Skocz do zawartości
behemoth212

Assassin's Creed Brotherhood

Rekomendowane odpowiedzi

shepard22, dopisz mnie do listy ;) Btw. Moglibyśmy wtedy raz dwa pomóc mi z achivem jeśli chodzi o 5 premii z współpracy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z miłą chęcią się dołącze do gry mój psnid to:PSNID: SeeThc

Level:3 i rosnie:D

Edytowane przez SeeThc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Moj psn id to Luck-yLuke

Headset jest. Poziom jak narazie 6 ale staram sie jak mogę.:) trofea tez przydało by sie zrobić.

Dodawać do znajomych. Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam pytanko odnośnie patcha który wczoraj wyszedł.Poprostu ten patch u mnie namieszał,skasowal mi moje wszystkie zestawy (bomba dymna,noże,trucizna,itp) i teraz gdy je na nowo ustawie to nie zapisuje mi tego bp po wyjściu z multiplayer do menu głównego gry lub gdy całkowicie wyjdę z gry i wejdę ponownie moje zestawy znów są puste i znów muszę od początku je ustawiać.Czy u was występuje podobny problem???Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie spotkałem się z takim błędem. Po drugie patch ma rolę naprawiania a nie psucia. Hmmm... A ile aktualnie masz zestawów odblokowanych? Mi szczerze mówiąc zestaw nigdy pusty się nie zrobił jeśli prędzej go kiedyś ustawiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie spotkałem się z takim błędem. Po drugie patch ma rolę naprawiania a nie psucia. Hmmm... A ile aktualnie masz zestawów odblokowanych? Mi szczerze mówiąc zestaw nigdy pusty się nie zrobił jeśli prędzej go kiedyś ustawiłem.

Mam odblokowane 3 zestawy.Za każdym razem jak wejdę w tryb multiplayer to muszę je nastawiać od początku bo są puste!I tak jest w kolko,ustawie sobie zestawy a jak wyjdę z gry i np wejde do menu glownego gry ,wylacze konsole lub zagram w cos innego i za jakis czas znow zagram w AC w multiplayer to zestawy ponownie sa puste i znow musze sobie je nastawiac od poczatku.Poprostu nie zapisuje mi tego co sobie ustawilem.Dziej sie tak od wczoraj jak pobralem patch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam odblokowane 3 zestawy.Za każdym razem jak wejdę w tryb multiplayer to muszę je nastawiać od początku bo są puste!I tak jest w kolko,ustawie sobie zestawy a jak wyjdę z gry i np wejde do menu glownego gry ,wylacze konsole lub zagram w cos innego i za jakis czas znow zagram w AC w multiplayer to zestawy ponownie sa puste i znow musze sobie je nastawiac od poczatku.Poprostu nie zapisuje mi tego co sobie ustawilem.Dziej sie tak od wczoraj jak pobralem patch.

Mam to samo. Tylko ze mam 5 profili. Jedynie w pierwszym mam jedna "Smoke bomb" jeden perk i jeden kill streak zapisany inne sa puste i w kolko musze je ustawiac od poczatku ... Tak jak kolega wyzej, dzieje sie tak po patchu ;/ Swoje gre nabylem w Irlandii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja mam dokladnie tak samo.Tylko w pierwszym profilu zostaje mi jedna DISGUSIE, KILL STREAK i LOSS STRAK ,reszta jest pusta pusta i za kazdym tazem musze nastawiac od nowa po kazdym wejsciu do multi.Ten sam blad potwierdzilo juz 2 moich znajomych,rowniez kdzieje sie im to od wczoraj po zainstalowaniu patcha.Gre kupilem w niemczech.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja chętnie z kimś zagram moje id to AruiOresund

Edytowane przez Arui

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi działało po tej łatce dziś włączam i wyczyszczone zestawy kur * a je*a*a gra płacisz 200zł i hu*a działa. Nie dość że serwery hu**wo działają to jeszcze to. Już nie kupuje nic od ubi shitoftu. z żadną grą do tej pory nie miałem problemu. i jeszcze to trofeum z 50lvl kutasyny :)

Jak Ktoś Chce nabijać do 50lvl to jestem codziennie od około 23 PSNID Xnol_Krk

Edytowane przez Xnol_Krk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi również usuwa zestawy, w dodatku kolory i wyposażenie postaci nie jest takie samo po wyłączeniu gry. Mam pytanie co trzeba zrobić w trofeum 'Uziemiony'? Jeszcze jedno, czy jeśli podczas gry widze że wpadła mi premia, a nie ma jej na tej liście po zakończeniu sesji to i tak mam ją zaliczoną?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi również usuwa zestawy, w dodatku kolory i wyposażenie postaci nie jest takie samo po wyłączeniu gry. Mam pytanie co trzeba zrobić w trofeum 'Uziemiony'? Jeszcze jedno, czy jeśli podczas gry widze że wpadła mi premia, a nie ma jej na tej liście po zakończeniu sesji to i tak mam ją zaliczoną?

Chyba chodzi ci o premię "Uziemiony"? Jeśli tak to zabijasz leżącego gościa, który został ogłuszony przez innego zawodnika. Z tymi premiami to wielka niewiadoma bo Ubi nigdzie nie dało możliwości sprawdzenia co już się wykonało. Dopiero jak wpadnie trophy "Pracownik miesiąca" mamy pewność że wszystkie premie zostały zaliczone chociaż raz.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanko trochę innej natury nie wiem czy było ale nie znalazłem.

