Skocz do zawartości
SUMO

Gran Turismo 5 Event Pro

Rekomendowane odpowiedzi

Pokój trzeba zakładać nie przez społeczność, tylko przez poczekalnie, wtedy inni nie mogą wystartować wyścigu, można kickować etc.

Tylko, że tworząc pokój przez Poczekalnie, tworzymy pokój ogólno dostępny, do którego może wejść każdy i co chwilę trzeba go wypraszać poprzez kickowanie. Nie wspominając już o problemach ze znalezieniem takiego pokoju kończące się zwykle wpisywaniem 16 cyfrowego kodu. Więc jak dla mnie jedyną opcją jest Poczekalnia Prywatna i dołączanie do gry poprzez Społeczność GT5. :P

Ograniczenia masy są jak najbardziej w porządku (nic się z nimi nie zmieniło) zawsze były ograniczenia masy minimalnej, chyba tylko tak ma to sens :)

Jak dla mnie sens ma ograniczanie masy maksymalnej pojazdu, a tak to nici ze stworzeniem sobie wyścigu lekkich samochodów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejście do pokoju stworzonego przez poczekalnie niczym się nie różni, też można wchodzić przez spłeczność - liste znajomych - żółta ikonka koło filiżanki.

Zawsze możesz sobie wyścig lekkich samochowdów stworzyć, nie trzeba ograniczać masy do maksymalnej, jeśli ktoś będzie chciał wystartować wozem 0,5t cięższym przy tej samej mocy to jego problem jak wygrać w takim wyścigu :)

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Również jestem tym szczęśliwcem, który posiada GT5 i bardzo chętnie dołączę się do wspólnej rywalizacji :) Uważam, że to świetny pomysł, aby takie turnieje były organizowane. W ogóle multiplayer jest rewelacyjny ( pomijam drobne problemy, które miejmy nadzieje jak najszybciej znikną :D ) Poczytałem całe forum o tych wyścigach, ale mam pytanie.

Przez cały tydzień kręcimy czasy na jednym samochodem na jednym torze, ale po tabelach widzę, że cały turniej składa się z wielu tras i wielu trybów. Muszę dodać samochody np. z masą powyżej 1000kg, z ograniczeniem do 500KM do ulubionych czy wybiera się je przed każdą rozgrywką?? :)<br><br>PS. Jak tylko wrócę do domu zabieram się za kręcenie czasu na Nurburgringu :))

Dodawajcie do znajomych- PSN_id - Watson20054133

Pozdrawiam

EDIT: Dodaj mnie do turnieju:) Poniżej zdjęcie z wynikiem- Czas: 2:02,989

zdjcie408j.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Edytowane przez Watson20054133

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przez cały tydzień kręcimy czasy na jednym samochodem na jednym torze, ale po tabelach widzę, że cały turniej składa się z wielu tras i wielu trybów. Muszę dodać samochody np. z masą powyżej 1000kg, z ograniczeniem do 500KM do ulubionych czy wybiera się je przed każdą rozgrywką?? :)
Kwalifikacje do niedzielnego turnieju trwają od poniedziałku do soboty (do godz. 10:00) i w tych Kwalifikacjach jeździmy po jednej trasie wyznaczonym przeze mnie samochodem. Natomiast niedzielny Turniej składa się z kilkunastu wyścigów, a każdy z nich na innej trasie i z innymi ograniczeniami wyboru samochodu. Jeśli w jakimś wyścigu jest dozwolony samochód z Twojego prywatnego garażu to, aby używać go w rozgrywce online musisz taki samochód wcześniej (przed turniejem) dodać w swoim garażu do listy ulubionych. Jeśli nie będziesz miał odpowiedniego samochodu "w ulubionych" zostanie Ci jedynie wybór auta ogólnodostępnego z garażu online.
Dodawajcie do znajomych- PSN_id - Watson20054133
Tylko, że to Ty masz dodać mnie (arcadiush) do znajomych. ;)

Aktualna Lista Sesji Kwalifikacyjnej:

Menu Główne GT5 >> Szybka Gra >> Próba Czasowa >> Tor - Nurburgring GP/F >> Samochód - Do Szybkiej Jazdy - SLS AMG '10 >> Opcje Jazdy - Dowolne.

