Skocz do zawartości
DaraS

Demon's Souls

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co piszesz rozumiem, że ty próbujesz użyc mausoleum key do otworzenia kraty prowadzącej do Miraldy?? Jeśli dobrze rozumiem to to nie jest tak :) Klucz mausoleum key prowadzi do mauzoleum, które znjaduje się za red eye knight również w świecie 1-1, ale wyzej, czyli musisz pójść schodami do góry. Natomiast krata którą próbujesz otowrzyć nie otwiera się żadnym kluczem tylko otworzy się jak osiągniesz białą tendencję ŚWIATA. Możesz to osiągnać poprzez zabicie phalanxa nie ginąć wceśniej w postaci cielesnej. Jak osiągniesz white tendency to krata się sama otworzy. Miralda będzie tam za kratąw takiej wieży stała, ale z tego co cięorientuję jej tam nie będzie jeśli tendency się wyzreuje potem. Mam nadzieję, że dobre ci to wytłumaczyłem jeśli gdzieś się pomyliłem niech ktoś sprostuje. Pozdrawiam

W zasadzie to sie zgadza, dobrze wytlumaczone :thumbsup: . Zeby otworzyc krate masz 2 mozliwosci: osiagnac BIALA lub CZARNA (a nie tylko biala) tendencje swiata. Kolega specu89 ubil Ostrave - a to automatycznie mu pociaga tendencje w kierunku Black. Teraz juz latwiej osiagnac czarna tendencje i spotkac Miralde jako BP (no chyba ze koledze bardzo zalezy na ciuchach Miraldy - sa do zdobycia przy bialej tendencji).

Edytowane przez Bombadil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zalezy mi na jej toporku :D. Musze poginac kilka razy.. no coz. aa tak z innej beczki, bo sporo ginalem w 2 swiecie a chcialem koniecznie miec dragon bone smaschera i nie moglem rozwalic tych skal grodzacych jego.. a wyczytalem ze trzebe miec PWT iii pytanie zeby to osiagnac to tylko moge tera pomagac innym graczom w przechodzeniu tego swiata, czy tez moglbym zrobic to jakos offline ? Pozniej znowu troszke pogine w 2 swiecie i ubije scivira, wkoncu bede mial talizman na miracle :D

Edytowane przez specu89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już sporo przesunąłeś tendencję w 2 świecie w ciemną stronę to łatwiej Ci będzie zrobić PBWT i wtedy zabić BP Scirvira i Primaverala, wtedy będziesz miał neutralną lub nawet lekko dodatnią i w ng+ zabijesz ze dwóch bossów i voila! PWWT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zalezy mi na jej toporku :D. Musze poginac kilka razy.. no coz. aa tak z innej beczki, bo sporo ginalem w 2 swiecie a chcialem koniecznie miec dragon bone smaschera i nie moglem rozwalic tych skal grodzacych jego.. a wyczytalem ze trzebe miec PWT iii pytanie zeby to osiagnac to tylko moge tera pomagac innym graczom w przechodzeniu tego swiata, czy tez moglbym zrobic to jakos offline ? Pozniej znowu troszke pogine w 2 swiecie i ubije scivira, wkoncu bede mial talizman na miracle :D

proponuję sposób, w myśl zasady - wilk syty i wilk syty ... w DS niema miejsca na owce :biggrin:

wystarczy w czasie jednej NG odwiedzić "wspomnianom paniom" dwa razy raz on line raz off - jeżeli w jednym przypadku będziesz miał PBWT a w drugim PWWT - będziesz miał i ten zgrzebny łach (chociaż jeżeli w damskie ciuchy ubierasz się tylko w weekendy to może szkoda czasu :pardon: ) i topór ... ale na pewno warto to przećwiczyć i co ważne działa to na wszystkich NPCs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aa tak z innej beczki, bo sporo ginalem w 2 swiecie a chcialem koniecznie miec dragon bone smaschera i nie moglem rozwalic tych skal grodzacych jego.. a wyczytalem ze trzebe miec PWT iii pytanie zeby to osiagnac to tylko moge tera pomagac innym graczom w przechodzeniu tego swiata, czy tez moglbym zrobic to jakos offline ? Pozniej znowu troszke pogine w 2 swiecie i ubije scivira, wkoncu bede mial talizman na miracle :D

Nie chce Cie martwic ale masz problem :whistling: . Nie podales czy jakis boss ze swiata 2 wciaz dycha. Jezeli tak to pewne szanse na PWWT masz (najlatwiej byloby gdyby zyl Flamerurker). A wiec, korzystajac z wiki,w Twoim przypadku aby zdobyc PWWT mozesz:

1) Defeat Black Phantom Scirvir and 1 Primeval Demon without returning to Nexus. (+6) (once per game) - Scirvir i Primeval pojawiaja sie w PBWT, wiec jak ubijesz obu to bedzie Ci wciaz brakowal punkt ku PWWT.

