Skocz do zawartości
DaraS

Fallout: New Vegas

Rekomendowane odpowiedzi

Jak mam odeslac kompana? Nie widze takiej opcji w menu, w instrukcji tez tego nie ma. Chyba cos przegapilem w samouczku przy wyborze pierwszego towarzysza :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci o to, że chcesz się rozdzielić czy zostawić go w jednym miejscu? Jak rozdzielić to w menu interakcji weź "Talk to" i tam będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie dziękuję za podpowiedzi co do C4, sprawdzę jak będę w domu. Pytanie właśnie także do kompanów, można go zostawić wziąć innego a później go znowu odzyskać? Lepiej za w czasu zapytać :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ogólnie dziękuję za podpowiedzi co do C4, sprawdzę jak będę w domu. Pytanie właśnie także do kompanów, można go zostawić wziąć innego a później go znowu odzyskać? Lepiej za w czasu zapytać :D.

Tak. Oni wracaja do miejsca z ktorego pochodza. Wlasnie sprawdzilem i wzialem sobie laske z bractwa stali. Zeby dostac C4 musisz miec Speech na poziomie 50pkt

Wybralem sobie perk Explorer i kiedy zobaczylem ile jeszcze mi zostalo lokacji do odkrycia i ile jakims cudem ominalem po drodze to az mi sie slabo zrobilo. Ciekawe tylko ile jeszcze zwiech mnie czeka do konca gry :tongue: Pewnie kilkanascie bo juz do 11 dobilem

Wydaje mi sie czy doktorka z Jacobstown widzialem juz w F3?

Edytowane przez NFL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Na Deathclawy i całą resztę najlepszą bronią jest Brush Gun.

Karabin zamiata jak mało który, na Deathclawa wystarczy kilka strzałów i po nim, nie mówiąc już o reszcie przeciwników.

Jedyny minusów to taki, że naboi do tego karabinu jest bardzo mało naboi tego typu.

Ja osobiście kupuję te naboje, gdzie tylko je znajdę, bo mam sporo nazbieranych kapsli.

http://fallout.wikia.com/wiki/Brush_gun

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam takie pytanie odnośnie nieposłusznego kompana :))) Mianowicie chodzi mi o ED-A,pewnego razu zostawiłem go w pewnym miejscu aby na mnie czekał. Zwiedzając świat po jakimś czasie pojawił mi się komunikat że ED odszedł ode mnie i powędrował do Prim. Ok, idę po niego aby go ponownie przygarnąć i co??? Ten przenośny blaszany plecak mnie atakuje :shok: !!!

Jest wrogo do mnie nastawiony,tylko pytanie WHY??? Miał już ktoś podobny przypadek? Może jakieś sugestie jak go udobruchać?

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam takie pytanie odnośnie nieposłusznego kompana :))) Mianowicie chodzi mi o ED-A,pewnego razu zostawiłem go w pewnym miejscu aby na mnie czekał. Zwiedzając świat po jakimś czasie pojawił mi się komunikat że ED odszedł ode mnie i powędrował do Prim. Ok, idę po niego aby go ponownie przygarnąć i co??? Ten przenośny blaszany plecak mnie atakuje :shok: !!!

Jest wrogo do mnie nastawiony,tylko pytanie WHY??? Miał już ktoś podobny przypadek? Może jakieś sugestie jak go udobruchać?

Pozdrawiam.

[żart] Bo się chłopaczyna obraził, a ty co myślałeś :)? Jak Ty byś się poczuł, gdyby to on, zostawił Ciebie?! :D[/żart]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dead Money ocenione na 8 w Neo+. Jako minus recenzent podal poziom trudnosci :confused: Moim zdaniem duza trudnosc to plus no ale moze jakies staromodne poglady mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już mam swój egzemplarz. Pograłem trochę, i powiem jedno- musiałem podjąć kilka prób, aby odejść od konsoli :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli masz tak ja jak ja. Ta gra albo wciąga albo nie. Tak samo jak Dragon Age.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fallout: New Vegas Patch 1.04 - current, Released February 18, 2011. Fixes some bugs reopened with 1.03.

