Skocz do zawartości
ONE

Uncharted 3: Drake's Deception

Rekomendowane odpowiedzi

Pograłem wczoraj w betę i po jakiejś godzinie zmagań wyrzuciłem ją z dysku. Jestem zniesmaczony. Seria UNCHARTED to przede wszystkim kampania dla pojedynczego gracza i mam nadzieję, że U3 pod tym względem nie zawiedzie, ale multi ma tragiczne. Beznadziejne wręcz, jeśli porównamy jest z tym z U2:AT. Nie wiem jak będzie wyglądała kwestia trofeów, ale mam nadzieję, że do platyny nie będzie trzeba katować gry sieciowej w obecnej postaci, bo jest tragiczna. Wiem, że to beta, ale wersja testowa U2 nie różniła się od wersji ostatecznej, więc tu nie zakładam jakichś większych zmian, które poprawiłby stan rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem wczoraj w betę i po jakiejś godzinie zmagań wyrzuciłem ją z dysku. Jestem zniesmaczony. Seria UNCHARTED to przede wszystkim kampania dla pojedynczego gracza i mam nadzieję, że U3 pod tym względem nie zawiedzie, ale multi ma tragiczne. Beznadziejne wręcz, jeśli porównamy jest z tym z U2:AT. Nie wiem jak będzie wyglądała kwestia trofeów, ale mam nadzieję, że do platyny nie będzie trzeba katować gry sieciowej w obecnej postaci, bo jest tragiczna. Wiem, że to beta, ale wersja testowa U2 nie różniła się od wersji ostatecznej, więc tu nie zakładam jakichś większych zmian, które poprawiłby stan rzeczy.

kampanię dla pojedynczego gracza już omawialiśmy ( też się bałem że spieprzą ale forumowicze mi uświadomili że jest to niemożliwe )

a co takiego Ci sie w tym multi U3 nie podoba??

co ma U2 czego nie ma U3??

sprecyzuj to proszę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej co ma U3 czego nie ma U2. Te powerplay'e i te inne nowości jak dla mnie porażka. Fajny jedynie jest buddy system i skarby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po kiego grzyba wprowadzili udziwnienia do rozgrywki sieciowej. Zgrane ekipy ruszają do działka, gdzie jeden je obsadza i ostrzeliwuje teren, a reszta go strzeże. W ten sposób nic się nie dzieje. Jeśli nie chcesz stać jak kołek, musisz wystawiając się na skomasowany ostrzał wroga, przesuwać się w kierunku jego pozycji i spróbować ich nadszarpnąć.

Wygląda to dziwnie, a animacje są komiczne. Wygląda to źle i gra się słabo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać, że w becie U3 "kampienie" króluje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać, że w becie U3 "kampienie" króluje...

Ja jakoś tego kampienia nie zauważyłem. Zawsze jakoś ta gierka była dynamiczna, trzeba przyznać, że nigdzie czegoś takiego nie spotkałem. Każdy był w ruchu lecz może dlatego, że tylu niedoświadczonych graczy grało. :)

P.S: Wam też się wydaje, że dmg Spas'a jest jakiś dziwny? Trzy śruty wpakowałem w plecy gostka stojącego 3m przede mną i nic się nie dzieje. No, oprócz mojej "wtf face" i śmierci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jakoś tego kampienia nie zauważyłem. Zawsze jakoś ta gierka była dynamiczna, trzeba przyznać, że nigdzie czegoś takiego nie spotkałem. Każdy był w ruchu lecz może dlatego, że tylu niedoświadczonych graczy grało. :)

P.S: Wam też się wydaje, że dmg Spas'a jest jakiś dziwny? Trzy śruty wpakowałem w plecy gostka stojącego 3m przede mną i nic się nie dzieje. No, oprócz mojej "wtf face" i śmierci...

Ja w multi Uncharted strzelając w plecy przeciwnika może zabiłem jednego typa....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A headshotem ze strzelby z 5m? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać, że w becie U3 "kampienie" króluje...

:blink:

Chyba grałem w inną bete u3

Co nie zmienia faktu, że multi jest słabe. Zaczynając na dynamice, a kończąc na dmg broni.... Jak jeszcze dodamy niezbyt widoczne powiadomienia o zaproszeniach do party (brak komunikatu systemowego), problemy z zaproszeniem innych osób, czy problemy z komunikacją głosową to wyjdzie nam obraz tej bety sprzed kilku dni.

Od środy jeszcze możemy dodać lagi...

I tak kupię dla SP, multi to dla mnie porażka.

Edytowane przez pchylin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, w Co-opa można zagrać. Oczywiście nie w tego Huntera, wg mnie najgorszy tryb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:blink:

Chyba grałem w inną bete u3

Co nie zmienia faktu, że multi jest słabe. Zaczynając na dynamice, a kończąc na dmg broni.... Jak jeszcze dodamy niezbyt widoczne powiadomienia o zaproszeniach do party (brak komunikatu systemowego), problemy z zaproszeniem innych osób, czy problemy z komunikacją głosową to wyjdzie nam obraz tej bety sprzed kilku dni.

Od środy jeszcze możemy dodać lagi...

I tak kupię dla SP, multi to dla mnie porażka.

Piszesz tak bo dostajesz baty ?

Oj tam, w Co-opa można zagrać. Oczywiście nie w tego Huntera, wg mnie najgorszy tryb.

