Skocz do zawartości
DaraS

Demon's Souls

Rekomendowane odpowiedzi

Sposób na rozpoczęcie rozgrywki przed mglistą bramą bossa po ewentualnej śmierci w trakcie potyczki z nim:

Jeżeli boss Cię zabije i zobaczysz napis YOU DIE musisz BŁYSKAWICZNIE opuścić grę [PS -> Quit Game]. Po załadowaniu gry i wybraniu opcji LOAD GAME powinieneś pojawić się przed mglistym przejściem do bossa. Nie musisz wtedy przechodzi całego levelu od początku. Działa na 95% pod warunkiem bardzo szybkiej reakcji wyłączenia gry.

Jak to dziala to jestes wielki :D Niedlugo przetestuje

Edytowane przez Selo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa, ale wtedy Demon's Souls traci połowe klimatu ta niepewność i adrenalinka jest bezcenna :P Uwierz mi na słowo i popytaj innych jakie fajne jest uczucie po pokonaniu bossa uczciwą drogą a nie wspomne o przejściu całej gry. Aczkolwiek w pełni cie rozumiem chcesz sobie bez stresowo ukonczyc gre ale to juz nie to samo uczucie :)

Edytowane przez Arcannus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to dziala to jestes wielki :D

Fakt niezaprzeczalny -> jestem wielki -> 190cm 122kg wagi :D

Działa, ale tak jak drk2 wcześniej wspomniał; istnieje ryzyko uszkodzenia save'a.

Należy opanować wychodzenie z gry w momencie, gdy nie ma sygnalizacji diody o pracującym dysku twardym konsoli :)

Gdy już wiesz, że padłeś to błyskawicznie wychodź z gry zanim pojawi się okienko "loadingu".

3 raz przechodzę grę, wielokrotnie stosowałem ten chwyt i save żyje.

W wolnej chwili przegoogluje ewentualność uszkodzenia save'a :)

Działa, ale wtedy Demon's Souls traci połowe klimatu ta niepewność i adrenalinka jest bezcenna

Adrenalinka przy ewentualnej utracie zapisu 100h+ gry też jest niezła haha :)

Swoją drogą większość leveli zaliczonych od startu do bossa posiada jakiegoś rodzaju skróty, które raz otwarte pozostają już otwarte do końca gry. Więc po dobrym rozeznaniu speedrun poprzez każdą krainę wiele czasu nie zajmuje.

Ja przyznam że chwyt Quit Game stosuję, gdy jestem bardziej podirytowany i chcę na szybko ubić bossa gdy brakuje mi jego duszy do kompletu :-)

Gra jest rewelacyjna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, co sie stanie po uzyciu duszy demona (bossa)?

I czy online play polega tylko na zostawianiu sobie wskazowek na mapach, czy mozna grac ze znajomymi.

Edytowane przez Zaskroniec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, co sie stanie po uzyciu duszy demona (bossa)?

I czy online play polega tylko na zostawianiu sobie wskazowek na mapach, czy mozna grac ze znajomymi.

Dostaniesz dusze ilość zależy od bossa, ale radze ci raczej zostawic sobie dusze bossow poniewaz sa one niezbedne do wykucia unikalnych broni i nauczenia sie przydatnych czarów i cudów. Mozna grac ze znajomymi, mozna wejsc komus do swiata i go zabic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto mi może pomóc przebrnąć przez trujące bagna? nie wiem chyba z 20 razy już podchodziłem i zawsze gdzieś polegnę w drodzę do bossa :(

A jak raz komuś pomagałem i biegliśmy razem to było bezproblemowo, tyle tylko że bossa mi nie zaliczyło. Mam coś ok. 73SL, więc jak komuś się chce to byłoby super wieczorkiem się spotkać i przejść ten lvl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie NG+.

Po przejściu gry za pierwszym razem od razu rozpocząłem NG+. Wszystko fajnie potwory mocniejsze, jednak trochę się rozczarowałem bo liczyłem na jakieś wyzwanie, a było łatwiej niż się spodziewałem, ale nieważne.

Skończyłem NG+, rozpocząłem kolejną grę i mam wrażenie że przeciwnicy nie są silniejsi niż w NG+ (skok między NG, a NG+ był bardzo widoczny).

Jak to jest czy jak przejdę NG+ i rozpocznę kolejną grę to poziom trudności się nie zwiększa?

Drugie pytanie czy te gry mogę rozpoczynać w nieskończoność i czy po którymś przejściu jest jakaś nagroda lub coś w tym stylu?

