Skocz do zawartości
ONE

Uncharted 3: Drake's Deception

Rekomendowane odpowiedzi

Nic dodać, nic ująć. Jak dla mnie beta pokazała przedsmak tego co będzie w listopadzie i nie ukrywam że bardzo mi się to podoba :rolleyes:

A z tego co tu czytam to najwięcej narzekają osoby które za dużo czasu nie spędziły z multi uncharted 2 i becie, czego następstwem jest, że nie radzą sobie zbyt dobrze co się przekłada na ich frustracje :whistling:

W U2 grałem bardzo dużo i mogę pochwalić się niezłymi wynikami. Dlatego właśnie tak boli mnie to, jak zgwałcili to, co było.

Nie jestem sfrustrowany multi, które w UNCHARTED potrzebne jest jak głuchemu odtwarzacz mp4, ale poziomem oprawy i tym, że zamiast wziąć się za kampanię dla jednego gracza promują grę sieciową, do tego strasznie słabą (jak na standardy gier ND). Tak, boję się o singla, który jest esencją tej gry.

Edytowane przez KopaczK
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda w oczy kole, czy o co chodzi?

Beta miała duży wpływ na ten stan rzeczy. Czy tego chcecie fanboye czy nie.

i tylko potwierdziłeś moją teorie ..... 33 gry w Uncharted 2 , znając życie to w bety z 3 razy zagrałeś ... lanie było i ........ :biggrin:

ale oki nie każdemu musi się podobać nie ma chyba takiej nawet gry co by się każdy w niej odnajdywał, tylko nie potrafię zrozumieć po co wchodzisz na wątki dotyczące tej gry chcesz innych oświecić nawrócić czy jak ???

Ja na przykład nie potrafię zrozumieć fenomenu coda ( nie podoba mi się multi wcale ) ale nawet mi do głowy nie przyszło wchodzić na strony .... ale może jestem inny :teehee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sądząc po ilości preorderów ciężko się nie zgodzić.

Gears of War 3 - 1,138,092

Call of Duty: Modern Warfare 3 X360 version - 502,317

Battlefield 3 X360 version - 238,340

Call of Duty: Modern Warfare 3 PS3 version - 219,140

Mass Effect 3 - 152,347

Battlefield 3 PS3 version - 129,912

Uncharted 3: Drake's Deception - 127,927 (WTF?)

Pozdrawiam ludzi w różowych okularach :)

Taki stan rzeczy wcale mnie nie dziwi, beta Gearsow wysadzila mi czache, nie bylo nawet czuc ze to produkt jeszcze w fazie produkcji a juz pelnoprawny kawal solidnego kodu (i to bylo w kwietniu ? A do premiery maja jeszcze kupe czasu).

Zas po uncharted 3 w ogole sie zaczalem zastanawiac czy jest sens kupowania nowki w folii (co robilem w dzien premiery w przypadku poprzednich czesci).

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki stan rzeczy wcale mnie nie dziwi, beta Gearsow wysadzila mi czache, nie bylo nawet czuc ze to produkt jeszcze w fazie produkcji a juz pelnoprawny kawal solidnego kodu (i to bylo w kwietniu ? A do premiery maja jeszcze kupe czasu).

Zas po uncharted 3 w ogole sie zaczalem zastanawiac czy jest sens kupowania nowki w folii (co robilem w dzien premiery w przypadku poprzednich czesci).

a że tak z innej beczki się zapytam, Bansai_ to Twój nick na psn-ie ?

Edytowane przez Papieros

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i tylko potwierdziłeś moją teorie ..... 33 gry w Uncharted 2 , znając życie to w bety z 3 razy zagrałeś ... lanie było i ........ :biggrin:

ale oki nie każdemu musi się podobać nie ma chyba takiej nawet gry co by się każdy w niej odnajdywał, tylko nie potrafię zrozumieć po co wchodzisz na wątki dotyczące tej gry chcesz innych oświecić nawrócić czy jak ???