Lista kierowców:

1. Watson20054133 - 2:02,989 - Foto

2. dawidm - 2:05,353 - Foto

3. arcadiush (host) - 2:06,534 - na kierownicy GT Force Pro

Lista rezerwowych (czekających w Pit Stopie na ewentualne zaproszenie):

1. Bumier - 1:58,809 - na padzie - Foto

2. Bcd__ - 2:26,083 - na padzie - Foto

Lista kierowców testowych (nie biorących udziału w niedzielnym turnieju):

1. Przem_2010 2:05,116 - Arcade Stick - Foto

Znowu czekacie do ostatniej chwili z zapisami? ;)

Przypominam, że czas na zapisanie się macie do soboty godziny 10:00 (rano), później zapisywać można się już tylko na Listę Rezerwową.

Zapraszam i pozdrawiam.

Edytowane przez SUMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że to Ty masz dodać mnie (arcadiush) do znajomych. ;)

Wczoraj wysłałem Ci zapro:)

Lista rezerwowych (czekających w Pit Stopie na ewentualne zaproszenie):

1. Bumier - 1:58,809 - na padzie - Foto

2. Bcd__ - 2:26,083 - na padzie - Foto

Dlaczego Bumier z takim czasem jest na liście rezerwowej? I jakim cudem udało się taki czas wykręcić;p myślałem, że poniżej 2:00 nie da rady zejść ;p

Edytowane przez Watson20054133

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego Bumier z takim czasem jest na liście rezerwowej? I jakim cudem udało się taki czas wykręcić;p myślałem, że poniżej 2:00 nie da rady zejść ;p

Jestem na liscie rezerwowej bo w niedziele o 20.30 wątpliwe abym  mogl zagrac. Weekendy najwczesniej 22, najpewniej po 23godz. W tygodniu lepsza dostępnośc ale event jest w niedziele o 20.30, nic na to nie poradzę.

Jesli chodzi o czas to nic szczególnego, mozna ustawic dowolne opony wiec wyscigowe miekkie(logiczne), jazda na granicy przyczepności, kilka zakrętów pojechanych szerzej (gdzie jest asfalt i konsola nie killuje czasu). Do tego optymalna linia jazdy i czas sam wskazuje w granice 2minut, gdy sie sprężysz to można coś urwać poniżej 2min. Jak coś mam replay.

Poczekajmy do soboty, jeszcze pojawią sie lepsze czasy niż moj.

Edytowane przez Bumier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie sens ma ograniczanie masy maksymalnej pojazdu, a tak to nici ze stworzeniem sobie wyścigu lekkich samochodów.

przecież to jest pozbawione sensu... chcesz lekkie wyścigi to ustalasz niską mase minimalną i już... a co z tego że ograniczysz auta do 1500kg jak im cięższe tym gorsze? chyba lepiej mieć 500km w aucie ważacym 1000kg niż 1500kg :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2:01,216 driving force gt

post-30677-0-60338700-1292609204_thumb.j

Edytowane przez PioterPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 1:58,490 (Pad)

33174872077148874745.jpg

Edytowane przez kuma0033

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest sobota, minęła godzina 10:00, skończyła się więc Sesja Kwalifikacyjna do niedzielnego Turnieju - 19 grudnia 2010 (godz. 20:30), a oto wyniki:

Aktualna Lista Sesji Kwalifikacyjnej:

Menu Główne GT5 >> Szybka Gra >> Próba Czasowa >> Tor - Nurburgring GP/F >> Samochód - Do Szybkiej Jazdy - SLS AMG '10 >> Opcje Jazdy - Dowolne.

Lista kierowców:

1. arboos - 1:57:677 - na kierownicy Logitech FX czy jakoś tak - Foto

2. miejsce zajęła osoba z Listy Rezerwowej

3. kuma0011 - 1:58,490 - pad - Foto

4. miejsce zajęła osoba z Listy Rezerwowej

5. hakky78 - 1:59:648 - GT Force - Foto

6. ZEFIR69_PL - 2.00.152 - DFGT - Foto

7. PioterPL - 2:01,216 - DFGT - Foto

8. Watson20054133 - 2:02,989 - Foto

9. siarzewski27 - 2:02,990 - pad - Foto

10. okoszadoko - 2:03,215 - Foto

11. perek1977 - 2:04,308 - (Fote na PSN mi przesłał)

12. miejsce zajęła osoba z Listy Kierowców Testowych

13. dawidm - 2:05,353 - Foto

14. on_Remigio - 2:05,527 - pad - Foto

15. arcadiush (host) - 2:06,534 - GT Force Pro - Foto

16. hippol88 - 2:15,348

Lista rezerwowych (czekających w Pit Stopie na ewentualne zaproszenie):