2) Defeat Black Phantom Scirvir and Primeval Demon without returning to Nexus, and then defeat 1 Boss. (+7) (once per game) - i tylko tutaj masz od razu PWWT

3) Kill an invading Black Phantom (teoretycznie latwe, ubic kilka BP i masz PWWT, problem sie zacznie jak to BP ubije Ciebie :biggrin: - ginac w postaci ciala przesuniesz tendencje w strone black).

4) Resurrect a summoned Blue Phantom (domyslam sie ze nie masz potrzebnego cudu, tak wiec ta mozliwosc to czysta teoria)

A wiec: najlepsza jest mozliwosc 2 - tu masz od razu PWWT - ale nie jest to latwe jak jestes poczatkujacy, latwo zginac jak masz w tym samym podejsciu ubic Primevala, Scirvira i np Flamerurkera. Ewentualnie mozna skombinowac mozliwosc 1 + ubicie jednego BP.

Ja jednak polecam zdobycie Dragon Bone Smashera w NG+:pardon: . W NG i tak bohater to szczawik nie potrafiacy udzwignac DBS, juz o jakims efektywnym uzyciu nie wspomne :laugh: .

Sorki za dlugi wyklad ale chyba w miare jasno to wyjasnilem :biggrin: .

Edytowane przez Bombadil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce Cie martwic ale masz problem :whistling: . Nie podales czy jakis boss ze swiata 2 wciaz dycha. Jezeli tak to pewne szanse na PWWT masz (najlatwiej byloby gdyby zyl Flamerurker).

ja tez nie chcę Was martwić ale jeżeli udało mu się dojść do skał z mieczykiem (i je dokładnie obejrzeć) ... to oznacza tylko jedno - w świecie nr 2 liczba bossów równa się "0" słownie zero :biggrin:

po zabiciu ostatniego boss-a (jeżeli wcześniej miecz był zablokowany) powinieneś wrócić do Nexus-a i zaraz wrócić - teoretycznie powinieneś mieć PWWT - jeżeli grasz off i nie zrobiłeś jakiś "nieprzemyślanych" ruchów możesz zaglądnąć tam jeszcze raz ....

a jak nie (co wydaje się najbardziej prawdopodobne) to patrz to co napisał @Bombadil

generalnie dużo trudniej jest zrobić PWWT niż proste PBWT

ps. jeżeli bardzo ktoś lubi zabawki XXL polecam Meat Cleaver dwa S/S od Strength i Dexterity A od Faith co prawda to nie to samo ale lżejszy i też daje się tym całkiem fajne klapsy (a i ulepszać nie trzeba)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to jestem troszke udupiony. i bedzie ciezko.. juz praktycznie nie mam zadnych mozliwosci zeby dobic do PWWT... a szkoda bo specjalnie wpakowywalem punky w strenght zeby teraz polansowac sie z dragon bone smasherem :D... czyli nawet pomoc innym graczom nic nie daje.. : <

a wlasnie !? czy jest jakas mozliwosc zeby przezucac przedmioty z postaci do postaci ?!?? Bo w jednej z postaci jakims cudem od razu moglem wziąc miecz z pośród skał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to jestem troszke udupiony. i bedzie ciezko.. juz praktycznie nie mam zadnych mozliwosci zeby dobic do PWWT... a szkoda bo specjalnie wpakowywalem punky w strenght zeby teraz polansowac sie z dragon bone smasherem :D... czyli nawet pomoc innym graczom nic nie daje.. : <

a wlasnie !? czy jest jakas mozliwosc zeby przezucac przedmioty z postaci do postaci ?!?? Bo w jednej z postaci jakims cudem od razu moglem wziąc miecz z pośród skał :)

Tak jak kolega wyżej napisał zainteresuj się Meat Cleaverem. Sam z nim latałem przez chwilę, ale okazał się mało przydatny w PvP i przerzuciłem się na Northern Regalie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a szkoda bo specjalnie wpakowywalem punky w strenght zeby teraz polansowac sie z dragon bone smasherem :D

Nie upieraj sie przy DBS, i tak nie mozesz go wziac w tej grze. Mowisz ze pakujesz punkty w Strength? Rozmiar ma znaczenie? Meat Cleaver jest ok ale mam jeszcze cos lepszego :thumbsup: !!!

Great Sword ulepszany kamieniami Greystone :pardon: (im wiecej tym lepiej, max +5)!!! Olbrzymi miecz, duze obrazenia, jako Crushing +5 Great Sword bonus ,,S'' do obrazen, mozliwosc dodatkowego podpakowania (terpentyna, sticky white stuff, zaklecie) a do tego nie potrzebujesz az tyle sily i End zeby nim dobrze machac.Polecam jako trening przed DBS. Great Sword lezy w 1-3, kamienie do ulepszenia masz w swiecie 2. Ewentualnie mozesz uzyc Claymore zamiast GS, tez ulepszany greystonami :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, ze jutro mam zaczac grac w demon souls ( a gre mam od dwóch lat :D ) mam jedno krotkie pytanie. Czy servery dla DS dalej są czynne? Kiedys czytalem, ze mają byc wyłączone :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, ze jutro mam zaczac grac w demon souls ( a gre mam od dwóch lat :D ) mam jedno krotkie pytanie. Czy servery dla DS dalej są czynne? Kiedys czytalem, ze mają byc wyłączone :/

Gierkę sprawiłem sobie wczoraj, i normalnie widziałem te fantomy innych graczy. Dzisiaj sobie gram i nie ma nic, oni fantomów ani wiadomości, ale może coś się źle połączyło.

