Skocz do zawartości
DaraS

Demon's Souls

Rekomendowane odpowiedzi

W 3.1 siedzi w celi jedna taka damulka która sprzedaje old spice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 pytania:

1. Gdzie można zakupić jakieś buteleczki czy coś do uzupełnienia MP?

2. Też są u was spadki fps' przykładowo po pokonaniu takich duży robalów opancerzonych, które wybuchają.

1. W jednej celi na początku 3.1 siedzi damulka. Od razu jak tam pójdziesz kup duuuży zapas bo częste chodzenie tam jest dość wkurzające.

2. Z tego co pamiętam tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozecie teraz mnei skartowac, wysmiac itp ale ponoc da sie w DS dupowac (kopiowac) itemki oraz dusze - zna ktos na to sposob? Fajnie byloby sobie tak dupowac fainstony wtedy szybko zrobilbym sobie blessed +5 itemy ;)

zostawiasz kumplowi te itemy ktore chcesz i wylanczasz gre - bez wychodzenia do menu itp. Przy loadingu masz je wszystkie plus odbierasz od kumpla te ktore zostawiles.

@up

Fragrant Ring do MP mozesz dostac od kruka w 4.1 - zostawiasz mu teleskop (ten od ostravi)

Edytowane przez m0rph
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zostawiasz kumplowi te itemy ktore chcesz i wylanczasz gre - bez wychodzenia do menu itp. Przy loadingu masz je wszystkie plus odbierasz od kumpla te ktore zostawiles.

@up

Fragrant Ring do MP mozesz dostac od kruka w 4.1 - zostawiasz mu teleskop (ten od ostravi)

Po prosty przytrzymuje przycisk ps na padzie i daje 'wylacz gre'?

2 pytania:

1. Gdzie można zakupić jakieś buteleczki czy coś do uzupełnienia MP?

2. Też są u was spadki fps' przykładowo po pokonaniu takich duży robalów opancerzonych, które wybuchają.

1. W Nexusie mozna bylo u kogos tam kupic jakas rolinke co donawia mp za bodajze 350 dusz. Uwolnilem tez jakiegos typa (nie pamietam skad) i teraz siedzi w Nexusie u gory, sprzedaje heavy arrow i inne ciekawe rzeczy + wlasnie ten Fragrant ring (60000 dusz, troche drogo)

2. Ja poki co mialem 'tylko' spadki fps w 1-2 kiedy red dragon czyscil sobie droge.

Edytowane przez diz4ster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Kowal w nexusie sprzedaje Fresh Spice za 350, uwolniony Patches sprzedaje ten sam Fresh Spice ale już za 800 :D

Singing Lady w 3-1 sprzedaje Fresh Spice za 200 a Old za 1000 - kompletnie się nie opłaca :/

Fragrant ring jest do znalezienia w 3-2, po zjechaniu "windą" na sam dół, trzeba tylko trochę pobrodzić w bagnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje fainstones (kazdy rodzaj, chyba, ze ma ktos blessed mirdian hammer/guillotyne axe/great axe +5), guillotyne axe, dark silver shield oraz talisman of beasts. Jesli ktos ma ten item zbedny chetnie przygarne, jesli komus jest potrzebny to bylbym wdzieczny gdymy mi go zdupowal.

Chetnie rowniez po prostu pogram sobie we 2/3 zeby ponabijac sl - pisac :)

sl 40

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No sam nie wiem Kowal u mnie niema tych speców. Co do tej "damulki" to nikogo takiego nie widziałem w nexusie. Ale w 3.1 jeszcze nie byłem więc zobaczymy

Ale mówicie o tym podstawowym kowalu w nexusie czy jakiś inny, uwolniony z jakiegoś świata?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prosty przytrzymuje przycisk ps na padzie i daje 'wylacz gre'?

TU - ale polecam wpierw zrobic platyne, a dopiero potem mozna sie pobawic z kumplami.

Nie "nabywaj" zadnych ringow - wszystkie znajdziesz.

