Skocz do zawartości
DaraS

Fallout: New Vegas

Rekomendowane odpowiedzi

Niedaleko na północ jest taki mały biwak dwóch rangerów. Tam go musisz zanieść.

To jest w sumie kilka kroków od tego budynku gdzie znajdujesz to ciało.

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że za to zadanie nie dostajesz dosłownie nic, ani doświadczenia, ani reputacji, ani żadnych przedmiotów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
.

Ten Boon to rzeznik jest. Gdyby nie on to bym sie meczyl bardzo na pustyni

Nie specjalnie zależało mi na kimś kto będzie dreptał za mną. Jednak odszukałem tego Boona i faktycznie, rzeźnik z niego niezły :D.

A mi po nowym patchu pierwszy raz zawiesiła się gra. Na razie to jedyny zwis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie specjalnie zależało mi na kimś kto będzie dreptał za mną. Jednak odszukałem tego Boona i faktycznie, rzeźnik z niego niezły :D.

A mi po nowym patchu pierwszy raz zawiesiła się gra. Na razie to jedyny zwis.

Jak ja Ci szczerze zazdroszcze. Ja juz mialem 4 zwiechy i jedno wywalenie do XMB podczas walki z lakelurkami. Wkurzajace sa te rybki. Nawet nie wiadomo kiedy dostaje bo ekran sie nie czerwieni od ich atakow. Sporo mapy juz odkrylem ale jak masa rzeczy nadal do oblookania. Musze szybko zainwestowac pkt w lockpick bo nie moge sie do zamkow na poziomie hard dostac:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie tyle informacji z patcha 1.30:

Fallout: New Vegas Patch 1.03 - current, Released Febuary 8, 2011. Added Dead Money add-on trophies.

Coś chyba mi się wydaje, ze więcej zmian raczej nie uświadczymy, ale poczekajmy, może pojawi się jakaś lista zmian.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być, może za krótko gram aby mi się wieszała. Przy F3 pisali ludzie, że dopiero po czasie jak save się robi gruby to wtedy się wiesz. Mi tam sama F3 też się nie wieszała specjalnie ale tam też nie doszedłem jakoś specjalnie daleko. Jednak planuję powrót do F3 po skończeniu tej części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Fallout 3 chodząc po terenach z podstawki prawie nigdy nie miałem zwiechy.

Ale sytuacja drastycznie się zmienia jeśli chodzi o dodatki, tam jest prawie tak źle jak w New Vegas, albo nawet gorzej.

Na dodatku Point Lookout musiałem średnio restartować konsolę co godzinę, a sam framerate pozostawiał wiele do życzenia.

Po prostu podstawowy F3 został już tak spatchowany, że "wyleczyli" większość nieudogodnień.

Ale jak widać, w przypadku New Vegas'a już tak do poprawek im nie spieszno niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patricko, moim zdaniem po prostu ciężko zlikwidować te wszystkie błędy. Zwiechy i wywalanie do głównego menu są denerwująco, ale biorąc pod uwagę było nie było rozległość terenu, mnogość misji, miejscówek, przedmiotów, przeciwników i wszystkiego innego, myślę, że można jakoś to przeboleć. Chociaż może tak piszę bo sam nie doświadczyłem wiele takich sytuacji w stosunku do ilości spędzonego czasu z grą. Wracając do 3 ja największe problemy miałem z Operation: Anchorage w pewnym momencie myślałem że nie przejdę bo w momencie gdy dochodzimy do rozmowy z tym

Chińskim generałem gra mi się zawieszała, nie było opcji dialogowych i koniec, w końcu po którymś wczytaniu poszło

Boon jest faktycznie wymiataczem, dlatego wziąłem Cass, bo jednak chciałem sobie postrzelać samemu, a ta panienka wali z shotguna, więc robotę ma dopiero w krótkim dystansie, gdy robi się gorąco. Ogólnie fajnie, że jest większy wybór postaci towarzyszących.

Grałem we wszystkie części Fallouta, mimo, że 3 bardzo mi się podobała to New Vegas mnie nie pociągało, w końcu kupiłem i gdy zacząłem grać to nie mogłem się oderwać. Czekam z niecierpliwością na DLC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Branie towarzysza w F:NV to imo zbyt duze udogodnienie ;), praktycznie niezniszczalni i zabojczo skuteczni, ja zwerbowalem wszystkich i na plecach mialem tylko robota ktory prawie nic nie robil ale sluzyl jako lewitujacy plecak :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie zniszczalni. Trafiają mi się stwory, takie duże ze szponami. Rozwalają mnie i kompana. Na razie nie mam pomysłu jak je zabić. Zapytam się tutaj bo w pomocy na razie milczą. Gdzie można kupić c4? Sprawdziłem u moich kupców ale nikt nie ma. Tak samo zapalnik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Z ED-E - można dostrzegać przeciwników z większego dystansu. Nawet zamaskowani przeciwnicy pojawią się na kompasie i będzie można namierzyć ich VATSem.

Do tego Boone i masz ich podświetlonych na czerwono.

ED-E potem można ulepszyć, pancerz albo broń.

Death Claws takie duże ze szponami, jedne z najgroźniejszych przeciwników - Boone + snajperka, ty + snajperka i rozwalasz je zanim się zoirentują o co chodzi, oczywiscie wymaga to odpowiedniego rozłożenia perków.

Niegłupio też podkraść się ze "stealh boy" i podłożyć miny, dużo min.

albo karabin maszynowy, maję je mutanty w "Black Mountain", duży na naboje 5mm czy coś podobne, nie pamiętam za bardzo.