Gram postacią melee, żeby nie było że mówię że gra nie jest taka trudna, a wszystko zabijam firestormem :P

@kyna

Moje psnid: shemaforash, jak chcesz to napisz to pomogę, tylko nie wiem czy da radę bo mam SL około 120. (gram offline raczej i nie wiem co i jak z online)

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie NG+.

Po przejściu gry za pierwszym razem od razu rozpocząłem NG+. Wszystko fajnie potwory mocniejsze, jednak trochę się rozczarowałem bo liczyłem na jakieś wyzwanie, a było łatwiej niż się spodziewałem, ale nieważne.

Skończyłem NG+, rozpocząłem kolejną grę i mam wrażenie że przeciwnicy nie są silniejsi niż w NG+ (skok między NG, a NG+ był bardzo widoczny).

Jak to jest czy jak przejdę NG+ i rozpocznę kolejną grę to poziom trudności się nie zwiększa?

Drugie pytanie czy te gry mogę rozpoczynać w nieskończoność i czy po którymś przejściu jest jakaś nagroda lub coś w tym stylu?

Gram postacią melee, żeby nie było że mówię że gra nie jest taka trudna, a wszystko zabijam firestormem :P

@kyna

Moje psnid: shemaforash, jak chcesz to napisz to pomogę, tylko nie wiem czy da radę bo mam SL około 120. (gram offline raczej i nie wiem co i jak z online)

Skok na NG+ jest duzy kolejne NG to juz kilka prawie niezauwazalnych %

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze z tego co wiem to różnica w multi nie może być większa niż 30 :( A do 90 dobijać na kościeji za którą jest ok 5500 dusz to prędzej może mi się uda samemu bagna przejść. A innych szybkich miejscówek do farmienia dusz nie znam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak można wyrzucić przedmiot z ekwipunku?Jakoś przeglądam instrukcję , ale nie widzę niczego o wywalaniu zbędnego eq.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak można wyrzucić przedmiot z ekwipunku?Jakoś przeglądam instrukcję , ale nie widzę niczego o wywalaniu zbędnego eq.

W nexusie obok kowala jest gość który przechowuje twoje zbędne rzeczy - zagadaj z nim.

Pytanie ode mnie na co lepiej przeznaczyć duszę bossa na

http://demonssouls.wikidot.com/lava-bow

czy

http://demonssouls.wikidot.com/fire-spray

W sumie najwięcej dusz władowałem w magię ale mam zwykły łuk +5 a łuk często się przydaje. Aha no i dałem wcześniej ciała bo wziąłem fireball'a zamiast firestorma :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

>>shemaforash

NG+ to 40% trudniejsi przeciwnicy, a każdy kolejny NG to o 8% trudniejsi przeciwnicy.

Nagrody jako takiej nie ma.

Ale warto przechodzić kilkukrotnie, aby dusze demonów spożytkować na wszelkie bronie/cuda/czary.

Odezwij się n PRV to wyślę pomocne tabelki :)

>> kyna

Osobiście polecam raz dusze wykorzystać na Lava a drugi raz na Fire Spray :-)

Ale jeśli musisz wybrać, to zdecydowanie bierz łuk.

Edytowane przez adick007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze z tego co wiem to różnica w multi nie może być większa niż 30 :( A do 90 dobijać na kościeji za którą jest ok 5500 dusz to prędzej może mi się uda samemu bagna przejść. A innych szybkich miejscówek do farmienia dusz nie znam.

Najlepsze miejsce na jak to nazwałeś "farmienie" to 4.3 i cofasz się w stronę 4.2, zabijasz kostuchę na schodach (13k) i potem 3 skeletony za pomocą SoulSucker'a (pierwszy 50k i dwa następna po 30k) jeden bieg zajmuje maks 3 minuty a wpada 130k dusz ;)

warunkiem jest PBWT no i oczywiście trzeba się zakraść do skeletonów ( bez zbroi w postaci duszy z Thief's ring)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wymiękłem. Jak w pozimie1.1 na zamku , kozakowałem i chełpiłem się że robię jatkę to teraz w 3cim z rzędu świecie dostaję srogie cięgi ;D W jednym jakaś ździra rzuca zielonymi błyskawicami, w drugim jakieś robiące roll-over kościotrupy wywijające majchrami, w trzecim walka z golemo-podobnymi baranami wywijającymi kilofami.. i smoki jakieś... coś mi się wydaje że czas ulepszyć postać...bo daleko tak nie zajadę..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie znajdę tego knighta co się go ratowało w 1-1?Podobno powinien być w tunelach pod zamkiem w 1-2, ale go tam nie ma co przykuło moją uwagę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ja narazie chcę przejść tą grę a dopiero potem bawić się w te tendencje światów i postaci. Kiedyś już o tym czytałem ale niewiele wtedy skumałem no i nie wiem do teraz jak zrobić np. PBWT.

