Skocz do zawartości
DaraS

Fallout: New Vegas

Rekomendowane odpowiedzi

Quickload...

Napisz w spoilerze o którą kryptę chodzi i co masz wysadzić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wdehe - mój ED-E również się zgubił juuuuż daawno, więc to normalka. Też nosił mi fajne rzeczy, ale co zrobić. A patch ma być podobnież na dniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do wysadzenia są:

Krypta 19,

są tam na samym dole pokłady siarki, które można wysadzić same albo z całą kryptą,

to ta w której siedzą uciekinierzy, którzy chcę się przyłączyć do "Hanów"

albo poddać NCR, są tak dwa pokoje ochrony i dwóch kolesi zlecających.

Dla samej frajdy wywaliłbym to wszystko w powietrze.

Czyli nie mam szans na to zę mój ED-E się odnajdzie :mad:

co za głupi robot, jak się znajdzie to tak go walnę, że mu śrubki polecą :verymad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie odnajdzie się, hehe.

Panowie, jak tutaj coś naprawić? Przez całą grę jeszcze nic nie naprawiłem, choć mam 88 umiejętności. Gdzie to się robi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz np dwa takie same lub podobne pistolety w ekwipunku wciskasz triangle.png i naprawiasz. Ogólnie musisz mieć części zamienne do tego co chcesz naprawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz mieć taki sam przedmiot w ekwipunku lub bardzo podobny, wtedy "poświęcasz" go żeby naprawić ten drugi. Na przykład masz dwa pistolety 9mm, ale są bardzo zniszczone, więc możesz zrobić z nich jeden mniej zniszczony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do naprawiania.

Mam wybranego "perka"Jury Rigging (opis - Repair any item using a roughly similar item. )

http://fallout.wikia.com/wiki/Jury_Rigging

nie trzeba mieć dwóch takich samych przedmiotów wystarczy mieć podobnego typu,

czy strzelające tym samym rodzajem amunicji.

Edytowane przez wdehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące bazy lotniczej w której znajdują się Boomersi. W jednym z hangarów w tym, którym jest bombowiec a przy jednej ze ścian stoją kapsuły ćwiczebne do lotów i moje pytanie brzmi : Czy da się użyć te kapsuły i polatać wirtualnym bombowcem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i przed chwilą wpadła platynka. Znakomita produkcja. Czysta przyjemność, dawno się tak dobrze nie bawiłem. Najwięcej problemów miałem z Caravaną, ale jak zobaczyłem porady, było już z górki. Czekam z niecierpliwością na Dead Money. Mam nadzieję, że pojawi się szybko, jak to możliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra czeka na "patcha",

jakieś 65 godzin już stuknęło,

czas udać się do Vegas i zacząć wątek główny, ale zapowiedzieli patcha to poczekam,

bo jaja straszne się dzieją, ostatnio widziałem "znikający bombowiec" :rofl:

Bombowiec wcześniej wydobyłem z dna dla "bumerów",

byłem ponownie w tamtej okolicy - bombowiec pływał po wodzie,

podpłynąłem do niego i wyparował.

Już go nie ma.

Mam kłopot dwoma miejscówkami poza Vegas

"Legate's Camp" i "Fortification Hill"

nie mogę się do nich dostać, czy później staną się one dostępne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dostałem swoją kopie gry :D Jak zwykle gra się świetnie, wciąga, nie nudzi i non stop chce się więcej :D

Powoli krok po kroku zwiedzając każdą myszą dziurę, to co lubię.

Jedyne co mnie zmartwiło to to, że nie można po ukończeniu gry wrócić sobie na pustynie i kontynuować przygodę.

W F3 było to samo, ale potem pojawił się dodatek BoS, który dawał możliwość kontynuowania rozgrywki.

Czyżby tutaj ten sam zabieg? Żeby tylko zbić kasę? Jeśli tak to bardzo kiepsko ze strony autorów...

PS.

Macie też taki problem, że nie działają Wam czasem L2 i R2? Dzieje mi się tak czasami...

Gra jest strasznie zbugowana, ale mimo wszystko chce się w nią grać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, czasem L2 nie reaguje na naciśniecie od razu - to w przypadku oryginalnego pada.

Na "rumble 2" w ogóle nie działają te przyciski.

Moja gra leży nie dokończona jestem w Vegas,

zamierzam kontynuować główny wątek (cała mapa odkryta)

i czekam na patcha,

zapowiedzieli go jakiś czas temu, zresztą i tak nie mam czasu na grę teraz,

może po świętach.

Mam nadzieję, że po poprawce nie będzie już się tak przycinać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kiedy ten patch ma się pokazać? Bo szukałem informacji na temat patcha 1.03 ale nic nie znalazłem. Bo chyba takowy numer będzie miał, logicznie myśląc :)

Jak masz jakieś informacje na ten temat to wrzuć linka na forum, chętnie poczytam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to chodzi o patch 1.02 chyba przecież. On już jest dostępny z tego co czytam od około tygodnia czy może odrobinkę więcej.

