Skocz do zawartości
behemoth212

Assassin's Creed Brotherhood

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie pojawil sie najnowszy Animus project 3.0 . W trybie mutliplayer dodane zostaly dwa nowe tryby rozgrywki oraz nowe awatery . W trybie singiel sa nowe misje od Leonarda . Calosc do pobrania za jedyne 36 zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DLC o nazwie THE DA VINCI DISAPPEARANCE pojawiło się już wczoraj(09.03.2011)

Story mode:8 missions,2 Locations,2 Gameplay features,10 Trophys

Multiplayer: 2 Game modes,1 Map,4 Characters

Ale wszyscy zainteresowani już wiedzieli o tym dużoooo wcześniej:)

Edytowane przez romala79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DLC o nazwie THE DA VINCI DISAPPEARANCE pojawiło się już wczoraj(09.03.2011)

Story mode:8 missions,2 Locations,2 Gameplay features,10 Trophys

Multiplayer: 2 Game modes,1 Map,4 Characters

Ale wszyscy zainteresowani już wiedzieli o tym dużoooo wcześniej:)

DLC pojawilo sie 09.03.2011 ale niestety byla konserwacja i nie mozna bylo pobrac dodatku z PsStore do dnia 10.03.2011 do godziny 4 00 o tym juz nie wspomniales.

Pochwaliles sie tym , ze potrafisz kopiowac ale nie pokusiles sie aby napisac jakie to misje , jakie trofea sa do zdobycia oraz jakie nowe lokacje pojawily sie w grze , tak samo jak przy multiplayerze nie napisales jakie nowe postaci zostaly przygotowane przez UBI ani jakie sa nowe tryby rozrywki. Nastepnym razem jak chcesz skomentowac czyjas wypowiedz to przynajmniej sie troszke postaraj panie zainteresowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DLC pojawilo sie 09.03.2011 ale niestety byla konserwacja i nie mozna bylo pobrac dodatku z PsStore do dnia 10.03.2011 do godziny 4 00 o tym juz nie wspomniales.

Pochwaliles sie tym , ze potrafisz kopiowac ale nie pokusiles sie aby napisac jakie to misje , jakie trofea sa do zdobycia oraz jakie nowe lokacje pojawily sie w grze , tak samo jak przy multiplayerze nie napisales jakie nowe postaci zostaly przygotowane przez UBI ani jakie sa nowe tryby rozrywki. Nastepnym razem jak chcesz skomentowac czyjas wypowiedz to przynajmniej sie troszke postaraj panie zainteresowany.

Ma rację Romala - w Europie do pobrania była gra od 13:00 9.03.2011. Na Xboxa możliwość pobrania była dzień wcześniej.

Pisałem to w wątku Gry.

Co do DLC:

Mam ukończone wszystkie misje i trophy zdobyte tego samego dnia.

O trophy nie będę się rozpisywał, bo każdy kto gra w AC:B widzi je u siebie (już chyba do wszystkich można znaleźć pomoc w necie - łącznie z mapkami określającymi lokacje arlekinów).

Misje są dość proste i krótkie (śledzenie, pościg, zaznacznie obrazów pod okiem strażników, kilka walk, podążania po dachu, bijatyka na pięści). Ostatnia - ratowanie Leonardo - jest trochę dłuższa (więcej wspinania plus elementy "Tomb Raider'a" - czyli wskocz, pociągnij wajchę, zeskocz, druga wajcha itd.).

Synchro na 100% też nie problem, może ktoś mniej wprawiony w kontrowaniu będzie miał kłopot z ostatnią misją, bo nie można w niej utracić 1 pkt życia.

Warto wydać 36 pln, żeby pograć trochę dłużej a jeśli ktoś jest fanem wbijania trophy to ma okazję zdobyć kilka łatwych.

BTW. Dzięki wczorajszej ekipie za pomoc we wbiciu Ekstremalnej Różnorodności. I mam nadzieję, że ktoś mnie splusuje za pomoc ;)

Edytowane przez TheSiemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A robimy jakąś ustawkę dzisiaj?? Grę mam od wczoraj (na PS3, na X360 od 5 miechów), ale w multi wprawę nabrałem ;) . Dodawać do znajomych i gramy.

PSN ID: Kiziorxd

Skype ID: dawid.men-12

PS: HeadSeta też mam, ale każdy mówi że na skype lepiej to podałem skype ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma rację Romala - w Europie do pobrania była gra od 13:00 9.03.2011. Na Xboxa możliwość pobrania była dzień wcześniej.

Pisałem to w wątku Gry.

Co do DLC:

Mam ukończone wszystkie misje i trophy zdobyte tego samego dnia.

O trophy nie będę się rozpisywał, bo każdy kto gra w AC:B widzi je u siebie (już chyba do wszystkich można znaleźć pomoc w necie - łącznie z mapkami określającymi lokacje arlekinów).

Misje są dość proste i krótkie (śledzenie, pościg, zaznacznie obrazów pod okiem strażników, kilka walk, podążania po dachu, bijatyka na pięści). Ostatnia - ratowanie Leonardo - jest trochę dłuższa (więcej wspinania plus elementy "Tomb Raider'a" - czyli wskocz, pociągnij wajchę, zeskocz, druga wajcha itd.).

