Skocz do zawartości
ma3x

Licencje

Rekomendowane odpowiedzi

Mecze sie teraz nad IC-3 i jest dość ciężko, mógłby ktoś napisać jak sie włącza ducha? duzo by to pomogło. Powinien sam automatycznie sie zalaczac chyba? Przejechałem ponad 50licencji i duch moze włączał sie ze 4 razy i to tez na jeden przejazd :confused:

Edit:

Nie rozumiem, włączyłem sobie Martyne, pogadała odpaliłem wyścig pojawił sie duch, wow, myślę ze juz ok ale start jeszcze raz juz go nie ma :confused:

jesli nie uda Ci sie pobic czasu i klikniesz od razu "jeszce raz" to ducha nie bedzie, musisz wyjsc do opcji gdzie mozesz zmieniac opcje jazdy i wtedy dac" jeszce raz".

Proponuje po kazdym pobiciu czasu, wychodzic i wchodzic spowrotem:)

Edytowane przez Buchenko
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli nie uda Ci sie pobic czasu i klikniesz od razu "jeszce raz" to ducha nie bedzie, musisz wyjsc do opcji gdzie mozesz zmieniac opcje jazdy i wtedy dac" jeszce raz".

Proponuje po kazdym pobiciu czasu, wychodzic i wchodzic spowrotem:)

Ale głupota:( Za 1 razem pobiłem ducha ale na złoto bylo za mało, dałem "jeszcze raz" i już go nie było wiec wychodzi ze zawsze trzeba cofnac sie do opcji :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale głupota:( Za 1 razem pobiłem ducha ale na złoto bylo za mało, dałem "jeszcze raz" i już go nie było wiec wychodzi ze zawsze trzeba cofnac sie do opcji :confused:

Moze poprostu tego ducha sobie wylaczyles. Ja tak sie zalatwilem.

Sprawdz w konfiguracji Pada lub Kierownicy gdzie masz ustawiony przycisk Ducha i sprobuj go wlaczyc

Ktos wczesniej pisal o ustawianiu sily hamowania itp. itd i ze nie da sie tego zrobicna padzie ......na padzie mozna wszystko :) wystarczy ejsc w konfiguracje pada i ustawic sobie zmiane tych ustawien w locie w czasie wyscigu .

Edytowane przez Alexossi79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Proszę o pomoc, już łącznie 5 godzin spędziłem nad A 8, zakręt szumachera czy jakoś tak. Czy to jest możliwe do przejechania w 13:800 i poniżej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Proszę o pomoc, już łącznie 5 godzin spędziłem nad A 8, zakręt szumachera czy jakoś tak. Czy to jest możliwe do przejechania w 13:800 i poniżej ?

Wszystko sie da . Moze dla relaksu pojezdzij gdzies indziej ,a pozniej wroc .Czasami chwila odpoczynku duzo daje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem pare filmików z youtuba i około 1 w nocy udało mi się to przejechać w ... UWAGA ! ... 13 ; 806. Załamka. Jest to jedyna licencja której nie moge zrobić na złoto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem pare filmików z youtuba i około 1 w nocy udało mi się to przejechać w ... UWAGA ! ... 13 ; 806. Załamka. Jest to jedyna licencja której nie moge zrobić na złoto.

Wylacz ABS i linie optymalnego toru, jesli takowa masz wlaczona i powinno wpasc:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej nie moge zaliczyc tych pacholkow w B i jestem wciaz 2 sekundy od zlota a jade dobrze????????? jak to mam pokonac?????? meczylem sie chyba ze 2 godziny????? masakra dla mnie..........

to jest A-3 sorki .................

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brat?Ten brat od PESa?

zalezy od ktorego bo w 2010 to moze i ja............... chwile sie wymiatalo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej nie moge zaliczyc tych pacholkow w B i jestem wciaz 2 sekundy od zlota a jade dobrze????????? jak to mam pokonac?????? meczylem sie chyba ze 2 godziny????? masakra dla mnie.......... to jest A-3 sorki .................

