Skocz do zawartości
DaraS

Demon's Souls

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Ale i tak jestem lepszy od Ciebie bo ja przeszedłem DSa przy wyłączonnym tv grając NOGAMI :D

@down, zapomniałem dodać, że miałem 3 promile w wydychanym

Edytowane przez drk2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ale i tak jestem lepszy od Ciebie bo ja przeszedłem DSa przy wyłączonnym tv grając NOGAMI :D

no tak a ja naiwnie myślałem że :fool: - z tymi nogami to mi zaimponowałeś

ale, ale przypomniałem sobie ... ostatni raz przy wyłączonym Tv i jedną ręką :whistling:

@down, promile - to akurat jest duże ułatwienie w DS, a ja inaczej nawet nie siadałem do tej gry :blush:

Edytowane przez okrutny_misio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poradziłem sobie w końcu z flamerurkerem i dragon god. W końcu miałem okazje wejść do 1-3, ale zabili mnie tam szybciej niż tam wszedłem:P. Powiedzcie mi gdzie najlepiej na tym etapie gry farmić żeby szło to szybko i sprawnie? Próbowałem w 3-1, ale troche mało duszyczek tam wypada, szczególnie z tych zombiaków....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Poradziłem sobie w końcu z flamerurkerem i dragon god. W końcu miałem okazje wejść do 1-3, ale zabili mnie tam szybciej niż tam wszedłem:P. Powiedzcie mi gdzie najlepiej na tym etapie gry farmić żeby szło to szybko i sprawnie? Próbowałem w 3-1, ale troche mało duszyczek tam wypada, szczególnie z tych zombiaków....

w Twojej sytuacji - Shrine 4-1 Walkthrough na Silver Skeleton (w tendencji świata Neutral dają 227-994 souls za sztukę) tylko nie wiem czy już jesteś gotów (potrafią nieźle przy..ć a są zwinne i szybkie jak rumuńska gimnastyczka po lekkiej kontuzji) ale jak zrobiłeś juz całą 2 to powinieneś spokojnie dać radę, warto też mieć Ring of Avarice zawsze to 20% więcej souls, a ta biżuteria jest do kupienia u Once Royal Mistress w 3,1 chyba za 50 000 souls (moim zadniem opłaca się)

a tak na marginesie najlepiej jest w 4,3 no ale tam to masz jeszcze kawałek - na Storm Beast z dobrym łukiem

Edytowane przez okrutny_misio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak a ja naiwnie myślałem że :fool: - z tymi nogami to mi zaimponowałeś

ale, ale przypomniałem sobie ... ostatni raz przy wyłączonym Tv i jedną ręką :whistling:

@down, promile - to akurat jest duże ułatwienie w DS, a ja inaczej nawet nie siadałem do tej gry :blush:

A czy na końcu pokazał jaki czas uzyskał??

Hmm.. To tera skoro przeszliście używając samych,rąk,nóg i innych kończyn <_< :D to muszę spróbować przy wyłączonym TV, bez pada, PS, i kręcąc płytke na gramofonie wysłuchując slashów na przeciwnikach??? Spróbujemy. Mission Accepted:D

Sub mission: Nawal się do 3 promili, coś spal( :/ ) i użyj tylko sił umysłu. :/ LoL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niezły syf się tu robi od kilku postów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poradziłem sobie w końcu z flamerurkerem i dragon god. W końcu miałem okazje wejść do 1-3, ale zabili mnie tam szybciej niż tam wszedłem:P. Powiedzcie mi gdzie najlepiej na tym etapie gry farmić żeby szło to szybko i sprawnie? Próbowałem w 3-1, ale troche mało duszyczek tam wypada, szczególnie z tych zombiaków....

Nie masz ci szybszej i łatwiejszej opcji na tą chwilę jak początek 4.2, 2-3 strzały z łuku w kostuchę i pare tyś. duszyczek zasysasz. Trzeba tylko spiąć poślady i przebrnąć przez 4.1, ale jeśli przeszedłeś 2 świat to powinieneś dać rade.