2. Bumier - 1:57,839 - pad - Foto

4. Emet_PL - 1.58,674 - pad - Foto

17. Bcd__ - 2:26,083 - pad - Foto

18. spiderszczebl - bez czasu

Lista kierowców testowych (nie biorących udziału w niedzielnym turnieju):

12. Przem_2010 2:05,116 - Arcade Stick - Foto

Najlepszym gratuluję świetnych czasów, jak tak dalej pójdzie to ja sam nie załapię się na następny EVENT i turnieju nie będzie :P

Wszystkim tym, którzy nie zdążyli wziąć udziału w Kwalifikacjach przypominam, że zgodnie z regulaminem:

Po zakończeniu Kwalifikacji, czyli od soboty (godz. 10:00) do niedzieli (godz. 18:00) możliwe jest jeszcze zapisanie się na niedzielny Turniej, ale na Listę Rezerwową już bez podawania czasu z Sesji Kwalifikacyjnej.

Wszystkim uczestnikom EVENTu przypominam, że musicie dodać mnie do swoich znajomych na PSN - mój PSN id: arcadiush

Jeszcze drobna zmiana w Regulaminie II. Rozkład Jazdy:

4. High Speed Ring / zmienna pogoda - Masa ograniczona do od 1000 kg. (Wasz lub z garażu online)

11. WRC - Trasa Toskania / zmienna pora (start o 17:00) - 3 2 okrążenia

Na koniec ponownie mała uwaga.

Proszę Was o zapisywanie się poprzez kopiowanie i wklejanie aktualnej (z poprzednich postów) Listy z Sesji Kwalifikacyjnej i dodaniu (w odpowiednim miejscu - na Liście Kierowców lub Rezerwowej) siebie, swoim PSN id, a nie nickiem z forum. Ułatwi mi to życie. Dziękuję. ;)

Ponadto zdjęcie co prawda nie było obowiązkowe, ale jak już je robicie to tak jak jest napisane w regulaminie - by oprócz czasu w prawym górnym rogu, na zdjęciu było widać lewy dolny róg, w którym jest napisane w jakim trybie owy czas wykręciliście. ;)

Edytowane przez SUMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow,ale czasy powykręcane. Ja ledwie 2:05 z groszkiem zrobiłem, wiec za te czasy ponizej 2 minut gratulacje. Mam nadzieję,że dobrze zrozumiałem i miały byc one kręcone na SLS-ie dostępnym w próbach czasowych,a nie jakims swoim ,stuningowanym?

Edytowane przez Sipap

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow,ale czasy powykręcane. Ja ledwie 2:05 z groszkiem zrobiłem, wiec za te czasy ponizej 2 minut gratulacje. Mam nadzieję,że dobrze zrozumiałem i miały byc one kręcone na SLS-ie dostępnym w próbach czasowych,a nie jakims swoim ,stuningowanym?

Tak dobrze zrozumiałeś. ;) Czasy kosmiczne jak na mój poziom fakt, ale z tego co wiem, to w niektórych miejscach można "lekko" przyciąć trasę poboczem i gra wcale nam takiego czasu "na czerwono nie zaznacza". ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 zakręty jedziesz szerzej i tyle, na pozostałych mocno opóźniasz hamowanie,

nic nie trzeba przycinać, w sumie nawet nie ma gdzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś w pierwszych pięciu zakrętach jest taka możliwość pojechania poboczem :) Ja w sumie jestem w połowie stawki ( 2:02 ) , ale tak z ciekawości przejechałem się stuningowanym sls i uzykałem czas 1,50 ;p gdzie pewnie można zejść do 1:40 :D

A pytanie mam odnoście miejsc startu w kolejnych wyścigach dzisiaj. Jeżeli zająłem 8 miejsce w kwalifikacjach to w każdym wyścigu będę startował z 8 pola? Można tak ustawić - arcadiush? ;> czy to będzie loteria kto z którego miejsca?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A pytanie mam odnoście miejsc startu w kolejnych wyścigach dzisiaj. Jeżeli zająłem 8 miejsce w kwalifikacjach to w każdym wyścigu będę startował z 8 pola? Można tak ustawić - arcadiush? ;> czy to będzie loteria kto z którego miejsca?

