Skocz do zawartości
behemoth212

Assassin's Creed Brotherhood

Rekomendowane odpowiedzi

Hej ;] Przed dzisiejszą grą mam jeszcze z jedno pytanko ;]

Na czym polegają premię ''Śmiertelny upadek (zabić gracza z krawędzi, nie bardzo wiele mi to mówi)'' oraz ''Uziemiony'' ?

Śmiertelny upadek - ofiara kuca na krawędzi jakiegoś wysokiego murku bądż stoi na krawędzi budynku,ty zwisając z tej krawędzi naciskasz kwadrat i delikwent leci w dół.

Uziemiony - ktoś ogłusza Twoją ofiarę,gdy znajduje się ona na ziemi dobijasz ją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej ;] Przed dzisiejszą grą mam jeszcze z jedno pytanko ;]

Na czym polegają premię ''Śmiertelny upadek (zabić gracza z krawędzi, nie bardzo wiele mi to mówi)'' oraz ''Uziemiony'' ?

Czyli koleś musi by na jakimś dachu a Ty wspinając się, będąc pod nim zabijasz go i on wtedy spadnie z krawędzi, zgon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli koleś musi by na jakimś dachu a Ty wspinając się, będąc pod nim zabijasz go i on wtedy spadnie z krawędzi, zgon.

albo z gory ;) spycha go noga :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie jeśli chcecie zrobić w ustawce premie ( olbrzymia różnorodność oraz premie drużynowe ) bez połączenia przez komunikator komputerowy może być ciężko ponieważ gracze drużyn przeciwnych nie słyszą się przez HS ( a trzeba się zgrać i czasu mało ) :thumbsup:

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie jeśli chcecie zrobić w ustawce premie ( olbrzymia różnorodność oraz premie drużynowe ) bez połączenia przez komunikator komputerowy może być ciężko ponieważ gracze drużyn przeciwnych nie słyszą się przez HS ( a trzeba się zgrać i czasu mało ) :thumbsup:

Pozdrawiam.

Premie do pracownika miesiaca mozna zrobic w trybie Wanted a tam slysza sie wszyscy, gorzej faktycznie bedzie z tym drugim ale jakos damy rade ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, zrobi się mecz prywatny na wszystkich którzy chcą zdobyć to trofeum i tak po kolei każdemu będziemy nabijać (każdy słucha poleceń osoby która wykonuje trofek). Najlepiej żeby każday stał w miejscu a ten kto wykonuje trofek mówił na kogo ma kontrakt i co musi zrobić, w taki sposób może szybko wpadnie te 15 premi ;] Do tego trofeum trzbea nabić wszystkie premie tylko za zabójstwa nie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem chętny na wzór do naśladowania i pracownik miesiąca Abstrego (Ogromna różnorodność). PSN id: Dawidsoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imię : Dawid

PSN ID : Dawid2101

Level : 50

Ulubiona postać : Rabuś

Headseat : Tak .

Edytowane przez Dawid WKS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co zawiodles mnie . Liczylem na odpowiedz plynaca z glebi serca , taka po , ktorej usiadlbym z wrazenia . A Ty co zrobiles ? Przepisales moja poprzednia wypowiedz malo tego nawet nie uzyles cudzyslowu , nie wspomniales o tym , ze to sa moje slowa , i teraz bedziesz uchodzil za takiego co ma ciete riposty . Widac chodzenie na latwizne weszlo Tobie w krew , i chyba nawet tego nie zauwazasz.

Tak przy okazji polecam najnowsze DLC z nowym trybem .

--przepraszam ze w poprzednim poscie nie napisalem ze uzylem twoich slow, tylko myslalem ze kazdy ktory czyta te posty zrozumie ze sam bym tak madrego zdania nie napisal--

Zauważylem ze na kazdym kroku widzisz jakis problem:

- a to ktos oszukuje w assasina i nabija levele

-ktos zbiera platyny tez ci przeszkadza

-przepraszam ze nie kazda moja wypowiedz nie plynie prosto z serca, nie wiedzialem ze jestes taki wrazliwy (moze wierszem mam do ciebie pisac)

-czepiasz sie wszystkiego i wszystkich

tak sobie mysle ze moze nie ma lepszego od ciebie i jestes naszym góru (seniorem) ktory wie wszystko na kazdy temat i zrzędzi jak stara baba :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

--przepraszam ze w poprzednim poscie nie napisalem ze uzylem twoich slow, tylko myslalem ze kazdy ktory czyta te posty zrozumie ze sam bym tak madrego zdania nie napisal--

Zauważylem ze na kazdym kroku widzisz jakis problem:

- a to ktos oszukuje w assasina i nabija levele

-ktos zbiera platyny tez ci przeszkadza

-przepraszam ze nie kazda moja wypowiedz nie plynie prosto z serca, nie wiedzialem ze jestes taki wrazliwy (moze wierszem mam do ciebie pisac)

-czepiasz sie wszystkiego i wszystkich

tak sobie mysle ze moze nie ma lepszego od ciebie i jestes naszym góru (seniorem) ktory wie wszystko na kazdy temat i zrzędzi jak stara baba :biggrin:

Ty za to wyolbrzymiasz problemy, Słońce.

