Skocz do zawartości
DaraS

Demon's Souls

Rekomendowane odpowiedzi

Na czym polega zwiększenie poziomu trudności na ng+ o 40%, bo nie widzę za bardzo różnicy w stosunku do ng. Przeciwnicy powinni posiadać więcej HP i zadawać więcej obrażeń?? Mam SL ponad 90 i lece przez ng+ bez problemu, a naczytalem sie, ze ng+ jest najtrudniejsze. Dziwne.

dla mnie tez jedynym wyzwaniem byl swiat "5" i pojedynczy bossowie (2-2, 3-2).. tak przez NG+ tez lecialem szybko ale to nie jest kwestia tego ze przeciwnicy sa "rownie slabi" tylko tego ze sie wszystko juz zna prawie na pamiec bo przy NG umieralo sie kilka razy na poziom i zna sie wszelkie taktyki, pulapki itp. a to ze przeciwnicy maja wiecej HP i dmg to to czy uderzy sie go raz wiecej czy mniej to zaden klopot a unikow trzeba sie nauczyc i przy NG+ powinno sie miec juz wystarczajace umiejetnosci

Edytowane przez szatnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci o to czy przejdziesz do nowej gry ze swoim soul levelem? Jeśli tak to tak. Przechodzi wszystko oprócz kluczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam SL ponad 90 i lece przez ng+ bez problemu, a naczytalem sie, ze ng+ jest najtrudniejsze. Dziwne.

Najczesciej konczy sie pierwsze przejscie w okolicy SL 65, Ty masz ok 20 SL zapasu. Jak masz SL 90 i w miare sensownie rozdysponowane punkty (znaczy dosc dobrze zrobiony build) to zbyt wielkiej roznicy nie odczujesz, no moze walczac z wielkimi trollami w bagnach 5-2 :whistling: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać że te trole to nie są normalne. Byłem taki pewien siebie ale po dojściu do tego świata z nimi zeszła mi ambicja :blush:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać że te trole to nie są normalne. Byłem taki pewien siebie ale po dojściu do tego świata z nimi zeszła mi ambicja :blush:.

gobliny XXL nie są trudne same w sobie - trudne sa warunki w jakich sie z nimi walczy - albo bagno gdzie nie fikniesz kozła albo wąskie przejścia/kładki z których możesz spaść - jeżeli walka z nimi byłaby na otwartym terenie myślę że nie byłoby problemu - ale fakt do chwili obecnej mam lęki przed nimi :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, od dawna chcialem pograc w Demons Souls ale dopiero teraz zwolnil mi sie troche "Grafik".

Gdzie najlepiej kupic? Widze ze cena troszke w gore poszla jako ze niedlugo sequel wychodzi :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, od dawna chcialem pograc w Demons Souls ale dopiero teraz zwolnil mi sie troche "Grafik".

Gdzie najlepiej kupic? Widze ze cena troszke w gore poszla jako ze niedlugo sequel wychodzi :(

Ja bym na twoim miejscu kupił tą

http://allegro.pl/demon-s-souls-ps3-nowa-folia-sklep-24h-i1837454384.html

Wersja US, grałem kilka miesięcy temu i dość dużo graczy online biegało, a i kultura nie najgorsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na twoim miejscu kupił tą

http://allegro.pl/de...1837454384.html

Wersja US, grałem kilka miesięcy temu i dość dużo graczy online biegało, a i kultura nie najgorsza.

No tak. Wszyscy kupują wersję US, bo tańsza. A ja na EU sam biegam...!

Ale na szczęście niedługo Dark Souls to graczy będzie aż za dużo.

Edytowane przez Duszol_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w dodatku kiedy są black phantomami

dokładnie, a mordowanie ich hurtowo to była najszybsza i najtańsza metoda zdobycia Stone of Ephemeral Eyes - prawie rutyna, tym niemniej lęki zostały :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak. Wszyscy kupują wersję US, bo tańsza. A ja na EU sam biegam...!

Ale na szczęście niedługo Dark Souls to graczy będzie aż za dużo.

Powiem ci, że ja gram na wersji US i też już ciężko o kompanów. O dziwo było łatwiej jak miałem SL 10-60 może 70. Teraz przy SL ok. 100 już nie mogę nikogo znaleźć do gry i latam sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo chcac grac online nie robi sie tak wysokiego lvl..

najlepszy sl to miedzy 80-90 na gre online (moze i przy nizszym jest wiecej ludzi ale trzeba lvl postac a przy 80-90lvl statystyki wystarcza by przejsc gre kilka razy a ludzi jest/bylo sporo dosyc)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo chcac grac online nie robi sie tak wysokiego lvl..

najlepszy sl to miedzy 80-90 na gre online (moze i przy nizszym jest wiecej ludzi ale trzeba lvl postac a przy 80-90lvl statystyki wystarcza by przejsc gre kilka razy a ludzi jest/bylo sporo dosyc)

