Skocz do zawartości
ONE

Uncharted 3: Drake's Deception

Rekomendowane odpowiedzi

zakupilem te dlc i jestem w szoku co sie po tym stalo sam dodatek jest dosc sredni mapy wygladaja co prawda ladnie ale gra sie na nich kiepsko nie sa to mapy do u3 lata pelno blind fire na ice cave oraz shambali dwie moje najgorsze mapy z u2 sanktuarium wydaje sie najlepsza no i fort mega camperski mniejsza z tym najgorsze jest to ze po zainstalowaniu wyszukuje mi same lagerskie panstwa typu chile mexyk usa gralem zawsze pod wieczor i z tym se liczylem ale jak gralem w dzien to gralem z eurpoejczykami teraz nawet w dzien nie da sie pograc normalnie bo pelno tego ....... nie wiem czy oni teraz lacza serwer i ci wszyscy co kupili dlc to graja razem na jednym nie tak jak wczesniej jak wy macie?jestem ciekaw czy zwrociliscie na to uwage bo paru moich kolegow rowniez wychodzi z siebie ze musi grac z lagerami zapomnialem dodac ze zalczelo mi szukac same majwyrzsze levele co mecz gdzie wczesniej bylo roznie czy ktos wie jak to ewentualnie odinstalowac? bo jak tak bedzie dalej to ja dziekuje za to dlc cos przekombinowali osly

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zakupilem te dlc i jestem w szoku co sie po tym stalo sam dodatek jest dosc sredni mapy wygladaja co prawda ladnie ale gra sie na nich kiepsko nie sa to mapy do u3 lata pelno blind fire na ice cave oraz shambali dwie moje najgorsze mapy z u2 sanktuarium wydaje sie najlepsza no i fort mega camperski mniejsza z tym najgorsze jest to ze po zainstalowaniu wyszukuje mi same lagerskie panstwa typu chile mexyk usa gralem zawsze pod wieczor i z tym se liczylem ale jak gralem w dzien to gralem z eurpoejczykami teraz nawet w dzien nie da sie pograc normalnie bo pelno tego ....... nie wiem czy oni teraz lacza serwer i ci wszyscy co kupili dlc to graja razem na jednym nie tak jak wczesniej jak wy macie?jestem ciekaw czy zwrociliscie na to uwage bo paru moich kolegow rowniez wychodzi z siebie ze musi grac z lagerami zapomnialem dodac ze zalczelo mi szukac same majwyrzsze levele co mecz gdzie wczesniej bylo roznie czy ktos wie jak to ewentualnie odinstalowac? bo jak tak bedzie dalej to ja dziekuje za to dlc cos przekombinowali osly

Proponuję zamiast grać godzinami w u3, przestudiować trochę słownik :)

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak bys umial pisac w 3 jezykach w miare poprawnie to bym ci pogratulowal ja potrafie wiec zmien plyte nie pytalem o twoje zdanie na temat mojej ortografi

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GOLDEN_BOY Coś w tym jest ja po kupnie dlc częśćiej natrafiam na lagerów z którymi nie da się normalnie grać lub wywala mnie z gry po kilku minutach,a wcześniej tego nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie jednak mi sie nie wydawalo juz pare osob to zauwarzylo nie da sie tego ukryc ale cos jest nie tak teraz tylko w czym problem chyba trzeba wejsc na nd forum moze tam cos pisza ale tak jak mowie nawet w dzien jest ciezko a zawsze sie gralo elegancko a teraz to jakas masakra no i najczesciej trafiaja sie teamy

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak bys umial pisac w 3 jezykach w miare poprawnie to bym ci pogratulowal ja potrafie wiec zmien plyte nie pytalem o twoje zdanie na temat mojej ortografi

Albo zaczniesz pisać poprawnie albo nie pisz wcale bo się czytać nie da tego co piszesz. Pisanie w 3 językach to w dzisiejszych czasach żaden wyczyn i da się pisać poprawnie we wszystkich trzech.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Pitolicie głupoty. Grać można cały czas doskonale , nie jestem graczem PRO i spokojnie co mecz mam nie mniej niż 4 fragi. Chciałem wam też polecić DEATHMATCH czyli KAŻDY NA KAŻDEGO bo można nabić dużo fragów i gramy przeciwko 7 osobom a nie jak to w TDM 5 osobom. I szybko wyszukuje graczy i tu się zdziwiłem na +.

Edytowane przez crash5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dodatki lądują także w europejskim sklepiku

  • (22zł) Fort Co-op Adventure (£5.99/€4.79) Z ceną fortu jest coś nie tak na blogu. Chyba pokręcili funta z euro.
  • (7zł) Doughnut Skin Pack (£1.59/€1.99)

(Includes the following content, also available separately)

  • Salim Doughnut Skin (£0.40/€0.49)
  • Cutter Doughnut Skin (£0.40/€0.49)
  • Eddy Doughnut Skin (£0.40/€0.49)
  • Rameses Doughnut Skin (£0.40/€0.49)
  • Sully Doughnut Skin (£0.40/€0.49)
  • (7zł) Rogues Skin Pack 1 (£1.59/€1.99)

(Includes the following content, also available separately)

  • Agent 1 Skin (£0.40/€0.49)
  • Agent 3 Skin (£0.40/€0.49)
  • Bedouin 1 Skin (£0.40/€0.49)
  • Bedouin 3 Skin (£0.40/€0.49)
  • Thug 1 Skin (£0.40/€0.49)
  • Thug 2 Skin (£0.40/€0.49)
  • Thug 3 Skin (£0.40/€0.49)
  • (7zł) Rogues Skin Pack 2 (£1.59/€1.99)

(Includes the following content, also available separately)

  • Agent 2 Skin (£0.40/€0.49)
  • Bedouin 2 Skin (£0.40/€0.49)
  • Desert Agent 1 Skin (£0.40/€0.49)
  • Desert Agent 2 Skin (£0.40/€0.49)
  • Desert Agent 3 Skin (£0.40/€0.49)
  • Thug 4 Skin (£0.40/€0.49)
  • Thug 6 Skin (£0.40/€0.49)

Z ceną fortu jest coś nie tak na blogu. Chyba pokręcili funta z euro.

