Skocz do zawartości
otacon

Ea Sports Active 2

Rekomendowane odpowiedzi

Tak przy okazji, może ktoś mi wytłumaczyć jak ustawić sobie ćwiczenia żeby spalić znacznie więcej kalorii niż te 250?

Ja ćwiczę teraz Kickstart,a i każdy trening to jest jakieś 180 kcal, a potem robię customa z 10 minutowym aerobikiem (jeśli chodzi o aerobik to jestem ciekaw bo gra podaje, że po tych 10 minutach spaliłem ok 120 kcal, a kolejne ćwiczenia trwające ok 2 razy dłużej, ale będące ćwiczeniami oporowymi już takich szybkich rezultató w kaloriach nie dają) , a potem wrzucam tyle ćwiczeń ile tylko zdołam tak by dobić do pełnej godziny treningu, oczywiście w miarę sensownie powiedzmy 3 serie medium pompek przeplatane ze Squats, Stacje boxu z bieganiem ( bieganie mnie wnerwia bo jest zdecydowanie za krótkie nawet na hardzie).

Co do wątku dotyczącego hantli to ja używam 3 kilowych i 1,5 kg do fitnesu i boxu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam problem z ta gra, mianowicie nie zapisuja mi sie zadne osiagniecia. Na przykład przecwiczylam 1 dzien w 9 tyg programie pokazuje mi 100% wykonanego zadanie pare pucharow itp ale jak wylacze gre i wlacze ponownie pokazuje mi jak bym grala po raz pierwszy. Prosze o pomoc jak mam zapisywac osiagniecia. w co dokladnie wejsc. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam problem z ta gra, mianowicie nie zapisuja mi sie zadne osiagniecia. Na przykład przecwiczylam 1 dzien w 9 tyg programie pokazuje mi 100% wykonanego zadanie pare pucharow itp ale jak wylacze gre i wlacze ponownie pokazuje mi jak bym grala po raz pierwszy. Prosze o pomoc jak mam zapisywac osiagniecia. w co dokladnie wejsc. Pozdrawiam

Jedyne co mi przychodzi do głowy, to to, że nie zarejestrowałaś się na stronie EA , albo nie stworzyłaś profilu w samym programie, w tej chwili z głowy ciężko mi powiedzieć bo nie mam dostępu do konsoli, ale zobacz sobie w settings czy masz swój profil skonfigurowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieje możliwość przełożenia treningów? Chodzi mi o program 9 tygodniowy, wyjeżdżam i nie bedzie mnie przez 2 tygodnie. Pewnie nie ma takiej opcji, ale wole w razie czego zapytać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieje możliwość przełożenia treningów? Chodzi mi o program 9 tygodniowy, wyjeżdżam i nie bedzie mnie przez 2 tygodnie. Pewnie nie ma takiej opcji, ale wole w razie czego zapytać.

Ja nie znalazłem takiej możliwości, pewno wpadną Ci w missed workouts - ale czy jest możliwość odrobienia takowych czy nie, nie wiem...

A tak ogólnie to po prawie trzech tygodniach zabawy z easa jestem zachwycony - takiego systemu mi właśnie brakowało!

[Nienawidze tylko mountain climbing ;)]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko super, ale nie wiem dlaczego nie zalicza mi ćwiczeń z hantelkami / dołączoną gumą :( ma ktoś jakąś radę??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko super, ale nie wiem dlaczego nie zalicza mi ćwiczeń z hantelkami / dołączoną gumą :( ma ktoś jakąś radę??

Ale jakie konkretnie ćwiczenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prostowanie ramion na boki w skłonie ze skrzyżowaną gumą

Próbuj w tempie prowadzącego/prowadzącej ćwiczenie - może w tym jest problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieje możliwość przełożenia treningów? Chodzi mi o program 9 tygodniowy, wyjeżdżam i nie bedzie mnie przez 2 tygodnie. Pewnie nie ma takiej opcji, ale wole w razie czego zapytać.

Jeżeli chodzi o zaliczenie treningu pod daną datą, to podobnież działa przestawienie daty systemowej. Przykładowo, ominęliśmy trening 13 grudnia, chcemy nadrobić 15, tak żeby zaliczyło pod datą 13, to zmienimy datę na 13 grudnia :) Informacja nie potwierdzona, znaleziona na jakimś forum.

Wszystko super, ale nie wiem dlaczego nie zalicza mi ćwiczeń z hantelkami / dołączoną gumą :( ma ktoś jakąś radę??

