Skocz do zawartości
behemoth212

Assassin's Creed Brotherhood

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli nie wpadlo jakies trofeum to magicy z Ubisoftu twierdza , ze ...... nalezy gre zainstlowac ponownie i rozpoczac ja od poczatku.

Dopoki nie mialem konsoli myslalem , ze gra sie dla przyjemnosci jednak widze , ze nie 90% graczy gra aby zdobyc trofea . Ustawki na premie , jeszcze jestem w stanie zrozumiec , mozna sobie nie radzic , ale ustawka na nabijanie 50 levelu to juz jest dno. Na zrobienie 50levelu w normalnych rozgrywkach wystarczy okolo 20 godzin , czy to naprawde tak duzo? Przysiadl by jeden z drugim w weekend , i bez ustawki zrobilby 50 . Jednak swiat schodzi na psy lepiej isc na latwizne .

Gdyby nie było trofek to dalej ludzie by grali 4fun a tak Sony chciałobyc ala Microsh** i wprowadzic coś ala achivements. Ja tam stwierdziłem że zrobiłem to co chciałem więcej nie robię bo ani nie sprawia mi to przyjemności a zmuszczac się specjalnie nie będę by coś zrobic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z wami ale powiedzcie mi czemu gra mi zaje..... trofki które teoretycznie zdobyłem??

To znaczy ja ich nie mam ale inni maja a zrobili dokładnie tylko to co ja. a nie mam 3 trofków z singla z misji które zrobiłem i to mnie tylko irytuje.

A to czego dokładnie nie mam macie tutaj jak ktoś chciałby pomóc

bo sorki ale nie uśmiecha mi się odinstalowywanie i od nowa przechodzenie gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

saintgb1972   te słowa ktore napisales pewnie byly do mnie ale nie rozumiesz calej sytuacji

1. gdy napisalem na forum pierwszy raz  brakowalo mi z trofeów (pracownika miesiaca i 50 levelu)  sam juz wtedy posiadalem level 43 zrobiony tylko w trybie rankigowym z losowymi graczami!!!

2. nie przepadam za grami online, jesli nie wierzysz zaprosze cie do znajomych i zobaczysz moje gry ktore gralem

3. jezeli daje za gre 180zl to nie po to zeby zagrac w nia 5 minut i wyrzucić

4. teraz posiadam level 49 i sie pytam czy tak bardzo cie urazilem!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

saintgb1972 te słowa ktore napisales pewnie byly do mnie ale nie rozumiesz calej sytuacji

1. gdy napisalem na forum pierwszy raz brakowalo mi z trofeów (pracownika miesiaca i 50 levelu) sam juz wtedy posiadalem level 43 zrobiony tylko w trybie rankigowym z losowymi graczami!!!

2. nie przepadam za grami online, jesli nie wierzysz zaprosze cie do znajomych i zobaczysz moje gry ktore gralem

3. jezeli daje za gre 180zl to nie po to zeby zagrac w nia 5 minut i wyrzucić

4. teraz posiadam level 49 i sie pytam czy tak bardzo cie urazilem!!!

ad1. Grasz po to aby zdobyc trofea , ktore nic nie daja czy tez dla przyjemnosci plynacej z gry ? Rozumiem , ze stawiasz zdobycie platyny ponad wszystkie inne walory gry.

ad2. Jesli nie przepadasz za grami on-line to po jakiego grzyba odpalasz ten tryb , zajmij sie singlem przejdz go od deski do deski , zrob wszystkie watki poboczne , oraz shop questy , wykonaj zadania od Leonrda i zrob Copernicusa, ale nie zmuszaj sie do czegos czego nie lubisz.

ad3. Jesli AC Brotherhood nie mialby trybu on-line to i tak gra kosztowalby 180 zl i ani grosza mniej , Zmuszasz sie do gry w trybie on-line tylko i wylacznie w celu zdobycia platyny . Powiedz mi co z ta platyna zrobisz ? Bedziesz chwalil sie zonie/dziewczynie/kochance ?, bedziesz blyszczal w towarzystwie niczym nowy penny ? , a moze za kilknascie lat bedziesz pokazywal wnukom swoja kolekcje platyn i opowiadal jaki to dziadzio dobry byl w gry , z ktorych ma platyny ?

ad4. nie nie uraziles mnie , mam skore groba jak hipopotam i ciezko mnie urazic.

