Skocz do zawartości
ONE

Uncharted 3: Drake's Deception

Rekomendowane odpowiedzi

Każda gra od Sony teraz będzie posiadał PSN PASS, ale to żaden problem dla graczy kupujących gry w sklepie.

Żaden problem, dla tych co kupują nówki i ich na nie stać... Dla userów preferujących używki to jest już wielki problem ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żaden problem, dla tych co kupują nówki i ich na nie stać... Dla userów preferujących używki to jest już wielki problem ;/

To niech bardziej zaczną oszczędzać, to będzie ich stać. Zrezygnuje z paczki fajek dziennie i już uzbiera się sumka, jak nie na nową grę, to na kod z PS Store. OK, wracajmy do tematu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam jakiś problem z tym multi, za pierwszym razem aż cztery razy podrząd konsola się zawieszała, no to usunąłem wszystko pobrałem jeszcze raz i dalej to samo... zawsze po odliczaniu do rozpoczęcia gry czarny ekran, lub zwiecha na mapie.

Udało się uruchomić na mapie Syria... hah tylko, że drużyna przeciwna zginęła i nikt się nie odrodził...

Edytowane przez Murek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś mogą także grać posiadacze PS+. A ja napisze jeszcze raz, najlepsze multi na PS3 od dłuuuuggiego czasu.

Czy najlepsze to sie z tym nie zgodze, ale jako najlepszy ekskluziw pod wzgledem multi zdecydowanie tak. Jak kazdy multiplayer ma swoje wady U3 rowniez je ma.

Edytowane przez kuma0033

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To niech bardziej zaczną oszczędzać, to będzie ich stać. Zrezygnuje z paczki fajek dziennie i już uzbiera się sumka, jak nie na nową grę, to na kod z PS Store. OK, wracajmy do tematu.

Wszystkich których nie stać na gry, palą fajki? O ludzie... Ok, wróćmy do tematu.

Edytowane przez Snafu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakaś nowa beta? Na portalu wyczytałem cos takiego No i lekko opóźniony update staje się faktem.Najlepszymi grami bez wątpienia są Crysis i Uncharted 3 beta.

czyzby beta tylko dla wybrańców? Szukałem po psn ale nie znalazłem (na pss us tez nie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam jakiś problem z tym multi, za pierwszym razem aż cztery razy podrząd konsola się zawieszała, no to usunąłem wszystko pobrałem jeszcze raz i dalej to samo... zawsze po odliczaniu do rozpoczęcia gry czarny ekran, lub zwiecha na mapie.

Udało się uruchomić na mapie Syria... hah tylko, że drużyna przeciwna zginęła i nikt się nie odrodził...

Mam tak samo , nawet nie chce mi się już grać. Ale to chyba problem po ich stronie a nie po naszej / naszych konsol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS3 ma jeszcze zapas mocy

Richard Lemarchand, lead designer w Naughty Dog...:

"To co robimy z Uncharted 3 pokazuje, że jest jeszcze sporo soków do wyciśnięcia z tej maszyny. Dla przykładu, w kwestii wolumetrycznego oświetlenia - promieni słonecznych (tzw. god rays) otaczających postać, gdy ta stanie na ich drodze - pojawiły się efekty niespotykane na systemach obecnej generacji."

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS3 ma jeszcze zapas mocy

Richard Lemarchand, lead designer w Naughty Dog...:

"To co robimy z Uncharted 3 pokazuje, że jest jeszcze sporo soków do wyciśnięcia z tej maszyny. Dla przykładu, w kwestii wolumetrycznego oświetlenia - promieni słonecznych (tzw. god rays) otaczających postać, gdy ta stanie na ich drodze - pojawiły się efekty niespotykane na systemach obecnej generacji."

Dlatego nie przejmuję się zrzędzeniem jakiegoś Karmaka (młody jest i wiem tylko, że to ten od Doom'a) i ciesze się konsolą.

Co do tematu. Multi w U2 było wymagające. Trzeba było przyzwyczaić się do szybkiego tempa. Mi szło cienko więc szybko skończyłem karierę z multi. Mam nadzieję, że przy U3 będzie lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na szczęście nie mam większych problemów z betą, zawiesiła mi się jeden raz tylko, na starcie planszy. Poza tym widać wiele poprawek w stosunku do pierwszej bety, widoczna jest też poprawa jakości grafiki. Gra się super, ale levele wbijają się chyba jednak za szybko, po pierwszej grze miałem 5 level. Nowe levele całkiem niezłe, na razie ograłem 5 map, nie wiem czy coś jeszcze jest.

Mam natomiast zarzut co do wyglądu postaci w lobby, drake nie wygląda jak drake, zero szczegółów...mam nadzieję że w pełnej wersji jak będą mieli całego blu raya to wrzucą lepsze tekstury

Efekt 3D w grze jest całkiem niezły, na pewno nie przeszkadza w graniu na multi. Nic z ekranu nie wystaje, ale głębia jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak sprawa się będzie miała z platyną i online passem. Osobiście nie jara mnie multi, ale platynke w U3 będę chciał mieć. Oby nie trzeba było specjalnie wpisywać tego passa, by zagrać sobie 2 razy w multi dla trofeów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do calaka potrzebne są dwa sieciowe trofea. Tak samo jak w U2 (zagrać jeden mecz sieciowy i przejść jedną planszę w trybie współpracy). Słowem, na używce nie zrobisz platynki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zagraniu kilku meczy jestem miło zaskoczony, gra zyskała trochę na dynamice ale dalej jest mocno skilowa, co mnie cieszy :) na plus zaliczam również przemodelowanie udźwiękowienia, bronie brzmią lepiej.

Reasumując z niecierpliwością czekam na premierę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam jakiś problem z tym multi, za pierwszym razem aż cztery razy podrząd konsola się zawieszała, no to usunąłem wszystko pobrałem jeszcze raz i dalej to samo... zawsze po odliczaniu do rozpoczęcia gry czarny ekran, lub zwiecha na mapie.

Udało się uruchomić na mapie Syria... hah tylko, że drużyna przeciwna zginęła i nikt się nie odrodził...

Takie cuda zaczęły się dziać jak plusowcy do gry dołączyli, wcześniej tego nie było, ale sądzę że szybko się z tym uporają :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie cuda zaczęły się dziać jak plusowcy do gry dołączyli, wcześniej tego nie było, ale sądzę że szybko się z tym uporają :smile:

Papieros też tak miałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elena z E3 2011

uv44.png

Elena z końcowej wersji gry

uv33.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wy możecie sobie tak psuć zabawę oglądając te filmiki no ludzie :D Mnie też strasznie korci, ale wiem, że jak poczekam do premiery to będę miał 100% satysfakcji z gry. Pozdro dla tych co myślą podobnie :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×