -,-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nowy rekord(mój i kolegi) na kino der toten: 42 :tongue: Cała gra trwała około 6.

Przy okazji. Który map pack lepszy First Strike czy Rezzurection? FS mogę mieć 2 razy taniej.

Edytowane przez Mation

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Który map pack lepszy First Strike czy Rezzurection? FS mogę mieć 2 razy taniej.

Wiadomo, że do zombie Rezzurection ;d Moon to zawalista mapka wiem chociarz nie grałem ale jak zagrywasz też często w multi to first strike.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polun1.png

mogę pomóc zdobyc kilka trofek jeśli ktoś szuka.

mam 100% zaliczone więc gram dla relaksu.

w zombiaki idzie grac na kilka sposobów..ja lubię grac o trofea więc raczej nie biję rekordów i nie lubię grac "na glitchu".(choc czasem się przydaje:-)

wychodzę z założenia,że dobrze miec platyne zanim się zacznie grac w zombies.

tylko z headsetem i raczej dojrzali fani zombiaków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam chęć pogrania z kimś ograniętym na podstawowych mapach, na kino der totem doszedłem narazie do 24 fali. Mam playstationeye, to jakby trzeba było to mogę przez niego pogadać. PSNID: Jedrek-13 Dodam jeszcze, że mam 16 lat, a nie 13, tak więc nie będę przez mikro śpiewał czy mówił piskliwym głosikiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

1

Nowy rekord(mój i kolegi) na kino der toten: 42 :tongue: Cała gra trwała około 6.

Przy okazji. Który map pack lepszy First Strike czy Rezzurection? FS mogę mieć 2 razy taniej.

moim zdaniem rezurrection polun1.png

Edytowane przez polun1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możemy zagrać razem Buli ale pod warunkiem że masz HS i na kinie daleko zaszłeś ja np do 38 Rd

I może dziś zagram na ps3 ale chyba dopiero o 18 lub jutro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

!!! nowy rekord ASCENSION 51 rundA :biggrin: 10h trwALa cALa gRa :happy: ALE Warto bylo niezle stATY !!!

możemy zagrać razem Buli ale pod warunkiem że masz HS i na kinie daleko zaszłeś ja np do 38 Rd

I może dziś zagram na ps3 ale chyba dopiero o 18 lub jutro

LOL Ja do 39 dry.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bulek nie dam rady sad.gif ponieważ kabel HDMI poszedł i musze kupić nowy a druga rzecz pad też siadnoł sad.gif przewiduje że kabel i pada będę miał dopiero w wtorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rekordzik. Solo 53. Kino der toten :)

1 Ded, prawie wszystkie perki. Thundergun, blaster ulepszone, małpki.

Gdyby nie to, że była 3 w nocy i musiałem kończyć byłoby dalej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ponawiam chęc pomocy w zdowaniu trofek w zombiakach.tylko mapy moon,cotd,kino der tooten.

bez dzieciaków wrzeszczących do hs

aha..nie walcze o rekord w runach,poprostu lubię wykonywac konkretne zadania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otóż grałem dzisiaj. Totalny koszmar max 16 runda. Tak co jest zbugowane i trzeba moim zdaniem zmienić. Może pierw opowiem moją gra dzisiaj a grałem z 10 razy. Tak po 1 nie mogłem wylosować dobrej broni jak kur może z medzik boxa wylatywać noż albo zwykly kolcik. wylosowałem z 10 razy kolosa i bazuke. Mówie ale teraz bedą padały jak świnie. Niestety nie strzelam prosto pod nogi bądz w ciało i zombi cały nawet nóg nie odrąbało. tak samo niestety z kuszą jest. A teraz bugi lub porostu twórcy nie pomyśleli :

- tak jak wyżej brak broni czasem nawet do 10 rundy (już nie mówie o ulepszeniu jak już wylosuje dobrą)

-zombi zabijają na 2 strzały (znacznie za mało ponieważ zbliżenie zombi na 1m to pewny dead.

-brak broni do walki w zwarciu (jak musisz przeładować broń to JUŻ END)

-bronie masowego rażenia dużo zombiaką nie robią

-czas bonusów przepada nawet gdy rundy nie ma ponieważ się zmienia

-jaki sens ma bonus typu $ skoro i tak dokoła jest ze 100 zombiaków i tak nie wylosuje się broni (nie ma takiej opcji)

-9k pkt wydaje na all napoje a za chwile dedne i napoje przepadają (lekki żal)

Ja bym polecał wprowadzenie perków kieszonkowiec i inne tego typu przydatne

wystarczy że będziesz używał eliksirów i będzie luz . Ja z kumplami jak lagów nie mamy dobijamy nawet do 38 rundy ;) Jeśli chodzi o taktyke to do czasu zdobycia eliksiru do życia to gram normalnie :) tzw. uciekam przed zombi i wale im w łby . Natomiast jak zdobędziesz eliksir z życiem to biegam w kółko np. na scenie zbierając przy tym spory pościg zombich po czym wychodze na prostą odwracam się i wbijam seryjke im w łeb :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś chętny do gry w NAZI ZOMBIES? zapraszam do znajomków i do wspólnej gry ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli ktoś jeszcze nie zrobił osobiście big bang theory na ps3 to mogę pomóc.fajna sprawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli ktoś jeszcze nie zrobił osobiście big bang theory na ps3 to mogę pomóc.fajna sprawa

Dodałem Cie do znajomych i możemy się ustawić na weekend na to trofeum :)

Ogólnie to brakuje mi tylko 4 Trophy na Moon do 100% :)

Edytowane przez Dranz!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam z chęcią dołączę do teamu do zdobycia trofeów na MOON w razie gdyby kogoś brakowało to mam jeszcze kolegę który może zagrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×