Poza tym moj poprzedni post nie byl bezposrednio do Ciebie , wyrazilem swoja opinkie na temat tego co sadze o ustawkach na nabijanie levelu , co sadze o takich graczach wyrazilbym takze ale niestetyy slowa , ktorych bym uzyl sa powszechnie uwazane za obelzywe i wulgarne.

House , niestety nie ma innego sposobu na to aby trofea zostaly przyznane . Napisz do Ubisoftu , otrzymasz oficjalna odpowiedz z dzialu technicznego o tym ze .... " poprzedni patch , ktory wyszedl naprawil problemy z trofeami " .

Pod koniec miesiaca ma zostac dodany nowy tryb zblizony do "capture the flag" , wraz z nowym trybem prawdopodobnie pojawi sie tez patch , ktory naprawi znikajace perki .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

House , niestety nie ma innego sposobu na to aby trofea zostaly przyznane . Napisz do Ubisoftu , otrzymasz oficjalna odpowiedz z dzialu technicznego o tym ze .... " poprzedni patch , ktory wyszedl naprawil problemy z trofeami " .

Pod koniec miesiaca ma zostac dodany nowy tryb zblizony do "capture the flag" , wraz z nowym trybem prawdopodobnie pojawi sie tez patch , ktory naprawi znikajace perki .

Ok dzięki poprostu wku..... mnie jak mi coś zabierają co sam zdobyłem mi się prawnie należy. Więc czekam sobie na łatkę ehh...........

Edytowane przez House M.D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy będę mógł bo mam dodatkowy ang. a o której?? a i zajrzał byś tutaj bo mam mały problem a nie chce mi się pisać o tym samym 3 razy

Mi nie wpadł swego czasu pucharek za 5 sekwencję,wszystkie inne natomiast wpadały bez problemu.Zacząłem od nowa na nowym slocie i za drugim razem wskoczył.Nie robiłem żadnej reinstalki ani usuwania zapisów gry.Przed misją kiedy powinien wpaść zrób sobie kopie zapisu na penie dla bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi nie wpadł swego czasu pucharek za 5 sekwencję,wszystkie inne natomiast wpadały bez problemu.Zacząłem od nowa na nowym slocie i za drugim razem wskoczył.Nie robiłem żadnej reinstalki ani usuwania zapisów gry.Przed misją kiedy powinien wpaść zrób sobie kopie zapisu na penie dla bezpieczeństwa.

dobry pomysł:rolleyes:

a mam pytanko tylko jak zrobić kopie zapasową na pendriva??

bo ps3 mam od miesiąc i jescze nie wszystko ogarnąłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam 4 osób które pomogą mi nabić trofeum w Assassin's creed Brotherhood związane z wykonaniem wszystkich premii w jednym meczu. Mam headset także mógłbym zarządzać kto co ma robić. Mogę tak samo odwdzięczyć się pomagając komuś w wbiciu tegoż trudnego trofea. Piszcie proszę w tym temacie podając swoje PSN ID lub dodając mnie do znajomych (moje PSN ID: dask1989) a razem uzgodnimy jakiś konkretny czas. Proszę o pomoc, pozdrawiam ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam 4 osób które pomogą mi nabić trofeum w Assassin's creed Brotherhood związane z wykonaniem wszystkich premii w jednym meczu. Mam headset także mógłbym zarządzać kto co ma robić. Mogę tak samo odwdzięczyć się pomagając komuś w wbiciu tegoż trudnego trofea. Piszcie proszę w tym temacie podając swoje PSN ID lub dodając mnie do znajomych (moje PSN ID: dask1989) a razem uzgodnimy jakiś konkretny czas. Proszę o pomoc, pozdrawiam ;]