Synchro na 100% też nie problem, może ktoś mniej wprawiony w kontrowaniu będzie miał kłopot z ostatnią misją, bo nie można w niej utracić 1 pkt życia.

Warto wydać 36 pln, żeby pograć trochę dłużej a jeśli ktoś jest fanem wbijania trophy to ma okazję zdobyć kilka łatwych.

BTW. Dzięki wczorajszej ekipie za pomoc we wbiciu Ekstremalnej Różnorodności. I mam nadzieję, że ktoś mnie splusuje za pomoc ;)

bez kitu chlopaki dzieki za pomoc. łap pluska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę nie wysyłać mi już zaproszeń na PSN dotyczących ustawek ponieważ gra już została sprzedana z powodu platyny. ;)

Edytowane przez Genax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, zapraszam wszystkich chętnych do pogrania online i do wbicia pracownika miesiaca oraz wrozu do naśladowania.....LEMOnidas86 to mój PSNid mam juz Duzego, skidziego i gigsiora w znajomych im wiecej tym lepiej....mam hs;] aha...jestem w zasadzie codziennie i mogę się również dostosować

Edytowane przez LEMOnidas86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z chęcią wziąłbym udział w ustawce na trofea : Pracownik Miesiąca Abstergo oraz Wzór do naśladowania.

psnid: lukaszasada

headset: jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też bym się dołączył. Mogę grać tylko w weekendy, więc sam tej platyny chyba nigdy tego nie wbije ;)

psnid: Tecza

headset: jest

Potrzebuje:

Role Model - w ogóle nie gram w copa

Abstergo Employee of the Month - tego i tak teraz nie wbije bo nie mam jeszcze trucizny, ale przygotowałbym resztę

Strong Closer zrobione :)

Na jakim Animus project gramy?

Edytowane przez Tecza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abstergo Employee of the Month - tego i tak teraz nie wbije bo nie mam jeszcze trucizny, ale przygotowałbym resztę

nie trzeba miec trucizny, zeby to zrobic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie potrzeba mieć, żeby dostać kill bonus posion?

Do intercepted też podobno potrzebne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, nieprecyzyjnie sie wyrazilem. Zakladalem, ze chcesz ustawic sie na olbrzymia roznorodnosc (a nie na samego killa przy uzyciu trucizny lub przechwycenie, bo to jest banalnie proste i nie trzeba sie na to umawiac). Oczywiscie, zeby dostac kazda premie to trzeba miec trucizne, ale do samej roznorodnosci nie. pozdrawiam i przepraszam za wprowadzenie w blad =]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, nic nie szkodzi.

Właśnie mi Strong Closer nie zaliczyło, zostały 3 sekundy do końca zrównałem się w punktacji z osobą na pierwszy miejscu (byliśmy Ex aequo na pierwszym miejscu w podsumowaniu) i nie wpadło.

Może ustalimy jakąś datę i godzinę?

Dziś 20? Jutro koło 14?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam do platyny brakuje mi tylko 50 lvl.. Mogę pomóc w premiach itp.. ale może też ponabijalibyśmy trochę lvl :) każdy chyba wie jakim sposobem mój psn Id: vimpex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dolaczam sie tez dodawajcie mnie do znajomych bo tez mi brakuje troche do 50lv. z vimpexem brakuje nam juz 4 osob ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do ustawki na nabijanie lvl, ElanDelScorcho

W tygodniu moge grac od 15.30

Edytowane przez Scorcho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam do platyny brakuje mi tylko 50 lvl.. Mogę pomóc w premiach itp.. ale może też ponabijalibyśmy trochę lvl :) każdy chyba wie jakim sposobem mój psn Id: vimpex

No właśnie... Skoro możesz pomóc w premiach, to chętnie skorzystam, bo dwukrotnie się na premie nastawiałem, a robiłem za mięso armatnie (fakt, że i przy okazji lvl podskoczył).

Także dopiszcie mnie do listy i na któryś wieczór, najlepiej ze skypem (mój ID: duzy.77) się ustawmy (różnorodność mam, pracownika i wzór chciałbym zrobić).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema, ja tez chetny na ustawke. potrzebuje pomocy z trofeami ''dobry finisz'' ''wzor do nasladowania'' ''przodownik pracy'' i ''pracownik miesiaca abstrego''

jak mi wpadna to chetnie pomoge w zdobywaniu trofeow.

moze ktos powiedziec co to jest ta roznorodnosc bo nigdzie nie widze takiego trofeum

aa juz wiem.. tak sie premia nazywa:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema, ja tez chetny na ustawke. potrzebuje pomocy z trofeami ''dobry finisz'' ''wzor do nasladowania'' ''przodownik pracy'' i ''pracownik miesiaca abstrego''

jak mi wpadna to chetnie pomoge w zdobywaniu trofeow.

moze ktos powiedziec co to jest ta roznorodnosc bo nigdzie nie widze takiego trofeum

aa juz wiem.. tak sie premia nazywa:)

kiedy miala by byc ta ustawka? jak by co to mam dostep do skype lub hs.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez pisalbym sie na wbijanie lvli. Najlepiej w sobote. Skype - jest, hs - nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj mam cala noc na granie a jutro jestem na ps tylko do około 20.00, no i w niedziele jestem tak od 16 do około polnocy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×