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy po zakupie Uncharted 3 Fortune Hunters Club odblokowują sie wszystkie skin pack ?

Tak, wszystko co do tej pory było w ramach FHC po jego zakupieniu odblokowuje się do pobrania za friko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do was wielkie pytanie :D.

Jak działa split-screen?

Czy są jakieś ucięte pasy? Jak jest ekran podzielony (poziomo czy pionowo)? Czy jest duży komfort?

Ile maksymalnych graczy?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 max graczy - jak dla mnie mogłoby być trochę więcej, ale nie narzekam jakoś. Co do split screena to masz podzielone poziomo, ale niestety na płaskich tv masz trochę ucięte, jeden gracz z prawej drugi z lewej i masz wstawiony tam emblemat. Ktoś tłumaczył mi kiedyś, że jest to zrobione dlatego, by nie utracić na jakości, z jednej strony szkoda - z drugiej przyzwyczaisz sie, mi to juz nie przeszkadza :]

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie ukończyłem swoją przygodę z Uncharted 3 - platyna wbita daaawno, bawiłem się w multi, wbiłem na 75 poziom, przebiłem się przez pierwsze dziedzictwo ? (Legacy) i... nie widzę sensu by dalej grać i tracić czas na multi po prostu :) Nie chce mi się od nowa wbijać tego poziomu, trochę to bez sensu, lepiej jakby zrobili możliwość wbicia np. 200 poziomu, a nie tak, że po każdym 75 kasuje się wszystko i trzeba zaczynać jakby od nowa. Rozwaliło mnie to, że za I legacy nie dostałem żadnego bonusa :) Mogliby czymś zarzucić :) Miłej zabawy życzę Wam z grą, szczególnie tym co nie grali w singla, w multi przegrałem dobre 100 godzin i jakiś niedosyt mam, wbicie kompletu skarbów i odblokowanie strojów / broni to chyba nie jest możliwe - być może jak ktoś poświęci 2 lata na multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to są te legacy ? bo mam 64lvl a kolega wyżej mówił ze od 75 lvl kasuje i od nowa ? mógłby ktoś wyjaśnić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A co to są te legacy ? bo mam 64lvl a kolega wyżej mówił ze od 75 lvl kasuje i od nowa ? mógłby ktoś wyjaśnić ?

Wbijasz na 75 poziom i... doświadczenie się nie nabija, widnieje tylko napis "MAKSYMALNA RANGA" jedyną opcją na wbijanie dalej jest zaczęcie wszystkiego od nowa, zmienia się tylko kolor rangi (jak robisz pierwsze legacy to masz zielone kółko do 10 poziomu, i co 10 lev zmienia się ranga, jak wbijasz drugie legacy to masz czarny sześcian, ale niezależnie czy będzie to 1 poziom czy 60 i tak pozostaje czarny bez zmian) potem też jest chyba trzecie i zarazem ostatnie legacy.

Edytowane przez Link396

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie ukończyłem swoją przygodę z Uncharted 3 - platyna wbita daaawno, bawiłem się w multi, wbiłem na 75 poziom, przebiłem się przez pierwsze dziedzictwo ? (Legacy) i... nie widzę sensu by dalej grać i tracić czas na multi po prostu :) Nie chce mi się od nowa wbijać tego poziomu, trochę to bez sensu, lepiej jakby zrobili możliwość wbicia np. 200 poziomu, a nie tak, że po każdym 75 kasuje się wszystko i trzeba zaczynać jakby od nowa. Rozwaliło mnie to, że za I legacy nie dostałem żadnego bonusa :) Mogliby czymś zarzucić :) Miłej zabawy życzę Wam z grą, szczególnie tym co nie grali w singla, w multi przegrałem dobre 100 godzin i jakiś niedosyt mam, wbicie kompletu skarbów i odblokowanie strojów / broni to chyba nie jest możliwe - być może jak ktoś poświęci 2 lata na multi.

Przecież później wbijasz 2 i 3 dziedzictwo. ND za jakiś czas ma udostępnić kolejne poziomy. Poza tym, co za zabawa grać dla poziomów? Ja gra z kumplami bo ten multiplayer jest mega miodny i dostarcza mnóstwo zabawy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

  Powinni dać nowe levele tak jak w uncharted 2 ( 20 leveli - kazdy po 5.000.000 $ grania ) i to byłoby dobre, zeby ludzie mieli czas je zdobyc przed premierą kolejnej gry od NAUGHTYDOG  

Edytowane przez bickamil5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

nieaktualne

Edytowane przez piziu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temple i Village, dzięki temu ta gra może wreszcie być jakąś sensowną platformą do rywalizacji.

Odświeżanie Train Wreck to IMO zły pomysł. Z loadoutami, kopami i innymi śmieciami oraz z pełną widocznością przez całą mapę, to będzie festiwal kamperstwa albo chaotyczna rzeźnia bez ładu i składu w Team Objective.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

uhhh... tylko nie Train Wreck, najgorsza mapa IMHO. Za to bardzo cieszy mnie dodanie Village.

Edytowane przez garob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×