Ja sie pisze na to (kolejny raz ;]), ale moge grac jedynie w piatek kolo 22 i w sobote od 20 jak i w niedziele. Dask-a juz mam w znajomych i paru innych z platynami. Wiec Dask, jesli koledzy beda online mozemy szybko zgarnac ludzi i zrobic te trofki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie pisze na to (kolejny raz ;]), ale moge grac jedynie w piatek kolo 22 i w sobote od 20 jak i w niedziele. Dask-a juz mam w znajomych i paru innych z platynami. Wiec Dask, jesli koledzy beda online mozemy szybko zgarnac ludzi i zrobic te trofki.

Mnie tez dopiszcie do listy z laski swojej, piatek ok 22 mi pasuje ,czekam tylko na paczke z headsetem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez sie pisze prosze o dodanie do frendspisałem troche wyzej ale jakos 0 odzewu było

Edytowane przez kiju18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich co mi odpisali xD Zaproszenia na PSN rozesłane, termin gry: piątek koło 21.00 ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich co mi odpisali xD Zaproszenia na PSN rozesłane, termin gry: piątek koło 21.00 ;]

OK, dzięki kierowniku ;) mam nadzieje, że HS dotrze do tego czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich co mi odpisali xD Zaproszenia na PSN rozesłane, termin gry: piątek koło 21.00 ;]

Dask a da rade kolo 22:15 ? Kolo tej godziny wracam z pracy :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moge wam pomoc w premiach.Mi zostaly talko 3 lvl do konca

ad1. Grasz po to aby zdobyc trofea , ktore nic nie daja czy tez dla przyjemnosci plynacej z gry ? Rozumiem , ze stawiasz zdobycie platyny ponad wszystkie inne walory gry.

ad3. Jesli AC Brotherhood nie mialby trybu on-line to i tak gra kosztowalby 180 zl i ani grosza mniej , Zmuszasz sie do gry w trybie on-line tylko i wylacznie w celu zdobycia platyny . Powiedz mi co z ta platyna zrobisz ? Bedziesz chwalil sie zonie/dziewczynie/kochance ?, bedziesz blyszczal w towarzystwie niczym nowy penny ? , a moze za kilknascie lat bedziesz pokazywal wnukom swoja kolekcje platyn i opowiadal jaki to dziadzio dobry byl w gry , z ktorych ma platyny ?

Wiesz....ktoś wymyślił te trofea a zarazem platyny zeby je zdobywać!W niektórych grach wcale nie latwo je zdobyć i trzeba sie niezle nagimnastykować!Najwidoczniej ty jestes za slaby zeby je zdobywac i dlatego tak sie czepiasz tych platyn!Pozdrowiania dla normalnych

Edytowane przez szuli1906

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli spotykamy się w piątek o 22 na te trofki? bo ja bym też chciał trochę poodblokowywać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moge wam pomoc w premiach.Mi zostaly talko 3 lvl do konca

Wiesz....ktoś wymyślił te trofea a zarazem platyny zeby je zdobywać!W niektórych grach wcale nie latwo je zdobyć i trzeba sie niezle nagimnastykować!Najwidoczniej ty jestes za slaby zeby je zdobywac i dlatego tak sie czepiasz tych platyn!Pozdrowiania dla normalnych

Mialem zly dzien ale Twoj post rozbawil mnie do lez. Musze takze przyznac Tobie racje , jestem cienki .Jestem cianki tak bardzo , ze nie wymyslono jeszcze slow aby to okreslic . Z powodu mojej "cienizny"gram w jednym z najlepszych klanow na swiecie.