Ten news co podałeś to jest z grudnia i dotyczy chyba właśnie tego patcha 1.02.

Ja nie wiem ile on zmienił bo nie grałem na wersji bez patchów, ale z tego co czytałem to zmienił sporo. W każdym razie jestem mniej więcej na etapie Novac w grze, ale jeszcze nie zacięła mi się ani razu.

Grywałem nawet cały dzień i działała bez problemu. Co prawda są małe "chrupnięcia" od czasu do czasu, ale nie przeszkadzają one w grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na swoją kopię wciąż czekam... i chyba nie dostanę jej w najbliższym czasie, zawiedli leniwi anglicy, którym nie chciało się zgarnąć 5cm z lotnisk. Hardcore jest naprawdę hardkorowy tzn. bardzo trudny? Czy jedynie dodaje realizmu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale to chodzi o patch 1.02 chyba przecież. On już jest dostępny z tego co czytam od około tygodnia

Faktycznie, uruchomiłem grę i pobrało go.

Trochę ten FNV przeleżał na półce w oczekiwaniu na patch, który jest , ale w sumie to i tak nie miałem kiedy grać,

przycinało tak strasznie że w "Westside" to była żabka, nie dało się grać.

FLO weź pod uwagę, że tu nie ma sprzętu, śnieg pada raz na kilkadziesiąt lat,

jak jakiś czas temu spadło tak ze 30 cm to też wybierałem się do pracy - w sumie co to za ilość śniegu.

Ale sąsiad uświadomił mi że nie ma sensu, i faktycznie na odśnieżenie "głównej" czekaliśmy 3 dni,

na dzielnicy nigdy żaden pług się nie pojawił.

Miasto było sparaliżowane, a były (ciągle są) rejony gdzie tego śniegu jest więcej.

Przesyłki listy, też dostaję z opóźnieniem.

Amazon UK wysłał mi "coś" 8 grudnia, pocztą, do dziś nie dostałem ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na swoją kopię wciąż czekam... i chyba nie dostanę jej w najbliższym czasie, zawiedli leniwi anglicy, którym nie chciało się zgarnąć 5cm z lotnisk. Hardcore jest naprawdę hardkorowy tzn. bardzo trudny? Czy jedynie dodaje realizmu?

Nie jest trudny, to jest po prostu tryb, gdzie musisz pić, jeść i spać. O ile jedzenie i spanie nie robi wielkiej różnicy, tak pić jednak trzeba cały czas i zawsze mieć pod ręką jakieś wody.

Również amunicja waży na trybie Hardcore, także odkładać trzeba tą, której nie używasz.

Ja trzymam obecnie te najbardziej potrzebne i używane. Reszta leży sobie w szafeczce.

Mi angole grę wysłali we wtorek 14 grudnia, a w poniedziałek 20 już ją miałem u siebie. Zamawiałem z Amazona, wysłali DHL'em, żadnego problemu nie było.

Czekam teraz na kolejne przesyłki, miała wczoraj przyjść jedna i dzisiaj druga, ale cisza na razie. Coś mi się zdaję, że dopiero po świętach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomocy! Wykonuje misje dla Yes Man. Mam nawiazac znajomosc z kilkoma grupami (ncr, brotherehood of steel, legion itd). Została mi tylko jedna grupa do ktorej musze dostrzec - Great Khans mieszczaca się w Red Rock Canyon. Czy jest jakis sposob na dotarcie tam bez narazania się na ataki setek cazadarów? :/ Próbowałem juz chyba roznych dróg ale z tymi cazadorami to jest jakkies przegiecie. Wybije jedna grupę, pojawia się druga chmara, wybije ja pojawia się trzecia i tak w kolko. Probowalem przedzierac sie ze stealh boyem i tez nie na wiele sie to zdaje. Zaciąłem się w tym miejscu i od tygodnia tkwie w tym samym punkcie. Jeden atak cazadora zabiera mi pol energii nie wspominajac juz o tym, ze po kazdym ukaszeniu jestem zainfekowany trucizną (mam odtrutki ale nie nieskonczona ilosc :/) HELP!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej! czy wszystkim gra sie tak strasznie wiesza?? bo jeszcze takie drobne przycinki mi nie przeszkadzaja, ale w czasie 1,5h gry resetowalam konsole 3 razy... az sie odechciewa grac... zwlaszcza, ze nie zawsze pamietam, zeby co 10sekund save'a robic. jak to tak zawsze bedzie wygladac, to obawiam sie, ze gry nie skoncze....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety to jest właśnie Fallout. Trzeba się do tego przyzwyczaić.

Ja słyszałem o sposobie na zrobienie świeżego save'a. Niektórzy również polecają w momencie jak gra się zaczyna zawieszać, to zapamiętać, wyjść z gry do XMB i wrócić ponownie.

Podobno to pomaga. Mi też się kilka razy gra niestety zawiesiła i jedyna opcja to restart konsoli wtedy.

Niestety musimy z tym żyć :( Fallout 3 mimo masy patchy również nie miał poprawionego tego, także również i tutaj bym na to nie liczył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×