Skocz do zawartości
behemoth212

Assassin's Creed Brotherhood

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dziś o 20 wrócę z pracy i pewno będę zmęczony, ale jak trzeba to dam radę ;)

Sobota i niedziela cała wolna i może być przeznaczona na granie :)

Co do skype, to nie mam mikrofonu do pc. Zobaczę w domu czy mikrofony od singstara z ps2 działają :P

A powiedzcie mi jak się levele nabija?

Ja chętnie sam sobie wbije grając normalnie, ale pomoć w nabijaniu chętnie pomogę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chętnie dołączę do ustawki do nabijania lvl

nick: robertps hs i skype Jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak cos to jestem chetny na ustawke ,brakuje mi 2 trophy wiec jak cos to jestem chetny psn: badzamby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok Skype działa na mikrofonie od singstara, nick: simondigger

EDIT:

Co powiecie na niedzielę o 16?

Edytowane przez Tecza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok Skype działa na mikrofonie od singstara, nick: simondigger

EDIT:

Co powiecie na niedzielę o 16?

Panowie, coś się nie klei to ustawianie. Może chłopakom od lvl dajmy na razie spokój i niech spotkają się zainteresowani zrobieniem Wzoru do naśladowania i Pracownika miesiąca.

Niedziela, godz. 16, skype mile widziany:

Duzy77

Tecza

DZIBSTER93

badzamby

wwaarrzzyycchhaa

markiz_pl

LEMOnidas86

MaciejJB

marcin_87

Kto z tej listy zdąży to przeczytać przed 16-stą, to zapraszam (chyba, że chłopaki od lvl bedą chcieli pomóc jak się grupa nie zbierze ;) )

I pytanie do tych co już mają "pracownika" - do potrójnej ucieczki wystarczy 4 graczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I pytanie do tych co już mają "pracownika" - do potrójnej ucieczki wystarczy 4 graczy?

wystarcza 4 osoby, w pierwszej druzynie jest jedna, ktora robi premie, a w drugiej trzy, ktore beda gonily

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Loxter.

Jeszcze tylko schemat, wg którego polecimy (gdyby ktoś nie miał skype kub HS):

Wzór do naśladowania:

* Prywatny mecz, 4 graczy, tryb: Polowanie, mapa: Siena.

* Team 1 - Gracze A i B ścigający graczy z Team'u 2 C i D (cele).

Runda 1

* Po rozpoczęciu rundy wszyscy gracze spotykają się w jednym punkcie.

* Gracz A zaznacza, naciskając L1 na C i gracz B zabija C. Powinno wpaść: Wspólne zabójstwo (Co-op Kill).

* Gracz B odchodzi od gracza A. Gracz A ściga gracza D w wysokim profilu, tak aby zaczęła się sekwencja ucieczki. Następnie gracz B zabija D. Powinno wpaść: Dywersja (Diversion).

* Gracz A zabija C i gracz B zabija D w tym samym czasie. Powinno wpaść: Wielobójstwo (Multi-kill).

Runda 2

* Po rozpoczęciu rundy wszyscy gracze spotykają się w jednym punkcie.

* Gracz A zaznacza, naciskając L1 na C i gracz B ogłusza C. Powinno wpaść: Wspólne ogłuszenie (Co-op Stun).

* Gracz B odchodzi od gracza A. Gracz D ściga gracza A w wysokim profilu, tak aby zaczęła się sekwencja ucieczki. Następnie gracz B ogłusza D. Powinno wpaść: Ratunek (Rescue).

* Gracz A ogłusza C i gracz B ogłusza D w tym samym czasie. Powinno wpaść: Knockout.

(szybkie tłumaczenie z jakiegoś forum)

Edytowane przez Duzy77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli macie jeszcze miejsce to ja chętnie dołączę. Brakuje mi Pracownika miesiąca, Wzoru do naśladowania oraz Dobrego finiszu. Skype/HS jest. PSN : PawelGt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wie ktos moze gdzie moge znalezc liste wszystkich dostepnych premii. potrzebuje wiedziec ktore juz mam do trofeum pracownik miesiaca, a w wyzwaniach nie sa podane wszystkie.

z gory dzieki za pomoc;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli macie jeszcze miejsce to ja chętnie dołączę. Brakuje mi Pracownika miesiąca, Wzoru do naśladowania oraz Dobrego finiszu. Skype/HS jest. PSN : PawelGt

Na sobotę jesteśmy umówieni w takim składzie:

Duzy77

Tecza

DZIBSTER93

wwaarrzzyycchhaa

więc śmiało wysyłaj zaproszenia.

wie ktos moze gdzie moge znalezc liste wszystkich dostepnych premii. potrzebuje wiedziec ktore juz mam do trofeum pracownik miesiaca, a w wyzwaniach nie sa podane wszystkie.

z gory dzieki za pomoc;)

Po polsku nie znalazłem nigdzie, tylko angielski opis:

http://www.ps3trophies.com/forums/showwiki.php?title=Assassins-Creed:-Brotherhood-Trophy-Guide#Abstergo-Employee-of-the-Month

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, dzieki

Na sobotę jesteśmy umówieni w takim składzie:

Duzy77

Tecza

DZIBSTER93

wwaarrzzyycchhaa

więc śmiało wysyłaj zaproszenia.

na sobote na ktora?:) bo ja w sobote jestem na ps do około 20.00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema, mam taka sytuacja ze przeszedlem juz gre i chcialbym wyjsc z animusa zeby odnalezc artefakt zeby zdobyc trofeum i problem w tym ze nie moge z niego wyjsc bo niema opcji 'wyjdz z animusa' , a wczesniej byla ale chcialem to zrobic na koniec. co z tym zrobic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak mi pasuje

mi brakuje już tylko pracownika miesiąca.. dajcie inv jak bedziecie się zbierać.

psnid: marwit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi brakuje już tylko pracownika miesiąca.. dajcie inv jak bedziecie się zbierać.

psnid: marwit

mi tez tylko pracownika miesiaca, ustawka dzisiaj o 20.00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trofeum w ktorym trzeba zebrac flagi to wystarczy tylko te w rzymie czy trzeba wszystkie nawet te ukryte we wspomnieniach?

znalazlem tez opcje w menu na usuniecie wszystkich flag borgiow bez ich szukania i chce wiedziec czy to zadziala do zdobycia trofeum bo boje sie sprobowac ;) znajduje sie to w WYPOSARZENIE-->PRZEDMIOTY-->FLAGI BORGIOW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trofeum w ktorym trzeba zebrac flagi to wystarczy tylko te w rzymie czy trzeba wszystkie nawet te ukryte we wspomnieniach?

znalazlem tez opcje w menu na usuniecie wszystkich flag borgiow bez ich szukania i chce wiedziec czy to zadziala do zdobycia trofeum bo boje sie sprobowac ;) znajduje sie to w WYPOSARZENIE-->PRZEDMIOTY-->FLAGI BORGIOW

Musisz zebrać wszystkie flagi, łącznie z tymi z kapliczek Romulusa - powtarzasz je w menu DNA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz zebrać wszystkie flagi, łącznie z tymi z kapliczek Romulusa - powtarzasz je w menu DNA

dzieki, zebrałem wszystkie;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Czy ktoś jest chętny na ustawkę do trofea onlin.

Jeśli tak pisać. PSN:kamil_k_95

LVL:11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze i Assasina też zniszczyli trofeami online.:verymad: Coś czuję, że nie będzie platynki.<_<:angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×