Skocz do zawartości
piciu42

Nazi "Black Ops" Zombi

Rekomendowane odpowiedzi

ma ktoś bardzo dobra strategie (nie chodzi mi o solo) doszłem do 28 rundy w czterech a na moje umiejętność to za mało dużo razy doszłem do 29 i mnie wywaliło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś bardzo dobra strategie (nie chodzi mi o solo) doszłem do 28 rundy w czterech a na moje umiejętność to za mało dużo razy doszłem do 29 i mnie wywaliło

sprecyzuj o jaką mapke ci chodzi???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kino der toten i wpisuje się na grę w shangri - la

Edytowane przez kacper5xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kino der toten

ja doszłem do 36 rundy a znajomi do 42

najlepiej z tuningowac m 16 i jeden biega wokół sceny a drugi normalnie

wyślij zapa to ci pokaże :P

Edytowane przez xMAFIA_PLxDJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok... czas na taktykę na "Kino Der Toten" skoro tak wszyscy poszukują.

Taktyka na 2 osoby +

1. Wytrzymujecie w pierwszym pomieszczeniu do 5 rundy (wyjątek stanowią tutaj Piekielne Ogary...wtedy rura do górnych schodów do pomieszczenia numer 3) Nie oszczędzamy pistoletu M1911 Colt , zawsze można kupić M14... do 8 rundy jest jeszcze dobry. Gdy wybije 5 runda powoli się cofamy do górnych drzwi.

2. Gonimy do 3 pomieszczenia i bierzemy MP-40 (swoją drogą... najlepszy wybór jaki może być.) Jeżeli przyjdzie nam zmierzyć się z tymi zombie-wilczurami, to chowamy się za stół koło Stakeout'a i prujemy z pistoletów maszynowych ile wlezie. Gdy wypadnie już "Max Ammo" czekamy grzecznie aż łaskawie cały team przeładuje swoje giwery. W tym miejscu trzymacie się maksymalnie do 9 rundy

3. Po 9 rundzie czas się stąd wynosić... gdyż już MP-40 słabnie. Otwieramy następne drzwi , po czym powoli kierujemy się otworzyć kolejne. Jesteśmy już w sali kinowej. Trzymacie się tutaj dobijając w 4 osoby wszystkie zombie jakie napotkacie (w końcu nie ma nic piękniejszego niż dźwięk 4 automatów strzelających pełną parą prosto w truposzy) Gdy 10 runda się kończy podłączamy zasilanie , konfigurujemy teleporter.

Znamy już lokację Tajemniczej Skrzynki.

4. Robimy sobie przyjemne.. bezstresowe kółeczka... jest lajtowo. Kupujemy wszystkie perki... "Teleportyzera" używamy bez przerwy ,gdy jest już baaardzo gorąco (24 runda+) Najważniejsze to MIEĆ ZAWSZE DOBRY ZESTAW BRONI. Osobiście polecam połączenia:

a) MP-40 (nieulepszone) + COMMANDO - Pack'a'Punched -> Predator

B) MP-40 ( tak samo) + GALIL -Pack'a'Punched-> Lamentation

c) MP-40 (wiadomo już jakie...) + ThunderGun ---> Zeus Cannon

d) MP-40 + Nóż balistyczny ulepszony (gorąco polecam w rozgrywce dla 4 graczy - w końcu natychmiast "respi" powalonego kolegę z podłogi jak w niego "szczelisz"

e) MP-40 + Kusza ulepszona ( bełty przyciągają zombie po czym wybuchają w ciągu 10 sec. Bardzo dobry patent do ucieczek)

BroTip: Dlaczego tak faworyzuję MP-40?

Chodzi o to , że do tej broni jest bardzo łatwo dostępna amunicja, nie trzeba się wysilać... po wypiciu wszystkich perków MP-40 ujawnia stoją prawdziwą moc. Nie ciśnie może już tak mocno na wyższych rundach, ale pamiętajmy , że amunicja do tego karabinku kosztuje 500pkt. Wiedząc , że zawsze na wyższych rundach będziemy kręcić kółka... to zawsze dokupimy do tego pestki. Ulepszona broń w sumie jest tylko potrzebna do zabijania wilczurów(Hellhounds) oraz do ucieczki gdy jesteśmy osaczeni z 2 strony przez zombie. Wniosek? Do MP-40 praktycznie ZAWSZE masz naboje.

Osobiście polecam również losować w skrzyneczce po tak zwaną "Monkey Bomb". Nie dość że sprawia mnóstwo zabawy, to jeszcze jest tak samo jak kusza bardzo przydatna do ucieczek.

Ważne jest by posiadać wszystkie 4 perki. Koszt całego zestawu to 9k

Quick Revive - 1,500 (pierwsze pomieszczenie)

Juggernog - 2,500 (Sala kinowa)

Speed Cola - 3,000 (3 pomieszczenie od góry)

Double Tap - 2,000 (alejka , dokładniej 2 pomieszczenie od dołu)

5. Dobrym pomysłem jest otwarcie wszystkich drzwi z 2 ścieżki ucieczki... w razie czego zawsze i tędy można uciec.

6.Mimo że bardzo kusi staramy się nie łapać bonusów , których broni horda nieumarłych... To bardzo zły pomysł pchać się do mrowiska z kijem.

7. NAPIERNICZASZ DO OSRANEJ ŚMIERCI.

8. Umarłeś? Odpalaj grę od nowa ;D

HAVE FUN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powodzenia w 20+ rundzie z mp40 i ulepszona kusza <LOL> co za stek bzdur :) a dojscie do 30 rundy z takimi zestawikami zajelo by z dobrym wiatrem z 5 godzin hehehe

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MP40 do nabijania kasy jest ok, ale faktycznie - przy wyższych runach wymięka :rolleyes:

Edytowane przez ZielonyPS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wyższych rundach dobre jest ulepszone M16 - więcej amunicji (max 30/270), granatnik, tryb ognia ciągłego i możliwość ciągłego kupowania amunicji, co przy strzelaniu do większej hordy zombie powinno sprawić, że będzie nam się zwracać.