Edytowane przez m0rph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka bron 2-reczna ma najwieksze obrazenia na str 18 lub 20? Zastanawiam sie czy ubrac moon uchigatana +5 i trzymac to w 1 rece (143/160/0 Bleed 180) a w 2 tarcze lub jakis talizman czy wziac moze jakas bron 2 reczna - w sumie tarczy w pvp i tak nie bede uzywac. Co sie bardziej oplaca? Build spellsword.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka bron 2-reczna ma najwieksze obrazenia na str 18 lub 20? Zastanawiam sie czy ubrac moon uchigatana +5 i trzymac to w 1 rece (143/160/0 Bleed 180) a w 2 tarcze lub jakis talizman czy wziac moze jakas bron 2 reczna - w sumie tarczy w pvp i tak nie bede uzywac. Co sie bardziej oplaca? Build spellsword.

Katana oraz bron drzewcowa w tej grze (pvp) rzadza, a to przez mozliwosc wbicia combo. Obcykaj dobrze timing w push combo dla katany (mozna trenowac "na sucho" - poznasz po tym, ze postac wykonuje cos na ksztalt odepchniecia rekojescia)- wiekszosc nie da rady nic zrobic, tylko zdechnac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Katana oraz bron drzewcowa w tej grze (pvp) rzadza, a to przez mozliwosc wbicia combo. Obcykaj dobrze timing w push combo dla katany (mozna trenowac "na sucho" - poznasz po tym, ze postac wykonuje cos na ksztalt odepchniecia rekojescia)- wiekszosc nie da rady nic zrobic, tylko zdechnac.

Duzo osob poleca Moon Crescent Axe +5 - tego sie chyba bede trzymal :)

_____________________

(NA wersja) Robie spellsworda na PvP (royal) z wlasnym setupem. Jak ktos ma cokolwiek z tych przedmiotow to bardzo prosilbuym o dupe + ew pomoc przy przerzucaniu itemow z 1 postaci na 2 (poki co mam sl ~40 na obu postaciach)

Talisman of Beasts

Insanity Catalyst

Monk's Head Wrappings (tego w szczegolnosci szukam)

Armor Spider Soul (zeby nauczyc sie u yurii ignite - swoja 'wydalem' na fire spray u sage freke)

Moon Crescent Axe +5 lub czyste

Kris Blade +5 albo 4x Colorless Demon Soul (mam swoj 1, moge sobie zdupowac przy pomocy 2 osoby)

kazdy rodzaj moonstone do upg crescent axe (mam swoje, moge dupowac jw)

jakiekolwiek dusze zeby podbic sobie lvl (moze ktos ma na stanie 99x legendary heroe souls bo duzo osob dupuje i rozdaje/sprzedaje)

W zamian nie mam co dac cuz jestem biedny, jedyny fajny item jaki mam to mirdian hammer czysty + fainstony ktore moge podupowac i wtedy mozna trzasnac blessed +5 dla temple knighta na faith build. To samo z great axe.

Chetnie pomoge przy przechodzeniu map lub po prostu pogram w coopie. Moge tez pomoc przy dupowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duzo osob poleca Moon Crescent Axe +5 - tego sie chyba bede trzymal :)

Z toporem swietnie biega Sajiko Sakura. Mialem z nia (tak to ONA) przyjemnosc kilka razy - masakrycznie dziewucha wymiata.

TU mozesz podpatrzec, jak mozna ludziom uprzykrzyc zycie lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z toporem swietnie biega Sajiko Sakura. Mialem z nia (tak to ONA) przyjemnosc kilka razy - masakrycznie dziewucha wymiata.

TU mozesz podpatrzec, jak mozna ludziom uprzykrzyc zycie lol

No ladnie :D Ogladalem ogolnie na yt pare potyczek pvp, generalnie fajna sprawa :)

A mam jeszcze takie pytanie. Black Eye Stone jest wielorazowe tak samo jak blue/white czy jak uzyje raz to musze szukac nastepnego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ladnie :D Ogladalem ogolnie na yt pare potyczek pvp, generalnie fajna sprawa :)

A mam jeszcze takie pytanie. Black Eye Stone jest wielorazowe tak samo jak blue/white czy jak uzyje raz to musze szukac nastepnego?

ile razy zechcesz - ale pamietaj, ze jak przegrasz to tracisz slv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to wczoraj w końcu dotarłem do końca...no może pierwszego końca bo gry napewno nie odłożę na półkę w celu zakurzenia jej ;) naprawdę nie potrafię znaleźć minusów tego tytułu (no może na silę - zbyt proste walki z bossami przy średnio dopakowanym łuku) a to jak mnie uzależniła mogę porównać chyba tylko do Diablo bo w gruncie rzeczy te tytuły są do siebie bardzo podobne, przynajmniej ja nie mogę pozbyć się takiego wrażenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Diablo było prościej pod względem, że po śmierci nie respawnowały się potwory.

