Skocz do zawartości
ONE

Uncharted 3: Drake's Deception

Rekomendowane odpowiedzi

Na allegro za 89zł GOTY nówka. Kurcze, chyba się skuszę w końcu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro za 89zł GOTY nówka. Kurcze, chyba się skuszę w końcu :biggrin:

no, jeszcze ja mam odbiór osobisty bo niedaleko mnie ^^ kupie chyba komplecik pad + rozdzka + U3 goty, ceny przyzwoite, tylko teraz moj egzemplarz sprzedac :biggrin:

tylko niech mi ktoś powie kto ma GOTY, że dodatki są na 100% na płycie i onlinepass nie ma z nimi nic związanego, bo kumpel kupi odemnie U3 z onlinepassem z goty za 70zł, a ja nowe goty za 87 ;)

Edytowane przez DaaV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest jedno ale na mapach z dlc graja glownie cale druzyny wiec latwo bedzie sie zniechecic niedzielnemu graczowi i szybko wroci do podstawy,niestety na dlc jest cos w rodzaju wsadzamy wszystkich na jeden serwer nie zaleznie od levelu,poprostu jest mniej graczy na dlc i dlatego mexykanie araby i inne masci beda nawet grali w dzien co rowna sie czasem z mega lagami,dodam jescze ze malo gra tam ludzi nie ogarniajacych wiec jak ktos sie czuje na silach to prosze bardzo ale zeby sie nie zdziwil ,oczywiscie nie dla kazdego liczy sie skill i wygrywanie czy ratio,i sama przyjemnosc z gry bedzie duza na nowych mapach.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy mało? Mi nawet w godzinach popołudniowych bez problemu znajduje graczy na mapkach z dlc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie zauważyłem większych różnic - i z DLC i bez niego trafiałem na skrajnie różnych ludzi. Poza tym w U2 to było bardziej widoczne i na mapkach z DLC faktycznie była rzeźnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie miedzy multi U2 a u U3 jest ogromna przepasc. Uncharted 3 jest o wiele bardziej rozbudowane od swojej poprzedniczki. W oby dwóch grach mam platynke wiec wiem co mowie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak ale multi w u2 bylo bardziej dopracowane mniej bledow i wiecej skilla w u3 to troche takie dla dzieci mi sie kojarzy czasami,tysiac skorek pierdol,a bledow im sie nie chce usunac,zrobili z u3 maszynke do robienia kasy na wszystkim

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W oby dwóch grach mam platynke wiec wiem co mowie :)

Tutaj platyna nie ma akurat nic do rzeczy.

W U2 do platyny potrzeba dwa banalne trofiki on-line, które wpadają same, a o U3 nawet nie wspominam :biggrin:

Lepiej się pochwal że masz 100% trofików z obu + DLC, wtedy będziesz kozak :P

Edytowane przez lennox
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dalej czekam na kogoś kto ma GOTY i upewni mnie w tym, że dodatki są na płycie a to nie kody lub 1 kod z online passem na spółę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dalej czekam na kogoś kto ma GOTY i upewni mnie w tym, że dodatki są na płycie a to nie kody lub 1 kod z online passem na spółę ;)

Daavek, ale w czym problem jak to jednak nie będzie na płycie ?

Ściągniesz i masz :)

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daavek, ale w czym problem jak to jednak nie będzie na płycie ?