Nie ma to jak latka ktora otwiera naprawione poprzednio bugi :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kogo bardziej polecacie - Legion czy NCR?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już miałem taką fazę, że chciałem wymienić tą grę, bo po prostu zaczęła mnie nużyć. Spartoliłem staty. Jednak zacząłem od początku i znowu jest ok. Już jestem w Vegas, i coraz bardziej zaczynam "zżywać" się z tym światem, i jego mieszkańcami. Faktycznie, New Vegas rozkłada swoje skrzydła dopiero po kilku/kilkunastu godzin gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 15 poziom i jeszcze nawet nie wszedłem do Vegas. Lubie robić poboczne misję :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobijam do 40h i nadal zwiedzam pustkowie. Juz wiem gdzie nie isc bo deathclawy robia za duza szkode :verymad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 15 poziom i jeszcze nawet nie wszedłem do Vegas. Lubie robić poboczne misję :).

Ja 10 i już w Vegas :P. Jaką drogę obraliście, bardziej na charyzmę i rozwiązywanie problemów mową czy pistoletem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja 10 i już w Vegas :P. Jaką drogę obraliście, bardziej na charyzmę i rozwiązywanie problemów mową czy pistoletem?

Moj speech jest obecnie na poziomie 75. Niektorych zadan nie dokonczysz bez odpowiednio wysokiego skila. Tam gdzie to mozliwe staram sie po dzentelmensku zalatwiac sprawy :tongue:

Niech mi ktos powie czemu ostatnio dosc czesto w vatsie moj hirol nie strzela? Bron mam zepsuta za bardzo czy co? Wczesniej to sie nie zdarzalo. Teraz juz ze 3x przez to mnie zatlukli

Edytowane przez NFL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj speech jest obecnie na poziomie 75. Niektorych zadan nie dokonczysz bez odpowiednio wysokiego skila. Tam gdzie to mozliwe staram sie po dzentelmensku zalatwiac sprawy :tongue:

Niech mi ktos powie czemu ostatnio dosc czesto w vatsie moj hirol nie strzela? Bron mam zepsuta za bardzo czy co? Wczesniej to sie nie zdarzalo. Teraz juz ze 3x przez to mnie zatlukli

Skończyłeś już główny wątek, w tych 40 godzinach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niee. Aktualnie nadal biegam po pustkowiu i odkrywam lokacje.Odpowiedni perk pokazal mi wszystkie nieodkryte miejsca i tylko podrozuje do nic sprawdzajac czy jest cos ciekawego.

Do niektorych jeszcze sie nie zapuszczam bo deatchclawy nie pozwalaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem grę w około 25h pracując dla NCR i teraz chciałem przejść od nowa pracując dla Legionu i tu mam problem, bo Caesar zlecił mi zniszczenie Bractwa Stali, wiem jak to zrobić, ale nie da się tego jakoś dyplomatycznie załatwić? Może trzeba najpierw ukończyć questy dla Bractwa? Pytam, bo jako towarzysza mam Veronicę i nie chcę jej stracić, bo wymiata :). Jest jakieś wyjście?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem grę w około 25h pracując dla NCR i teraz chciałem przejść od nowa pracując dla Legionu i tu mam problem, bo Caesar zlecił mi zniszczenie Bractwa Stali, wiem jak to zrobić, ale nie da się tego jakoś dyplomatycznie załatwić? Może trzeba najpierw ukończyć questy dla Bractwa? Pytam, bo jako towarzysza mam Veronicę i nie chcę jej stracić, bo wymiata :). Jest jakieś wyjście?

Jak zlecił Ci zniszczenie, to raczej trzeba zniszczyć :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pracowałem dla NCR to udało mi się to dyplomatycznie załatwić, czyli zrobiłem dla nich misje i przekonałem do przyłączenia się do NCR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIe da sie dyplomatycznie załatwić, ale można to rozegrać tak, że po misji reputacja w bractwie stali nie spadnie do najniższego poziomu

( Veronica nie odejdzie) ( wcześniej musisz wykonać questy Bractwa (na Idolized) i Veronici (wybrać opcje z opuszczeniem Bractwa)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja własnie dołączyłem do Bractwa Stali, i mam tą kozacką zbroję :P Legion mnie nienawidzi ale od czego sa przebrania :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×