Skocz do zawartości
ONE

Uncharted 3: Drake's Deception

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieję, że chociaż jakąś obiektywną. Jutro wszystko się wyjaśni.

Będę pędził do kiosku już o 7:30 przed uczelnią ;].

Daj znac jak juz obadasz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hejo, mógł by mi ktoś odpowiedzieć czy warto brac zwykłą gre czy taka z dlc ktora ma szybsza regeneracje ran i celownik laserowy, i czy te ulepszenia dzialają w multi i ile map jest w multi , wyle samo co w 2?:wacko: i czy tylko są 2 trofea online i czy jest opcja pelnej kooperacji w singlu?:confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdam małą relację z bety multi pobranej dziś i lecę spać :)

Pobrałem, odpalam - a tu do pobrania nowa łata - 44 mb, wrzuciłem grę, miło zaskoczył mnie wybór języka - Polski (napisy) fajnie. Dodam tylko, że nie mam konta US, odpalałem wszystko na swoim polskim koncie. Rozegrałem 2 mecze, dostałem trochę po dupie, bo nie miałem do czynienia z U od dawna :) Wbiłem 3 level, ciekawe, czy to co osiągnie się teraz, będzie działać, gdy zakupi się normalną, pełną wersję gry. Więc Panowie, ściągajcie swoje kody i można grać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hejo, mógł by mi ktoś odpowiedzieć czy warto brac zwykłą gre czy taka z dlc ktora ma szybsza regeneracje ran i celownik laserowy, i czy te ulepszenia dzialają w multi i ile map jest w multi , wyle samo co w 2?:wacko: i czy tylko są 2 trofea online i czy jest opcja pelnej kooperacji w singlu?:confused:

1. Te ulepszenia są tylko do multi.

2. Na razie w multi U3 (które teraz trwa) jest 9 map.

3. 2 trofea do online.

4. Nie ma kooperacji w kampanii single - nie pasuje to do Uncharted.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest recenzja Uncharted 3 w nowym psx extreme?

jest

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wbiłem 3 level, ciekawe, czy to co osiągnie się teraz, będzie działać, gdy zakupi się normalną, pełną wersję gry. Więc Panowie, ściągajcie swoje kody i można grać :)

Będzie. Przy pobieraniu kodu jest napisane na którymśtam z kolei ekranie, ze wszystkie statystyki pozostaną.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję, że mimo iż nie gram teraz w tą betę z Subway'a to dostanę jakieś bonusy na staarcie z gry, bo jak pamiętam panowie z NG wszystkim, którzy w czerwcowej becie dobili 25 lvl mieli dać jakieś gratisy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie znań jaka ocena, oraz jakie + i - wymienił recenzent. :)

Liczę na 10- :D

Jest jakieś opóźnienie, PSX Extreme będzie dopiero jutro w kioskach.

Jak na razie oceny są na prawdę porządne. :]

Edytowane przez Even
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie. Przy pobieraniu kodu jest napisane na którymśtam z kolei ekranie, ze wszystkie statystyki pozostaną.

Oj chyba jednak osiągnięcia z bety nie będą się liczyły :

Will my Beta progress or unlocks carry over to the final game?

No, what happens in the Uncharted 3 Multiplayer Beta stays in the Beta, however we’ve lined up some killer rewards for the retail version of Uncharted 3 if you keep playing in the Beta:

Z drugiej strony :

Don’t worry, any leveling up you do now will be carried over when you get your hands on the full game!

Ale grając w betę można wyrwać jakieś bonusy :

  • Download the Uncharted 3 Beta and receive the exclusive UNCHARTED 3 PSN Beta Tester Avatar!
  • Complete 10 matches in every Gametype of Competitive Multiplayer and receive the Exclusive Beta Decal Pack 1!
  • Complete 5 matches in every Gametype of Co-operative Multiplayer and receive the Exclusive Beta Decal Pack 2!
  • Complete 4 Treasure Sets and receive the Treasure Hunter's Starter Pack!
  • Rank up to level 25 in the Beta and receive a handsome reward of in-game cash on day one!

Tylko, jak je aktywować? Skąd ściągnąć ? Póki co i tak łapię się tylko na awatarek :)

Edytowane przez Link396

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś z Was podesłać na PW kod do bety U3 ? Bardzo proszę bo proxy mi nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osoby kupujące zwykłą wersję gry przedpremierowo w MEDIA MARKT/SATURN (wybrane salony) dostaną naklejkę na PS3. Natomiast w EMPIKU (również wybrane) otrzymamy pierścień DRAKE`a. :) LINK

Edytowane przez KopaczK
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O matko.

Jestem po przeczytaniu dzisiaj recenzji w psx extreme i powiem jedno. Jestem tak zajarany tym tytułem, że nie umiem tego opisać. Każda kolejna ocena powoduje, że nie mogę się doczekać premiery. Szkoda tylko, że to na koniec tak naprawdę długiego weekendu.

Mam nadzieję, że nie oszukam sam siebie ;P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już niedługo :) Za tydzień i 5 dni:) Ale na razie mam nowego Batmana, który ostudzi zapał!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś napiszę ocenę PSXE (dajcie w spoiler)

O możliwości nagrywanie najlepszych akcji i wrzucania ich na Youtuba i nie tylko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją kopię edycji specjalnej także już zamówiłem. Teraz pozostaje czekać...

Ja również specjalną :) Na kolekcjonerkę mnie nie stać :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×