@harry siłą umysłu to ja przechodze DSa w 2 minuty w wyobraźni tylko ciężko wrzucić filmik na yt z takiego łoktru i z lansu nici :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4-1 jest prosciutkie, mozna isc na skroty i droga zajmuje moze z 2 minuty, sam boss tez jest raczej latwy. Potem tylko dobry luk i wpada ~5k za reapera w ~20 sekund ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ok przeszedłem 4-1, ale teraz mam pytanko bo byłem chwile w 4-2 i tam w pewnym momencie koleś mnie zepchnął do dziury, a tam zaatakował mnie ten samuraj chyba Satsuki czy jak on tam ma;] Oczywiście zabiłem go, ale co mam zrobić z tym co mnie zepchnął? Zabić go? Bo dał mi jakiś pierścionek na przeprosiny, ale mnie wkurzył i go nie lubie już:P

Edytowane przez chemis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zabijaj, wróci do nexusa i będzie sprzedawał fanty.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy Pure Black Character Tendency w Nexusie pojawia się Mephistopheles.

Dwa pytania:

1 - czy pozostanie on w Nexusie do końca gry?

2 - czy mogę mieć wpływ na kolejność zleceń przez niego wydawanych? np. nie chcę zabić jednego z NPCów, ale dialog z nim utknął w martwym punkcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpływu mieć nie możesz, poczekaj na sam koniec jak zostanie Ci już tylko ostatni boss do ubicia, ONA cierpliwie poczeka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) ONA (...)

Faktycznie :)

Dzięki za precyzyjną odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak by ktoś szukał towarzysza do gry zapraszam pablos7865 lvl 136

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanie o build w Demon's Souls. Grę mam od wczoraj zdąrzyłem na razie przejść tutorial :).

Z tego co mi wiadomo gra jest wymagająca, dlatego nie chciałbym skopać postaci już na samym początku. Zanazłem taki build: http://demonssouls.w...acter-builds:74 .

Czy build jest dobry dla zupełnego laika w temacie? Wiem że jest to build nastawiony na PVP (domyślnie o takiej grze myśle), czy dam radę nim grać też PvE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy dasz rade to nikt Ci nie odpowie bo nikt nie wie na co Cie stać ;p Build napewno nie najłatwiejszy do zrobienia dla świeżaka, trzeba delevelować postać. Z tym nastawieniem na pvp to przemyśl sprawe bo kilkadziesiąt godzin będziesz budował postać a potem napiszesz coś w ten deseń

Powiedzcie mi czy te cale "pvp" na prawde tak wyglada? Mam 117sl, czyli do pvp dobry, siedzie w 4-1 i szukam gry. Szukam, szukam i szukam... co chwile "failed to join the session", raz na 20 razy uda mi sie dolaczyc to albo host ucieka z gry i wracam do sowjego swiata albo 3 kolesi leci na mnie z firestorm glitchem... smiech na sali, nie da sie normalnie powalczyc. Chyba rezygnuje... pocztkowa mialem nadzieje ze tak lamerskie zachowanie ma miejsce tylko przy nizszych levelach, ale widze ze w DS to normalka. Kupilem ta gre dla pvp, i z tego samego powodu chce sie jej na chwile obecna pozbyc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa - Ostrava mi się gdzieś zagubił. Tak, zagubił.

W 1-1 mu pomogłem, a w 1-2 już się nie pojawił :/

Potrzebuję kolesia ubić [zlecenie dla Mephistopheles] i nie mam pojęcia gdzie go teraz szukać :/

Ktoś miał podobny problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj go w miejscu ,gdzie go spotkałeś,jeśli nie "wyczyściłeś" drogi ,to wracając mógł zostać zabity przez rycerzy lub zombiaki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziwna sprawa - Ostrava mi się gdzieś zagubił. Tak, zagubił.

W 1-1 mu pomogłem, a w 1-2 już się nie pojawił :/

Potrzebuję kolesia ubić [zlecenie dla Mephistopheles] i nie mam pojęcia gdzie go teraz szukać :/

Ktoś miał podobny problem?

