Skocz do zawartości
behemoth212

Assassin's Creed Brotherhood

Rekomendowane odpowiedzi

Ksywa:Grzesiu

PSNID:grzes1999

lvl:26 ale szybko nabijam

Ulubiona postać :Rabuś, Złodziejka, Arlekin,Oficer,Doktor gram po szkole tak o 16 17 zapraszajcie mnie do znajomych na psn to sie zgadamy

Aha jeszcze jeddno

Headset:Jest!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie pogram. Zapraszajcie do znajomych i pisze kiedy co i jak.

Psn ID ketrab110

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie nie był by ktoś z was chetny na wbicie olbrzymiej roznorodnosci?? ja mam czas po 16 wsumie codziennie... nie raz caly dzien, a tylko to mi brakuje do platyny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez bym sie pisał na wbicie olbrzymiej roznorodnosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tutaj daje filmik jak to najlatwiej zrobic wcale nie takie trudne jak jest ustawka hehe. bo z gry to wbić to masakra tle próbowałem.... z 2razy mi brakowalo po jednen premii i by byla olbrzymia roznorodnosc a tak to dupa

2 osoby procz mnie by byly potrzebne. tylko jest jeden mały problem nie mam head seta i te dwie osoby by musialy miec zeby "dowodzić" hehe. wiadomo szystko predzej by bylo ustalone co i jak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 osoby procz mnie by byly potrzebne. tylko jest jeden mały problem nie mam head seta i te dwie osoby by musialy miec zeby "dowodzić" hehe. wiadomo szystko predzej by bylo ustalone co i jak

HS raczej nie pomoże - dzielicie się na 3 drużyny, a porozumiewać się HS można tylko między członkami teamu.

Także ewentualnie skype wchodzi w grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HS raczej nie pomoże - dzielicie się na 3 drużyny, a porozumiewać się HS można tylko między członkami teamu.

Także ewentualnie skype wchodzi w grę.

mhm rozumiem to jedynie przed gra ustalic co kto robi, na tyle kumaci chyba jestesmy hehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mhm rozumiem to jedynie przed gra ustalic co kto robi, na tyle kumaci chyba jestesmy hehehe

Mi pomagali RAVLORD i zwycieski12 (dzięki jeszcze raz Panowie!) i bez skypa nie dalibyśmy rady. Czegoś tam nie zaliczy i trzeba powtarzać i bez bezpośredniej komunikacji nie ma szans, a czas ucieka.

TheSiemek - wróciłeś już z tej delegacji - kto pomoże zrobić pracownika miesiąca i wzór do naśladowania? Muszę w sobotę oddać grę, parę dni mi zostało ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi pomagali RAVLORD i zwycieski12 (dzięki jeszcze raz Panowie!) i bez skypa nie dalibyśmy rady. Czegoś tam nie zaliczy i trzeba powtarzać i bez bezpośredniej komunikacji nie ma szans, a czas ucieka.

TheSiemek - wróciłeś już z tej delegacji - kto pomoże zrobić pracownika miesiąca i wzór do naśladowania? Muszę w sobotę oddać grę, parę dni mi zostało ;)

Siema.

Wróciłem, wróciłem. Wczoraj wieczorem trochę pofarmiłem lvl. Podczas przypadkowej gry wpadło mi "Wzór do naśladowania". Zostało - za lvl (mam teraz chyba 43 albo 44), ale to nawet bez ustawki wbiję. Nie mam "Dobrego finiszu" i "Pracownika" - chyba brakuje mi tej różnorodności i zabójstwa z krawędzi.

Dzisiaj mam czas tylko ok. 17-19, jutro możemy pograć dłużej.

Aha, HS mam w końcu, więc łatwiej będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem chętny na wbicie trofeum pracownika abstrego oraz za co-opa. Oglądałem filmik do extreme variety i mniej więcej wiem co mam robić. Poszukuję ludzi którzy mi pomogą (mają już to trofeum) lub wiedza co robić. Bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam. Mój psnid:guteczka.

Edytowane przez Guteczka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś jest zainteresowany wbiciem "Olbrzymiej Różnorodności" to dzisiaj wstępnie 16:30 się zbiera ekipa.

Dobrze gdyby wszyscy chętni zapoznali się z filmikiem (stronę wcześniej).

Potrzebne 6 osób. Robimy "Sojusz" i 2 osoby na raz mogą to wbijać. Najpierw 1 team a potem kolejne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś jest zainteresowany wbiciem "Olbrzymiej Różnorodności" to dzisiaj wstępnie 16:30 się zbiera ekipa.