BTW: Boone nie zabieraj ze sobą jeśli masz coś do zrobienia dla legionu, on od razu zaczyna ich zabijać.

Edytowane przez wdehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.Gdzie można znaleźć chatę w grze aby składować tam wszystkie swoje rzeczy?Jak się udoskonala przedmioty i tym podobne rzeczy przy stołach w niektórych lokacjach bo nie mam zielonego pojęcia.Boję się że mogę stracić coś cennego przy manipulowaniu upr.broni i tym podobnych.Jak by ktoś mógł to bliżej naświetlić to był bym bardzo wdzięczny.Z Góry dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj kilka ostatnich stron, nie jest tego dużo, a masz tam wszystkie informacje + nawet video co i jak robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj kilka ostatnich stron, nie jest tego dużo, a masz tam wszystkie informacje + nawet video co i jak robić.

Właśnie przeglądałem i jeden apartament jest w New Vegas gdzie jeszcze nie dotarłem a upr.broni i tym podobnych rzeczy to raczej tu nie znajdę a nie wiem jak je udoskonalać przy tych stolikach.Nie chcę czegoś spartolić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy stolikach nic nie spartolisz, tam tylko rozwalasz jedną amunicję, żeby móc robić inną. Ewentualnie jakieś dodatkowe przedmioty, ale namieszać nic tam nie namieszasz.

Ulepszenia do broni mają formę normalnego przedmiotu, który możesz tylko i wyłącznie kupić od sprzedawców na terenie całej gry.

A jak zdobyć ten apartament to jest wideo jak go zdobyć zaczynając od razu grę. Nie musisz być dopakowany, itd.

Ewentualnie zajrzyj do Novak, tam też jest apartamencik, który kupujesz od razu za 100 kapsli, lub dostajesz klucz za friko po wykonaniu questa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy stolikach nic nie spartolisz, tam tylko rozwalasz jedną amunicję, żeby móc robić inną. Ewentualnie jakieś dodatkowe przedmioty, ale namieszać nic tam nie namieszasz.

Ulepszenia do broni mają formę normalnego przedmiotu, który możesz tylko i wyłącznie kupić od sprzedawców na terenie całej gry.

A jak zdobyć ten apartament to jest wideo jak go zdobyć zaczynając od razu grę. Nie musisz być dopakowany, itd.

Ewentualnie zajrzyj do Novak, tam też jest apartamencik, który kupujesz od razu za 100 kapsli, lub dostajesz klucz za friko po wykonaniu questa.

Dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie zniszczalni. Trafiają mi się stwory, takie duże ze szponami. Rozwalają mnie i kompana. Na razie nie mam pomysłu jak je zabić. Zapytam się tutaj bo w pomocy na razie milczą. Gdzie można kupić c4? Sprawdziłem u moich kupców ale nikt nie ma. Tak samo zapalnik.

[/quote

ja wzielam na kompana taka laske w kapturze (nie pamietam imienia), ktora walczyla "recznie" (kastety i takie tam) i swietnie sobie radzila z death claw'ami - generalnie ja stalam, a ona rozwalala dziadow (niejednokrotnie jednym ciosem) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam i czytam o tej grze . I nadal nie wiem, czy warto w nią inwestować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy kto co lubi. Jak nie lubisz mieć nie przespane noce, przez to, że "..jeszcze tylko tam pójdę, jeszcze tylko sprawdzę tą wioskę.." to nie inwestuj :).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż ja już wiem :) nie będę jej kupował pomimo że jestem fanem fallouta, za betę nie będę płacił, i mam nadzieję ze powoli większość graczy zacznie podobnie robić może dzięki temu firmy przestaną wydawać babole, przyłożą się trochę do jakości wydawanych gier. Podobnie jest też z BBC2 parę miesięcy po wydaniu gry, a Dice w ogóle nie kwapi się z poprawieniem błędów dotyczący gry onlinie siedząc nad nowym tytułem.

Nie interesuje mnie też to czy gra ma dużo miejscówek, questów czy rozwolnienie, nawet gdy jej wcześniejsza wersja była hitem. Kupując grę chcę otrzymać kompletny produkt, w którym niedociągnięcia zostaną poprawione do miesiąca od premiery. A jeżeli jakieś studio nie ma na to ochoty zamiast kupić ich grę po premierze, wymienienie się po paru miesiącach od premiery dając już jakiś tytuł w który nie gram. Jakby nie spojrzeć w ostatnim okresie wychodzi tyle konkurencyjnych tytułów że na szczęście nie trzeba się koncentrować nad niedokończonymi projektami.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam i czytam o tej grze . I nadal nie wiem, czy warto w nią inwestować?

Jesli lubisz czesto resetowac swoja konsole to inwestuj :tongue: Gra swietna ale zwiechy wkurw... nieprzecietnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytam się tutaj bo w pomocy na razie milczą. Gdzie można kupić c4? Sprawdziłem u moich kupców ale nikt nie ma. Tak samo zapalnik.

W sklepie u Mick&Ralph's pytaj o Mick'a o special inventory trzeba za pierwszym razem mieć speech na 30 (?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy NV jest jakoś powiązana z poprzednią częścią?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy NV jest jakoś powiązana z poprzednią częścią?

Fabularnie w żaden sposób. To zupełnie inna historia, inne postacie. Została tylko ta sama mechanika gry i grafika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to chyba się na nią skuszę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×