Skocz do zawartości
ONE

Uncharted 3: Drake's Deception

Rekomendowane odpowiedzi

a ja się chciałem wyżalić bo multik zaczął mnie strasznie irytować. singiel ok choć o wiele łatwiejszy u3 niż u2 a u3 od razu przechodziłem na najwyższym dostępnym poziomie trudności i o dziwo było łatwo - zbyt łatwo. fabuła bez rewelacji ciekawiej było w u2. ale ogólnie gra fajna - czepiam się drobnostek. no ale jeśli chodzi o multi to wszystko ok ale ile razy można wybierać mapę londyn???? WTF raz nie rozumiem graczy którzy w kółko wybierają tą mapę a dwa systemu losowania map bo nie ma z czego wybierać. nawet nie wiem ile jest map bo widze że są jakieś ale nie moge w nie zagrać bo debile w kółko wybierają londyn. czuje się jakbym grał w wersje demo bo londym albo pas startowy.............. pozostałych map nawet niepamiętam bo albo nie było mi dane zagrać albo zagrałem z 2-3 razy. mam 30 lvl i jeszcze nie znam wszystkich map :/ masakra

Edytowane przez Zbir25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Widzieliście może jakiś poradnik gdzie najlepiej zdobyć jakieś konkretne trofea. Chodzi mi np. 4 zabity z granatem, gdzie najlepiej 75 zabić bez zgonu itp.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy da się włączyć wibracje pada w trakcie strzelania? Dziwnie mi się bez tego gra i mam wrażenie, że nie mam wyczucia tych strzałów :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wibracje możesz w dowolnej chwili włączyc / wyłączyć: wystarczy zapauzowac grę -->> ustawienia -->> sterowanie (jak pamiętam) i tam powinna byc opcja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Widzieliście może jakiś poradnik gdzie najlepiej zdobyć jakieś konkretne trofea. Chodzi mi np. 4 zabity z granatem, gdzie najlepiej 75 zabić bez zgonu itp.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Polecam ten: http://www.ps3trophies.org/forum/uncharted-3-drakes-deception/132694-uncharted-3-drakes-deception-trophy-guide-road-map.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

gra nufka szuka

Wczoraj odpakowana i taki zonk

dochodzę do tego momentu i

35f585ac6561e6fdmed.jpg

gra zatrzymuje się na tym :o nic nie daje rady zrobić

próba przemknięcia się obok tej skrzynki nic nie daje :pinch: Drake jest do niej "ściągany"

próba save gry tuż przed też nic nie daje bo gra nadpisuje się do tego momentu

próba nowej gry (2 razy tak zrobiłem) nic nie daje dokładnie w tym miejscu gra się wiesza

próba zamiany L2/R2 też nic nie daje

nie mam już pomysłów .... mieliście taki przypadek ... ewentualnie Wasze sugestie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tryb hordy w multi (kolejne fale rywali sterowane przez konsole) można grać we dwóch w priv meczu, by nikt nie wszedł mi w mecz z kumplem?

Co do twojego problemu może sprawdź na yt przejście tej misji, inne fora, a jeśli nic nie da to może usuń save i instalkę od nowa.

Edytowane przez Maxiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee... trzymając przycisk L1, naciśnij L2?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porada Homera wydaje się zbyt oczywista, ale też nic innego nie przychodzi mi do głowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee... trzymając przycisk L1, naciśnij L2?

;-)

gra się wiesza nie można wykonać powyższego komunikatu .... rwa wać .... :pinch:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś rysy na płycie są? Podczas tego momentu możesz wyjść do XMB? (czyli do tego menu, jak wciśniesz kółko z logiem Playstation). Na 100% wciskasz odpowiedni przycisk? Czyli L2? TRZYMAJĄC w tym samym czasie L1? Spróbuj wcisnąć jedynie L2 albo R2, trzymając L1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś rysy na płycie są? Podczas tego momentu możesz wyjść do XMB? (czyli do tego menu, jak wciśniesz kółko z logiem Playstation). Na 100% wciskasz odpowiedni przycisk? Czyli L2? TRZYMAJĄC w tym samym czasie L1? Spróbuj wcisnąć jedynie L2 albo R2, trzymając L1.

@Homer

płyta nufka sztuka dopiero co odpakowana

zero rys

zero kurzu

no nic mucha nie siada ...

konsola Fat 80 używana od kilku dobrych lat zero problemów z nią

gram na padzie podłączonym do konsoli

Drake 'jest" przyciągany do skrzynki z granatami ... wygłasza jakieś głupie zdanko "dziękuję chłopaki .... coś coś tam"

pierwszy komunikat jest o naciśnięciu L1 następnie pokazuje się plansza którą wkleiłem .... i dupa przyciski L1/L2 nie działają ...

jedynie co mogę to Menu Gry ... do XMB też mogę wejść ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A spróbuj jeszcze raz zamienić przyciski lecz tym razem użyj normalnej kombinacji (czyli po zamianie nadal próbuj z L1 i L2)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A spróbuj jeszcze raz zamienić przyciski lecz tym razem użyj normalnej kombinacji (czyli po zamianie nadal próbuj z L1 i L2)

też robiłem zmiana na niestandardowe próba przejścia i powrót do ustawień standardowych i dalej dupa

idę zmienić jeszcze język ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błagam pisz poprawnie a jak robisz to dla żartu to albo tą nufkę weź w cudzysłowie, albo daj na koniec jakiegoś emotikona.

Może winny jest niedziałający L2 w padzie. Jak masz innego pada, to sprawdź czy na nim możesz rzucić tym granatem, ewentualnie jeśli nie masz innego pada, to sprawdź tego w jakiejś innej grze.

Edytowane przez Hadzio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrób tak jak mówi Hadzio bo z tego co czytam to połowa ludzi wciskała R2 zamiast L2 a druga połowa miała popsuty ten przycisk...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uncharted 3 lubi się czasami zawiesić w singlu, jednak to powyżej, jest to specyficzny problem, często wynikający ze złej kombinacji przycisków:

http://community.us....tart=0&tstart=0

http://gaming.stackexchange.com/questions/44358/is-there-a-workaround-for-the-chateau-grenade-glitch

Edytowane przez PonurakPS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ;-)

nie traktujcie mnie jak n00ba ;-)

co do "nufki" to ok

sprawdziłem działanie w BBC3 ;-) i działa

idę walnąć sobie browarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem ze zdobyciem trophy za 50 zabójstw bez automatycznego przeładowania. Jest to ostatnie trophy do zdobycia i tu się zastanawiam czy coś w grze się nie zepsuło czy ja gdzieś nie zauwarzę automatycznego przeładunku. Strasznie mnie to wnerwia. Macie jakiś pomysł?Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez stanptr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no jasne że nie dopuścić do automatycznego przeładowania. Tylko zastanawiam się bo robię te trophy rozdziałach w osadzie i konwój i tam jest rpg. I tu się zastanawiam czy to mi nie kasuje przeładowań bo są w tej broni automatyczne.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, rpg automatycznie się przeładowywuje. Proponuję jakiś chapter z dużą ilością przeciwnkiów oraz pistolet, wtedy łatwiej kontrolować magazynek jeśli nie strzela się z automatu.

Edytowane przez Patrykos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×