Ok 5-2 poszło ale demon z 5-4 mnie tak dobił że na dziś tyle ds'a. Zostały mi jeszcze 1-3 i 1-4 bo chyba każdy świąt ma po 4 rozdziały...

Edytowane przez kyna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zacząłem wczoraj DSa nowa postacią(na chwilę obecną 26 level, ale za chwile podbije jeszcze trochę) i szukam kogoś chętnego do pomocy z Flamelurkerem, bo chcę zrobić Pure White WT w 2 świecie, żeby zdobyć Bone Smasher'a :) Generalnie robię taką postać, jak ten gościu z YT co przeszedł DS'a w 54 minuty (xD), czyli od samego początku wszystko w magie ładuję(teraz dopiero w Vitality i intelligence). Magię już mam na wystarczającym poziomie zeby flamelurkera polozyc na 2 uderzenia, tylko problem jest z tym ze nie moge jeszcze sie nauczyc Homing Soul Arrow. A nie chce mi sie przechodzic calego 3 swiata najpierw :) Wiec z czyjas pomoca i uzyciem zwyklego Soul Arrow spokojnie bym dal rade. Vitality mam na poziomie 8, wiec przydalby mi sie ktos jako wabik na flamelurkera hehe Jak jest ktos chetny na poziomie 30-40 to niech daje znac na gg 2742484 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zacząłem wczoraj DSa nowa postacią(na chwilę obecną 26 level, ale za chwile podbije jeszcze trochę) i szukam kogoś chętnego do pomocy z Flamelurkerem, bo chcę zrobić Pure White WT w 2 świecie, żeby zdobyć Bone Smasher'a :) Generalnie robię taką postać, jak ten gościu z YT co przeszedł DS'a w 54 minuty (xD), czyli od samego początku wszystko w magie ładuję(teraz dopiero w Vitality i intelligence). Magię już mam na wystarczającym poziomie zeby flamelurkera polozyc na 2 uderzenia, tylko problem jest z tym ze nie moge jeszcze sie nauczyc Homing Soul Arrow. A nie chce mi sie przechodzic calego 3 swiata najpierw :) Wiec z czyjas pomoca i uzyciem zwyklego Soul Arrow spokojnie bym dal rade. Vitality mam na poziomie 8, wiec przydalby mi sie ktos jako wabik na flamelurkera hehe Jak jest ktos chetny na poziomie 30-40 to niech daje znac na gg 2742484 :)

nie pamietam ktory mam poziom, jak wroce z roboty to zobacze i mozemy razem zagrac - oderwal bym sie troche od tego fight nighta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie pamietam ktory mam poziom, jak wroce z roboty to zobacze i mozemy razem zagrac - oderwal bym sie troche od tego fight nighta :)

To się zgadamy na gg najwyżej :) Ja dobiłem przed chwilą do 31 poziomu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

> falcon87pl

Flamelurkera pokonasz jakimkolwiek czarem/bronią dystansową chowając się za kośćmi po prawej od wejście na arenę. Będziesz tam całkowicie bezpieczny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz doczytalem, ze ten klucz do celi Sage Freke to jest w 3-1 na samym koncu. Dawno sie nie gralo :) To chyba skocze go uwolnic i zainwestuje w Homing Soul Arrow. 2 strzaly i flamelurker bedzie lezal (magie mam na 37 levelu). Bez zabawy w chowanego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz doczytalem, ze ten klucz do celi Sage Freke to jest w 3-1 na samym koncu. Dawno sie nie gralo :) To chyba skocze go uwolnic i zainwestuje w Homing Soul Arrow. 2 strzaly i flamelurker bedzie lezal (magie mam na 37 levelu). Bez zabawy w chowanego :)

Uwolnienie Sage to podstawa ze wzgledu na jeden czar - Warding (mozna wymienic za dusze Tower Knighta) zobaczysz ze nie raz uratuje ci dupe :P

Edytowane przez Arcannus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... ten klucz do celi Sage Freke to jest w 3-1 na samym koncu...

Klucz do jego celi jest w 3-2 na szczycie pierwszej wieży :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klucz do jego celi jest w 3-2 na szczycie pierwszej wieży :)

Mylisz Freke z Rydellem ;) Klucz do Freke jest na koncu w 3-1 tam gdzie siedzi Liar. Al i tak dupa bo do Homing Soul Arrow potrzeba przeciez duszy mnicha :/ Czyli musze najpierw 3 swiat zaliczyc. I tutaj znowu niespodzianka w postaci Maneatera :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, masz rację :)

Swoją drogą... jaki jest najszybszy sposób na osiągnięcie Pure White Character Tendency ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×