Skocz do zawartości
DaraS

Demon's Souls

Rekomendowane odpowiedzi

Nie posiadałem wersji azjatyckiej, ale na EU faktycznie jest mało tych znaczków i ludzi chętnych pograć co-op ew. powalczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jestem tu z kolejnym pytaniem :)

Da sie jakos zdobyc 2 raz dusze demona? Chodzi o to, ze za dusze Armored Spidera nauczylem sie fire spray, a chcialbym rowniez nauczyc sie ignite, co wymaga tej samej duszy by sie tego nauczyc.

Druga sprawa, wole sie upewnic w tej kwestii. Moge sie nauczyc np wszystkich cudow i zaklec ale czy moge je sobie potem zmieniac? Np jednym razem bede chodzil z Second Chance, a pozniej zmienie to sobie na Evacuate itp itd? Czy jak juz raz wybiore to po ptokach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jestem tu z kolejnym pytaniem :)

Da sie jakos zdobyc 2 raz dusze demona? Chodzi o to, ze za dusze Armored Spidera nauczylem sie fire spray, a chcialbym rowniez nauczyc sie ignite, co wymaga tej samej duszy by sie tego nauczyc.

Druga sprawa, wole sie upewnic w tej kwestii. Moge sie nauczyc np wszystkich cudow i zaklec ale czy moge je sobie potem zmieniac? Np jednym razem bede chodzil z Second Chance, a pozniej zmienie to sobie na Evacuate itp itd? Czy jak juz raz wybiore to po ptokach?

1. Dusza tego samego demona to nowa gra. Platyna wymaga 4 dusz old monka - ng+++ :) (aa no i tej Dziewicy Astralnej ;p )

2. Mozesz zmieniac jak rekawiczki :)

Edytowane przez m0rph
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Dusza tego samego demona to nowa gra. Platyna wymaga 4 dusz old monka - ng+++ :) (aa no i tej Dziewicy Astralnej ;p )

2. Mozesz zmieniac jak rekawiczki :)

Aha, czyli widzę że tutaj platynę sobie odpuszczę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, czyli widzę że tutaj platynę sobie odpuszczę.

Nawet tak nie mysl! Warta jest kazdej minuty.. Potem przelatujesz przez poszczegolne swiaty jak przecinak. Powaznie, czasem to wyglada tak, ze lecisz "na Jana" do bossa - robisz go w pol minuty i lecisz dalej. Po platynie w DS (a w zasadzie nerwach na ng i ng+) zadna gra nie sprawi Ci problemu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sobie platyne odpuściłem z powodu trudności zdobycia pełnego kamienia sharpstone - ale może na kolejnych grach NG++, czy NG+++ wypada ten kamień łatwiej z Dual Katana Skeleton?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sobie platyne odpuściłem z powodu trudności zdobycia pełnego kamienia sharpstone - ale może na kolejnych grach NG++, czy NG+++ wypada ten kamień łatwiej z Dual Katana Skeleton?

Pure Bladestone to czysta loteria - jednym wpada po chwili, a inni farmia kilka dni (podstawa to PBWT).

Mnie kosztowal pol dnia i butelke whiskey biggrin.gif

@down

No Pure Black World Tendency - skaczesz w przepasc kilka razy bedac w ciele i masz. Przy tej tendencji przeciwnicy sa bardziej wymagajacy, pojawiaja sie BP, ale dropy sa o wiele lepsze.

Edytowane przez m0rph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. (...)Platyna wymaga 4 dusz old monka - ng+++ :) (aa no i tej Dziewicy Astralnej ;p )

mi sie wydaje ze wystarczy 3 razy ale moze sie myle bo dawno w to gralem ;P.. no ale czar u wiedzmy + czar u maga + cud.. wiec wydaje mi sie ze 3razy styka.. czyli ng++ wlacznie..

Edytowane przez szatnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pure Black World Tendency :) tzw. Najbardziej możliwie zły jest ten świat w stosunku do ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi sie wydaje ze wystarczy 3 razy ale moze sie myle bo dawno w to gralem ;P.. no ale czar u wiedzmy + czar u maga + cud.. wiec wydaje mi sie ze 3razy styka.. czyli ng++ wlacznie..

plus Insanity Catalst = 4

@down

lol no a zeby byc jeszcze dokladniejszym, to w 4 podejsciu trzeba zrobic 3 i 5 swiat :thumbsup:

Edytowane przez m0rph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby być dokładnym do platyny trzeba przejść grę 3 razy, 4 raz nie trzeba kończyć tylko przejść jakieś 1/4 gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jestem przed bramą do końcowego bossa w świecie 1-1.

Mogę jakoś cofnąć się do Nexusa i uzupełnić zapasy? Mogę to zrobić poprzez pierścień, ale wtedy utracę wszystkie duszę.

A mogę użyć tego miecza wbitego w ziemie, czyli miejsca w którym się pojawia na początku poziomu?

Czy wtedy także stracę wszystko i potwory będą od nowa?

Wiem tyle, że jak umrę to i tak różne przejścia, które pootwierałem sa nadal otwarte ale jak to bedzie z Bossem??

Proszę o bardzo szybką odpowiedź :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jestem przed bramą do końcowego bossa w świecie 1-1.

Mogę jakoś cofnąć się do Nexusa i uzupełnić zapasy? Mogę to zrobić poprzez pierścień, ale wtedy utracę wszystkie duszę.

A mogę użyć tego miecza wbitego w ziemie, czyli miejsca w którym się pojawia na początku poziomu?

Czy wtedy także stracę wszystko i potwory będą od nowa?

