Skocz do zawartości
DaraS

Demon's Souls

Rekomendowane odpowiedzi

To i ja zadam jeszcze 1 pytanie, troche glupie ale coz... ;D Da sie jakos w tej grze sprzedawac przedmioty? Albo przerzucac z 1 postaci na 2?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja zadam jeszcze 1 pytanie, troche glupie ale coz... ;D Da sie jakos w tej grze sprzedawac przedmioty? Albo przerzucac z 1 postaci na 2?

Nie da się sprzedać żadnych przedmiotów jedynie możesz dać jakiemuś innemu graczowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja zadam jeszcze 1 pytanie, troche glupie ale coz... ;D Da sie jakos w tej grze sprzedawac przedmioty? Albo przerzucac z 1 postaci na 2?

Nie zrób takiej głupoty jak ja i nie wyrzucaj niczego, popełniłem taki błąd z Uchigataną i teraz oczywiście nie chce mi nigdzie wypaść a okazało się, że po upgradzie to najlepsza broń dla mojego buildu ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, proszę o rade- mianowice jak w tej grze tworzyć bronie ?????? mam 87sl walcze z ostatnim demonem i dalej do tego nie doszedłem. Dziękuje za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, proszę o rade- mianowice jak w tej grze tworzyć bronie ?????? mam 87sl walcze z ostatnim demonem i dalej do tego nie doszedłem. Dziękuje za pomoc.

Broni się nie tworzy, tylko upgrejduje :D potrzebne są do tego specjalne "kamienie". Więcej tutaj: http://demonssouls.wikidot.com/upgrade

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to w miarę skomplikowane. Najogólniej pisząc istnieje około 10 różnych typów. Podstawowy to hardstone i sharpstone. Głównym kowalem jest Ed, który rezyduje na początku drugiej krainy. Musisz mieć w ekwipunku broń, która chcesz ulepszyć. U Ed'a będziesz mieć napisane ile potrzebujesz kamieni na kolejne ulepszenie ( przy hard i sharp stonach możesz ulepszyć bron do 10 poziomu ). Więcej znajdziesz na demonssouls.wikidot.

Czy przypadkiem w święta nie miało być Pure white tendency na wszystkich światach ? Byłem pewny, że gdzieś o tym czytałem. Godzinę temu miałem pierwszą okazję, aby uruchomić konsole i z tego co widzę to nic się nie zmieniło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok rozumie, myślę że to będzie ostatnie pytanie- Jak np.Knightem w 2-ugiej krainie, zabić Flamelurrkera skoro na niego magiczna broń ?? Nie ma dostepu do ulepszeń magicznych na samym początku?? Albo ja głupek :) i coś przeoczylem ale zaczynalem grę knightem, potem zmieniłem na royality i dzieki Soul Arrow nikt nie był mnie wstanie powstrzymać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy da sie jakos przerzucic przedmiot z 1 postaci na 2? Dajmy na to mam jakies 2 chary, na 1 mam bron, ktora przydalaby sie 2 postaci i chce ja jakso 'przerzucic' - da sie tak? Moze wywalic na ziemie w Nexusie i zaladowac 2 profil?

/e: aha i jeszcze jedno. W jednym buildzie wyczytalem cos takiego:

"Magic should be increased to 10 and then deleveled back to 6 to save 4 SLs."

Jak mozna cofnac rozdane staty? Np dalem sobie za duzo w str, cofam to i daje w vitality?

Edytowane przez diz4ster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie dotyczące dusz po zabitych demonach.

Phalanx, Tower Knight, smok i taki pająk. Mam dusze tych demonów co z tym można zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie dotyczące dusz po zabitych demonach.

Phalanx, Tower Knight, smok i taki pająk. Mam dusze tych demonów co z tym można zrobić?

Tutaj masz wszystko ładnie opisane - która dusza po co służy.

http://www.ps3trophies.org/forum/demons-souls/43326-demons-souls-collection-guide.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sobie zamówiłem wersję amerykańską z Robsona.

Mam nadzieję, że było warto :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomoze ktos przejsc 5-2 (albo ot tak po prostu mozna sobie pograc)? sl 33, faith build (latam poki co w binded set + blessed mace +1 / mirdian hammer).

Jakby co to psn diz4ster0_o (zero kreska o) :)

Swoja droga fajne sie pajace trafiaja... wlazlem do czyjegos swiata a tu kolega-pro-fantom tego co mnie wezwal do swojego swiata zabil mnie odrazu zeby zgarnac sobie dusze czy cos tam (nie wiem co w ten sposob black phantom zdobywa) + oczywisce dal mi ocene D... 2 razy juz tak trafilem -.-

Przez jaki czas dzialaja wiadomosci napisane przez nas? Usuwaja sie po jakims czasie czy np po tym jak zostawimy ich dana ilosc? A moze wszystkia sa caly czas? Jak to dziala? :)

Edytowane przez diz4ster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że działa to w następujący sposób, zostawiamy wiadomość która ma określony czas, jeśli ktoś ją oceni jej czas się wydłuża. Ale to tylko moje stwierdzenie, nie wiem czy jest prawidłowe :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czy da sie jakos przerzucic przedmiot z 1 postaci na 2? Dajmy na to  mam jakies 2 chary, na 1 mam bron, ktora przydalaby sie 2 postaci i chce  ja jakso 'przerzucic' - da sie tak? Moze wywalic na ziemie w Nexusie i  zaladowac 2 profil?

