Skocz do zawartości
ONE

Uncharted 3: Drake's Deception

Rekomendowane odpowiedzi

Popieram Lenno_xa dla mnie na przykład dwójka to najsłabsza część. Nieciekawe lokacje. Etap pustynny za to w trójeczce miażdży system.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika w trójce gorsza niż w dwójce??? Czy wy macie oczy?

Proszę. Pytanie więc brzmi - gdzie Ty masz oczy. Grafika kampanii jest kwestią podejścia, U2 zachwyca mnie do dziś, przykład gry, która "szpanuje grafiką", jasne kolory, niczego się nie wstydzi, niczego nie maskuje, jakby chciała pokazać - tu wszystko jest dopracowane. U3 jest nijakie graficznie. Ale tak jak powiedziałem - opinia. Natomiast grafika MP jest faktem - modele są paskudne, detale są niskiej jakości - wszystko w imię ficzerów, które potem i tak okazały się beznadziejnie niedorobionymi, jak splitscreen czy personalizacja. Poprawiono to w map packach - Village, Sanctuary czy Fort w U3 to powrót jakości z U2. Podstawka - czar pryska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trójka to fajna gra, ale taka bez historii - niczym szczególnym się w pamięci nie zapisuje (no może poza piachem i uczuciem, że gdzieś już to wszystko było).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czołem, polecicie jakąś taktykę na crushingu na terminatora z mega giwerą na statku (obok kontenerów, podczas burzy)? Męczę się już ze skubańcem od jakiegoś czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czołem, polecicie jakąś taktykę na crushingu na terminatora z mega giwerą na statku (obok kontenerów, podczas burzy)? Męczę się już ze skubańcem od jakiegoś czasu.

You Tube.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strzelaj zwisając z krawędzi statku, weź snajperkę i M32.

No wyboru broni to ja teraz już nie mam, muszę sobie poradzić z tym co mam - zwykły karabin i pistol, granatów też brak - jak crushing to crushing :D

Nie sprawdzałem nic na YT jeszcze, więc nie wiedziałem, że tam można gdzieś "zawisnąć", oprócz kontenerów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czołem, polecicie jakąś taktykę na crushingu na terminatora z mega giwerą na statku (obok kontenerów, podczas burzy)? Męczę się już ze skubańcem od jakiegoś czasu.

na jutubie mnóstwo tego jest ;P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cosik zadziwiająco łatwo się wielkolud wyłożył :D Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chce dzisiaj u kumpla sprawdzic jak wyglada U3 w 3D. Musze w opcjach konsoli cos zmienic aby bylo widac 3D czy tylko w TV?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

włącz 3d w tv, gra powinna sama się przełączyć na 3d. Jeśli tak się nie stanie to wchodziszz do menu gry i szukasz tam opcji 3d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam wpisany OP od wersji U3,

jak kupiłbym u3GOTY (bez kodu) to co zawiera Goty ( te dodatki ) to bede mial dostepne czy nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odam slota do jakiejś gry za online pass do uncharted 3 nie mam obecnie kasy na ps store wiec kupno odpada ale mam parę fajnych gierek moje psn id gilera1231.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

odezwij się na priv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem pobieżnie wątek na losowo wybranych stronach (bo szczerze mówiąc nie chce mi się czytać 145 stron, by się wypowiedzieć :P ) i kilka moich opinii na temat gry. Przeszedłem ją na normalu i w porównaniu do U2, którego na tym samym poziomie przechodziłem, jakaś taka.... ordynarnie łatwa. Fakt faktem jest pod koniec kilka miejsc, w których jest irytująco duża ilość przeciwników, ale nie są czymś szczególnie wymagającym. Plusem jest natomiast zakończenie gry, bo o ile w dwójce irytujące były ostatnie chwile gry przed jej skończeniem, o tyle w tej części banalnie łatwa końcówka bardziej wiąże się z wątkiem fabularnym. No właśnie - fabuła. Nie zgodzę się z tym, co ktoś w tym wątku napisał, że ta gra jest fabularnie nijaka. Wg mnie akurat fabuła jest dużo bardziej intrygująca niż w dwójce. Sam motyw z Charlie'm z początku, czy

zabójstwo Sully'ego, w które pewnie większość z nas uwierzyła

to perełki. Ktoś tam narzekał na grafikę - jak dla mnie zarówno piasek pustyni, jak i ten gąszcz we Francji to perełki dla oczu.

Jednakże.... zabrakło tej grze czegoś nowego, co przykułoby uwagę gracza na dłużej. A tak mamy powtarzalność i przewidywalność... Wiadome jest, że należy naśladować dobre gry, tym bardziej jeśli robimy ich kontynuacje, ale.... no właśnie, trudno grze cokolwiek zarzucić, ale jest jakieś ale, przez które nie będzie tak przyciągać, by zagrać w nią ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie pomóc? Jestem w komnacie w której w odpowiedniej konfiguracji trzeba wlożyć reke do 3 dziur filarach i nie mogę tego ogarnąć.

Edytowane przez YodaH3M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zakładam, że chodzi o to:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj odpaliłem U3 na nowej konsoli (prezent z Move dla narzeczonej :P ) i tak jak poprzednie dwie części wciągnęła mnie na ładnych kilka h od razu.. Zobaczymy, jakie będą wrażenia po przejściu kampanii..

pozdro,

G.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wrażenia? niezapomniane ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanie. Posiadam wersję Uncharted 3 - edycję premierową jednak chciałbym zakupić edycję GOTY. Czy na moim aktualnym koncie

będę miał wszystkie dodatki czy będe musiał użyć Online Passa z GOTY?

Edytowane przez dweYn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanie. Posiadam wersję Uncharted 3 - edycję premierową jednak chciałbym zakupić edycję GOTY. Czy na moim aktualnym koncie

będę miał wszystkie dodatki czy będe musiał użyć Online Passa z GOTY?

A kupiłeś wszystkie DLC z PSS? Jeśli tak, to użycie Online Passa będzie niepotrzebne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozumiałeś, mam Online Passa z podstawowej edycji jednak chciałbym kupić wersję GOTY i pytam czy po włożeniu płyty będe miał wszystkie DLC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozumiałeś, mam Online Passa z podstawowej edycji jednak chciałbym kupić wersję GOTY i pytam czy po włożeniu płyty będe miał wszystkie DLC?

dlc będziesz miał a online pass z goty możesz odsprzedać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×