Ściągniesz i masz :)

Głównie się rozchodzi o ONLINE-PASS'a. Jeśli na jego podstawie będzie można grać w dodatkowe tryby i mapy to lipa bo mamy już ONLINE-PASS'a. Tak to moglibyśmy go komuś odsprzedać - nawet za grosze. Mamy tą przepustkę z podstawowej edycji. Edytowane przez Castiel
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głównie się rozchodzi o ONLINE-PASS'a. Jeśli na jego podstawie będzie można grać w dodatkowe tryby i mapy to lipa bo mamy już ONLINE-PASS'a. Tak to moglibyśmy go komuś odsprzedać - nawet za grosze. Mamy tą przepustkę z podstawowej edycji.

dokładnie o to, mam podstwke, kupiłem po premierze, onlinepass wykorzystany, kumpel odemnie kupi za 70zł jeżeli dorzuce mu onlinepassa z goty, i chodzi o to czy dodatki można zasysać jak się ma online passa z goty, czy mają osobny kod, czy są na płycie..

bo tak to nie sprzedam u3 i po co mi 2 egzemplarze, a tak goty wyjdzie mnie tylko 17złotych, dlatego chce się szarpnąć i czekam na odpowiedz ;)

EDIT: ludzie zaraz zamawiam, no nikt tutaj na forum nie ma tego GOTY?

Edytowane przez DaaV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tego GOTY nie brał. Masz kilka map, masę ciuchów itp. Ale na nowych mapach dostaniesz straszny łomot od wyjadaczy, a co do online passa nie masz pewności czy zadziała z edycją GOTY. Najlepiej sprawdź numer seryjny gry na tej nowej edycji i na premierowej. Jeśli jest inny to na 95% nie będzie pasował.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekałem, czekałem i wyczekałem. Nadrabiam zaległości, Uncharted 3 z wszystkimi dodatkami DLC i wysyłką na Allegro do zdobycia już za jedyne 98 zł.

wielbiam Uncharted 2 ciekawe jak to będzie z Uncharted 3. Siłą rzeczy BF3 chwilowo pójdzie w małą odstawkę :)

P.S. W multi dużo ludzi gra?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w multi gra bardzo duzo ludzi czasami sa bledy z szukaniem ale ogolnie szybko znajduje,podobnie jak kiedys w 2 moze szybciej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj wieczorem będę miał to powiem wam wszystkim co i jak z tą grą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj wieczorem będę miał to powiem wam wszystkim co i jak z tą grą ;)

Ok, to dawaj DaaV info bo sam jestem ciekawy jak to z tym jest :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, to dawaj DaaV info bo sam jestem ciekawy jak to z tym jest :P

dostałem egzemplarz do ręki i jestem.. załamany!

z tej aukcji co kupiłem, jest to dystrybucja na czechy, słowacje, pudełko, instrukcja i wszystko jest po "ichniemu" i za dużo nie kumam, ale najważniejsze to, że ma inny bles mi U3 wersja PL moja stara, zaraz zobacze czy online pass zatrybi.. nie wiem czy dlc są na płycie bo nie umiem rozszyfrować, a jak OP nie zadziała, to nie sprawdze..

chyba oddam, bo nie wiem czy kumpel kupi U3 bez op, troche lipa jak narazie, za kilka minut update!

EDIT: GRA DZIAŁA! MULTI TEŻ! mimo innych blesów, stary onlinepass śmiga aż miło, właśnie gram walkę z zjawami (dodatek z FHC) więc muszą być na płytce bo nic nie wpisywałem. Gra po polsku mimo czeskiej dystrybucji, jak ktoś chce, bierzcie śmiało! Jutro opchnę z onlinepassem z goty moje staru U3 i będzie klawo.

Widzimy się w grze! :happy:

Edytowane przez DaaV
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no, czyli tak jak mówiłem - standardowo jak we wszelakich GOTY :P

Edytowane przez amigo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może by tak prowadzić tę konwersację w temacie "gdzie kupić, za ile" a nie spamować linkami z Allegro tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziele.. dostaje takie wciny w MP.. że masakra .. 2 lvl ale ciągle mnie leją.. Czy da rade w MP wyszukać osób poczatkujących? Bo ciągle trafiam na tych co mają wysoki EXP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zakładam że grasz w trybie Starcie Drużyn? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś kto posiada U3 polskie lub U3 GOTY polskie i jest w stanie mi zeskanować okładkę całą? (przód, tył, bok)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×