Wytlumacz mi prosze jedna kwestie . Dlaczego taki gracz jak Ty , ktory jest niedoscignionym wzorem dla innych , ktory ma gre w malym paluszku , ktory takiego cieniasa jak ja pokonalby trzymajac podczas gry pada w jednym reku i majac zamkniete jedno oko musi uciekac sie do oszustwa ( tak , tak nabijanie levelu i zdobywanie trofeum na ustawkach jest oszustwem) aby zrobic platyne z gry? Skoro jestes taki dobry dlaczego nie zrobisz tego trofeum w normalnej rozgrywce , grajac z takimi cieniasami jak ja ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie to nie jest dzial poswiecony na klotnie wiec dajcie sobie po razie i koniec tematu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem  zly dzien ale Twoj post rozbawil mnie do lez. Musze takze przyznac Tobie racje , jestem cienki .Jestem cianki tak bardzo , ze nie wymyslono jeszcze slow aby to okreslic . Z powodu mojej "cienizny"gram w jednym z najlepszych klanow na swiecie.

Wytlumacz mi prosze jedna kwestie . Dlaczego taki gracz jak Ty , ktory jest niedoscignionym wzorem dla innych , ktory ma gre w malym paluszku , ktory takiego cieniasa jak ja pokonalby trzymajac podczas gry pada w jednym reku i majac zamkniete jedno oko musi uciekac sie do oszustwa ( tak , tak nabijanie levelu i zdobywanie trofeum na ustawkach jest oszustwem) aby zrobic platyne z gry? Skoro jestes taki dobry dlaczego nie zrobisz tego trofeum w normalnej rozgrywce , grajac z takimi cieniasami jak ja ?

mowisz ze po co co zbieram platyny i sie ze mnie smiejesz. A ty bedziesz sie chwalil  zonie/dziewczynie/kochance ?, bedziesz blyszczal w towarzystwie niczym nowy penny ? , a moze za kilknascie lat bedziesz pokazywal wnukom jak byles najlepszy na swiecie w assasin creed brotherhood online w swoim klanie :turned:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mowisz ze po co co zbieram platyny i sie ze mnie smiejesz. A ty bedziesz sie chwalil zonie/dziewczynie/kochance ?, bedziesz blyszczal w towarzystwie niczym nowy penny ? , a moze za kilknascie lat bedziesz pokazywal wnukom jak byles najlepszy na swiecie w assasin creed brotherhood online w swoim klanie :turned:

Wiesz co zawiodles mnie . Liczylem na odpowiedz plynaca z glebi serca , taka po , ktorej usiadlbym z wrazenia . A Ty co zrobiles ? Przepisales moja poprzednia wypowiedz malo tego nawet nie uzyles cudzyslowu , nie wspomniales o tym , ze to sa moje slowa , i teraz bedziesz uchodzil za takiego co ma ciete riposty . Widac chodzenie na latwizne weszlo Tobie w krew , i chyba nawet tego nie zauwazasz.

Tak przy okazji polecam najnowsze DLC z nowym trybem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co zawiodles mnie . Liczylem na odpowiedz plynaca z glebi serca , taka po , ktorej usiadlbym z wrazenia . A Ty co zrobiles ? Przepisales moja poprzednia wypowiedz malo tego nawet nie uzyles cudzyslowu , nie wspomniales o tym , ze to sa moje slowa , i teraz bedziesz uchodzil za takiego co ma ciete riposty . Widac chodzenie na latwizne weszlo Tobie w krew , i chyba nawet tego nie zauwazasz.

Tak przy okazji polecam najnowsze DLC z nowym trybem .

Proszę cie nie pisz już nic więcej bo tego się czytać nie da....dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej ;] Przed dzisiejszą grą mam jeszcze z jedno pytanko ;]

Na czym polegają premię ''Śmiertelny upadek (zabić gracza z krawędzi, nie bardzo wiele mi to mówi)'' oraz ''Uziemiony'' ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×