Zdecydowanie ja w hunterze wgl nie widzę sensu gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszesz tak bo dostajesz baty ?

Pisze tak, bo takie są moje odczucia z tej gry.

Jak uważasz inaczej to przedstaw argumenty, które obalą to co ja napisałem.

Nie - batów nie dostaję, ale jakimś "uber madafaka" jakim zapewne jesteś też nie jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisze tak, bo takie są moje odczucia z tej gry.

Jak uważasz inaczej to przedstaw argumenty, które obalą to co ja napisałem.

Nie - batów nie dostaję, ale jakimś "uber madafaka" jakim zapewne jesteś też nie jestem.

Piszę tak bo pisałem już z wieloma osobami, którym multi się nie podoba bo dostają w nim lanie. Jestem już wkórzony tym, że multi oceniają poprzez to jak im w nim idzie, a nie po tym co oferuje. Sory jeżeli Cię uraziłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:blink:

Chyba grałem w inną bete u3

Co nie zmienia faktu, że multi jest słabe. Zaczynając na dynamice, a kończąc na dmg broni.... Jak jeszcze dodamy niezbyt widoczne powiadomienia o zaproszeniach do party (brak komunikatu systemowego), problemy z zaproszeniem innych osób, czy problemy z komunikacją głosową to wyjdzie nam obraz tej bety sprzed kilku dni.

Od środy jeszcze możemy dodać lagi...

I tak kupię dla SP, multi to dla mnie porażka.

Grałem godzinkę, więc moja wypowiedź jest wybitnie nieobiektywnym głosem rozczarowanego gracza. Tak należy ją potraktować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie demo U3 multiplayer jest całkiem udane:) Tylko, że ja cieszę się z byle gówna.

pozdro :)

A teraz tak serio. Co do siły broni to się zgodze! Cały magazynek w plecy delikwenta, on mi piącha w ryj i to ja jestem trupem! WTF?

reszta ujdzie ....jakoś

Edytowane przez sexy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej co ma U3 czego nie ma U2. Te powerplay'e i te inne nowości jak dla mnie porażka. Fajny jedynie jest buddy system i skarby.

Przecież masz tryb Hardcore, więc po co to narzekania?

Ja w multi Uncharted strzelając w plecy przeciwnika może zabiłem jednego typa....

A wiesz czemu? Bo jesteś po prostu słaby, to nie CoD czy BF, gdzie krótka seria zabija, tu trzeba oddać 3 seria lub kilkanaście strzałów żeby zabić i właśnie dla tego, ten multiplayer jest bardzo dobry.

Jak jeszcze dodamy niezbyt widoczne powiadomienia o zaproszeniach do party (brak komunikatu systemowego), problemy z zaproszeniem innych osób, czy problemy z komunikacją głosową to wyjdzie nam obraz tej bety sprzed kilku dni.

To zostanie poprawione w pełnej wersji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że mało ludzi w ten tryb gra. A "narzekam" bo niektóre rozwiązania są dobre, a niektóre wręcz wołają o pomstę do nieba. Wątpię czy ND wysłucha co mają do powiedzenia gracze i przemyślą co zrobili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że mało ludzi w ten tryb gra. A "narzekam" bo niektóre rozwiązania są dobre, a niektóre wręcz wołają o pomstę do nieba. Wątpię czy ND wysłucha co mają do powiedzenia gracze i przemyślą co zrobili.

Boje się, że mogą właśnie posłuchać, bo jak pokolenie CoD będzie narzekało, że zbyt dużo amunicji trzeba wystrzelić w wroga, to z skillowego i taktycznego multi zrobi się kamperskie gówno na wzór CoD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tych mapkach co na chwilę obecną są to trudno o kampienie. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DMG broni jest za niski i powoduje to smieszne (za pierwszym razem) sytuacje. Jak bieganie wkolo przeciwnika i strzelanie/ bicie z piesci jest skilowe to nie mam pytan. Najlepiej sie punktuje granatami, niestety. No i headshoty to totalna porazka jak dla mnie, roznia sie tylko tym ze jak ostatni strzal pojdzie w glowe to pojawi sie info. Strzelanie ze SPASA to tez nieporozumienie.

Ogolnie jednak gralo mi sie przyjemnie, szczegolnie wczoraj jak trafilem na ciekawych ludzi, nie bylo lagow i wszystko szybko sie wczytywalo. Niech poprawia DMG broni i sterowanie, opoznia troche wyrzucanie granatow i bedzie ok. A no i jeszcze przydzielanie zawodnikow do druzyn. Jak trafilem do druzyny gdzie max poziom byl 8 a przeciwnicy 20+ to sie zalamalem, nawet te power playe ( dla mnie sa w porzadku w obecnej sytuacji) nie pomagaly. Nie wiem czy to tak ciezko im zrobic zeby byly w miare rowne te sklady?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wbija party co się składa z samych 20-levelowców to co Ci gra zrobi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. W jakim trybie można szybko lvle wbić? Bo rzekomo przy wbiciu 25lvla dostaje sie bonusy do pełnej wersji jak zakupisz. I mam 15 na razie i chcialbym zdążyć...

Odjęli Arenę, a tam się szybko wbijało, a w tym Hunter Arena czy coś takiego to jakieś dziwne jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tdm szlo mi szybko... jak nie masz dobrego skilla to bierz shotguna i postepuj jak na filmiku:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×