Ale również DS przypomina mi trójwymiarowe Diablo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Diablo było prościej pod względem, że po śmierci nie respawnowały się potwory.

Ale również DS przypomina mi trójwymiarowe Diablo.

Akurat moja żona gra w Diablo 2 i szczerze powiedziawszy te gry mają ze sobą niewiele wspólnego (mam bieżące porównanie). Diablo to hack and slash z elementemi rpg, głównie sprowadza się do odtwórczego klikania lub też kombinacji klikania z używaniem dodatkowych opcji. DS to zręcznościowy rpg, gra o zupełnie nowatorskiej koncepcji multi. Pewnie, są i niektóre elementy podobne, ale różnic jest zdecydowanie więcej, dlatego też w mojej ocenie nazywanie DS trójwymiarowym Diablo jest nietrafionym pomysłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat moja żona gra w Diablo 2 i szczerze powiedziawszy te gry mają ze sobą niewiele wspólnego (mam bieżące porównanie). Diablo to hack and slash z elementemi rpg, głównie sprowadza się do odtwórczego klikania lub też kombinacji klikania z używaniem dodatkowych opcji. DS to zręcznościowy rpg, gra o zupełnie nowatorskiej koncepcji multi. Pewnie, są i niektóre elementy podobne, ale różnic jest zdecydowanie więcej, dlatego też w mojej ocenie nazywanie DS trójwymiarowym Diablo jest nietrafionym pomysłem.

Styl rozgrywki jest zupełnie inny. Ale mnie chodziło bardziej o mroczne klimaty. Zniszczone przez "zło" krainy. itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie chodziło głównie o szeroko pojęte "farmienie", przechodzenie tych samych etapów n razy etc. pod tym względem te gry są prawie identyczne ;) a co do respawnów to w D2 grałem tylko HC, więc jak zginąłeś to nawet Ty się nie respawnowałeś :P

Edytowane przez Lamkers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przekonaliscie mnie. Jednak zaryzykowałem i zamówiłem Ds dzisiaj dotarła przesyłka, pozostaje tylko mieć nadzieję że niewyłączą multi zbyt szybko. Korzystając z okazji chciałbym zapytać o pare podstawowych porad dla zaczynajcego grę, co by nie zaczynać jej parę razy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przekonaliscie mnie. Jednak zaryzykowałem i zamówiłem Ds dzisiaj dotarła przesyłka, pozostaje tylko mieć nadzieję że niewyłączą multi zbyt szybko. Korzystając z okazji chciałbym zapytać o pare podstawowych porad dla zaczynajcego grę, co by nie zaczynać jej parę razy.

Co do serwerów, jeśli masz wersje EU to będą działać co najmniej do końca czerwca 2011 - taka informacja jest w licencji, która akceptujesz przy pierwszym logowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie mialem wersje azjatycka sprzedalem(lagi) i dzis kupilem EU wszedlem do gry gram,gram ale nie widze,zadnych znaków,zeby mogl przyzwac blue phantoma(oczywscie jestem w swoim ciele nie w astralnym) W wersji azjatyckiej duzo bylo tych wiadomosci dlaczego w Eu jest tak malo (wogole) naprawde tak malo osob gra w ta swietna gre?

Edytowane przez Levi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie mialem wersje azjatycka sprzedalem(lagi) i dzis kupilem EU wszedlem do gry gram,gram ale nie widze,zadnych znaków,zeby mogl przyzwac blue phantoma(oczywscie jestem w swoim ciele nie w astralnym) W wersji azjatyckiej duzo bylo tych wiadomosci dlaczego w Eu jest tak malo (wogole) naprawde tak malo osob gra w ta swietna gre?

Pamietaj, ze czesto nie loguje cie na serwer - niby jestes online, a jednak nie do konca pardon.gif Najszybszy sposob to zaraz po wejsciu do swiata sprobowac, czy da sie zostawic wiadomosc - jesli nie to znaczy, ze nie jestes na serwie i nie zobaczysz blue/red - pomaga tylko restart gry. Byla to zawsze pierwsza czynnosc, jaka robilem wchodzac do innego swiata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za odpowiedz ; )

Edit: Jednak to nie to hmn najwidocznej malo ludzi gra moze wieczorkiem bedzie wiecej

Edytowane przez Levi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×