Skocz do zawartości
Patricko

A - Spec

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy w jakim wyścigu można dużo kasy nazbierać biggrin.gif

Najlepiej chyba będzie Ci zbierać w wyścigach sezonowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy w jakim wyścigu można dużo kasy nazbierać biggrin.gif

Sezonowe dla Ferrari. Tor La Mans i jakoś 504k w niecałe 4min.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może jak zrobić żeby ta fura miała takiego kopa bo mój jakiś mułowaty jest.????verymad.gifscare.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez masz w opisie filmiku link do ustawień auta.

Wiem ze jest ale robie wszystko tak samo i dalej mul angry.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

muł w sensie prędkości, czy ogolnie słabo się prowadzi?

Tak prędkości . wacko.gif

Edytowane przez keczu78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm, zrob pierwsze przełożenie najdłuższe, ostatni bieg najkrótszy, reszte pomiędzy dopasuj tak aby wykres wyglądał ładnie :P

Maksymalną prędkość kontroluj za pomocą suwaka "final gear".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiecie co? Wczoraj w ramach eksperymentu kupiłem tego Camaro, zrobiłem pełną modyfikację (wyścigowa + reszta tuningu), ustawiłem samochód wg tego filmiku i kupa. Raz, że jest lekko mułowaty, a dwa, ma właściwości trakcyjne wozu drabiniastego. I o ile z mułowatością można powalczyć ustawieniami skrzyni, tak na klocowatość wiele się nie poradzi. Trzeba naprawdę poćwiczyć, żeby dotrzymać kroku rywalom w zakrętach. I o ile kilku można łyknąć na pierwszych zakrętach (sprawdzałem na Deep Forest), tak dogonienie czołówki jest bardzo trudne. Można ich capnąć przed zakrętem, ale samemu trzeba bardzo zwolnić, żeby z niego nie wylecieć. Wtedy tamci, ziuuu, odjeżdżają... Szczególnie Toyota 7.

A właśnie, sposobem na ten event jest właśnie Toyka. Dostaje się ją gdzieś w B-Spec. Tylko nie pamiętam za co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiecie co? Wczoraj w ramach eksperymentu kupiłem tego Camaro, zrobiłem pełną modyfikację (wyścigowa + reszta tuningu), ustawiłem samochód wg tego filmiku i kupa. Raz, że jest lekko mułowaty, a dwa, ma właściwości trakcyjne wozu drabiniastego. I o ile z mułowatością można powalczyć ustawieniami skrzyni, tak na klocowatość wiele się nie poradzi. Trzeba naprawdę poćwiczyć, żeby dotrzymać kroku rywalom w zakrętach. I o ile kilku można łyknąć na pierwszych zakrętach (sprawdzałem na Deep Forest), tak dogonienie czołówki jest bardzo trudne. Można ich capnąć przed zakrętem, ale samemu trzeba bardzo zwolnić, żeby z niego nie wylecieć. Wtedy tamci, ziuuu, odjeżdżają... Szczególnie Toyota 7.

A właśnie, sposobem na ten event jest właśnie Toyka. Dostaje się ją gdzieś w B-Spec. Tylko nie pamiętam za co.