/e: aha i jeszcze jedno. W jednym buildzie wyczytalem cos takiego: Magic should be increased to 10 and then deleveled back to 6 to save 4 SLs. Jak mozna cofnac rozdane staty? Np dalem sobie za duzo w str, cofam to i daje w vitality?

Można przerzucic na inną postać, musisz tylko znaleźć kogoś kto Ci pomoże - spotykacie się razem w grze, dajesz mu wszystko co chcesz przenieść na drugą postać, potem spotykasz się z nim tą drugą postacią i on Ci oddaje fanty.

Delevelować można na dwa sposoby - wbijasz do kogoś jako black phantom i rzucasz się w przepaść albo używasz białego kamienia, tracisz wtedy 1 slvl. Lepiej jest jednak wykorzystać do tego ostatniego bossa z pierwszego świata - ma on jeden taki atak który wysysa slvl, podkładasz mu się żeby sobie troche possał i dajesz się zabić, wracasz do niego i z plamy swojej krwi podnosisz wszystkie dusze które wydałeś na slevele które on Ci wyssał. Był chyba jeszcze jakiś sposób ale już nie pamiętam bo dawno grałem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do ekspertów ;P czy wszystkie spelle są dostępne od razu do nauki czy pojawiają się wraz z postępem w grze? Pytam, ponieważ chciałem nauczyć się np. Acid i Poison Cloud a za cholerę nie widzę ich u żadnego z dwóch "trenerów magii" w Nexusie...

Chyba, że pojawiają się dopiero kiedy mam potrzebne materiały?

Edytowane przez Lamkers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze trzeci 'trener magii' ;p Widoczne są chyba wszystkie od razu ale już dostępne to nie bardzo bo te lepsze wymagają konkretnych demon souli zdobywanych na bossach. Może być też jak piszesz, że pojawiają się jak zdobędziesz konkretny soul, nie pamiętam.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lamkers wnioskuje z twojej wypowiedzi że "od czarów" masz tylko tego ucznia od Freke`a i Yurię. Acid i Poison Cloud`a uczy Sage Freke - do uwolnienia w 3-1, klucz w 3-2 chyba - dopiero gdy on pojawi się w Nexusie może cie nauczyć obu czarów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można przerzucic na inną postać, musisz tylko znaleźć kogoś kto Ci pomoże - spotykacie się razem w grze, dajesz mu wszystko co chcesz przenieść na drugą postać, potem spotykasz się z nim tą drugą postacią i on Ci oddaje fanty.

Delevelować można na dwa sposoby - wbijasz do kogoś jako black phantom i rzucasz się w przepaść albo używasz białego kamienia, tracisz wtedy 1 slvl. Lepiej jest jednak wykorzystać do tego ostatniego bossa z pierwszego świata - ma on jeden taki atak który wysysa slvl, podkładasz mu się żeby sobie troche possał i dajesz się zabić, wracasz do niego i z plamy swojej krwi podnosisz wszystkie dusze które wydałeś na slevele które on Ci wyssał. Był chyba jeszcze jakiś sposób ale już nie pamiętam bo dawno grałem.

Co do sposobu z Black Phantomem - musze po prostu zginac i potem podniesc swoja plame krwi, tak? Ok to traci sie 1sl ale co, sam sobie ten jeden stat musze odjac czy jak to dziala? Jak zbiore plame krwi to odzyskuje tyle dusz ile kosztuje 1 soul level?

"podkładasz mu się żeby sobie troche possał" :D

Edytowane przez diz4ster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D Nie da się podnieść plamy krwi w tym pierwszym przypadku niestety, tracisz 1 slvl czyli odejmuje któryś ze statów randomowo, przy czym najczęściej ten najbardziej rozwinięty. Żeby odjęło musisz zginąć przez jakąś przeszkode naturalną np. wybuchająca beczka, kwas, strzały ze ściany albo przepaść, nie z ręki hosta. Najlepiej użyć białego kamienia wracając do swojego świata.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha no ok, a w tym 2 przypadku tez odejmuje randomowo ale jak podniose plame krwi to odzyskuje tyle dusz ile wymaga zakup jednego sl?

/e: mozecie teraz mnei skartowac, wysmiac itp ale ponoc da sie w DS dupowac (kopiowac) itemki oraz dusze - zna ktos na to sposob? Fajnie byloby sobie tak dupowac fainstony wtedy szybko zrobilbym sobie blessed +5 itemy ;)

Edytowane przez diz4ster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 pytania:

1. Gdzie można zakupić jakieś buteleczki czy coś do uzupełnienia MP?

2. Też są u was spadki fps' przykładowo po pokonaniu takich duży robalów opancerzonych, które wybuchają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do uzupełnienia many są: fresh spice, old spice, i pierścień regenerujący manęthumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do uzupełnienia many są: fresh spice, old spice, i pierścień regenerujący manęthumbsup.gif

Dokładnie ale jak to zdobyć, bo jakoś mi z potwrków nie wypada, hadlarze w nexusie tego nie mają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×