Wiem tyle, że jak umrę to i tak różne przejścia, które pootwierałem sa nadal otwarte ale jak to bedzie z Bossem??

Proszę o bardzo szybką odpowiedź :P

Jeżeli uważasz że jesteś gotowy do walki z Phalanx`em, to śmiało cofaj się do Archstone`a i wracaj do Nexusa poprzez niego właśnie. Uzupełnij zapasy i wracaj tą samą drogą, przeciwnicy po drodze nie powinni stanowić zagrożenia.

Phalanx jest dość wrażliwy na ogień!

Edytowane przez Mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dałem rade za 1 razem bez wracania :P

Jednak jak się ma zapas Firebomb można wszystko szybko załatwić :D

Bardziej się męczyłem z mobami obchodząc cały zamek niż z bossem.

Ale jednak ta gra należy do tych gdzie jak się coś przejdzie to cieszy sie człowiek jak nie wiem :)

A takie pytanko mam jeszcze u tego typka co ulepsza bronie itp. będą za jakiś czas nowe bronie i inne przedmioty bo puki co nie ma nic ciekawego...

Edytowane przez CrazyMan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i panowie mam problem z Flamelurkerem. Trudny boss, ale dojście do niego jest strasznie irytujące. Już nie raz źle skoczyłem i zaliczyłem śmierć.

Byłbym ktoś chętny aby pomóc w walce? Wersja EU

Edytowane przez Valchall

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie problem z samym bossem czy dojściem do niego?

Można łatwo dojść do Flamelurkera skrótem. Na początku świata, skręcić w tunel po prawej (ten z "górnikami"). Na końcu jest przepaść. Żeby się do niej dostać trzeba coś rozwalić, z tego co pamiętam. Później zeskakiwać umiejętnie po kładkach i po minucie jesteśmy na miejscu. Jeśli chodzi o samego bossa, to zależy jaką postacią gracie. Mag leje go w kilka sekund. Szybki melee powinien nauczyć się jego ataku i być wyposażony w Crescent Falchion z 4.1. Zakuty w metal wojownik w Purple Flame Shield i Ring of Fire Resistance. Generalnie Flamelurker jest bardzo podatny na obrażenia magiczne. Radzę zrobić świat 2.1, później 3.1.(Soul Arrow miażdży Flamlurkera), 4.1. i dopiero wtedy 2.2.

Odpowiedzi na wszelkie pytania związane z grą znajdziecie tutaj.

Edytowane przez Grabeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie problem z samym bossem czy dojściem do niego?

Odpowiedzi na wszelkie pytania związane z grą znajdziecie tutaj.

Problem mam z zabiciem tego bossa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz po wejściu do jego komnaty,po lewej mamy element otoczenia za którym możemy się schować.Najpierw bossa wywabiamy w miejsce przy wejściu a my chowamy się za tą przeszkodę.Flamelurker się na niej blokuje i nic nie może nam zrobić,w użycie idzie nasza magia albo łuk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz po wejściu do jego komnaty,po lewej mamy element otoczenia za którym możemy się schować.Najpierw bossa wywabiamy w miejsce przy wejściu a my chowamy się za tą przeszkodę.Flamelurker się na niej blokuje i nic nie może nam zrobić,w użycie idzie nasza magia albo łuk.

Nie polecam, to lamerski sposób, który wykorzystuje błąd gry, żadnej satysfakcji. Purple Flame Shield i Ring of Fire Resistance (leżą przy smokach w 1.1), Soul Ray lub broń z magicznymi obrażeniami i rozpoznawanie ataków bossa w zupełności wystarczą. I jeszcze raz polecam robić światy w takiej kolejności - 1.1., 1.2,2.1, 3.1 (dostajemy Soul Ray), 4.1(Crescent Falchion) i dopiero 2.2. Później już wedle uznania. To nie jest gra w której bossa klepie się zawsze za pierwszym razem, czasami za 25, czasami za 30.

Edytowane przez Grabeq
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram Knightem, Puple flame shield zastosowałem. Niestety mój miecz zadaje mu kiepskie obrażenia. Czytałem na forum, że obrażenia magiczne są dość skuteczne. Da się je jakoś dołożyć jak gram taką klasą.

I drugie pytanie. Niestety tyle razy zginąłem, że gram jako phantom, kolega Grabeq sugeruje pierścień Rings of Fire resistance. To czego się pozbyć Cling Ring czy Thiefs Ring?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Valchall

Powinieneś mieć znalezione Kriss Blade, do znalezienia przed walką z bossem w 2-1, zwiększa on obrażenia zadawane magia, acz zwiększa obrażenia otrzymywane od magii.

Robisz sobie następujący secik:

- Kriss Blde

- Ring of Flame Resistance

- czary Soul Arrow i Water Veil

- sporo Fresh Spice

Przed wejściem w mgłę ekwipujesz sobie Ring oFR, oczywiście zamist Thief Ringa który w tej walce jest zbędny, i Krissa. Wchodzisz, rzucasz Water Veil, lokujesz na Flamelukerze i Soul Arrow w ruch.

Taktyka z serii strzał i unik.

W podstawowym ekwipunku warto zostawić tylko Spice i "zioło", żeby nie szukać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kriss Blade dokładnie znalazłem to przed tym pająkiem. Używałem dotychczas dragon sword +4. Znalazłem go w tych grotach gdzie pełno tych dużych robali. Sprawdzę kriss bkade'a broń ta wydawała mi się kiepska, nie sprawdziłem ale skoro zadaje obrażenia magiczne to będzie pasowała. Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×