Popieram kolegę też mi tak się grało. pinch.gif

B-Spec Extreme<br style="margin-top: 0px; margin-right: 0px; margin-bottom: 0px; margin-left: 0px; padding-top: 0px; padding-right: 0px; padding-bottom: 0px; padding-left: 0px; "><br style="margin-top: 0px; margin-right: 0px; margin-bottom: 0px; margin-left: 0px; padding-top: 0px; padding-right: 0px; padding-bottom: 0px; padding-left: 0px; ">Schwarzwald League B: Nuvolari Quattro '03 (S)<br style="margin-top: 0px; margin-right: 0px; margin-bottom: 0px; margin-left: 0px; padding-top: 0px; padding-right: 0px; padding-bottom: 0px; padding-left: 0px; ">Like The Wind: Toyota 7 Race Car '70 (S)---TU JEST.thumbsup.gif<br style="margin-top: 0px; margin-right: 0px; margin-bottom: 0px; margin-left: 0px; padding-top: 0px; padding-right: 0px; padding-bottom: 0px; padding-left: 0px; ">B-Spec NASCAR Extreme: Mercury Cougar XR-7 '67 (S)<br style="margin-top: 0px; margin-right: 0px; margin-bottom: 0px; margin-left: 0px; padding-top: 0px; padding-right: 0px; padding-bottom: 0px; padding-left: 0px; ">European Championship: BMW Concept 1 Series tii '07 (P)<br style="margin-top: 0px; margin-right: 0px; margin-bottom: 0px; margin-left: 0px; padding-top: 0px; padding-right: 0px; padding-bottom: 0px; padding-left: 0px; ">Super GT: Toyota Castrol TOM's Supra '97 (P)<br style="margin-top: 0px; margin-right: 0px; margin-bottom: 0px; margin-left: 0px; padding-top: 0px; padding-right: 0px; padding-bottom: 0px; padding-left: 0px; ">German Touring Car Championship: Audi Quattro '82 (S)<br style="margin-top: 0px; margin-right: 0px; margin-bottom: 0px; margin-left: 0px; padding-top: 0px; padding-right: 0px; padding-bottom: 0px; padding-left: 0px; ">American Championship: Chevrolet SSR '03 (S)<br style="margin-top: 0px; margin-right: 0px; margin-bottom: 0px; margin-left: 0px; padding-top: 0px; padding-right: 0px; padding-bottom: 0px; padding-left: 0px; ">Formula GT: Suzuki GSX-R/4 Concept '01 (S)<br style="margin-top: 0px; margin-right: 0px; margin-bottom: 0px; margin-left: 0px; padding-top: 0px; padding-right: 0px; padding-bottom: 0px; padding-left: 0px; ">Dream Car Championship: GT by Citroen Race Car (P)<br style="margin-top: 0px; margin-right: 0px; margin-bottom: 0px; margin-left: 0px; padding-top: 0px; padding-right: 0px; padding-bottom: 0px; padding-left: 0px; ">Extreme events complete: Gift Car Ticket Level 21<br style="margin-top: 0px; margin-right: 0px; margin-bottom: 0px; margin-left: 0px; padding-top: 0px; padding-right: 0px; padding-bottom: 0px; padding-left: 0px; ">

Edytowane przez keczu78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiecie co? Wczoraj w ramach eksperymentu kupiłem tego Camaro, zrobiłem pełną modyfikację (wyścigowa + reszta tuningu), ustawiłem samochód wg tego filmiku i kupa. Raz, że jest lekko mułowaty, a dwa, ma właściwości trakcyjne wozu drabiniastego. I o ile z mułowatością można powalczyć ustawieniami skrzyni, tak na klocowatość wiele się nie poradzi. Trzeba naprawdę poćwiczyć, żeby dotrzymać kroku rywalom w zakrętach. I o ile kilku można łyknąć na pierwszych zakrętach (sprawdzałem na Deep Forest), tak dogonienie czołówki jest bardzo trudne. Można ich capnąć przed zakrętem, ale samemu trzeba bardzo zwolnić, żeby z niego nie wylecieć. Wtedy tamci, ziuuu, odjeżdżają... Szczególnie Toyota 7.

A właśnie, sposobem na ten event jest właśnie Toyka. Dostaje się ją gdzieś w B-Spec. Tylko nie pamiętam za co.

Wcale tak nie jest. Mi sie ten woz zajebiscie prowadzilo. Z dotrzymaniem kroku w zakretach zero problemu. Caly trik polega na tym zeby Toyota 7 byla za toba na starcie. Albo nawet nie tyle za toba co zeby nie byla pierwsza. Bo tego wozu sie nie da dogonic Camaro. Da sie go wyprzedzic na jednym lub dwoch zakretach (mowie o Deep Forest caly czas) ale trzeba byc blisko przed nimi. Jak Toyota 7 jest za toba na starcie to generalnie po pierwszym zakrecie musisz byc w scislej czolowce (top 4 max) i potem przedrzec sie do przodu. Jesli jest przed toba ale nie pierwsza to jest spora szansa ze wozy przed nia ja zwolnia na tyle ze dogonisz i wyprzedzisz. Jak sie juz przedrzesz na pierwsze miejsce to absolutnie bezblednie trzeba przejechac caly wyscig i do tego na prostej startowej patrzec do tylu i blokowac Toyote ktora predzej czy pozniej Cie dogoni. Jest to wykonalne i wcale nie takie trudne jak sie wydaje. Ponizej filmik mojego autorstwa jak ja to zrobilem, wiec nie mowicie ze sie nie da:

Camaro Z28 '69 + Race Mod + Racing Soft tyres + Max tuning. Suspension -7 F/R, Transmission 320 km/h, downforce lekko zwiekszone.

Kiera DFGT, ABS 1, wszystko inne OFF.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Ci opony płoną, taka zasłona damna :biggrin:

Edytowane przez Kryman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę trochę temat :)

Wczoraj zobaczyłem czy mam coś do zrobienia jeszcze w A-Spec i za wyjątkiem Endurance mam jeszcze do zaliczenia ostatni wyścig w serii Nascar (Daytona).

