Skocz do zawartości
behemoth212

Assassin's Creed Brotherhood

Rekomendowane odpowiedzi

właśnie nie wiem co sie stało czekałem do 23 ale nikt nie grał widać nikomu nie zależy aż tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niedziela kto chetny

Ja tylko mi pasują wyłącznie godziny wieczorowe. 19-22 dajmy. No i żeby osoby które piszą niech się zgłoszą bo chciałbym to zrobić i mieć za sobą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dzis moge robic piszcie na psn jak bedziecie jozek1803 i ogolnie dodawajcie mnie jak gracie online bo z obcokrajowcami nie idzie sie dogadac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Shadow91PL

2.InFeSs

3. To miejsce czeka na Ciebie

4.To miejsce czeka na Ciebie

Szukam chętnych godziny wieczorne Niedziela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem chetny mam czas dzis, niedziele i poniedzialek wieczorem powiedzmy od 18 do 22

moj PSN robertps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Shadow91PL

2.InFeSs

3. szymuR (ok.19)

4.To miejsce czeka na Ciebie

Dziś też spróbujemy o 20 więc jak będziecie online to czekajcie na zapro. Mam nadzieję, że Lamkers będziesz dziś:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja również pisze się na niedziele...|

czytałem że najlepiej zagrać ustawki w sojuszu 3x2 osoby i grać umownie że jedna para w danym momencie działa a reszta stoi i się podkłada.

Najlepiej zrobić tak że jeden koleś z pary zabija jednych gości ze stogu + skupienie + ewentualnie odpowiedni atut co będzie dawało jakieś 800 do 1400 ptk expa(zależy od atutu) a drugi ogłusza innych i później zmiana. W taki sposób podobno można wyciągnąć nawet do 30 000 expa na rundę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....W taki sposób podobno można wyciągnąć nawet do 30 000 expa na rundę

To w takim razie wbicie 50lvl nie będzie tak długo trwać :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja potrzebuje 6 osob na ustawke wbijania expa ale moge pomoc jezeli i mi pomozecie olbrzymia roznorodnosc najlepiej zrobic w trybie gdzie sa 3 druzyny po 2 osoby wszyscy zbieraja sie w jednym miejscu przy sianie najlepiej na mapie rzym i :

1.zabicie z siana (powinna wpasc koncentracja, zabicie z ukrycia, pierwsza krew, incognito i do tego czlonek twojej druzyny moze zaznaczyc osobe stojaca przy stogu to odrazu dostaniecie wspolna likwidacje, i powinno wpasc jeszcze ratunek czy cos takiego i w ten sposob mamy juz 6 akcji zrobionych)

2.ogloszenie

3.nokaut (czyli podwojne ogloszenie)

4.strzal w locie (osoba staje a kiedy jest w locie do niej strzelamy)

5.przyneta (czyli twoj przesladowca musi zabic cywila ale cywil musi wygladac tak jak ty i mamy juz 10 akcji)

6.zabic lezacego (czyli osoba z druzyny polujacej na ciebie musi ogluszyc twoj cel i gdy lezy na ziemi wystarczy go zabic)

7akrobatyka (zawieszamy sie na scianie i zabijamy ofiare)

8 sciagnac z dachu (nie trzeba tlumaczyc)

9.z niebios (czyli zabic z dachu osobe na ziemi)

10.trucizna ( no i w ten sposob mamy olbrzymia roznorodnosc)

ewentualnie jezeli ktos nie zrobi czegos z tych akcji mozna wykonac

1. wspolna likwidacja (zaznaczamy L1 ta osobe ktora ma zabic twoj ziomek z druzyny)

2. ucieczka

3. podwojna ucieczka

po tym juz na bank powinno wpasc jezeli czegos nie przegapicie do pracownika abstergo bedziecie potrzebowac jeszcze potrojnej ucieczki robi sie to w trybie 2 druzyny w jednej 1osoba w drugiej 3 osoby

Jak pomoglem to dodajcie mnie do znajomych postaram sie pomoc ale tez chce ponabijac lvl bo idzie jak krew z nosa mam 44lvl w jednej rundzie mozna zdobyc minimum 13k expa jezeli dobrze bedzie szlo.

ja również pisze się na niedziele...|

czytałem że najlepiej zagrać ustawki w sojuszu 3x2 osoby i grać umownie że jedna para w danym momencie działa a reszta stoi i się podkłada.

Najlepiej zrobić tak że jeden koleś z pary zabija jednych gości ze stogu + skupienie + ewentualnie odpowiedni atut co będzie dawało jakieś 800 do 1400 ptk expa(zależy od atutu) a drugi ogłusza innych i później zmiana. W taki sposób podobno można wyciągnąć nawet do 30 000 expa na rundę

lepsze jest jak wszyscy sie ogluszaja sa 3 druzyny po 2 osoby dzielimy sie na 2 drupy w kazdej jedna osoba z kazdej druzyny i ogluszamy sie na zmiane wtedy kazdy korzysta a exp tez nie jest maly.