Ja na przykład nie potrafię zrozumieć fenomenu coda ( nie podoba mi się multi wcale ) ale nawet mi do głowy nie przyszło wchodzić na strony .... ale może jestem inny :teehee:

Zapominasz, że ta gra to nie strzelanka sieciowa, a przygodowa gra akcji dla JEDNEGO GRACZA, a multi jest jedynie wisienką na torcie. Tak było i tego oczekują fani serii (ktoś, kto grał tylko w U2:AT i to przede wszystkim w sieci, nie jest fanem serii, a konkretnej gry, a raczej jej trybu sieciowego), którzy, co widać w zestawieniu killa, zaczęli obawiać się o to co z tej gry wyjdzie i nie zamawiają jej w ciemno.

Denerwuje mnie (pewnie nie tylko mnie) ciągłe nawijanie od U3:DD, jak o jakiejś głupiej sieciowej strzelance.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej mądrują się tutaj osoby co raptem może zagrały 10 gier w tej becie i zamiast napisać otwarcie, że lamią to nie. Wola piszą bzdury o DMG broni czy coś w tym stylu. Może ja czegoś nie wiem, ale gdzie jest napisane, że Uncharted to symulator?

Poza tym dziwią mnie wypociny osób na temat "realizmu" tej bety, a jednocześnie chwaląc rozgrywkę singlową. Przecież singiel w U2 to nie ma nic wspólnego z realizmem. Chyba, że wspinaczka po zwisających nad przepaścią wagonach, skakanie po dachach pod ostrzałem helikoptera albo wyskakiwanie z walących się budynków uważacie za naturalną czynność.

Edit:

A jakby ktoś mnie posądzal o fanatyzm, to wcale nie uważam, że beta jest idealna, bo przykładowo troszkę przecholowali z niektórymi boosterami, a coop adventure, czy tryby przetrwania i oblężenie wypadły stosunkowo słabo. Ale skoro jest to beta to jest to do zniesienia.

Edytowane przez Valchall

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę czytać nie których postów typu że w Uncharted multi jest nie potrzebne, że bez sensu, najlepiej jakby nie było w ogóle. Ludzie nie podoba się to nie grajcie, a nie piszecie głupoty.

Wiadomo że singiel jest najważniejszy dla mnie też i myślę ze w U3 się nie zawiedziemy, ale dla mnie multi w Uncharted jest czymś co pochłonęło mnie do reszty w tej grze.

Oczywiście można się do wielu rzeczy przyczepić zwłaszcza w becie, ale jeszcze jest sporo czasu na dopracowanie niedoróbek.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapominasz, że ta gra to nie strzelanka sieciowa, a przygodowa gra akcji dla JEDNEGO GRACZA, a multi jest jedynie wisienką na torcie. Tak było i tego oczekują fani serii (ktoś, kto grał tylko w U2:AT i to przede wszystkim w sieci, nie jest fanem serii, a konkretnej gry, a raczej jej trybu sieciowego), którzy, co widać w zestawieniu killa, zaczęli obawiać się o to co z tej gry wyjdzie i nie zamawiają jej w ciemno.

Denerwuje mnie (pewnie nie tylko mnie) ciągłe nawijanie od U3:DD, jak o jakiejś głupiej sieciowej strzelance.

Głupiej ? chyba Cię troszkę jednak poniosło..... :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i tylko potwierdziłeś moją teorie ..... 33 gry w Uncharted 2 , znając życie to w bety z 3 razy zagrałeś ... lanie było i ........ :biggrin:

ale oki nie każdemu musi się podobać nie ma chyba takiej nawet gry co by się każdy w niej odnajdywał, tylko nie potrafię zrozumieć po co wchodzisz na wątki dotyczące tej gry chcesz innych oświecić nawrócić czy jak ???

Ja na przykład nie potrafię zrozumieć fenomenu coda ( nie podoba mi się multi wcale ) ale nawet mi do głowy nie przyszło wchodzić na strony .... ale może jestem inny :teehee:

Człowieku, co Ty masz za problem? Masz rację, że nie każdemu gra się musi podobać, ale Ty chyba nie rozumiesz idei pojęcia "FORUM". Jest ono po to, żeby ludzie o podobnych zainteresowaniach (w naszym przypadku PS3) mogły dyskutować na różne tematy związane z konsolą- mniej lub bardziej ze sobą powiązane. Czego oczekujesz? Że wejdziesz na temat U3:beta i wszyscy będą jarać jak bardzo jest to wspaniała gra? Takie osoby też są, to prawda, ale są też takie jak np ja. Uważam, i powtórzę to znowu i znowu, że U2 była fantastyczna przede wszystkim w singlu, ale na multi również niczego jej nie brakowało. Uważam, że U3 multi jest super, ale nie podobają mi sie niektóre rozwiązania. Proste jak budowa cepa, nie musisz szukać w tym zdaniu 10tego dna.