Jak zajmiesz prawidłową pozycję (w przypadku wyprostów ramion w opadzie - z ramionami skierowanymi w dół) w grze rozlegnie się dźwięk. Wtedy możesz zacząć prostować ramiona, zatrzymując ruch w pełnym wyproście i czekając na kolejny dźwięk. Generalnie system powiadamia kiedy można zacząć kolejną fazę ruchu. Może to pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki bardzo, jak wrócę z urlopu to zobaczę, czy wasze rady pomogły. Mam nadzieję, że tak bo gierka jest w 100% warta wydanych pieniędzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nabyłam Active 2 i dopiero zaczynam korzystanie :) Pojawił się jednak pierwszy problem - nie wiemy gdzie stworzyć profil drugiego zawodnika? Tak, abym ja miała swój program treningowy, dostosowany do moich potrzeb, a mąż swój. Ktoś może wie jak to zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nabyłam Active 2 i dopiero zaczynam korzystanie :) Pojawił się jednak pierwszy problem - nie wiemy gdzie stworzyć profil drugiego zawodnika? Tak, abym ja miała swój program treningowy, dostosowany do moich potrzeb, a mąż swój. Ktoś może wie jak to zrobić?

Nie mam tej "gry" jak można to tak nazwać ale na pewno pomoże założenie drugiego użytkownika w Playstation. Wtedy wasze zapisy są oddzielone i na swoim koncie posiadacie swoje pliki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam tej "gry" jak można to tak nazwać ale na pewno pomoże założenie drugiego użytkownika w Playstation. Wtedy wasze zapisy są oddzielone i na swoim koncie posiadacie swoje pliki.

Dzięki za odpowiedź :) Jutro spróbujemy. Do tej pory nie było potrzeby dwóch kont, ale to może być jedyny sposób...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź :) Jutro spróbujemy. Do tej pory nie było potrzeby dwóch kont, ale to może być jedyny sposób...

Chyba nie mam takiej potrzeby. Z tego co widziałem, jest w grze opcja zarządzania profilami. Jak wrócę do domu to sprawdzę.

EDIT

Niestety wg EA trzeba założyć drugie konto PS Network.

Edytowane przez conic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę że temat się aż pali :) , a więc mam pytanie czy da się tam dobrze spałowac tzn są jakieś programy co dają max wycisk ?

myślę jescze nad The Fight bo słyszałem że też dobrze wpływa na kondycję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę że temat się aż pali :) , a więc mam pytanie czy da się tam dobrze spałowac tzn są jakieś programy co dają max wycisk ?

myślę jescze nad The Fight bo słyszałem że też dobrze wpływa na kondycję

Ze mnie pół h ćwiczeń w programie 9-tyg. wyciska dużą ilość potu i nie jest to zadyszka ze sport champion ale prawdziwe zmęczenie po wysiłku.

Po trzech tygodniach ćwiczeń nadal niektórych do końca nie robię bo padam, ale tu zaznaczam że z kondycją u mnie cienko, ale zawsze możesz włączyć tryb ćwiczeń hard.

Plus to czego mi brakowało: motywacja do systematycznych ćwiczeń.

I myślę, że ciężko porównać easa 2 z fight - całkiem coś innego - jeżeli chcesz czegoś do poprawy kondycji nie masz się nawet co zastanawiać - easa2 :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PO-MO-CY! kupiłam, przyszło, elegancko zapakowane, wszystko cacy. Poprzeglądałam, poćwiczyłam, przyszła pora na piłkę nożną i ... koniec :( ! wyłączyła się opaska na nogę, reszta działa. I teraz : wymieniłam baterie, nic się nie zmieniło. Jest ciągle ciepła (tylko gdy baterie są w środku) nawet gdy gra jest wyłączona! Co robić?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PO-MO-CY! kupiłam, przyszło, elegancko zapakowane, wszystko cacy. Poprzeglądałam, poćwiczyłam, przyszła pora na piłkę nożną i ... koniec :( ! wyłączyła się opaska na nogę, reszta działa. I teraz : wymieniłam baterie, nic się nie zmieniło. Jest ciągle ciepła (tylko gdy baterie są w środku) nawet gdy gra jest wyłączona! Co robić?!

Jak mowisz po ang to mozesz zadac pytanie na oficjalnej stronie Facebooka, EA Sports Active 2, tam ludzie z electronic Arts odpowiadają na pytania, ale ja chyba bym poszedl reklamowac do sklepu, bo u mnie takich problemów nie mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki, już zgłosiłam, pogrążyłam się znajomością angielskiego, ale mam nadzieję, że było warto. Jeżeli mi nie pomogą, to mam to zgłosić do użytkownika (Allegro)od którego zakupiłam i on ma się tym zająć? Bo teraz już kompletnie nie wiem co robić, gra była oryginalnie zapakowana, więc to nie jego wina (?) Gdzie mam teraz zgłosić reklamację?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś już się przekonał jak długo trzymają baterie w opaskach? Mam nadzieję, ze nie trzeba ich wymieniać co tydzień... Grę póki co mam od piątku i jestem z niej na maksa zadowolony, bo zdążyłem już się dorobić porządnych zakwasów :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi po 3 tygodniach rozładowały się baterie, które są umieszczone w sensorze od nogi. Nie wiem czy to czasem nie wina baterii. Wszystko będzie jasne jak zakupię nowe baterie, jeżeli sytuacja powtórzy się - to będę rozczarowany...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie tam wchodzą baterie ?

No i pytanie do użytkowników , czy warto kupować taki sprzęcik ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×