To jest ten test z Toyotą ? Jeśli tak, to ja zostawiłem tylko ABS-1, TCS na 0, automat i wpadło. ABS można wyłączyć, ale ja w jednym miejscu lekko hamowałem, więc wolałem zostawić na 1. Szczególnie ważne jest wejście i wyjście z trzeciej od końca bramki, bo od tego momentu już cały czas idzie się prawie na full. Jeszcze jedno, nie jechałem idealnie po niebieskiej linii, ponieważ tylny napęd jest nadsterowny, skręcałem zaraz za pachołkiem pod większym kątem, kawałek prosto z gazem i znów zaraz za pachołek itd. Ogólnie biorąc, pachołki omijałem na milimetry. Jak dla mnie chyba najtrudniejszy test, dość długo go męczyłem pardon.gif

Edit: Jak ustalono, chodzi o test z Mini, więc:

ustawienia: ABS 1 (ale to jest bez znaczenia), TCS 0, manual, reszta off

Auto z napędem na przód czyli wejście w zakręt bez gazu, wyjście z gazem. Trzeba trzymać linię i na wyjściu z łuku dodawać gazu, a przed wejściem odpuszczać. Przy wyłączonym TCS można urwać trochę czasu na starcie, później trzeba złapać właściwy rytm pracy gazem, zero hebli. Reszta to już kwestia treningu i cierpliwości. Łatwo nie jest, ale pachołki z tylnym napędem są trudniejsze.

Edytowane przez Kovalov

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jemu chodzi o test z Mini, a ten o którym ty piszesz to IB-3 z Toyotą FT-86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwole napisac sobie coś od siebie jestem fanem GT w 2, 3 ,4 czesci masterowalem licencje tzn probowalem nie jestem idealnym kierowca ale nie mialem brazu:P

W tym GT po przesiadce z xboxowego pada opanowalem wszystkie licencje na conajmniej srebro, teraz zaczolem sobie przechodzic licenecje i ozlocilem b a i S wlasnie biore sie za ic wiec zobaczymy co to bedzie;p

Ale powiem ze najgorsze licencje byly chyba w gt2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jemu chodzi o test z Mini, a ten o którym ty piszesz to IB-3 z Toyotą FT-86

Być może to była Toyota, nie pamiętam bo dość dawno to jechałem, ale fakt to IB-3.

Porypało mi się, sorki pardon.gif, już robię edit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Siemka sluchajcie pomozcie

sprawa wyglada tak zostaly mi do ozlocenia 3 licencje !!

ib- 3 slalom kompletnie nie moge zlapac jakiegos rytmu zeby przejechac

ia - 1 odcinek indianopolis jezdze to niecala godzine i nie moge pobic swojego czasu brakuje mi 142

ia- 2 dluga prosta i zakret w prawo a tu mi ciagle brakuje 200 i za cholere nawet o tysieczna sie nie pobije

ia- 4 ozlocilem;d

Dodam ze gram na padzie

Edytowane przez ropadh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Od wczoraj jestem w posiadaniu GT5 (prezent na urodziny) :D

I właśnie ukończyłem licencje B i A na złoto :teehee:

Jestem o tyle zdziwiony, że w GT4 musiałem się męczyć tygodniami, a tutaj za pierwszym podejściem wbijam srebrny pucharek, a dwa razy wpadło od razu złoto :ninja:

Nie sądzicie, że czasy na licencjach są słabo wyśrubowane? Są licencje w których mam złoto, a wiem, że przejechałbym jeszcze szybciej i to o jakieś 0,050 - 0,100s!

Gram na padzie ze standardowymi ustawieniami.

Jeszcze przede mną 3 licencje, pewnie będzie dużo trudniej, ale teraz pojeżdżę sobie w jakichś wyścigach bo już mi się nie chcę :P

PS

Musiałem napisać tego posta ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Proszę o Rade utknołm na licencji co się hamuje na 1000m niewiem jak za cholere zrobić złoto gdzie hamować ?

Tylko to mi brakuje i wszystko mam na złoto !!!! Oczywiście Licencje

xXMateuszXxPL.png

Edytowane przez mechaj3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OHHHHHHHHHHHHH JEEEEEEEEEEEEE

Wlasnie ozlocilem wszystkie licencje;D musialem sie pochwalic

Gralem na padzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje ja nie moge za chiny tej licencji zrobić jutro się pomęczę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o Rade utknołm na licencji co się hamuje na 1000m niewiem jak za cholere zrobić złoto gdzie hamować ?

Tylko to mi brakuje i wszystko mam na złoto !!!! Oczywiście Licencje

co prawda ja nie mam dużo złotek, ale akurat to mam i polecam wszystko na off, abs tak samo na 0 daj. Na suchym największe tarcie jak zablokujesz koła ;) (oczywiście jak nie potrzebujesz skręcać..no, ale w tej lic chyba nei ma takiej potrzeby:P ).

I teraz nie powiem Ci dokładnie kiedy hamować..ale popróbuj.hmmmm chyba na liczniku jak masz 224km/h to deptaj na hamulec, ale głowy teraz nei daje czy przy tej prędkości...za 3 razem Ci się uda :thumbsup:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co prawda ja nie mam dużo złotek, ale akurat to mam i polecam wszystko na off, abs tak samo na 0 daj. Na suchym największe tarcie jak zablokujesz koła ;) (oczywiście jak nie potrzebujesz skręcać..no, ale w tej lic chyba nei ma takiej potrzeby:P ).