Z tym Ostravą to normalka, często mu się zdaża "zagubić". Ja np. zaciukałem go przez pomyłke w 1.2 myśląc, że to mob :P. W 1.2 powinien być pod mostem na końcu ciemnego korytarza, jeśli go tam nie było to znaczy, że przeoczyłeś jakieś moby i go zabiły w 1.1. Jeśli był w 1.2 a Ty go ominąłeś i przeszedłeś do 1.3 to zginął i już go nie spotkasz żywego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rok temu kupilem gre i dopiero dzisiaj ja wlozylem do napdu konsolki. Czytajac Wasze posty troche bylem przerazony (co drugiego slowa nie rozumialem/ nie rozumiem) i jakos trudno bylo mi sie zebrac do tej gry. Mam tylko dwa krótkie pytanka. Wybrałem klase złodzieja. Czy mam szanse przejsc nim gre? Kilka slow o tej klasie? Pare plusow, pare minusow? wasze zdanie? Drugie pytanie teraz. Czytalem jakis czas temu (z pol roku temu) jakoby serwery demon souls mialy zostac wylaczone. To byla plotka czy jak bo multi mi dzialal. Z gory dzieki za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rok temu kupilem gre i dopiero dzisiaj ja wlozylem do napdu konsolki. Czytajac Wasze posty troche bylem przerazony (co drugiego slowa nie rozumialem/ nie rozumiem) i jakos trudno bylo mi sie zebrac do tej gry. Mam tylko dwa krótkie pytanka. Wybrałem klase złodzieja. Czy mam szanse przejsc nim gre? Kilka slow o tej klasie? Pare plusow, pare minusow? wasze zdanie? Drugie pytanie teraz. Czytalem jakis czas temu (z pol roku temu) jakoby serwery demon souls mialy zostac wylaczone. To byla plotka czy jak bo multi mi dzialal. Z gory dzieki za odpowiedzi.

Też gram w tę grę od jakiegoś tygodnia, miałem problem na początku z wyborem klasy. W końcu zdecydowałem się na taki build: http://demonssouls.w...acter-builds:29 . Gra się przyjemnie i zadziwiająco prosto, oprócz bossa w 2-2 (flamelurker), jakiś koszmar. Poszukaj na tej stronce: http://demonssouls.wikidot.com/ jakichś buildów, na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Grę dasz radę przejść pewnie każdą klasą, gdyż to co na początku wybrałeś nie ma dużego znaczenia w późniejszej grze, możesz z rycerza maga zrobić.

Z tego co mi wiadomo to na PvE najłatwiej jest magiem, ale nie wiem czy dają rade PvP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj dają najczęściej kończą walkę jedym moving soul arrow, a jeżeli np. woj wyłączy nam magie to w ruch idzie north regalia i jest cacy nawet z mieczem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie dotyczące WHITE BOW:

Czy warto poświęcić Colorless Demon Soul do upgrade'u tej broni?

Można rozwinąć do +5, ale nie widzę w statystykach żadnej różnicy [na podstawie TEJ strony]

Co mi da upgrade tego łuku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic Ci nie da poza niewielką zmianą stat bonusu z E na D dla str. Przyczym nie wiem czy wiki dobrze podaje tą zmiane przy +1 bo official wiki podaje przy +3 dopiero. Jeden colorles można jeszcze poświęcić ale już 3 sie nie opłaca imo. Sticky Compound Long Bow ma dużo lepszy dmg i stat bonus, white bow ma za to największy zasięg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic Ci nie da poza niewielką zmianą stat bonusu z E na D dla str. Przyczym nie wiem czy wiki dobrze podaje tą zmiane przy +1 bo official wiki podaje przy +3 dopiero. Jeden colorles można jeszcze poświęcić ale już 3 sie nie opłaca imo. Sticky Compound Long Bow ma dużo lepszy dmg i stat bonus, white bow ma za to największy zasięg.

Jaki bow jest najlepszy dla Strength build (obecnie używam Compound Long Bow +3 i na NG+ braknie mu mocy)? Sticky Compund Long Bow daje bonus dla DEX, a staty DEX w ogóle nie podnoszę.

Lepiej iść w zwykły Compound Long Bow czy zainwestować w upgrade Quality, czy w zupełnie coś innego (Lava Bow????)?

EDIT: Lava Bow odpada bo wymaga 16 DEX.

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×