Skocz do zawartości
ONE

Uncharted 3: Drake's Deception

Rekomendowane odpowiedzi

Jakoś sobie poradziłem, 22 rozdział i trofeum za skarby i crushing wbite:)

Co do multi, spróbuje jeszcze ale nie wiem czy się przekonam.

Dzieki za rady:)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to tam gralem na normalu, a niekore sytuacje wydawaly sie latwiejsze na crushing, np. w Jemenie jak z gory straznicy zaczeli sie pojawiac. Ogolnie, latwiejszy niz w U2, tylko te demony i moment na statku troszke wkurzaly")

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba ponad jeden magazynek wpakowac w przeciwnika żeby zginął.

Bzdura, trzeba CELOWAĆ w przeciwnika. Na poprzedniej stronie masz podane, którą bronią ile trzeba wystrzelić amunicji i nie jest to na pewno 3/4 magazynka. To nie MW/BF gdzie wystarczy sekunda aby kogoś zabić... lub zginąć (randomowa do bólu rozgrywka).

http://www.youtube.com/watch?v=ArLwg_6rmZg&feature=player_embedded

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile mniej więcej graczy gra codziennie w U3 ONLINE? Jest jakiś licznik tak jak w U2?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile mniej więcej graczy gra codziennie w U3 ONLINE? Jest jakiś licznik tak jak w U2?

a nie zwróciłem uwagi czy jest licznik ale nie licz na to że serwery świecą pustkami :)

masa ludzi w to gra

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile mniej więcej graczy gra codziennie w U3 ONLINE? Jest jakiś licznik tak jak w U2?

Licznika brak, ale tak jak napisał mój poprzednik, ten multiplayer jest bardzo popularny, gdzieś czytał, że na PS3 w multi gra więcej ludzi tylko w BF3 i MW3, BO. Także problemu z znalezieniem graczy nie ma nawet o 6 rano.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram TDM zawsze i czekam maksymalnie minute-dwie :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Przeszedłem grę na wymagającym poziomie trudności. W niektórych miejscach było naprawdę ostro, nie wyobrażam sobie tego na crushingu, a planuję wbić swoją pierwszą platynę :/ Zwłaszcza moment z

demonami

. Macie może na nich jakąś dobrą taktykę? Podsumowując kampanię była bardzo intensywna. Wydaję mi się, że wybuchów i wszechogarniającej demolki było więcej niż w pierwszej i drugiej części. No i widoki fenomenalne. A ostatnie rozdziały, to majstersztyk. Momentami żal mi było iść dalej bo przyglądałem się krajobrazowi :D Aczkolwiek sama rozgrywka w końcowej miejscówce była mocno irytująca i patrzenie w ekran dosłownie przyprawiało mnie o ból głowy :D Nie będę wypisywał szczegółów żeby nie zepsuć innym zabawy.

Edytowane przez Anarch1946

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi Ci o ten, który właśnie ukryłem (bo nic innego tam nie było), to już ktoś o tym pisał.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się ;]. O to chodziło.

Nie chciałem abyś się poczuł urażony. Moim zdaniem ukrywanie takich informacji jest powinnością i każdy powinien je trzymać dla siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

długo coś mi ostatnio wyszkuje gry, nawet po 10 minut...

nie wiem czym to jest spowodowane :< net śmiga ładnie i płynnie..

gdyby ktoś chciał pograć, dawajcie zapy, szukam ludzi! :)

PSN Daavek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, platynka wbita:)

Co do demonów, pierwsze pojawienie jest proste, po prostu zabierz ze soba Tau Sniper (nieodzowne) i RPG albo Shutguna i Granatnika:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No, platynka wbita:)

Co do demonów, pierwsze pojawienie jest proste, po prostu zabierz ze soba Tau Sniper (nieodzowne) i RPG albo Shutguna i Granatnika:)

wrzuc to w spoiler tak jak ja zacytowalem ;>

radek75

no zaczne tak robic, zaraz powiem czy smiga czy nie, dzieki za rade :D

edit:/ no śmiga, pomaga dzięki za pomysł ;)

SZUKAM LUDZI DO PRZEJŚCIA COOP NA CRUSHING >_<

Edytowane przez DaaV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos z was gral na dlc mapach interesuje mnie czy duzo ludzi gra i jak mysle pewnie sami wymiatacze w teamach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos z was gral na dlc mapach interesuje mnie czy duzo ludzi gra i jak mysle pewnie sami wymiatacze w teamach?

Nie ma problemu ze znalezieniem ludzi na mapach DLC. Czy wymiatacze ? No zależy jak się trafi, aczkolwiek zakupić mapy warto.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja tak z ciekawości zapytam, jakie upgrade dajecie do broni (ak, gmal i m9) na rywalizacji i coop, i jakie dopalacze preferujecie? ;)

ja przeważnie wkładam celność/szybkostrzelność, a dopalacze na rywalce Ukryty/Regeneracja + Odrodzenie/Łowca Skarbów a na coop'ie Wytrzymałość/Regeneracja + Odrodzenie :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema nie wiem czy tu to napisać ale szukam znajomych do pogrania na multi bo samemu mi już się nudzi. Jak ktoś chętny pograć to pisać tu albo na PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie,czy w multi jak znajdę rpg i zabije np 1 pociskiem 3 osoby to jest to uważane za chamskie czy nikt nie ma pretensji o taką gre?

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie,czy w multi jak znajdę rpg i zabije np 1 pociskiem 3 osoby to jest to uważane za chamskie czy nikt nie ma pretensji o taką gre?

Hahah, leże, już mnie chyba nic nie zdziwi. A pytasz się przeciwników przez headset czy możesz ich zabić, czy po chamsku walisz bez ostrzeżenia? ;) hehe

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Polecam zakup nowych mapek z PSSTORE! :thumbsup:

Edytowane przez crash5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahah, leże, już mnie chyba nic nie zdziwi. A pytasz się przeciwników przez headset czy możesz ich zabić, czy po chamsku walisz bez ostrzeżenia? ;) hehe

on podchodzi do gościa, mówi mu "NO KILL ME ok?" on staje wtedy w miejscu i tamten go zabija !! xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

mam zamiar zakupić U3 - polska wersja

Czy ktoś (kto ma identyczna wersje) mógłby mi odpowiedzieć na pytanie:

Czy w grze U3 (polska wersja językowa) - czy w ustawieniach jest możliwość zmiany języka gry (z preferencja na portugalski lub hiszpański lub angielski) ?

pozdrawiam wszystkich !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest taka możliwość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×