Nie wiedziałem o tym powiem szczerze. Myślałem wręcz przeciwnie, że jak będę miał wyższy SL będzie mi łatwiej kogoś znaleźć do gry. No trudno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to jest ogolnie troche "wada" ze po NG+ nie ma co sie z duszami robic ;P.. bo jak sie je wyda na lvl to ciezko bedzie z gra online a na kupowanie rzeczy tez nie potrzeba az tyle "dusz" .. no ale moze tak musi byc :P chyba troche szkoda ze gracze ustalili taka "niepisana" granice i poprostu sie przestawalo lvl no ale z drugiej strony zawsze wiecej bedzie graczy na "przyzwoitym-nizszym" poziomie niz przy wysrobowanym lvl.. najlepiej miec kilku znajomych ktorzy ida rownolegle.. a gdy komus brakuje to kilka razy 4-3 (chyba najlepszy poziom do zbierania dusz) zrobi i nadgoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo chcac grac online nie robi sie tak wysokiego lvl..

najlepszy sl to miedzy 80-90 na gre online (moze i przy nizszym jest wiecej ludzi ale trzeba lvl postac a przy 80-90lvl statystyki wystarcza by przejsc gre kilka razy a ludzi jest/bylo sporo dosyc)

Nieprawda, najlepszy level to ok 120 :thumbsup: . Wtedy najwieksze szanse na spotkanie graczy (choc najczesciej chodzi o PVP i pojedynki wiec wspolne przechodzenie levelu zdarza sie rzadko). Przy SL 120 w 4-1 wersja EU wciaz jest wielu graczy, nieco mniej w 1-4 (jako blue/black), inne swiaty zdecydowanie rzadziej.

Tak a propos: zeby przejsc gre wystarczy byc na SL 1, tez sie da :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie jak mam sie dostac do miraldy i jak mam zrobic zeby zdobyc talizman w 2-2 ? Zabilem na samym poczatku ostrave de boletaria choc chyba z tego co widzialem to w ogole mnie nie atakowal, czyli mialem world tendency white ? Mial przy sobie klucz do mausoleum, tylko ze nie moge go teraz uzyc, dlaczego ? Zeby miralda i scivir byli black phantomami musze kilka razy sie pozabijac w tych swiatach ? Bo przy scivirze wypada talizman zeby rzucac "miracle" ? W razie czego mam 20 SL

I np. Jezeli bede teraz przechodzil swiat i bede mogl z nimi normalnie gadac. To pozniej jak bede chcial wrocic do tego swiata i jak zgine np kilka razy i wroce w to samo miejsce gdzie jest scivir to go i tak juz tam nie bedzie jako black phantom ?

Edytowane przez specu89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postaram się po kolei odpowiedzieć.

Żeby dostać się do Miraldy musisz mieć albo PWWT albo PBWT.

Scirvir wyrzuci talizman tylko przy PBWT. Ale możesz też go dostać za zabicie Ostravy dla Mephisto.

Jak nie możesz użyć klucza? Mauzoleum jest za czerwonym rycerzem w 1-1.

Żeby Miralda i Scirvir byli BP musisz się pozabijać w cielesnej postaci w danym świecie, aż osiągniesz PBWT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tym rzecz ze nawet nie pisze, nie wyswietla sie open przy tych kratach zeby wejsc do miraldy.. nawet teraz jak mam PWWT. i wlasnie pytam jakie sa tego warunki by wogole tam wejsc ? Ale te postacie pozniej rozumiem ze beda jako black phantomy, nawet jak przeszedlem teraz te poziomy jak obecnie mam PWWT i moglem ze scivirem nawet pogadac. Chodzi o to czy jak pozniej wroce do tych poziomow oczywiscie juz ginac kilka razy te npc sie pojawia jako BP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, będą się pojawiać, dopóki ich nie zabijesz.

Co do Miraldy (jako Black Phantom), jest tylko jeden warunek - musisz mieć Pure Black World Tendency w Boletarian Palace. Zabij się kilka razy, aż symbol przy nazwie świata w prawym górnym rogu stanie się czarny. Wtedy ta krata na samym początku 1-1 powinna sama się otworzyć. Jeśli chcesz jej body form, to wtedy potrzebne jest PWWT.

Edytowane przez Lars06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tym rzecz ze nawet nie pisze, nie wyswietla sie open przy tych kratach zeby wejsc do miraldy.. nawet teraz jak mam PWWT. i wlasnie pytam jakie sa tego warunki by wogole tam wejsc ? Ale te postacie pozniej rozumiem ze beda jako black phantomy, nawet jak przeszedlem teraz te poziomy jak obecnie mam PWWT i moglem ze scivirem nawet pogadac. Chodzi o to czy jak pozniej wroce do tych poziomow oczywiscie juz ginac kilka razy te npc sie pojawia jako BP.

Z tego co piszesz rozumiem, że ty próbujesz użyc mausoleum key do otworzenia kraty prowadzącej do Miraldy?? Jeśli dobrze rozumiem to to nie jest tak :) Klucz mausoleum key prowadzi do mauzoleum, które znjaduje się za red eye knight również w świecie 1-1, ale wyzej, czyli musisz pójść schodami do góry. Natomiast krata którą próbujesz otowrzyć nie otwiera się żadnym kluczem tylko otworzy się jak osiągniesz białą tendencję ŚWIATA. Możesz to osiągnać poprzez zabicie phalanxa nie ginąć wceśniej w postaci cielesnej. Jak osiągniesz white tendency to krata się sama otworzy. Miralda będzie tam za kratąw takiej wieży stała, ale z tego co cięorientuję jej tam nie będzie jeśli tendency się wyzreuje potem. Mam nadzieję, że dobre ci to wytłumaczyłem jeśli gdzieś się pomyliłem niech ktoś sprostuje. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×