Dobrze gdyby wszyscy chętni zapoznali się z filmikiem (stronę wcześniej).

Potrzebne 6 osób. Robimy "Sojusz" i 2 osoby na raz mogą to wbijać. Najpierw 1 team a potem kolejne.

To jak już będzie 6-cio osobowa ekipa, to może wzór i pracownika od razu?

A później się nie da? 16:30 trochę wcześnie, może 18?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak już będzie 6-cio osobowa ekipa, to może wzór i pracownika od razu?

A później się nie da? 16:30 trochę wcześnie, może 18?

Od 17 do 4 rano będą prowadzone jakieś prace techniczne w PSN i może być kłopot.

Być może uda się do 17 coś zrobić, chociaż czytałem gdzieś, że serwery nie wywalą graczy, którzy są już w grze.

Wzór mam, ale chętnie pomogę. Pracownik powinien się wbić jak zrobię olbrzymią różnorodność.

Wstępnie jest nas 4:

-Duzy

-Romala

-Tajkmen

-ja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, przed 17-stą odpalę PS, ale zagrać będę mógł ok.18 dopiero, no może 17:30.

Siemek, a z HS grałeś i słyszałeś wszystkich, z różnych teamów? Bo jak nie, to może skype, w razie czego mój ID: duzy.77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, przed 17-stą odpalę PS, ale zagrać będę mógł ok.18 dopiero, no może 17:30.

Siemek, a z HS grałeś i słyszałeś wszystkich, z różnych teamów? Bo jak nie, to może skype, w razie czego mój ID: duzy.77

Grałem, ale w Sojuszu słyszysz tylko swój team (Polowanie tak samo).

W Ściganym słyszać wszystkich jeśli są obok siebie.

Myślę, że możemy w menu przed grą ustalić co kto robi a potem po prostu wykonać i tyle :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 17 do 4 rano będą prowadzone jakieś prace techniczne w PSN i może być kłopot.

Być może uda się do 17 coś zrobić, chociaż czytałem gdzieś, że serwery nie wywalą graczy, którzy są już w grze.

Wzór mam, ale chętnie pomogę. Pracownik powinien się wbić jak zrobię olbrzymią różnorodność.

Wstępnie jest nas 4:

-Duzy

-Romala

-Tajkmen

-ja

dopisz jescze mnie bede 5 dobra? mi brakuje tylko olbrzymiej roznorodnosci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I 6-go kolegę zwerbuję- nie pamiętam nicka, zalogować się nie można teraz, także jutro podam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I 6-go kolegę zwerbuję- nie pamiętam nicka, zalogować się nie można teraz, także jutro podam.

to kiedy dzialamy? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to, że dzisiaj dopiero podziałamy. Wczoraj o 16:30 nikt się nie pojawił a mnie serwer przed 17 wywalił i tak się skończyło :).

Dzisiaj mamy więcej czasu, więc może wstępnie na 17 - 18 się umówimy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to, że dzisiaj dopiero podziałamy. Wczoraj o 16:30 nikt się nie pojawił a mnie serwer przed 17 wywalił i tak się skończyło :).

Dzisiaj mamy więcej czasu, więc może wstępnie na 17 - 18 się umówimy?

ok mi pasuje. pytanie jak z reszta....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to tylko ten Pracownik Miesiąca mi został - a w sumie Olbrzymia Różnorodność.

Właśnie dokończyłem trophy z DLC (a do tego musiałem ten cholerny czołg Da Vinciego na 100% robić).

Mam nadzieję, że ekipa dopisze. Odezwę się do innych ludzi czy pomogą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to tylko ten Pracownik Miesiąca mi został - a w sumie Olbrzymia Różnorodność.

Właśnie dokończyłem trophy z DLC (a do tego musiałem ten cholerny czołg Da Vinciego na 100% robić).

Mam nadzieję, że ekipa dopisze. Odezwę się do innych ludzi czy pomogą.

\fajnie by bylo a jak nie to we trzech nawet mozna to zrobic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema wszystkim!

Zakupiłem dzisiaj swoją kopię AC:B i szukam jakiejś ekipy do wspólnej rozgrywki w multi. Jak najbardziej komunikatywnej. Posiadam HeadSeta oraz rozmowa przez skype i granie nie stanowi problemu także skype. Online jestem zawsze 16 - 19 później 22 - 00 a w weekendy prawie non top :D

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×