Skocz do zawartości
behemoth212

Assassin's Creed Brotherhood

Rekomendowane odpowiedzi

kollo 0

milan397

czarizarduch

...

...

...

3 osoby jeszcze godzina 15.00 ustawa tak bedzie najlepiej sprezac sie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

acha na PSN pisac do MILANA ja skpe nie mam ale jakos bedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym był chętny na ustawkę ale dopiero bardzo późnym wieczorem coś koło 24 dziś lub jutro, zostały mi tylko lvl ale to sam nabije no i pracownik i wzór

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kollo-Nie ma czegos takiego ,,jakoś to bedzie,, nie masz Skype to nie bedzie ustawki ona sie nie uda zrozumcie to wszyscy musi byc komunikacja poprze Skype !!!

15 to troche za wczesnie jak widac wiekszosc sie nawet nie odzywa o ktorej komu pasuje

@ZakOnlck wyslij invite

Edytowane przez MILAN397

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też byłbym chętny .

tylko dokłądnie co i jak która godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra ja będę coś koło 24 na sieci więc nadal jestem chętny

@MILAN397 invitka poszła wraz z loginem skypa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest ktoś chętny sie zobowiązać na tą ustawke? Bo jak narazie sie tylko wpisujecie i nic więcej albo teraz wam nie pasi albo wgl nie ma zwamu kontaktu, a naprawde w jeden dzien moglibysmy zrobic ten 50 lvl :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ty z tym 50 lvl , ja tu chce trofeum zrobić pracownik miesiąca abstergo a ty lvl chcesz odrazu wbic, jak możesz sobie bez pomocy go nabić , a olbrzymiej różnorodności nie wbijesz bez pomocy nie maaa sans x/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby co to czekam na zaproszenia do gry: Hans_92

AEOTM też chętnie wbiję :D Brakuje mi ucieczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imię/Ksywa: Jarek:

Nick PSN: JarasPL

Level: 7

Ulubiona postać: brak

Headset :Tak

Skype: Tak

Potrzebuje również pomocy w zdobyciu następujących trofeów:

1) Dobry finisz

2) Pojętny uczeń

3) Zawodowiec

4) Wzór do naśladowania

5) Przodownik pracy

6) Pracownik Miesiąca Abstergo

7) Znikający punkt

Za pomoc nagrodzę plusikiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znalazłem na necie sposób na pracownika na 4 osoby więc można i tak zrobić (chodzi mi dokładnie o tą waloną różnorodność), byle nie było problemu z połączeniem tak jak wczoraj mieliśmy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jak panowie ustawiamy się na pracownika? Minimum 4 osoby potrzebne najlepiej z dostępem do skype'a piszcie jaki czas i kiedy komu pasuje. Jak dla mnie może być codziennie od rana tak do 15 później wieczorem coś koło 24. Dni świąteczne ja odpadam bo najprawdopodobniej będę poza domem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam 3 osoby do ustawki assasina braderhód tylko potrzebny jest skype kontatk do mnie maxx831 nik skype czekam szybko idze nabic level czekam gg 590312 czekmy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam 3 osoby do ustawki assasina braderhód tylko potrzebny jest skype kontatk do mnie maxx831 nik skype czekam szybko idze nabic level czekam gg 590312 czekmy

Kurde stary jakiś nowy "assasin" wyszedł? Nie znałem tej części. :blink:

Polecasz? Opisz wrażenia. :rofl:

P.S.

A myślałem, że mnie już nic nie zdziwi na tym forum... :fool: :sleep:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak chcecie te trofea walić to jestem dzisiaj od 23 psnid Xnol_krk w sumie to jestem już teraz ale od 23 będę miał Skype dostępne jak zona pójdzie spać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Ja także poszukuję chętnych graczy do zrobienia kilku trofeów w trybie współpracy. Najbardziej zależy mi na tym gdzie trzeba mieć wszystkie premie za współpracę. Mam pomysł jak zrobić to aby wszyscy byli zadowoleni (oczywiście na pewno nie tylko ja na to wpadłem) a więc zanim zaczniemy grać dogadamy się kto w danej rozgrywce wypełnia warunki potrzebne do spełnienia tegoż trofika :) Miało by to wyglądać mniej więcej tak że jeżeli Pan Kowalski wykonuje to trofeum to nikt go nie zabija i wszyscy ładnie pomagają mu w tym :) Na pewno jest to do zrobienia po prostu nie można być chciwym i czekać na swoją kolej bo każdy kto nie ma tego trofeum dostałby szanse.

Od razu podaję przykładowy termin tj. 23.12.2010 od godziny 23.00

Oczywiście jeżeli komuś nie pasuję to proszę o podanie własnej daty na pewno dojdziemy do konsensusu.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Ja także poszukuję chętnych graczy do zrobienia kilku trofeów w trybie współpracy. Najbardziej zależy mi na tym gdzie trzeba mieć wszystkie premie za współpracę. Mam pomysł jak zrobić to aby wszyscy byli zadowoleni (oczywiście na pewno nie tylko ja na to wpadłem) a więc zanim zaczniemy grać dogadamy się kto w danej rozgrywce wypełnia warunki potrzebne do spełnienia tegoż trofika :) Miało by to wyglądać mniej więcej tak że jeżeli Pan Kowalski wykonuje to trofeum to nikt go nie zabija i wszyscy ładnie pomagają mu w tym :) Na pewno jest to do zrobienia po prostu nie można być chciwym i czekać na swoją kolej bo każdy kto nie ma tego trofeum dostałby szanse.

Od razu podaję przykładowy termin tj. 23.12.2010 od godziny 23.00

Oczywiście jeżeli komuś nie pasuję to proszę o podanie własnej daty na pewno dojdziemy do konsensusu.

Pozdrawiam.

Ja jestem chętny na czwartek na 23 dodaj mnie do friend PSNID Xnol_Krk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Ja także poszukuję chętnych graczy do zrobienia kilku trofeów w trybie współpracy. Najbardziej zależy mi na tym gdzie trzeba mieć wszystkie premie za współpracę. Mam pomysł jak zrobić to aby wszyscy byli zadowoleni (oczywiście na pewno nie tylko ja na to wpadłem) a więc zanim zaczniemy grać dogadamy się kto w danej rozgrywce wypełnia warunki potrzebne do spełnienia tegoż trofika :) Miało by to wyglądać mniej więcej tak że jeżeli Pan Kowalski wykonuje to trofeum to nikt go nie zabija i wszyscy ładnie pomagają mu w tym :) Na pewno jest to do zrobienia po prostu nie można być chciwym i czekać na swoją kolej bo każdy kto nie ma tego trofeum dostałby szanse.

Od razu podaję przykładowy termin tj. 23.12.2010 od godziny 23.00

Oczywiście jeżeli komuś nie pasuję to proszę o podanie własnej daty na pewno dojdziemy do konsensusu.

Pozdrawiam.

Witam ,ja również jestem chętny do gry i czwartek 23:00 pasuje mi idealnie . PSN: CursedAkira

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że jest już pare osób :rolleyes: Ja jestem codziennie od 16-17 do poznej nocy,może warto było by spróbować już jutro? Potrzeba najmniej 5 osób,jedyne wymagania to czas chęć i skype :)

http://www.(spam)/trophies/profil/MILAN397.png

Edytowane przez MILAN397

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

milan ja nie pogram dzis bo mam do roboty na 18-00 mi nie bedzie pasowac narka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie czwartek też może być ale jak ktoś chce wcześniej spróbować też niech da znać pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×