Gdyby się tak dało to byśmy tak jeździli. :)

Ustawione jest jak w regulaminie:

- Tryb Gry: Jazda próbna i wyścig

- Szyk pól startowych: Według poprzednich wyników (odwrócony) - ostatni z poprzedniego wyścigu będą pierwszymi w następnym

W praktyce jest tak, że o miejscu startowym tylko w pierwszym wyścigu decyduje czas z "Jazdy Próbnej". Czyli jeśli w "rozgrzewce" przed wyścigiem zajmiesz 1 miejsce to z tego miejsca wystartujesz.

Natomiast w kolejnych wyścigach - ze względu na to, że nie ma czasu, żeby przed każdym z wyścigów jeździć po pare okrążeń w "Jaździe Próbnej", o miejscu startowym decyduje zajęte miejsce w poprzednim wyścigu - pierwszy startuje z ostatniej pozycji, drugi z przedostatniej itd.

Edytowane przez SUMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby się tak dało to byśmy tak jeździli. :)

Ustawione jest jak w regulaminie:

- Tryb Gry: Jazda próbna i wyścig

- Szyk pól startowych: Według poprzednich wyników (odwrócony) - ostatni z poprzedniego wyścigu będą pierwszymi w następnym

W praktyce jest tak, że o miejscu startowym tylko w pierwszym wyścigu decyduje czas z "Jazdy Próbnej". Czyli jeśli w "rozgrzewce" przed wyścigiem zajmiesz 1 miejsce to z tego miejsca wystartujesz.

Natomiast w kolejnych wyścigach - ze względu na to, że nie ma czasu, żeby przed każdym z wyścigów jeździć po pare okrążeń w "Jaździe Próbnej", o miejscu startowym decyduje zajęte miejsce w poprzednim wyścigu - pierwszy startuje z ostatniej pozycji, drugi z przedostatniej itd.

Yhm... no dobrze i tak ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja też pograłem :/ Od 1,5 h próbuje się połączyć i udało mi sie tylko za pierwszym razem po czym wywalilo. Teraz za każdym razem wyskakuje komunikat: "Dostęp został zastrzeżony z powodu braku kompatybilności sieciowej z gospodarzem pokoju. [771"

zdjcie416.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym podziękować wszystkim za grę, było fajnie choć nie obeszło się bez problemów ;p

Na początku miałem problemy z podłączeniem się do pokoju, zdjęcie problemu wkleiłem post wyżej. Przez 1,5 h walczyłem z ustawieniami i na nic to się zdało. Podłączałem się do innych pokojów, a do arcadiusha nie mogłem. Po pewnym czasie w końcu się udało. Nie wiem, czy ktoś inny był hostem i miał inne ustawienia czy o co tu chodzi?! Jaki błąd kompatybilności sieci 771?

W ogóle myślałem, że sobie ktoś ze mnie robi jaja podając kolejność po wyścigu. Teraz już wiem, że online ma pełno bugów i nigdy do końca nie wiadomo kto który był. Mam nadzieje, że w dalszym ciągu będą pracowali nad tym, aby zminimalizować takie błędy w grze.

A teraz poniżej wklejam kilka śmiesznych zdjęć ;p

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kuma i Perek ciągle stali na starcie, przez każdy wyścig! Dlatego po zakończeniu wyścigu myślałem, że jestem wyżej, a tu jednak pozycja albo dwie niżej. Dlatego tak pisałem, z pretensjami na czacie i myśleliście sobie "no niepoważny" :P

zdjcie419.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Poniżej tabela wyników z wyścigów nascar- jaka paranoja, nascar a kuma i perek jadą Camaro <lol2> zawiesili się na dobre... a w rzeczywistości jechali.

zdjcie420.jpg

Wyścig w Monaco- Lazurowe Wybrzeże, a Kuma i Perek znowu na końcu....

zdjcie421.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Na koniec film na Youtube z wyścigu Nascar jak Kuma i Perek stoją na starcie, a inne samochody przez nich "przenikają"

http://www.youtube.c...h?v=4fxor6Q2Ljw

Generalnie jedno wielkie śmianie z tych bugów :)

Jeszcze raz dzięki za grę i do zobaczenia ponownie ;P

"

Edytowane przez Watson20054133

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Watson Twój post wyżej z opisem i udokumentowaniem bugów po prostu mnie rozwalił :woot:

Najlepsze jest jednak to, że chyba tylko Ty tak miałeś :wacko:

Ja sam po tym jak mnie wywaliło na początku, nie mogłem wejść do pokoju, który sam stworzyłem :teehee: - komunikat - Błąd połączenia spróbuj poźniej. Tak więc po utworzeniu pokoju na nowo przez PiotraPL już dałem radę wejść. Po paru wyścigach gra znowu wszystkim się zawiesiła i nowy pokój stworzył OmerPL i zdaje się, że od tego momentu już i Ty mogłeś do nas dołączyć. Jednym słowem to co się dzieje w online w GT5 to jedna wielka niewiadoma - co i jak. No, ale jakimś cudem dotrwaliśmy (no może nie wszyscy) do końca i nawet udało mi się skompletować wyniki ze wszystkich wyścigów co również nie było łatwe :sweat:

GT5 EVENT nr 3.

