Skocz do zawartości
ONE

Uncharted 3: Drake's Deception

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zrozumiałeś, mam Online Passa z podstawowej edycji jednak chciałbym kupić wersję GOTY i pytam czy po włożeniu płyty będe miał wszystkie DLC?

sam miałem z premiery i jej onlinepass wykorzystany na koncie, kupiłem goty, ma dodatki na płycie więc nie ma problemu, sprzedałem onlinepass z goty z moją starą wersją i śmigam na goty aż miło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam taki problem, jestem w misji 7 Cytadela, i jestem w takiej komnacie gdzie jest ciemno jak w d..pie i nie mogę znaleźć wyjścia. Podpowiecie jak się stamtąd wydostać?

Edytowane przez DonJuan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tam są drzwi w ścianie :pinch: a ja ślepak ich kurde nie widziałem, dzięki kolego za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie znowu potrzebuje pomocy. Bo już mnie krew zalewa i mam dziury w ścianach od rzucania w nie padem. Jestem na statku i jakiś tam szmaciarz strzelił w szklany sufit. Woda zalewa wszystko a ja mam tylko jedna drogę ucieczki. No właśnie nie mam pojęcia co robić. Bo nawet jeśli uda mi się dobiec jakimś cudem kawałek zanim zaleje mnie woda to i tak nie wiem co robić dalej.

Dobra poradziłem sobie.

Edytowane przez YodaH3M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie znowu potrzebuje pomocy. Bo już mnie krew zalewa i mam dziury w ścianach od rzucania w nie padem. Jestem na statku i jakiś tam szmaciarz strzelił w szklany sufit. Woda zalewa wszystko a ja mam tylko jedna drogę ucieczki. No właśnie nie mam pojęcia co robić. Bo nawet jeśli uda mi się dobiec jakimś cudem kawałek zanim zaleje mnie woda to i tak nie wiem co robić dalej.

Dobra poradziłem sobie.

Na przyszłość zobacz sobie na YT.

Będziesz dokladnie wiedział którędy iść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie wiem gdzie napisać, więc piszę tutaj :)

Chcę kupić bratu Trylogię '' Uncharted' a '' i mam pytanie bo są jakby dwie inne trylogię gry .

Jedna z nich wygląda tak :

graps3unchartedtrylogia.jpg

A druga tak :

77555592.jpg

I chodzi mi o to, bo w tej pierwszej jest tak, że mamy trzy oddzielne pudełka do każdej części i są kody na ostatniej stronie instrukcji do mulitplayer a na tym drugim zdjęciu jest inaczej i tutaj moje pytanie czy tam też będzie normalnie do tych dwóch części '' Uncharted' a '' kod do rozgrywki mulitplayer ? :)

Edytowane przez siupskyy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad ponownym kupnem U3 ale w wersji GotY z zamiarem wbicia platyny. Przy okazji chciałbym też pograć po sieci. Pytanie mam takie: czy serwery świecą pustkami i czy na dzień dobry dostanę duże baty od starych wyjadaczy. Innymi słowy czy nowy gracz odbije się jak o ściany czy też ma jakieś szanse.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Przy okazji chciałbym też pograć po sieci. Pytanie mam takie: czy serwery świecą pustkami i czy na dzień dobry dostanę duże baty od starych wyjadaczy. Innymi słowy czy nowy gracz odbije się jak o ściany czy też ma jakieś szanse.

Kilka dni temu kupiłem U3 tylko dla singla, na multi zagrałem tylko kilka razy z ciekawości. Powiem szczerze, że mimo gry przeciw wyjadaczom całkiem dobrze sobie radziłem. Co prawda w tabelach nie byłem pierwszy (brak doświadczenia, nieznajomość map, etc.), ale spokojnie łapałem się w środku tabeli, a czasami nawet w czołówce. Co ważne, wcale sami wyjadacze nie grają, jest całkiem sporo świeżych osób. Nie ma też problemu ze znalezieniem przeciwników do gry. Spokojnie sobie poradzisz. ;)

Edytowane przez _Matheo_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad ponownym kupnem U3 ale w wersji GotY z zamiarem wbicia platyny. Przy okazji chciałbym też pograć po sieci. Pytanie mam takie: czy serwery świecą pustkami i czy na dzień dobry dostanę duże baty od starych wyjadaczy. Innymi słowy czy nowy gracz odbije się jak o ściany czy też ma jakieś szanse.

No to musisz być wytrwały. Brakowało mi jednego srebrnego pucharka do platyny. Zrobiłem update i teraz mam 48%. Sporo tych nowych trofeów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale te dodatkowe nie wliczają się chyba do platyny?

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale te dodatkowe nie wliczają się chyba do platyny?

Nie wliczają się.

Ale jakbyście coś grali to dajcie znać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wliczają się, ale zakup wersji GOTY to super opcja. Znacznie przedłuża granie w ten tytuł zwłaszcza, że dodatki do co-op'a oraz co-op przygoda to na prawdę wymagające pucharki, które znacząco wydłużają grę. Jakby szykowała się ekipa na trofea co-op to możecie śmiało pisać ;) PSNid: EagleCode1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn ja wiem, że się NIE wliczają, bo trofeów z DLC mam już troche natrzaskanych :D Po prostu wypowiedź Castiela zasugerowała, że nowe trofea jakoś odwlekają zdobycie platyny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem jeszcze przed zakupem ale na 100% wezme wersje GOTY:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Po dłuższej przerwie biorę się za tryb crushing, oraz mam pytanie czy w multi to dużo ludzi gra? Bo odkąd posiadam ten tytuł to nie odpaliłem go ani razu, a w U2 młóciłem ostro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Po dłuższej przerwie biorę się za tryb crushing, oraz mam pytanie czy w multi to dużo ludzi gra? Bo odkąd posiadam ten tytuł to nie odpaliłem go ani razu, a w U2 młóciłem ostro.

Wystarczająco .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Po dłuższej przerwie biorę się za tryb crushing, oraz mam pytanie czy w multi to dużo ludzi gra? Bo odkąd posiadam ten tytuł to nie odpaliłem go ani razu, a w U2 młóciłem ostro.

Multi jest dosyć popularne, choć ostatnio twórcy zwolnili z łatkami i dlc (pewnie wszyscy się na U4 skupili, hihihuehueh). Ze znalezieniem meczu nie powinieneś mieć problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×