Skocz do zawartości
ONE

Uncharted 3: Drake's Deception

Rekomendowane odpowiedzi

Podejrzewam, że mamy właśnie grę roku, oraz najlepszą grę na PS3.

Edytowane przez Snafu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U3: RDR? :)

iMPFJy6N9CMiK.gif

Edytowane przez pack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że mamy właśnie grę roku, oraz najlepszą grę na PS3.

Na grę roku nie ma co liczyć bo nimi zazwyczaj zostają multiplatformy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale crap

8-9 godzin to mało

jestem bardzo rozczarowany

jedynkę zrobiłem w niecałe 12 godz i dwójkę podobnie a tu w trójce 8-9

pfffff

historia będzie pewnie świetna ale krótka

dobrze że jest multi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9 godzin to i tak dużo jak na dzisiejsze standarty. Takiego KZ3 połknąłem w 7h. Dobrze jest, tak jak już ktoś wyżej wspomniał, szukanie skarbów, crushing i platynka na jakieś 30h. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych w sieciach MM ma pojawić się od wtorku pre order U3 do którego ma być dodawana taka oto naklejka na konsolę w cenie 19zł :) Cena ma być obniżona oczywiście o cenę pre ordera.

post-16313-0-11834700-1318677366_thumb.j

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że można wrzucać filmiki z poziomu konsoli na YT. Czy wrzuca się na swoje konto YT? Czy jest jakiś łatwy w obsłudze program do obróbki filmów, np przyśpieszyć, slow motion itp? Czy można, wycinać fragmenty, czy trzeba całe mecze wrzucać? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak szczerze, to nie wyobrażam sobie jak takie DLC mogłyby wyglądać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że można wrzucać filmiki z poziomu konsoli na YT. Czy wrzuca się na swoje konto YT?

No inaczej się nie da.

Czy jest jakiś łatwy w obsłudze program do obróbki filmów, np przyśpieszyć, slow motion itp?

Takie efekty masz w samej grze podczas nagrywania. Przyspieszenie, spowolnienie, ustawienia kamery, światło, kolor czy mgła. Poza tym filmy są nie warte edycji bo ich jakość ssie.

Czy można, wycinać fragmenty, czy trzeba całe mecze wrzucać?

Można wrzucać tylko krótkie klipy. Trochę głupio to jest zrobione bo jak chce się wrzucić fragment który jest za długi na wrzutkę z poziomu PS3 np. cały mecz, można równie dobrze zapisać film do XMB, przenieść na PC i wrzucić na YT normalnie.

Edytowane przez Siriondel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na grę roku nie ma co liczyć bo nimi zazwyczaj zostają multiplatformy.

U2:AT było grą roku. ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba już wiesz. ;) Mam nadzieję, że U3 będzie przynajmniej równie ciekawe. ;)

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, wiecie jak to jest, Call of Duty: MW2, Batman: AA, Demon's Souls również zostały grami roku 2009. I pewnie znalazłoby się jeszcze kilka podobnych. W zasadzie co strona/gazeta to inna gra roku :) A jednak logika podpowiada, że gra roku powinna być jedna - jak sama nazwa wskazuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, wiecie jak to jest, Call of Duty: MW2, Batman: AA, Demon's Souls również zostały grami roku 20by, 09. I pewnie znalazłoby się jeszcze kilka podobnych. W zasadzie co strona/gazeta to inna gra roku :) A jednak logika podpowiada, że gra roku powinna być jedna - jak sama nazwa wskazuje.

Co ? Czy to gry ,czy to seriale ,albo filmy.. Złote globy,oscary ,bafta dostaja rozne filmy w kategorii najlepszy film :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, chyba najbardziej prestiżową nagrodą GOTY jest ta przyznawana na wielkim amerykańskim show Spike Video Game Awards. I tak, w 2009 roku tytuł gry roku przyznano tam Uncharted 2, więc nie ma przeciwwskazań do tego by 10 Grudnia tego roku nagrodę tę zgarnęła kontynuacja. Czego oczywiście ekipie Naughty Dog życzę.

Swoją drogą byłoby podwójnie ciekawie, bo wyszłoby że grami roku od 2008 roku wymieniają się Rockstar i Naughty Dog ;) 2008 - GTA IV, potem U2, w zeszłym roku RDR a w tym U3. Absolutna dominacja która pokazałaby kto robi najlepsze gry. A jak za rok nagrodę dostanie BioShock Infinite to będzie jeszcze ciekawiej, bo przed GTA IV GOTY na SVGA zgarnął pierwszy rozdział opowieści z Rapture.

W sumie kiedy tak się zastanawiam, to dla U3 nie widzę żadnego poważnego konkurenta z wyjątkiem nowego Batmana. Ale to takie moje wróżenie z fusów :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, chyba najbardziej prestiżową nagrodą GOTY jest ta przyznawana na wielkim amerykańskim show Spike Video Game Awards. I tak, w 2009 roku tytuł gry roku przyznano tam Uncharted 2, więc nie ma przeciwwskazań do tego by 10 Grudnia tego roku nagrodę tę zgarnęła kontynuacja. Czego oczywiście ekipie Naughty Dog życzę.

Swoją drogą byłoby podwójnie ciekawie, bo wyszłoby że grami roku od 2008 roku wymieniają się Rockstar i Naughty Dog ;) 2008 - GTA IV, potem U2, w zeszłym roku RDR a w tym U3. Absolutna dominacja która pokazałaby kto robi najlepsze gry. A jak za rok nagrodę dostanie BioShock Infinite to będzie jeszcze ciekawiej, bo przed GTA IV GOTY na SVGA zgarnął pierwszy rozdział opowieści z Rapture.

W sumie kiedy tak się zastanawiam, to dla U3 nie widzę żadnego poważnego konkurenta z wyjątkiem nowego Batmana. Ale to takie moje wróżenie z fusów :P

Grą roku zostanie albo nowy Portal,albo Deux EX: Bunt Ludzkości :) U3 myślę ,że będzie tytułem ze średnią ocen 88%
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grą roku zostanie albo nowy Portal,albo Deux EX: Bunt Ludzkości :) U3 myślę ,że będzie tytułem ze średnią ocen 88%

Z tego co wiem to są różne kategorie przyznawania. Portal to nie jest czasem gra logiczna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

świetny trailer, świetna grafika, gameplay bardzo filmowy, gwiazdorski polski dubbing, singiel na 8 godzin, multi niezłe chociaż jak dla mnie w tej serii zbyt arcadowe, pretendent do gry roku mur beton! ... ale co z tego, jak w październiku wychodzi Batman i BF3, i niestety gra traci u wielu graczy priorytet (np. u mnie) z powodów oczywiśtych - kasa, a tuż za rogiem przyczajony Assassyn :/ .. pan Drake musi poczkać

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×