Inną dobrą bronią jest H&K 21 - pełno amunicji (max 125/500), duże obrażenia, a po kupieniu double tap także przyzwoita szybkostrzelność. Zanim amunicja się wam skończy, często jeszcze ktoś z drużyny weźmie bonus Max Ammo. Jeśli jednak amunicja się skończy definitywnie, polecam najpierw go ulepszyć. Jeszcze więcej amunicji (max 150/750), jeszcze większe obrażenia. Jeśli pociąg z zombie będzie za wami podążał, a wy będziecie celować w głowy, mniej niż jeden magazynek sprawi, że zwrócą się punkty za ulepszenie. Wadą tej broni jest oczywiście to, że można ją uzyskać tylko z pudełka z niespodzianką.

Kolejną dobrą bronią jest RPK. Troszkę mniej amunicji, troszkę mniejsze obrażnia, ale dużo większa szybkostrzelność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie zagram z kimś ogarniętym, każda broń daje radę :) mam wszystkie mapy, obowiązkowy HS. Nóż balistyczny + kosa też jest ok :laugh: psn: whitejin13

W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam również szukam OGARNIĘTYCH graczy do zombi. Mapki dowolne, mam wersje hardened edition więc mam map paki z world of war der riesie itp. każda bron opanowana na max. Najlepiej by to były osoby przekraczające 30 rundę w mapkach. :tongue: Moje psn id kristof799 tak samo na xbox live oczywiście mikrofon obowiązkowymam wszystkie DLC

Edytowane przez kristof799

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedługo premiera nowego dodatku ;] Wczoraj był update dodający trofea, no i właśnie zauważyłem jedną dziwną rzecz. Otóż na liście pucharków zabrakło trofea Big Bang Theory , które to dostępne jest na xboxie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również mogę zagrać, Headset oraz wszystkie dlc posiadam... psn: markiz_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie pogram, aczkolwiek głównie w weekendy. Mam HS, First Strike i Annihilation, jestem dość ogarniętym graczem (chyba, że chodzi o FIVE, nienawidzę tej mapy). PSN ID: CzesioTheCamper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wyższych rundach dobre jest ulepszone M16 - więcej amunicji (max 30/270), granatnik, tryb ognia ciągłego i możliwość ciągłego kupowania amunicji, co przy strzelaniu do większej hordy zombie powinno sprawić, że będzie nam się zwracać.

Inną dobrą bronią jest H&K 21 - pełno amunicji (max 125/500), duże obrażenia, a po kupieniu double tap także przyzwoita szybkostrzelność. Zanim amunicja się wam skończy, często jeszcze ktoś z drużyny weźmie bonus Max Ammo. Jeśli jednak amunicja się skończy definitywnie, polecam najpierw go ulepszyć. Jeszcze więcej amunicji (max 150/750), jeszcze większe obrażenia. Jeśli pociąg z zombie będzie za wami podążał, a wy będziecie celować w głowy, mniej niż jeden magazynek sprawi, że zwrócą się punkty za ulepszenie. Wadą tej broni jest oczywiście to, że można ją uzyskać tylko z pudełka z niespodzianką.

Kolejną dobrą bronią jest RPK. Troszkę mniej amunicji, troszkę mniejsze obrażnia, ale dużo większa szybkostrzelność.

zgodze sie ze ulepszone m16 jest niezle, ale granatnik czasami moze przeszkodzic zamiast pomagac, i w okolo 35 rundzie po wystrzelaniu calego m16 nie zwraca sie nam na amunicje, wiec powoli stajemy sie bankrutami :)

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgodze sie ze ulepszone m16 jest niezle, ale granatnik czasami moze przeszkodzic zamiast pomagac, i w okolo 35 rundzie po wystrzelaniu calego m16 nie zwraca sie nam na amunicje, wiec powoli stajemy sie bankrutami :)

zależy jak się ustawia zombi mi tam przy 40 nawet się zwraca i jestem nawet do przodu z kasą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję pomocy przy zrobieniu trofeów na Moon & Call of the Dead.

Najbardziej zależy nam z kumplem na uwolnieniu ekipy pod latarnią, oraz uwolnieniu wróżki z piramidy i zdobyciu wszystkich perków.

Schemat mniej więcej znamy.

W zapie dopisujcie że chodzi o "zombie" ;)

Edytowane przez Dranz!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co jeszcze nie wiedzą, PERK "Mule Kick" pojawił się na wszystkich mapach zombie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy jest ktoś chętny do pogrania na wszystkich mapach Zombie w Call of Duty World at War chodzi o wbicie trofeów które nie wyglądają szczególnie trudno rolleyes.gif

mój PSN id : elvisss81. hs oczywiście jest, chociaż nie zawsze mogę rozmawiać.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, czy byłby ktoś tak hojny, i mógłby podzielić się dodatkiem który zawiera mapę Call of The Dead? W zamian mógłbym zaproponować grę Dungeon Hunter. Z góry dzięki i pozdrawiam. Pozatym jeżeli ktoś chciałby pograć na mapach z w@w albo ascension lub te podstawowe (lecz raczej oprócz five) to dodajcie mnie = ml-22kl-09

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie pogram. Posiadam wszystkie dodatki.

Hs'a mam, ale nie zawsze mogę przez niego rozmawiać.

Jestem ogarniętym graczem :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×