To w takim razie wbicie 50lvl nie będzie tak długo trwać :pardon:

moj znajomy w sposob ogloszania od 1lvl do 50lvl wbil w 4h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lyba16 ja dziś będę o 20. A tak to mogę grać od wtorku dopiero, bo we wtorek właśnie będę miał nowy, lepszy internet założony :)(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mam nadzieje ze dzis sie uda wkoncu wbic platyne i wam pomoc w trofeach

Edytowane przez lyba16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lyba to załóż dzisiaj tak samo chat i jak będzie nas tylu to gramy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umawiajcie sie prosze na to swoje wbijanie expa poprzez prywatne wiadomosci

A swoja droga oszukujecie w grze i jeszcze sie tym chwalicie to tak samo jakby jeden z drugim napisal " wlasnie ukradlem babci torebke" a reszta bilaby mu brawo.

Cisna mi sie na usta bardziej konkretne epitety ale przez grzecznosc ich tutaj nie przytocze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawka to online więc nie wiem o co ci chodzi. Sorki saint, ale twoje porównanie jest bez sensu, bo my nikogo nie okradamy, a korzystamy tylko z możliwości danych nam przez producenta gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawka to online więc nie wiem o co ci chodzi. Sorki saint, ale twoje porównanie jest bez sensu, bo my nikogo nie okradamy, a korzystamy tylko z możliwości danych nam przez producenta gry.

Czy napisalem gdzies , ze kogos okradacie ? Nie. Napisalem , ze oszukujecie co jest prawda.. Prosze Cie nie pisz bzdur o mozliwosciach danych przez producenta itd itp. bo sam w to nie wierzysz . Jesli jedziesz motorem po zwyklej drodze 300km/h to nie jest wykorzystywanie mozliwosci danych przez producenta tylko glupota. Uwazasz , ze chwalenie sie tym , ze ktos nabil 50 lvl w 4 godziny jest "wzorem do nasladowania" ? Czy moze trzeba pochylic glowe ze wspolczucia nad takim graczem .

Ja takich graczy , ktorzy "wykorzystuja mozliwosci dane przez producenta" poprostu nie szanuje .

Milego nabijania leveli ...........y (wstawcie sobie odpowiednie slowo)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy po prostu nie są takimi pro gamerami jak ty a chcieli by zrobić platynkę. My nie oszukujemy. przecież nie przeszkadzamy innym w grze ani nie cheatujemy. Jeżeli było by to oszustwo to Ubi zablokowało by taką opcję lub monitorowało serwery. (ustawki w kz2 są monitorowane)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moim zdaniem macie 2 lewe rece skoro nie umiecie 50 lvla wbic. 40 wbilem w 3 dni dzieki wierze w swoje mozliwosci a nie jak wy, zeby tylko pojsc na latwizne. zamiast szukac ludzi na ustawki to pograjcie a lvl przyjdzie z czasem. Pozdrawiam normalnych ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moim zdaniem macie 2 lewe rece skoro nie umiecie 50 lvla wbic. 40 wbilem w 3 dni dzieki wierze w swoje mozliwosci a nie jak wy, zeby tylko pojsc na latwizne. zamiast szukac ludzi na ustawki to pograjcie a lvl przyjdzie z czasem. Pozdrawiam normalnych ;)

ty wbiles 40 lvl w 3 dni a ja 44 bez ustawek w 17h chce wkoncu zdobyc platyne i moc odlozyc gre na pulke by byc moze kiedys do niej wrocic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moim zdaniem macie 2 lewe rece skoro nie umiecie 50 lvla wbic. 40 wbilem w 3 dni dzieki wierze w swoje mozliwosci a nie jak wy, zeby tylko pojsc na latwizne. zamiast szukac ludzi na ustawki to pograjcie a lvl przyjdzie z czasem. Pozdrawiam normalnych ;)

Myślę, że to nie jest kwestia "posiadania 2 lewych rąk" ale kwestia zwykłego lenistwa. Po co się trudzić skoro można pójść na łatwiznę.

Level 50 mi wpadł nawet nie pamiętam kiedy, bo gra mnie wciągnęła, a ogromną różnorodność próbuję wbić już z dobre 2 tygodnie, może się w końcu uda. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie uczestniczyłem, ani nigdy nie będę uczestniczyć w ustawkach na podbijanie levelu. Moim zdaniem jest to trochę bezsensu, mam o tym swoje zdanie. Jednakże z wielką różnorodnością w prywatnej sesji mogę zrobić z przyjemnością, bez sztucznego podbijania leveli. Do 50 lvl dojdę sam :) Na razie mam 30 i bawię się świetnie.

To jak, robi ktoś wielką różnorodność? Piszcie do mnie na PSn: DawidekFCB .Mam headset jakby co, więc problemów nie będzie. I lubię, jak wszystko jest zorganizowane, bez chaosu i głupich sytuacji, że jak ktoś zrobi swoje trofeum, nagle mówi, że musi lecieć i dziękuje wszystkim. No bez jaj, jak się robi, to dla wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie uczestniczyłem, ani nigdy nie będę uczestniczyć w ustawkach na podbijanie levelu.

Popieram w pełni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×