Teraz pytam Was o pomoc, bo po 2h prób mam dosyć. Ma ktoś jakieś ustawienia dla auta czy sposób na ten wyścig. Pooglądałem trochę youtube, ale wygląda to prościej niż jest do zrobienia.

Mam większość licencji na złoto, cały Nascar na złoto w specjalnych eventach, a tego nie mogę ugryźć. Zazwyczaj wylatuję z trasy bo AI zepchnie z drogi, ale zaliczam bączka z tego samego powodu.

Będę wdzięczny za jakieś rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do wydania mazde rx-7 ktoś chce? ok 400 koni mechanicznych, napęd FR, mogę oddać bo dość ciężko mi się prowadzi, dość duży przebieg bo kupiłem na giełdzie.

Edytowane przez riddi_962

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, zaczynam dopiero grę w GT5. Mam pytanie dotyczące a-spec. Jak kupować samochody do wyścigów gdzie jeździ się samochodami z konkretnej kategorii ? przykładowo europejski klasyk, wiem że w używanych trzeba szukać ale czy szukacie konkretnych modeli czy kupujecie co bądź ? Wychodzi na to że praktycznie do każdego wyścigu kupuje się inne auto a kasy nie zawsze starcza. Naciąłem się tak na europejskich klasykach. Kupiłem najpierw fiata 500 z 60 lat a puźniej jakiegoś starego vw, zrobiłem je na mx ale do niczego sie nie nadają a kasy nie ma. Drugie pytanie, czy dużo w grze daje remont silnika ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kiedy to sa dostepne wyscigi online, Twoje pytanie wydaje sie troszke smieszne. Chyba, ze nie masz internetu to mozna by bylo jeszcze zrozumiec. Online nabijasz kase i sobie juz kupisz co Tobie potrzeba, albo porzyczysz od kolegi. Problem pojawia sie jak nie masz polaczenia z internetem, ale nie psuj sobie zabawy i po prostu graj bo Ci bez internetu gra szybko sie znudzi, jak bedziesz wiedzial jakie auta kupowac itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

internet ma, gram co prawda dopiero kilka dni, jak podpiąć się pod jakąś grę na sieci ? podajcie krok po kroku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie masz kasy na auta do A-spec to rób wyścigi w B-spec. Ja też dopiero zacząłem grać, ale właśnie tak zrobiłem, bo brakowało mi kasy na auto FR do ostatniej serii wyścigów a amatorskiej klasie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś na zbyciu jakiś dobry samochód do wyścigu k-carów ? w a spec zrobiłem to mitsubishi i-mev ale na b spec nie dają rady, jestem juz dużo dalej ale ten jeden wyścig mnie irytuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie "wspomagacze" najlepiej włączyć gdy gra się na padzie?

Obecnie mam wszystko wyłączone, ale szczerze powiedziawszy to chcę lepiej ogarnąć;d

// Oczywiście Linia odpada, bo według mnie całkowicie psuje radość z gry;]

Edytowane przez fryderyk123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie "wspomagacze" najlepiej włączyć gdy gra się na padzie?

Obecnie mam wszystko wyłączone, ale szczerze powiedziawszy to chcę lepiej ogarnąć;d

// Oczywiście Linia odpada, bo według mnie całkowicie psuje radość z gry;]

Jeżeli chcesz mieć radość z jazdy to pozostaje jeździć ze wszystkim na off. No może oprócz ABS, ten zostaw sobie na 1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robił już ktoś wyścigi wytrzymałościowe "na kilka razy", w sensie z zapisem w pit-stopie?

Czy ilość zapisów wpływa na rozmiar otrzymanej nagrody za ukończenie wyścigu?

I gdy już zapiszemy grę, to czy w następnym dniu po włączeniu GT5 otrzymamy nagrodę za zalogowanie się czy od razu włącza się nieukończony wyścig?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robił już ktoś wyścigi wytrzymałościowe "na kilka razy", w sensie z zapisem w pit-stopie?

Czy ilość zapisów wpływa na rozmiar otrzymanej nagrody za ukończenie wyścigu?

I gdy już zapiszemy grę, to czy w następnym dniu po włączeniu GT5 otrzymamy nagrodę za zalogowanie się czy od razu włącza się nieukończony wyścig?

Robiłem jakiś czas temu i z tego co wiem:

- nie ma znaczenia ile razy będziesz savował grę czy, raz czy 10 - dostaniesz tylko samo punktów doświadczenia

- jak włączasz grę wyskakuje Ci okno czy chcesz kontynuować przerwany wyścig

- lakiery i karty muzeum dostaje się po wejściu do "kokpitu", więc jak będziesz przez kilka dni jechał wyścig wytrzymałościowy niestety ale ich nie otrzymasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×