Skocz do zawartości
ONE

Uncharted 3: Drake's Deception

Rekomendowane odpowiedzi

taa i w drugim pokoju-ja tak grałem,nasłuchiwałem tylko odgłosów i miażdżący przeszedłem bez jednego faila...

poprzednie części może trudniejsze ale na crushing ginąłeś w U3 tyle razy że sam nie zliczysz także się nie ośmieszaj i nie pisz że łatwizna bo łatwe nie jest

powiedziałbym umiarkowanie trudne

wiele osób ma problem na hardzie więc nie przesadzaj

Nie wiem jak tobie idzie z tą grą, ale ja naprawdę nie miałem żadnych problemów. Zrobienie platyny - bez tych 2 trofików online (20 min.???) zajęło mi 21 h. Poziom miażdzący jakieś 7,5h. Nie wiem co widzisz w nim trudnego? System naliczył mi że zginąłem +/-200 - większość na hardzie, gdy gry nie znałem i nie wiedziałem jaką taktykę zastosować. Na tym miażdzącym z którym masz takie kłopoty zginąłem... 20-30 razy, nie więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie osobiście crushing duuużo trudniejszy niż w U2. Zwłaszcza etapy z tymi ognistymi dupkami dały mi popalić. Ten moment przy fontannie robiłem chyba z 15 razy. O ile przez crushing w U2 przeszedłem jak burza to tutaj często utknę na dłużej w jednym miejscu. Obecnie jestem 22 rozdziale i myślę że platyna w weekend wpadnie bo co trudniejsze trofea już wpadły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie osobiście crushing duuużo trudniejszy niż w U2. Zwłaszcza etapy z tymi ognistymi dupkami dały mi popalić. Ten moment przy fontannie robiłem chyba z 15 razy. O ile przez crushing w U2 przeszedłem jak burza to tutaj często utknę na dłużej w jednym miejscu. Obecnie jestem 22 rozdziale i myślę że platyna w weekend wpadnie bo co trudniejsze trofea już wpadły.

W U1 to crushing jest dopiero....

Ostatnio nie grałem w U3 i właśnie jak ją odpaliłem to się łatka zaczęła pobieraćsmile.gif Poprawili w niej coś konkretnego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem! Na hardzie zajęło mi nieco ponad 9 godzin. Nie żałuję ani jednej minuty spędzonej z tą produkcją. Od początku do końca trzyma w napięciu, nie raz przeżyłem szok w postaci opadającej szczęki z powodu kapitalnej oprawy wizualnej. Szczególnie misja

na pustyni robi ogromne wrażenie. Kiedy Nate wędrował sam, a dookoła zupełnie..nic..czuć ten ogrom i bezradność.

pokazuje moc. Cieszę się, że końcówka nie zawiodła, liczyłem na widowiskowość i tak też się stało. Brawo ND, kapitalna robota :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś napisać, jak w U3 włączyć stereoskopowe 3D ? Nigdzie nie widze tej funkcji ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś napisać, jak w U3 włączyć stereoskopowe 3D ? Nigdzie nie widze tej funkcji ...

Musisz mieć:

1. Telewizor z 3D

2. Kabel HDMI 1.4

3. Opcję 3D włączoną w ustawieniach w samej konsoli.

Nie są to moje doświadczenia tylko informacje z forum ND LINK

Zagadka z globusem zjada mi nerwy...

No mi również chwilkę zajęło, ale do tego trzeba podejść w inny sposób niż by na to wskazywały sugestie w grze. Uwaga w spoilerze opis!! Jeśli nie chcesz nie zaglądaj.

Masz 2 świetliste punkty, a na globusie 2 punkty takie jakby wyżłobione i musisz je ustawić na świetlistych punktach.

Edytowane przez DarkShadowPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie ładnie, piękne. Tylko coś mi nie pasuje ze strzelaniem. W poprzednich częściach jakoś "lepiej" mi się usuwało przeciwników. Teraz czasami mam problemy żeby ich trafić... może muszę inaczej do tego podejść?

Niedługo będzie do tego stosowny patch :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko... Czy jest podzielony ekran na Multiplayerze ? Wiecie.... split screen , i gra na dwóch graczy przez podzielony ekran na Multiplayer :D ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko... Czy jest podzielony ekran na Multiplayerze ? Wiecie.... split screen , i gra na dwóch graczy przez podzielony ekran na Multiplayer :D ?

Właśnie tak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wam tak samo ciężko się celuje na multi kurde zanim ja dobrze skoryguję celownik to już dawno gryzę glebę :sweat:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie najbardziej cieszą momenty, kiedy trzeba się wspiąć na jakąś wystającą latarnię czy rurę. Zawsze coś się urwie, spadnie :biggrin: Jestem szczerze zdziwiony, jak pod koniec akcji nie wiszę wtedy nad jakąś przepaścią.

Ogólnie gra zjawiskowa, Dopiero Syria, a szczena na ziemi od dawna leży :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanko, chodzi mi o to Uncharted TV i najlepszych graczy tygodnia, orientuje się ktoś jak wybierają tych gości? Czy trzeba samemu przesłać filmik czy jakoś inaczej go zgłosić? Pozdrawiam:) Mój nick to Ace_PL zapraszam do wspólnego grania w multi:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, przed chwilą zdobyłem platyne w tej jakże pięknej, miodnej i grywalnej grze !

W U3 powinien zagrać każdy posiadacz Ps3 młody czy stary serio gra nie jest aż tak brutalna, więc rodzice zastanówcie się nad takim prezętem na święta dla waszego dziecka. Myślę, że przy tej grze bawić może się cała rodzina. Ja zrobiłem platynke - 3 w moim życiu !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można łatwo trafić Mag 5 bo do platyny zostało już bardzo niewiele ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można łatwo trafić Mag 5 bo do platyny zostało już bardzo niewiele ? ;)

Chapter 19 jest w dwóch miejscach bodajże bo dziś nabijałem :))

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś napisać, jak w U3 włączyć stereoskopowe 3D ? Nigdzie nie widze tej funkcji ...

Jak Ci się nie uda włączyć, to możesz walnąć 2 browarki i efekt jest prawie taki sam jak przy stereoskopowym 3D ;)

Edytowane przez Link396
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj rowniez ukonczylem gre i od razu zaczalem crushing ... Mozna grac bez konca zejebisty tytul ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie powiedziałbym że bez końca można grac w singleplayer, ale w multiplayer owszem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to widzisz ja mam odwrotnie multi w serii uncharted moze nie istniec przypomina mi coda w wersji bardziej arcadowej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy można dokupić oddzielnie kod online do U3? Jeśli tak to ile taki kod kosztuje?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy można dokupić oddzielnie kod online do U3? Jeśli tak to ile taki kod kosztuje?

Można na pss jak wchodzisz multiplayer pierwszy raz na konsoli to gra się pyta czy kupić kod czy też go wprowadzić

Edytowane przez TRyku
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy można dokupić oddzielnie kod online do U3? Jeśli tak to ile taki kod kosztuje?

36 pln.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×