Skocz do zawartości
ONE

Uncharted 3: Drake's Deception

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

4 najlepsze mapy z u2

co do twojego postu, to są to najlepsze mapy z u2, , ciekawe jakie mapki dadzą w kolejnych 2 MapPackach  !! 

Edytowane przez bickamil5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wioska, Świątynia i Plac to moim zdaniem najlepsze mapki, dobry pomysł z odświerzeniem, ciekawe tylko jak z cenami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

z cenami pewnie tak samo jak z pierwszym packiem okolo 30zl

Jak ktoś dopiero zaczyna grę w multi to już opłaca się kupić Treasure Hunters Club - za same mapy trzeba będzie już dać 60 zł, a i paczek strojów już z 5 wyszło.

Edytowane przez Link396

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się zapytać o mapę w multi "pas startowy" czy to normalne ze ma ona tyle błędów,np dzisiaj mialem taki przypadek ze zabilem jednego kolesia w samolocie,gosciu padl,nagle jakby sie gra zaciela bo jego cialo nie zniklo i po dluzszej chwili pokazuje ze zginalema na tablicy wynikow mam 5 zabitych i 2 smierci,nie wiem skad sie to wzielo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się zapytać o mapę w multi "pas startowy" czy to normalne ze ma ona tyle błędów,np dzisiaj mialem taki przypadek ze zabilem jednego kolesia w samolocie,gosciu padl,nagle jakby sie gra zaciela bo jego cialo nie zniklo i po dluzszej chwili pokazuje ze zginalema na tablicy wynikow mam 5 zabitych i 2 smierci,nie wiem skad sie to wzielo

To chyba najbardziej zbugowana mapa :) U mnie (podczas pierwszej fazy z samolotem) działy się istne cuda wianki :D Nie dało się grać, dopiero druga część mapki jest grywalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Co to za promocyjna cena na Uncharted 3 (119zł) na allegro, datowana na wysyłkę 17-18.02.2012 ? Jakaś wielka obniżka się szykuję? na platynkę to chyba za szybko? ktoś jest w temacie ?

edit: wow! euroagd ma za 99 zł! zamówiłem :tongue:

Edytowane przez Hawki
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki Hawki wlasnie bylem tam kupic taka okazja to rzadkosc:) nic tylko brac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie, są postacie z poprzednich wersji, jakieś powiązania między nimi, ale sama fabuła nie jest kontynuacją. A nawet jeśli zaczniesz od trzeciej części to od razu dowiesz się w jaki sposób Nate poznał Victora, itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

dzieki Hawki wlasnie bylem tam kupic taka okazja to rzadkosc:) nic tylko brac

Proszę Bardzo, ja swoją odebrałem dzisiaj w sklepie :tongue: Co ciekawe w danej chwili na sklepie Uncharted 3 stała 199zł.

Edytowane przez Hawki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanko, jak nie grałem w pierwsze dwie części Uncharted to moge spokojnie kupić trójkę? Czy raczej zacząć od Drake's Fortune?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie pytanie padło 4 posty wyżej i otrzymało odpowiedź trzy posty wyżej?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Myślę, że dopiero Resident Evil 6 przebije Uncharted 3. Ciekawe czy The Last of Us zwróci Naughty Dog koronę...

Edytowane przez kalipali
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że dopiero Resident Evil 6 przebije Uncharted 3. Ciekawe czy The Last of Us zwróci Naughty Dog koronę...

Moim zdaniem to nieprawdopodobne by RE6 przebiło U3 :)

Co do Last Of Us można dyskutować :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem to nieprawdopodobne by RE6 przebiło U3 :)

Co do Last Of Us można dyskutować :)

Resident Evil 6 - po trailerze stwierdzam, że to będzie Wielkie Dzieło Japończyków, wspaniałe zwieńczenie serii. Dodam, że zawiera filmiki z poprzednich wydarzeń, więc każdy może wskoczyć w tę iście filmową grę - najstraszniejszego horroru. Specjalizacja Japończyków od Pokoleń plus Zachodnie wpływy.

The Last of Us - Naughty Dog - najlepsi z najlepszych osiągają szczyt mocy PS3. Liczę, że w kategoriach Gra i Wciągający Film dla Mężczyzn to będzie Arcydzieło. Gameplay tej gry dzierży królewską koronę obecnej generacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć mam takie pytanie ?

chciałem pograć z kolegą w drużynie ale gdy on wysyła mi zaproszenie i chce dołączyć to wyskakuje mi "nie można dołączyć do grupy"

P.S z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiele osób ma z tym problem. W większości przypadków wystarczy kilka razy wypisać się z PSN (SEN tongue.gif), albo zmienić przywódcę grupy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szykuje się jakiś większy turniej. Fajnie, że scena Uncharted ma się coraz lepiej, mam tylko nadzieje, że wraz z U4 popularność będzie jeszcze większa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Od pewnego czasu jak gram starcie drużyn to wywala mnie czasami z gry mimo ze internet dziala normalnie,wczesniej wszystko chodzilo git,wy tez tak macie czy to u mnie cos jest nie tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok,dzięki za odp.,mam jeszcze jedno pytanie jak sie zdobędzie skarb w multi i ktos cie zabije to zawsze moze ci go odebrac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok,dzięki za odp.,mam jeszcze jedno pytanie jak sie zdobędzie skarb w multi i ktos cie zabije to zawsze moze ci go odebrac?

Zdobyty skarb, nie zostanie odebrany, nawet jak zginiesz 20 razy podczas gry, najważniejsze to tylko zdążyć go zebrać i ginąć można śmiało dalej ;) Skarby mnie irytowały, zdobywało się 2 z 3 i później dosłownie 20 powtórek tych samych skarbów - odpuściłem sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kurde ja bym chciał zeby wrzucili większą łatkę do multi, bo wnerwia mnie czasami ilość bugów np. te na airstrip, że samolot i ciężarówki stoją, albo, ze samolot sam jedzie a wszyscy leżą -.-'

Edytowane przez Simon7319

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×