Co do DS'a, to macie jakieś rady? Jak rozkładać umiejki pod Knighta(chyba, mam taką zbroje jak na okładce). Czy są tutaj jakieś techniki?

Przyznam szczerze, że ta gra, to jakiejś fabuły fajnej nie ma :P To w sumie takie MMO chyba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajdź sobie jakoś dobrą broń i ładuj punkty pod nią, nie ma sensu dodawać np, do siły jeśli broń którą możesz unieść nie ma od owej siły premii, a tak to vitality i stamina do zadowalającego cię poziomu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są czynne.

A kojarzysz kiedy mają wyłączyć serwery? Było info, że znowu przełożyli - ale nie pamiętam na kiedy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kojarzysz kiedy mają wyłączyć serwery? Było info, że znowu przełożyli - ale nie pamiętam na kiedy.

Gdzieś czytałem, że czynne będą do końca 2012 roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też czytałem, że jeszcze długo będą czynne, ale informacja o tym, że do końca 2012 to tylko spekulacja. W wielu źródłach (np. PS3 LifeStyle, czy PS3 news IGN) jest podane po prostu "do 2012 roku" bez konkretnej daty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też czytałem, że jeszcze długo będą czynne, ale informacja o tym, że do końca 2012 to tylko spekulacja. W wielu źródłach (np. PS3 LifeStyle, czy PS3 news IGN) jest podane po prostu "do 2012 roku" bez konkretnej daty.

Skoro "do", to pewnie z 1 stycznia roku 2012 serwery przestaną działać, a szkoda, ale do tego czasu się nagram :) Powiedzcie tylko, czy fabuła się jakoś rozkręci czy to takie MMO ze szczątkową ilością fabuły?

Edytowane przez Snafu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra raczej pod dobry klimat podpada niz pod fabułe. Mam pytanko jakie staystki sa potrzebne do meta clevera 26 strenghta i 12 faitha ? Jaka to jest czwarta statysyka na demon souls wiki ? Iii zebym np z DBS robil sprawnie fikołki, płynnie to w jaką statyske pakować ? Czy w ogole dbs ma premie do ataku od strenghta ? Z checia z kims w razie czego pogram/pomoge, przegrane co prawda dopiero 12 godz ale jakos uradzam, nick specu89 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro "do", to pewnie z 1 stycznia roku 2012 serwery przestaną działać, a szkoda, ale do tego czasu się nagram

Możliwe, ale raczej nie ma co się nastawiać pesymistycznie ;) Jest szansa, że jeszcze pochodzą dłużej niż do tego pierwszego stycznia, bo nie sprecyzowali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, ale raczej nie ma co się nastawiać pesymistycznie ;) Jest szansa, że jeszcze pochodzą dłużej niż do tego pierwszego stycznia, bo nie sprecyzowali.

Oby, oby :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy w Demon's Souls istnieje blokada regionalna jeśli chodzi o grę online?

PS. Jak wygląda sprawa z jej następczynią?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy w Demon's Souls istnieje blokada regionalna jeśli chodzi o grę online?

PS. Jak wygląda sprawa z jej następczynią?

Demon's Souls są oddzielne serwery dla US,Europy i Azji; w Dark Souls nie ma cvzegos takiego - wszyscy gracze skupieni sa na jednym serwerze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demon's Souls są oddzielne serwery dla US,Europy i Azji; w Dark Souls nie ma cvzegos takiego - wszyscy gracze skupieni sa na jednym serwerze

To zależy od kopii gry czy od regionu konta? Raczej od kopi nie? To już wiem, czemu nikogo nie było na serwerach z rana- mam wersję US :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że chyba chodzi o kopię gry, bo gdzieś widziałem właśnie 3 "zakładki" jeśli chodzi o trofea w Demon's Souls.

Nie ukrywam, że jak przyjdzie mi kupić tą grę, chciałbym zagrać na Europejskich serwerach, przeglądam okładki gry w Google Grafice i nie widzę żadnych oznakowań "PAL", "NTSC" czy "JAP". Jak zatem mieć pewność, że kupuję wersję PAL?

PS. Czy można brać śmiało używkę? Chodzi mi o jakieś kody na DLC czy online pass.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, zalezy od kopii gry - mozesz smialo brac uzywke, zadnego online passa nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×