Napisałem w swoim poprzednim poście, że MOIM ZDANIEM (rozumiesz taki zwrot?) beta nie była potrzebna, bo wprowadziła tylko zamęt. Ale to moja opinia i nie trzeba się z nią zgadzać i nawet dobrze jeśli się ktoś nie zgadza, bo przynajmniej jest ciekawiej, jest dyskusja. Ale teksty "po to grałeś?!", "nikt ci nie kazał!" są żałosne i świadczą o rozwinięciu emocjonalnym na poziomie podstawówki.

Twój tekst,

A z tego co tu czytam to najwięcej narzekają osoby które za dużo czasu nie spędziły z multi uncharted 2 i becie, czego następstwem jest, że nie radzą sobie zbyt dobrze co się przekłada na ich frustracje"

jest mount everestem głupoty.

Pytam, jakie masz podstawy żeby tak sądzić? Czy ktoś tu się wymądrza ile to on nie grał w U2? Oczywiście poza Tobą i kilkoma innymi osobami, które usilnie przekonują resztę że na multi U2 zjedli zęby i powyrywali sobie wszystkie włosy, a my jako leszcze nic nie wiemy? Fajnie, że dużo w to grałeś, fajnie że jesteś takim kozakiem. Chwała Ci za to! Ale niech dojdzie do Ciebie fakt, że reszta ma prawo mówić co im się w grze podoba a co nie.

Na strony CoD'a też nie wchodzę. Czemu? Bo w niego nie gram. Wchodzisz na stronę Hanna Montana? Nie, bo pewnie w to nie grasz. Taki sam debilny przykład.

Nie mam już nic więcej do powiedzenia w tym temacie. Niech już wyjdzie U3 i wreszcie będę się mógł cieszyć (oby!) cudownym singlem, a do multi pewnie się jakoś przyzwyczaję. Z osobami takimi jak Ty po prostu się nie da dyskutować, bo przecież i tak wszystko wiesz najlepiej. A mojej wypowiedzi nawet nie przemyślisz- wkurzysz się, zrobisz się czerwony (chociaż powiesz, że zachowałeś stoicki spokój) i odpiszesz mi w swoim stylu. Powodzenia.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głupiej ? chyba Cię troszkę jednak poniosło..... :blink:

Dlaczego tak uważasz? Powiedz mi proszę, co tak niesamowicie stymulującego umysłowo znajdujesz w bieganiu po planszy i faszerowaniu przeciwników ołowiem?

Niech już wyjdzie U3 i wreszcie będę się mógł cieszyć (oby!) cudownym singlem, a do multi pewnie się jakoś przyzwyczaję.

Mam nadzieję, że tak właśnie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego tak uważasz? Powiedz mi proszę, co tak niesamowicie stymulującego umysłowo znajdujesz w bieganiu po planszy i faszerowaniu przeciwników ołowiem?

Mam nadzieję, że tak właśnie będzie.

Stymulującego umysłowo ? Ty te pytanie na poważnie zadałeś ? :laugh:

Ale co by nie było oświecę Cię bo może rzeczywiście tego nie wiesz, rozrywka,odstresowanie ...... a przy okazji rozmowa z znajomymi ....

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słowem, jest jak napisałem: głupia rąbanka w sieci. Stwierdziłeś, że jednak nie, a teraz potwierdzasz to, co napisałem.

Specjalnie zagrałem dziś kilka meczów w U2 i uważam, ze się nie pomyliłem. Beta U3 jest beznadziejna.

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słowem, jest jak napisałem: głupia rąbanka w sieci. Stwierdziłeś, że jednak nie, a teraz potwierdzasz to, co napisałem.