Data: 19.12.2010

Niedzielny Turniej (Seria A):

GoldTrophy.png1. kuma0011 - 363 pkt.

SilverTrophy.png2. arboos - 152 pkt.

BronzeTrophy.png3. ZEFIR69_PL - 151 pkt.

4. OmerPL - 150 pkt.

5. siarzewski27 - 143 pkt.

6. perek1977 - 101 pkt.

7. Gawron88 - 70 pkt. (lepszy bilans miejsc)

8. hippol88 - 70 pkt.

9. kazmi_pl - 56 pkt. (lepszy bilans miejsc)

10. arcadiush - 56 pkt.

11. Watson20054133 - 54 pkt.

12. PioterPL - 51 pkt.

13. maksior107 - 44 pkt.

14. Bumier - 36 pkt.

15. Emet_PL - 20 pkt.

16. hakky78 - 16 pkt.

17. dzwonek-77 - 9 pkt.

18. okoszadoko - 2 pkt.

19. Przem_2010 (Test driver) - 0 pkt.

20. dawidm - 0 pkt.

21. on_Remigio - 0 pkt.

22. Bcd__ - 0 pkt.

nr3v.jpg

Tabela pełnych rozmiarów

Co do wyników to szok, że o miejscach na podium zdecydowała różnica tylko jednego punktu!

No i wyszło na jaw, że kuma0011 jest... kobietą! :blink:

Więc jak przystało na dżentelmenów pozwoliliśmy Jej wygrać i tej wersji się trzymajmy panowie. ;)

Kwalifikacje do EVENTu (w najbliższy poniedziałek 27.12.2010 o godz. 20:00.):

W związku z nadchodzącymi świętami, życzę Wam wszystkim zawsze szerokiej drogi, a w przyszłości wymarzonego samochodu z GT5 również w rzeczywistości. ;)

Wyjężdzam na święta do rodziny (choć ponoć teściowa to nie rodzina), w związku z czym najbliższy EVENT wyjątkowo został przełożony na poniedziałek na 20:00!

Ponadto w związku z wprowadzeniem urozmaicenia w postaci dwóch Serii wyścigowych (szczegóły w Regulaminie II. Rozkład Jazdy), w poniedziałek będziemy ścigać się na nowych trasach:

Seria B:

- Prolog:

1. Tor Autumn Ring Mini / odwrócony - 4 okrążenia - tylko Gokarty (Normalnie nie są one dostępne w ogólnodostępnym garażu rozgrywki online, dlategoteż proszę każdego z uczestników o dodanie w swoim prywatnym garażu Gokartu do listy samochodów ulubionych.)

- Wyścigi:

Uszkodzenia mechaniczne: Lekkie (Części mechaniczne mogą zostać uszkodzone, lecz będą automatycznie się regenerować po upływie krótkiej chwili.)

Bez jakichkolwiek ograniczeń - jeździecie na takich samych ustawieniach (TCS, ASM, Linia pomocnicza, Wspomaganie kierownicy itd.) jakie macie ustawione indywidualnie.

Wyścig to 3 okrążenia na każdej z torów podanych poniżej, wyjątek stanowi "Zielone Piekło" czyli tor Nurburgring Nordschleife, na którym będziemy jechać tylko jedno okrążenie:

Tor - Ograniczenia

2. Trial Mountain - Dowolny samochód (Wasz lub z garażu online)

3. Cape Ring - Moc ograniczona do 500 KM (Wasz lub z garażu online)

4. Autumn Ring - Masa ograniczona od 1000 kg. (Wasz lub z garażu online)

5. Nurburgring Nordschleife / zmienna pogoda

(1 okrążenie) - M3 Coupe '07 [421 KM] lub R8 4.2 FSI R tronic ' 07 [420 KM] (oba z garażu online)