Mam Monitor Samsunga P2370hd i odpalam konsolke jest wszystko gites wyświetla mi sie full hd w lewym górnym rogu i ok ale kiedy odpalam assassina to mi nagle monitor pokazuje że mam rodziałke 1280x720 i nie wiem co zrobić zeby było full hd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie zrobisz a to dlatego, iż gry na ps3 jak np. AC:B nie sa produkcjami wyswietlanymi w 1080 lecz 720. Nawet na telewizorze hd obraz zostanie wyświetlony właśnie w tym formacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio zaczołem grać w AC Brotherhood wlasnie multiplayer, i na razie mam 8 lv. Chetnie zagram z kims z polakow. Moj psn: Notrance1337 , lub piszcie na gg : 1064244.

btw. co to znaczy ustawka w assasynie ?

Edytowane przez Notrance

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy aby zrobić trophy Pracownik miesiąca ( wszystkie premie przynajmniej jeden raz ) zalicza premie z prywatnych starć gracza? Czy gra powinna być rankingowa? Pytam bo wczoraj ze znajomymi wykonałem potrójną ucieczkę, a w wyzwaniach zabójstw nie ma tego zaliczenia.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien ale z tego co wiem gra powinna być rankingowa.

W Call of Duty na pewno tak jest więc sadzę że tutaj tak samo a to po to właśnie żeby nie można było sobie nabijać na prywacie z kolegami. :smile:

Ale można też zrobić tak że ktoś odpala grę rankingową a wy do niego wbijacie.:smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien ale z tego co wiem gra powinna być rankingowa.

W Call of Duty na pewno tak jest więc sadzę że tutaj tak samo a to po to właśnie żeby nie można było sobie nabijać na prywacie z kolegami. :smile:

Ale można też zrobić tak że ktoś odpala grę rankingową a wy do niego wbijacie.:smile:

No tak ale wtedy potrzeba min. 6 osób. Na marginesie ale porażka że nie można sprawdzić zrobionych już premii.:confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak ale wtedy potrzeba min. 6 osób. Na marginesie ale porażka że nie można sprawdzić zrobionych już premii.:confused:

no ale 6 osób to jeszcze da się znaleźć nie przesadzajmy w codzie 18 zebrałem ;D a co do premii to nie mogę się nie zgodzić;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale 6 osób to jeszcze da się znaleźć nie przesadzajmy w codzie 18 zebrałem ;D a co do premii to nie mogę się nie zgodzić;(

Faktycznie znaleźć 6 osób nie jest tak trudno, ale trochę gorzej zgrać się w meczu.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny bug jakiś miałem dzisiaj.

:verymad:

Odpaliłem gierkę, oczywiście profilki od nowa, i gram sobie jedną mapkę, drugą, a na trzeciej się załadowało ale było siedmiu graczy.

Wybrałem postać, odpaliło się, idę, ale patrzę, że kompas mam pusty i jest ładowanie celu. No to poszedłem na skraj mapy i czekam aż się załaduje, ale na budynku aby mnie nikt nie zaszedł po około minucie nadal mi nie przydzieliło celu, a moi zabójcy zostali załatwieni, więc jako ostatni gracz nie byłem atakowany. Nie wiedząc jak popełnić samobójstwo sobie chodziłem po mapce. Mapka się skończyła a ja premii za nietykalność nie dostałem, celu też nie miałem, więc punktów ni jak zdobyć, tak samo mnie nikt nie atakował. I jak to się nie wk......ć, powiedzcie mi a najbardziej mi chodziło o staty bo całkiem ładne miałem a okrągłe 0 m w h..j zaniżyło.:verymad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobnie wczoraj. Przez całą sesję nie przydzieliło mi celu i nikt mnie nie ścigał.

Premie za nietykalność zaliczyłem dopiero kiedy zlikwidowałem jednego kolesia w sesji.

Dziś miałem też niezłego buga w czasie sesji stałem na środku planszy każdy kto chciał mnie ogłuszyć lub zabić tylko machał wokół mnie rękoma i nic. Ja też nic nie mogłem im zrobić, a wokół mnie zrobiła się niezła zadyma bo inni mogli się mordować bez problemu. Widok był przekomiczny.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oswiece Was

wszystkie trofea i premie mozna robic na meczach prywatnych , a z misji dla jednego gracza w sesji treningowej. Tyle tylko , ze punkty z meczy prywatnych nie licza sie do rankingu.

Jesli nie mozesz zabic lub ogluszyc przeciwnika to znaczy , ze masz lagi i ubisoft rozwiazal to w ten sposob , ze Twoja postac lub Twoj cel cel robia uniki.

Na koniec przyjacielu Notrance nie mow , ze nie wiesz co to jest ustawka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oswiece Was

wszystkie trofea i premie mozna robic na meczach prywatnych , a z misji dla jednego gracza w sesji treningowej. Tyle tylko , ze punkty z meczy prywatnych nie licza sie do rankingu.

Jesli nie mozesz zabic lub ogluszyc przeciwnika to znaczy , ze masz lagi i ubisoft rozwiazal to w ten sposob , ze Twoja postac lub Twoj cel cel robia uniki.

Na koniec przyjacielu Notrance nie mow , ze nie wiesz co to jest ustawka.

Przyjacielu saintgb, napisałem w moim poście ,że chodzi mi o ustawkę w ASSASSYNIE, jakbyś doczytał to byś tego nie pisał :)

Wiem co to jest ustawka w realu, a co to jest w assassynie to się wczoraj właśnie dowiedziałem bo mnie kumple zaprosili...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×