Nowy tryb i nowa mapka są godne polecenia, szczególnie, że jest moja wyczekiwana wersja nocna Pienzy. :)

Jedyne co, to mogliby jeszcze ten zapis profili oraz postaci naprawić, bo masakra jest. :|

Na to, że kółko się często nie pokazuję, nie śmiem już narzekać. :P

Edytowane przez X-Natsumi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak

Zamknijcie sie wreszcie do ku.... nędzy bo zachowujecie się gorzej niż moja 9 letnia siostra ( oczywiście bez obrazy dla was) moglibyście to zakończyć a jak macie problem to sobie zróbcie solo w assassinu (nie wiem czy się da) a jak nie to w codzie czy czymś takim.

I na tym bym zakończył waszą kłótnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy oponenci , polecam Wam abyscie zaznajomili sie ze znaczeniem slowa "ironia"

nie mam nic przeciwko ustawkom na zdiobycie trofeum "pracownik miesiaca" czy tez "wzor do nasladownia" sam proponowalem swoja pomoc przy tych wyzwaniach oczywiscie w roli "ofiary"

Nie chce mi sie juz ciagnac tego tematu na koniec zastosuje porownanie . Ja jestem jak sportowiec , ktory poprzez ciezki trening uzyskuje coraz wyzsze umiejetnosci tym samym zyskuje szacunek innych sportowcow. Wy poprzez sztuczne nabijanie levelu jestescie jak sportowcy , ktorzy lykaja sterydy tym samym kazdy nimi pogardza i ich nie szanuje. Sami zdecydujcie co jest lepsze.

Wracajac do gry . napewno zauwazyliscie ze jest juz zrobiony slot na Update Animus 3.0 ciekawym co tez Ubi dla nas przygotuje . Moze beda mecze pomiedzy dwoma "bractwami" np o zdobycie siedziby przeciwnika. Byloby ciekawie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy oponenci , polecam Wam abyscie zaznajomili sie ze znaczeniem slowa "ironia"

nie mam nic przeciwko ustawkom na zdiobycie trofeum "pracownik miesiaca" czy tez "wzor do nasladownia" sam proponowalem swoja pomoc przy tych wyzwaniach oczywiscie w roli "ofiary"

Nie chce mi sie juz ciagnac tego tematu na koniec zastosuje porownanie . Ja jestem jak sportowiec , ktory poprzez ciezki trening uzyskuje coraz wyzsze umiejetnosci tym samym zyskuje szacunek innych sportowcow. Wy poprzez sztuczne nabijanie levelu jestescie jak sportowcy , ktorzy lykaja sterydy tym samym kazdy nimi pogardza i ich nie szanuje. Sami zdecydujcie co jest lepsze.

Wracajac do gry . napewno zauwazyliscie ze jest juz zrobiony slot na Update Animus 3.0 ciekawym co tez Ubi dla nas przygotuje . Moze beda mecze pomiedzy dwoma "bractwami" np o zdobycie siedziby przeciwnika. Byloby ciekawie

tez mi sie nie chce ciagnac dalej tego tematu, jesli kogos urazilem lub obrazilem to z góry  przepraszam.

saintgb1972- kazdy ma swoj cel ktory gra w ta gre i niech tak zostanie pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak tez nad tym myślałem

mogliby by zrobić coś takiego że są dwie drużyny każdy ma jedno życie i w której drużynie ktoś zostanie ta wygrywa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

szukam chętnych do trofików sieciowych z premiami (solo i w drużynie).

Mój PSN ID: skylitek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

szukam chętnych do trofików sieciowych z premiami (solo i w drużynie).

Mój PSN ID: skylitek

Ostatnio mi się nie udało, więc jestem chętny ;)

Headset jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnia ustawka była jaka była trophy wpadło 2 osobom ja wiem jak je zrobić jeśli chcecie ale proponuje robić to w 4 osoby 2 drużyny po 2 osoby mam całe popołudnie wolne wiec możecie mnie na psn złapać

Edytowane przez kiju18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnia ustawka była jaka była trophy wpadło 2 osobom ja wiem jak je zrobić jeśli chcecie ale proponuje robić to w 4 osoby 2 drużyny po 2 osoby mam całe popołudnie wolne wiec możecie mnie na psn złapać

Dzięki, byłoby fajnie gdybyś mógł pomóc, brakuje zatem jeszcze jednej osoby

1.Skylitek

2.Lamkers

3.pablos7865

4.......................

Czekamy na ostatniego chętnego i można by to dzisiaj zrobić. Trophy z premiami na upartego da się zrobić samodzielnie ale Wzór do naśladowanie (premie drużynowe) jak dla mnie w randomowym meczu jest nie do zrobienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w 3 osoby można zrobić pracownik miesiąca ale trzeba mieć zrobione premie drużynowe dodajcie mnie na psn to sie to ogarnie i HS podstawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

im nas mniej tym łatwiej to zrobić nie będzie takiego chaosu jak ostatnio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok to ja mogę być tym czwartym zawodnikiem. Mam HS, lubię zorganizowaną ekipę, więc mam nadzieję, że się uda.

Dodam Cię lamkers na psn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostanio z kiju18 próbowaliśmy nabić, robiliśmy wszystko co trzeba, jemu nabiło mi nie :/ Jakieś chyba mam zglitchowane to trophy dlatego już se odpuszczam platyne w Assasynie ;] Mieliśmy jeszcze problemy z połączeniem się w jedną grupę, także nie wszystkim udało się grać :( Trzymam kciuki że wam się teraz uda, ja się biorę ze Dead Nation xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, pamiętajcie tylko żeby zainstalować Animus Project 1.0 i 2.0 jeśli nie macie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z powodu mojej "cienizny"gram w jednym z najlepszych klanow na swiecie.

OWNED! XD

Ty chyba nie widzisz co piszesz kolego.

Edytowane przez kaynt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×