6. Odcinek Specjalny Route 5 / Noc - Castrol TOM'S Supra '97 [499 KM]

lub GT-R '07 [491 KM] (oba z garażu online)

7. Rzym - Tylko Zonda R '09 [748 KM] (z garażu online)

8. Circuit de Madrid - DB9 Coupe '06 [455 KM] lub XKR Coupe '10 [510 KM]

9. Daytona Road Curse (tor drogowy) - Moc ograniczona do 350 KM (Wasz lub z garażu online)

- Zawody Specjalne:

10. Nascar - Tor Indianapolis Superspeedway (tor owalny) - 5 okrążeń

Uszkodzenia mechaniczne: Lekkie (Części mechaniczne mogą zostać uszkodzone, lecz będą automatycznie się regenerować po upływie krótkiej chwili.)

Bez jakichkolwiek ograniczeń - jeździecie na takich samych ustawieniach (TCS, ASM, Linia pomocnicza, Wspomaganie kierownicy itd.) jakie macie ustawione indywidualnie.

Dostępne wyłącznie samochody wybrane przeze mnie z garażu online:

- 2010 Jeff Gordon #24 IMPALA [861 KM]

- 2010 Dale Earnhardt Jr #88 IMPALA [861 KM]

11. WRC - Trasa Chamonix (tor główny) / zmienna pogoda (start o 17:00) - 2 okrążenia

Uszkodzenia mechaniczne: Lekkie (Części mechaniczne mogą zostać uszkodzone, lecz będą automatycznie się regenerować po upływie krótkiej chwili.)

Bez jakichkolwiek ograniczeń - jeździecie na takich samych ustawieniach (TCS, ASM, Linia pomocnicza, Wspomaganie kierownicy itd.) jakie macie ustawione indywidualnie.

Dostępne wyłącznie samochody wybrane przeze mnie z garażu online:

- SX4 WRC '08 [331 KM]

- C4 WRC '08 [330 KM]

- Focus RS WRC 07 '08 [324 KM]

- Lancer Evo X GSR PP '07 [321 KM]

- Impreza Sedan WRX STi '10 [ 307 KM]

12. Hardcore - Tor Fuji Speedway F - 5 okrążeń

Uszkodzenia mechaniczne: Ciężkie (Zniszczenia mechaniczne będą dotkliwsze i możemy je naprawić wyłącznie poprzez zatrzymanie się w Pit-Stopie.).

Ograniczenia - Wszystko (TCS, ASM, Linia pomocnicza, Wspomaganie kierownicy itd.) wyłączone.

Punkty są mnożone razy 2 (zwycięzca otrzymuje 50 pkt. pozostali uczestnicy odpowiednio 36 pkt., 30 pkt. itd.).

Moc ograniczona do 700 KM (samochód Wasz lub z garażu online)

13. Endurance - Tor Tsukuba Circuit - 25 okrążeń

Uszkodzenia mechaniczne: Ciężkie (Zniszczenia mechaniczne będą dotkliwsze i możemy je naprawić wyłącznie poprzez zatrzymanie się w Pit-Stopie.).

Bez jakichkolwiek ograniczeń - jeździecie na takich samych ustawieniach (TCS, ASM, Linia pomocnicza, Wspomaganie kierownicy itd.) jakie macie ustawione indywidualnie.

Punkty są mnożone razy 2 (zwycięzca otrzymuje 50 pkt. pozostali uczestnicy odpowiednio 36 pkt., 30 pkt. itd.).

Moc ograniczona do 700 KM (samochód Wasz lub z garażu online)

Kwalifikacje zaś tym razem trwają jeden dzień dłużej - na Wasze zgłoszenia czekam do niedzieli (26 grudnia) do godziny 10:00 (rano). ;)

Menu Główne GT5 >> Szybka Gra >> Próba Czasowa >> Tor - Tokyo R246 >> Samochód - Do Szybkiej Jazdy - Castrol TOM'S Supra '97 >> Opcje Jazdy - Dowolne.

Lista kierowców:

1. arcadiush (host) 1:39,749 - GT Force Pro - Foto

Lista rezerwowych (czekających w Pit Stopie na ewentualne zaproszenie):

1.

Lista kierowców testowych (nie biorących udziału w niedzielnym turnieju):

1.

Zapraszam i pozdrawiam.

Edit:

Dla porównania tego co zamieścił Watson :thumbsup: chyba prawdziwe, ale któż to wie :whistling: wyniki z omawianego wyżej wyścigu Nascar:

nascarp.jpg

Edytowane przez SUMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×