I teraz nie powiem Ci dokładnie kiedy hamować..ale popróbuj.hmmmm chyba na liczniku jak masz 224km/h to deptaj na hamulec, ale głowy teraz nei daje czy przy tej prędkości...za 3 razem Ci się uda :thumbsup:

Ahhh udało sie :DMam wszędzie złoto teraz moge kariere przechodzić. W zawodach Specjalnych najgorsze było NASCAR ale też mam wszędzie złoto :)

Dzieki za podpowiedz udało mi sie za 3-4 razem ale bokiem hamowałem xD

xXMateuszXxPL.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie czytałem całości , ale wnioskuję , że mówicie o licencjach z jechania i hamowania . Ja najpierw przechodziłem wszystkie licencje na wyłączonych wspomagaczach , zrobiłem 36 na złoto , 24 na srebro i więcej nie byłem w stanie poprawić . A zarzuciłem sobie abs na 10 i poprawiłem wszystkie na złoto bez problemu , te z hamowania również . Z tego co pamiętam bez abs'u było strasznie ciężko , zwłaszcza na mokrym . Ja się rozpędzałem , hamowałem nożnym go końca i delikatnie stukałem w ręczny , żeby się nie obrócił , bo później to już leciał bokiem i było po zawodach .

Natomiast osobiście uważam , że Nascar był dosyć łatwy , najtrudniejszy zdecydowanie Vettel , Amg też trzeba dużo czasu poświęcić .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie czytałem całości , ale wnioskuję , że mówicie o licencjach z jechania i hamowania . Ja najpierw przechodziłem wszystkie licencje na wyłączonych wspomagaczach , zrobiłem 36 na złoto , 24 na srebro i więcej nie byłem w stanie poprawić . A zarzuciłem sobie abs na 10 i poprawiłem wszystkie na złoto bez problemu , te z hamowania również . Z tego co pamiętam bez abs'u było strasznie ciężko , zwłaszcza na mokrym . Ja się rozpędzałem , hamowałem nożnym go końca i delikatnie stukałem w ręczny , żeby się nie obrócił , bo później to już leciał bokiem i było po zawodach .

Natomiast osobiście uważam , że Nascar był dosyć łatwy , najtrudniejszy zdecydowanie Vettel , Amg też trzeba dużo czasu poświęcić .

Ja jestem już na 27 A-spec i B-spec 15 Od którego jest Sebastian Vettel ?

xXMateuszXxPL.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ukończyłem wszystkie licencje na złoto! :cool:

Przy czym tylko dziś zdałem licencje IA i S. Wydaje mi się, że najwięcej zachodu miałem z licencją IB. Szczerze to nie było jakiś większych problemów ze złotami.

Najwięcej kłopotu sprawiły:

IB-3 - Wyzwanie: Slalom - pachołki napęd na tylne koła - Toyota FT-86 Concept '09

Jazda Toyota między pachołkami to była prawdziwa mordęga... Gdy po 10 minutach w końcu udało się przejechać trasę, okazało się, że do złota dzielą mnie ponad 3 sekundy, a nie bardzo wiedziałem jak zbić ten czas. Fartem się w końcu udało z nawet niezłym czasem.

IC-3 - Pokonywanie ciasnej podwójnej spinki - Nissan Fairlady Z (Z34) '08

Równie trudne jak dla mnie. W zakręty nie dość, że trzeba niemal idealnie wchodzić to jeszcze dostosowanie prędkości by nie wypaść z toru i by się zmieścić w czasie to już było coś. Mniej więcej większość licencji w GT4 była zbliżona poziomem trudności do tej. Oczywiście to tylko moje zdanie.

IC-10 - Wyzwanie 2 okrążenia, Rzym - Ferrari S12BB '76

W tym teście, przejechanie w miarę szybko okrążenia to był mój pierwszy cel. Potem już było coraz lepiej, aczkolwiek nie szło mi to zbyt szybko.

Z tymi trzema testami musiałem się przespać by je zaliczyć na złoto, wszystkie inne od razu ozłacałem. :thumbsup:

Mimo, że się bardzo cieszę, że mi się udało, czuje lekki niesmak. Licencja S nie była wymagająca, liczyłem, że test S-10 to będzie hardcorowy Nurburgring, a tu lipa :P W GT4 nie udało mi się nawet zaliczyć wszystkich licencji na srebro, a grałem znacznie dłużej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×