Skocz do zawartości
AGArtha

Gry PlayStation Move

Rekomendowane odpowiedzi

witam

jestem tu nowy

chcialem spytac czy w tiger woods pga tour 11 mozna grac kontrolerem move?

i czy mial ktos jakies problemy z kalibracja, gra przez mova itp?

konieczny jest jakis patch aby mozna bylo grac na move?

jak go znaleaźc i sciagnac z psn? i jaki to patch?

dodam ze plyta orginalna w pudelku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie potrzeba żadnego patcha. Działa normalnie na movie, a ewentualne patche ściąga automatycznie jeśli masz PS3 podłączone do internetu. Movem gra się o wiele trudniej w tą grę niż padem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potrzebował jednak patcha 1.02 -zaktualizaowałem przez neta i działa:)

sterowanie eleganckie bez lagów:)

Nie potrzeba żadnego patcha. Działa normalnie na movie, a ewentualne patche ściąga automatycznie jeśli masz PS3 podłączone do internetu. Movem gra się o wiele trudniej w tą grę niż padem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow, ponoć ponad 80 gier obsługuje move...ja się pytam, które to i ile z nich jest naprawdę grywalnych bo z tego co wiem to może ze 3 się nadają do move :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś powiedzieć czy da się grać w demo tego nowego the fight stressbuster tylko jednym kontrolerem move, albo chociażby move+pad, czy tylko dwoma padami??

Niezmiernie proszę o odpowiedz.;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sing star dance w niej wcale nie trzeba śpiewać bo jest do wyboru albo śpiew albo taniec i polecam tą gierkę bo naprawdę można się przy niej spocić, fajna ale niestety droższa jest tez zumba party i Just dance które będzie miało swoja premierę na dniach jakos w październiku ale niestety obie są w wersji angielskiej no i oczywiście polecam sports champions pełna wersję

do tanczenia polecam Dance Star jest po PL oraz duzo tansza od w/w i ubawu wiecej niz w singstar Dance, polecam :ok:

Edytowane przez Dzibada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś, jakie są podobne gry do Get Fit with Mel B, takie, żeby trochę poruszać się przed ekranem? ;)

EA Sport Active 2 może?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś się wypowie na temat dodatkowych kontrolerów do move, mianowicie chodzi mi o "karabinek";) Zastanawiam się nad kupnem Sharp Shootera + K3, jednak na allegro spotkałem jakieś tańsze karabinki, chciałbym się dowiedzieć jak to wygląda jakościowo? Lepiej dopłacić czy nie ma znaczącej różnicy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Killzona polecam sharpshootera, ale innych karabinków nie próbowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam DanceStar Party i Sing Star Dance. Jeśli chodzi o tańczenie to dużo lepsze i fajniejsze jest DanceStar Party. I myślę ze do SingStar Dance już nie będą się ukazywać dodatkowe piosenki, gdyż obydwie gry są tego samego wydawcy a DanceStar Party jest nowsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ,

Poszukuje gry online na move ,

czy istnieje gra sportowa typu Fight ktora bede mogl pograc z kolega przez internet ?

Z tego co znalazlem do tej porty to jest aby Tenis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszeliście coś na temat gry " Motion Sports Adrenaline"? Może w jakimś stopniu być konkurencją dla Sports Champions? :) Premiera już za 2 tyg.

No właśnie zauważyłem tę grę. Wydaje się byc ciekawa. Tutaj trochę fotek: http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=10601

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Czy możecie polecić grę na ps3 podobną do sports champion? Widziałam, że można już kupić Motionsports Adrenaline ale nie doszukałam się nigdzie recenzji. Jeśli ktoś ma wiedzę z tego zakresu i może mi coś podpowiedzieć, to błagam o szybką pomoc bo ma to być prezent ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A słyszał ktoś o tym?

Mistrzostwa Nocnych Zawodników

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Podaj jakiś link albo coś, a nie samo "słyszeliście".

A co do SC, to w pełni polecam. Gra w "pingla" jest świetna, mam ubaw gdy gram razem z kolegą. Drugą dyscypliną jaka mi przypadła to oczywiście Łucznictwo. Wszystko jest świetnie odwzorowane, a w każdą gre gra się lepiej gdy w posiadaniu mamy 2x Dildo.

Edytowane przez Oranje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich mam pytanie przymierzam się do kupna PS3, chciałbym się dowiedzieć czy da rade zagrać w BF 3 z kontrolerem ruchu???

Czy ktoś już grał i jak wrażenia ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm piszecie,że nie ma co grać w mova to ja wam coś polecę oczywiście sport championship gra dla wszystkich,tumble to samo następnie start the party ale tylko na 4 osoby i na imprezy niedługo 2 część,fast draw showdown pojedynek na rewolwery świetna gra dla kilku osob jak i samotnika tylko uwaga jeśli ma starczyc na długo w menu ustawić ilość żyć na 3 lub 5 bo jest ustawione na nieskończenie do pokonania 80 przeciwników oczy wiście the fight dla tych co się chcą mocno spocić wyszedł nowy house off death dla fanów celowników obowiązkowo Medieval Moves: Wyprawa Trupazego wychodzi za tydzień ,demko na psn jest , Cabela's Dangerous Hunts 2011 ,postrzelanie do zwierząt (ja kupiłem z karabinem)ale obsluguje mova jest jeszcze wiecej ale polecam te bo denerwuje mnie to że piszecie że nic nie ma wiadomo ze mogło być więcej no ale trzeba grac w co jest a nie pisoczyć ze nie warta a nawet nie sprawdzicie a oczywiście teraz gram na sieci w b3 ale na mova zawsze znajde chwilke bo to inna rozrywka i inna radość z grania

sorrki za składnię ale w pośpiechu pisałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszeliście coś na temat gry " Motion Sports Adrenaline"? Może w jakimś stopniu być konkurencją dla Sports Champions? :) Premiera już za 2 tyg.

Też oczekiwałem tej gry, ale strasznie cicho o niej, pojawiło się nieco informacji o tej grze na xboxie + kinect, a o ps3 i move nic, aż do tej pory. Trailer był super, ale niestety po znalezionym gameplay'u już tak różowo nie jest:

@Arnier, ja bym nie kupował na prezent, ale nie grałem w tą grę. Jakbyś jednak się zdecydował to oceń grę jak możesz :)

P.S. Jeżeli chodzi o downhill w Motion Sports Adrenaline to chyba gorszej gry rowerowej nie widziałem, a akurat tym tematem się interesuję.

Edytowane przez Marcoch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem przyjemny dla oka ten Carnival Island. Na ultimie znalazłem, że premiera ma się odbyc ``18.11``, a gra na wstępie ma kosztować 99 zł (u nich).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj premiera dwóch gier obsługujących PS MOVE. Ktoś się może skusił? Ciekawie wygląda ta 2 opcja, tylko czy warta swojej ceny? Obie gry na empik.pl w cenie 159zł.

Edytowane przez Jip

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×