Specjalnie zagrałem dziś kilka meczów w U2 i uważam, ze się nie pomyliłem. Beta U3 jest beznadziejna.

oki i niech tak będzie ... nie żebym nie miał co dalej napisać ale zaczynamy sobie tu prowadzić rozmowę prywatną a tego ten temat nie dotyczy :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a że tak z innej beczki się zapytam, Bansai_ to Twój nick na psn-ie ?

Nowy nick, na starym koncie mam platyne w U2 wiec sory, nie wyjdzie ci to co planowales.

oki i niech tak będzie ... nie żebym nie miał co dalej napisać ale zaczynamy sobie tu prowadzić rozmowę prywatną a tego ten temat nie dotyczy :wink:

Imo kopacz cie zagial i teraz sie miagasz (i'm just sayin').

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Platyny to ja i ze dwie w tej grze nabiłem, jakbyś nie miał to bym cię chyba wyśmiał, łatwiejszej w życiu nie widziałem, a powiedz czy jeszcze w dlc wystukałeś all?. Beta jest jaka jest ma trochę błędów ale w końcu to beta nie demo więc niema co się cisnąć bo między tymi dwoma rzeczami do siebie to daleka doga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy nick, na starym koncie mam platyne w U2 wiec sory, nie wyjdzie ci to co planowales.

Imo kopacz cie zagial i teraz sie miagasz (i'm just sayin').

Planowałem sprawdzić ile grałeś w multi Twoje statystyki... Kilka osób co najwięcej narzeka w tej dyskusji ma je nie za ciekawe i sądzę że tu leży ten problem lanie lanie i jeszcze raz lanie, no i może brak znajomych z racji tego że nikt nie chce grać z osobami co na okrągło jęczą i płaczą, znaczy się szukają multi "stymulującego umysłowo"l :biggrin:

Więc nie pogniewał bym się jak byś podał swój stary nick

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Papieros zamknęli betę więc odpaliłem u2 i nigdy wżyciu mnie tak nie pojechali oj ciężko będzie się przyzwyczaić z powrotem do u2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Papieros zamknęli betę więc odpaliłem u2 i nigdy wżyciu mnie tak nie pojechali oj ciężko będzie się przyzwyczaić z powrotem do u2

Po 3 tygodniach bety pierwszy mecz w U2 to porażka , szczerze mimo, że z początku mi nie podeszła beta (może za dużo zmian i tego wszystkiego) to jednak teraz mi tęskno ;) .

Ogólnie jestem na tak, podoba mi się kolekcjonowanie skarbów w multi i wszelka "customizacja" Na początku beta wydawała mi się trochę ślamazarna ale po kilku dniach już się o tym nie myślało. Yemen świetna mapka , Chateau tez niczego sobie, najmniej mi się podobała Airstrip taka mało Unchartetowata ;) Pozdrawiam wszystkich beta testerów ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

offtopic.gif

rules.gif

warned.png

Edytowane przez kill
Nie wiem o co ci chodzi człowieku, ale może powstrzymaj trochę nerwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś, dlaczego w becie nie można się połączyć z serwerem?

Pewnie dlatego, ze juz po becie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe ;D Sorry za nieogar. Teraz trzeba skilla w U2 szlifować. Dzx ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś jakiś magiczny sposób, aby wyświetliły się staty na stronie ND tym co się im nie wyświetlają, oprócz zmiany przeglądarki? W ogóle ta strona z ND chodzi jak z dupy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś jakiś magiczny sposób, aby wyświetliły się staty na stronie ND tym co się im nie wyświetlają, oprócz zmiany przeglądarki? W ogóle ta strona z ND chodzi jak z dupy.

Nie ma magicznego sposobu. Poczytaj komenty, spora ilość graczy ma z tym problem, mimo iż ND utrzymuje, że statystyki "wyświetlają się poprawnie z ich serwera i zalecają wyczyszczenie pamięci podręcznej przeglądarki". Ja też nic nie widzę poza jednym meczem w historii gier rozegranym w 1969, czyli 19 lat zanim się urodziłem. Może coś zostanie naprawione.

A strona chodzi beznadziejnie, bo podobnież mają spory ruch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×