Skocz do zawartości
ONE

Uncharted 3: Drake's Deception

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wy możecie sobie tak psuć zabawę oglądając te filmiki no ludzie :D Mnie też strasznie korci, ale wiem, że jak poczekam do premiery to będę miał 100% satysfakcji z gry. Pozdro dla tych co myślą podobnie :)

Satysfakcję to ty masz mieć z singla, a nie multi :D!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, z multi to oglądam filmiki, ba gram w obecną betę, ale ŻADNEGO filmiku z singla nie obejrzałem, jeszcze 27 dni:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Papieros też tak miałeś?

tak też miałem bzdury, ale już od wczoraj plusowcy grają osobno i wszystko wróciło do normy :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądajcie na własną odpowiedzialność. ;)

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na filmikach z rozpakowywania U3 w edycji kolekcjonerskiej była tylko taka mała skrzyneczka, a na zdjęciach ze sklepów jest porządne pudło na 19 płyt Blu-ray. Jak w końcu to wygląda??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na filmikach z rozpakowywania U3 w edycji kolekcjonerskiej była tylko taka mała skrzyneczka, a na zdjęciach ze sklepów jest porządne pudło na 19 płyt Blu-ray. Jak w końcu to wygląda??

W wersji EU możemy dostać tą wielką skrzynię na 19 płyt Blu-ray. Wersja US posiada tylko taką kartonową (?) komódkę. Ot cała filozofia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra zmiażdży wszystko inne. Wszystkie Battlefieldy i CoDy się przy tym chowają!

Śmieszą mnie tylko teksty typu "jak zajebiście będzie to wyglądać na moim Full HD TV" Szkoda, że w Naszym kraju nie ma full HD ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie będę oryginalny jeżeli powiem że mamy graficzny majstersztyk :)

Mam nadzieję że akcja, widowiskowość i przygoda będzie na podobnym poziomie bo to tak naprawdę się tylko liczy

Edytowane przez saracen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzuciliście trzy filmy które są takie same ;)

Jestem właśnie na ukończeniu po raz pierwszy (dopiero 3 miesiace temu się dorobiłem ps3) U2 i nie mogę się doczekać kiedy pogram w U3... trochę jeszcze minie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda , że premiery niema jakoś 15 października. Pamiętam jak dziś jak już 12 października 2009r. sklepy miały Uncharted 2 :)

Edytowane przez crash5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie oglądam żadnych filmików z gry. Nie chcę psuć sobie przyjemności z obcowaniem z jedną z najlepszych gier w historii elektronicznej rozrywki :wink: Część druga była fantastyczna i wiem, że kolejna będzie jeszcze lepsza. Witaj przygodo :laugh: Singiel w tej grze jest najważniejszy, jaki będzie online zobaczymy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko. Będzie można uruchomić grę z oryginalnym audio + polskie napisy ? Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko. Będzie można uruchomić grę z oryginalnym audio + polskie napisy ? Dzięki za odpowiedź.

Raczej tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś dwie mapki chyba wrzucą z dwójki i kilka poprawek U3 mapy :biggrin: i jak dobrze zrozumiałem to w grabieży nie będą liczyć się zabicia do rankingu, ale będzie płacz cwaniaków co tylko po to tam grali żeby zabić jak najwięcej a noszenie bożka i końcowy wynik mieli gdzieś :rofl:

Edytowane przez Papieros

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś dwie mapki chyba wrzucą z dwójki i kilka poprawek U3 mapy :biggrin: i jak dobrze zrozumiałem to w grabieży nie będą liczyć się zabicia do rankingu, ale będzie płacz cwaniaków co tylko po to tam grali żeby zabić jak najwięcej a noszenie bożka i końcowy wynik mieli gdzieś :rofl:

Zmiany na duży plus, patch podobno już jest, zaraz to sprawdzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyszły 2 nowe mapki na pewno, rano miałem do wyboru, nie zdążyłem obczaić dokładnie jaka jest ta druga, ale grałem w wieżowiec. Plansza całkiem niezła, wielopoziomowa jak na pierwszy raz strasznie ciężko się połapać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są mapki z U2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest, dwie nowe mapki nie są takie nowe bo to Highrise i przeróbka Flooded Ruins pod nazwą Molted Ruins, czyli obie z dwójki. Osobiście nie mogę się doczekać by przetestować Facility w zimowym klimacie.

Nowa łatka podobnież naprawia jakieś błędy ale ja w zasadzie problemów nie miałem. I mnie cieszy wyłączenie z rankingów zabić z Plunder i Team Objective, skończyło się szmacenie dobrego trybu wielkimi "pro" zawodnikami który chcieli zwiększyć sobie e-pena o kilka cm poprzez poprawienie w chory sposób swojego KDR. Teraz niechże jeszcze zrobią tak by wyjście z gry liczyło się jako porażka do rankingów i mamy wieśniaków z głowy. Online Pass już dzięki Bogu jest, czyli jest dobrze. Już na oficjalnym forum ND widziałem płacz w stylu "och, reset tabel rankingowych? Tyle dni grania na marne..." Jak widać nie jest mi dane zrozumieć wszystkie powody dla których ludzie grają.

Edytowane przez Siriondel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z forum psxe, jest pierwsza ocena.

Jest pierwsza ocena dla Uncharted 3, od hiszpańskiego magazynu Playmania (ponoć bardzo znany tam): 9.9

Jest to najwyższa ocena jaką wystawił ten magazyn, Uncharted 2 dostało u nich 9.5

Wniosek z recenzji jest taki: "the best adventure in the videogame's history although in some parts it is similar to Uncharted 2".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×