Skocz do zawartości
behemoth212

Assassin's Creed Brotherhood

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

szukam chętnych osób na odblokowanie: Wzór do naśladowania ;)

Dopiszcie się do listy, proponowany termin jutro tj. czwartek, godzina 20:00.

1. Flo_PL

2.

3.

4.

Wymagania: Headset ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@sliptfire:

A musi być ukończone 18lat? Chęci do gry mam i do wbicia 50lvl też, ale mam niestety tylko 14lat. Głównie chodzi mi o to, żeby dało się z kimś pograć, bo teraz to masakra - system może wiecznie szukać serva. :/

Edytowane przez Vessarius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem invita do Ciebie. Ciekawiębiggrin.gif się zapowiada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na kiedy umawiamy sie na jakas klanowa gierke , w celach zapoznawczych , co powiecie na ten weekend

Przy okazji Spitfire powysylal zaproszenia do klanu na strone Ubisoftu , tak ze jak ktos nie jest jeszcze zarejestrowany na stronie ubi to niech to zrobi , sa tam statystyki i inne gadgety

Flo jesli potrzebujesz pomocnika to wpisz mnie na liste , na trofeum mi nie zalezy ale pomoc moge .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na kiedy umawiamy sie na jakas klanowa gierke , w celach zapoznawczych , co powiecie na ten weekend

Przy okazji Spitfire powysylal zaproszenia do klanu na strone Ubisoftu , tak ze jak ktos nie jest jeszcze zarejestrowany na stronie ubi to niech to zrobi , sa tam statystyki i inne gadgety

Flo jesli potrzebujesz pomocnika to wpisz mnie na liste , na trofeum mi nie zalezy ale pomoc moge .

Mnie weekend pasuje jak najbardziej. Najlepiej w sobotę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w sobote oczywiscie moge grac , powiem wiecej moge grac nawet cala noc :)

Spitfire mozesz podeslac kod HTML na sygnaturke klanu Fatal Shadows , zawsze to lepiej bedzie wygladalo jak bedzie klanowa a nie z batelfielda

Edytowane przez saintgb1972

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak by co to piszcie zaproszenia

PSN: videsupra

mam kilka dni wolnego więc będę buszował online. Ustawki na trofea mile widziane ;) posiadam HS....

Jak na razie mam tylko lvl4 ale zaraz to naprawię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@sliptfire:

A musi być ukończone 18lat? Chęci do gry mam i do wbicia 50lvl też, ale mam niestety tylko 14lat. Głównie chodzi mi o to, żeby dało się z kimś pograć, bo teraz to masakra - system może wiecznie szukać serva. :/

Póki co zostańmy przy 18+. Po testach, dobraniu ekipy i wprowadzeniu klanów in-game będziemy się zastanawiać co zrobić z resztą. ;)

Ja w sobote oczywiscie moge grac , powiem wiecej moge grac nawet cala noc :)

Spitfire mozesz podeslac kod HTML na sygnaturke klanu Fatal Shadows , zawsze to lepiej bedzie wygladalo jak bedzie klanowa a nie z batelfielda

PW.

Poza tym, zawsze jak będę online spodziewajcie się invite'ów do czatu klanowego na PSN. Nie musicie cały czas mieć go otwartego, ale warto być po prostu zalogowanym, na chwile obecną tam będziemy się umawiać na gry. Co do tego weekendu to mój wolny czas wstępnie klaruje się mniej więcej tak: piątek 18:00 +, sobota 10:00 - 19:00, niedziela 10:00 +.

Edytowane przez Spitfire

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś chce trofea on-line to jestem dzisiaj od około 23 zapraszam psid: Xnol_krk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już jestem jak coś na PS. Czekam na inva jak cosik.

Edit: 21:24 osoby byly a nic sie nie pogralo.. Panowie to co my wkoncu robimy? Trzeba sie zgadac na HS i omówic wszystko.

Edytowane przez Ronniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już jestem jak coś na PS. Czekam na inva jak cosik.

Edit: 21:24 osoby byly a nic sie nie pogralo.. Panowie to co my wkoncu robimy? Trzeba sie zgadac na HS i omówic wszystko.

Ja wczoraj mialem treagiczne polaczenie z PSN , ywalalo mnie co chwile , i tak niedalbym rady pograc w miwre normalnie . Mam tylko nadzieje , ze dzisiaj bedzie lepiej i damy rade cos zagrac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Trzech chetnych graczy do zrobienia tych trofi.Piszcie na moj ID.arthurPL. HS jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imię/Ksywa: Grzesiek

Nick PSN: ShedowDeath

Level: 8

Ulubiona postać: Arlekin/Doktor

Posiadam HS.

ShedowDeath.png

Imię/ Ksywa: ali83

Nick PSN: ali83536

Level 2

ulubiona postać: Arlekin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Niestety z powodu braku internetu nie było mnie przez kilka dni na psn confused.gif, ale dzisiaj wieczorkiem już będę więc jak by co to dodam osoby których nie mam z klanu i może coś dzisiaj pogramy nawet takiego priva w ramach zapoznawczych????

A powinnam być tak koło 20 i mogę do późnej nocy :)

PS.: Już się zalogowałam na stronie http://assassinsnetwork.uk.ubi.com/

Do usłyszenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Niestety z powodu braku internetu nie było mnie przez kilka dni na psn confused.gif, ale dzisiaj wieczorkiem już będę więc jak by co to dodam osoby których nie mam z klanu i może coś dzisiaj pogramy nawet takiego priva w ramach zapoznawczych????

A powinnam być tak koło 20 i mogę do późnej nocy :)

PS.: Już się zalogowałam na stronie http://assassinsnetwork.uk.ubi.com/

Do usłyszenia :)

Ja takze moge dzisiaj grac do poznej nocy ciekawe jak reszta naszego klanu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również, sobota odpada gdyż imprezka. Ale dziś coś pograjmy póki co nie idzie się zebrać??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka

poszukuje około 4 osób do trofka PRACOWNIK MIESIĄCA

HS obowiązkowy

termin sobota od około 11 rano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mogę z tobą pograć :)

Wszyscy chętni do gry w nowego assasina zapraszać :).

ID: brunoj0 (zero)

Headset jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSN ID : starrk90

czekam na zaproszenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSN ID : starrk90

czekam na zaproszenia ;)

Czekaj , czekaj nawet do emerytury. Proponuje wiecej inicjatywy z wlasnej strony

Nasze wczorajsze granie klanowe , bylo rewelacyjne Spitfire szalal dzielnie wspomagal go Roniu . Przy okazji mozna bylo dowiedziec sie paru ciekawych rzeczy na temat rozgrywki . Pozostaje nam umawiac sie na dalsze wspolne granie.

Przy polaczeniu we dwie osoby wystepuje jakis blad , po pierwsze jak juz znalazlo nam sesje to wywalilo nas na dwa rozne serwery , a jak juz udalo sie nam dostac na jeden serwer to niestety gra sie nie rozpoczela przenioslo nas do ekranu wyboru postaci , moglismy sobie pogadac ale niestety dalej jie poszlo. Oby ubi naprawil to przy okazji wypuszeczenia dodatku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×