Skocz do zawartości
AGArtha

Gry PlayStation Move

Rekomendowane odpowiedzi

A jak jest z wersją językową Move Heroses? W demie jest polska wersja, a na allegro tylko wersja angielska? Gdzie nabyć polską wersję?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupilem ostatnio grę na play station move w polskiej wersji językowej włączyłem ją i okazało się że wszystko jest po angielsku gdzie włączyć ten polski język ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A język konsoli masz ustawiony na polski?

Napisz, czy na pudełku z grą są polskie napisy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto wykasował mojego posta?

To przestaw język Polski w konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie gry ale mam pytanie zakupiłem move-a i bateria mi trzyma ( ciągłej gry ) niespełna 2 godziny podejrzewam, że trochę krótko jak to jest u Was, bo nie wiem czy mam iść reklamować zakup

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info sprawdzę jeszcze raz podładuję i zobaczę a potem się okaże. Na pewno wymienię jeżeli taka będzie potrzeba bo zabawa jest przednia. Waszym zdaniem najlepsze gry sportowe oraz pozostałe. Jestem nowy w tym temacie......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie mam

Chciałbym się dowiedzieć od was jakie są dostępne gry w których operuje się mieczem lub czymś w tym rodzaju (siekiera, kilof:), młot) Chodzi generalnie o gry fpp z klimatem np rycerzy. Temat próbował poruszyć jeden z forumowiczy ale mu nie wyszło. Po za tym post został założony jakiś czas temu więc do tego czasu może się coś zmieniło.

Pytam gdyż posiadaczem PS3 jestem od 3 dni i w zestawie kupiłem "mov" zainstalowałem pakiet startowy z gierkami w wersjach demo i muszę powiedzieć że bardzo mi się spodobało. Według mnie gry sportowe powinny wiązać się z sportem :) a nie z staniem przed telewizorem. Nie mniej jednak sam pomysł spodobał mi się bardzo. Przejrzałem już FPS dostępne na mov i chyba w najbliższym czasie zakupie killzone. Teraz chciałby jeszcze namierzyć zobaczyć na youtube (jesli to możliwe) gry w stylu rycerz w FPP - oczywiście nie musi to być rycerz może być barbarzyńca byle z pierwszej osoby i machał czymś ostrym :)

Za pomoc z góry dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie mam

Chciałbym się dowiedzieć od was jakie są dostępne gry w których operuje się mieczem lub czymś w tym rodzaju (siekiera, kilof:), młot) Chodzi generalnie o gry fpp z klimatem np rycerzy. Temat próbował poruszyć jeden z forumowiczy ale mu nie wyszło. Po za tym post został założony jakiś czas temu więc do tego czasu może się coś zmieniło.

Pytam gdyż posiadaczem PS3 jestem od 3 dni i w zestawie kupiłem "mov" zainstalowałem pakiet startowy z gierkami w wersjach demo i muszę powiedzieć że bardzo mi się spodobało. Według mnie gry sportowe powinny wiązać się z sportem :) a nie z staniem przed telewizorem. Nie mniej jednak sam pomysł spodobał mi się bardzo. Przejrzałem już FPS dostępne na mov i chyba w najbliższym czasie zakupie killzone. Teraz chciałby jeszcze namierzyć zobaczyć na youtube (jesli to możliwe) gry w stylu rycerz w FPP - oczywiście nie musi to być rycerz może być barbarzyńca byle z pierwszej osoby i machał czymś ostrym :)

Za pomoc z góry dziękuje.

Niby sports champ.... no i Killzone. Będą też Sorcery... i tyle wiem xD

Ja tu sie zastanawiam... mam różdzkę.. i co kupić? Kolejną czy navi... dylemat xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie według Was są najlepsze gry pod move-i nie chodzi mi tu o gry z opcjonalnym move,tylko o gry wyłącznie wymagające ps move. Ja grałem w nieliczne i Sports champions tylko mi podszedł-będzie może "2"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby sports champ.... no i Killzone. Będą też Sorcery... i tyle wiem xD

Ja tu sie zastanawiam... mam różdzkę.. i co kupić? Kolejną czy navi... dylemat xD

Dzięki ale to już widziałem czy słyszał ktoś jeszcze o jakiś grach tego typu ? Czy to forum PS3 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Moje pytanie odnosi się bardziej do sprzętu move niż do gier. Przyznam się że ten cały move jakoś mnie nie wkręcał, ale ostatnio moja rodzinka napaliła się na ten gadżet no i zacząłem się rozglądać za tym po sklepie. Ostatnio byłem w saturnie i pierwszy raz podszedłem do miejsca gdzie jest podłączony move. Popatrzyłem jak jakiś dzieciak gra w ping-ponga i byłem trochę zdziwiony tym że jak on ruszył tym movem to paletka na ekranie załapała ten ruch po jakiejś chwili(sekunda lub trochę więcej). Czy to jest normalne, czy move działa z opóźnieniem? Powiedzcie jak wam się gra za pomocą mova i czy to jest opłacalna zabawka? Aha i czy można grając przez neta używać mova np KZ3??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Mi normalnie move bez opoznienia dziala wiec nie wiem ;d. A odnosnie Killzone to nie wiem bo nie gralem, gralem tylko w demko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ale to już widziałem czy słyszał ktoś jeszcze o jakiś grach tego typu ? Czy to forum PS3 ?

ps3site.pl, nie to forum o 3 roku na Politechnice Szczeńskiej(Ps 3) oraz starej wersji PhotoShopa 3 (PS 3), ale zrobię wyjątek i napiszę też coś o konsoli :P

Na akutalną chwilę masz to co podał kolega, miecz ze sports champions (bierz w ciemno :) ), sorcery (niedługo wychodzi), Playstation move heros (osobiście mi się nie spodobało), już podawałem tutaj ale umieszczę jeszcze raz : Lista Gier na Move, tutaj byś musiał poszukać co ma niedługo wyjść. Najbliżej wojownikowi jest w sport champions (pozycja obowiązkowa dla posiadaczy move): fpp, sterowanie tarczą, mieczem (ostrożnię z move, już u mnie oberwał pare razy o mebel a nawet i o osobę, pierwsza krew przez ps3 move już polała się :) )

Wiem jaką grę szukasz, ale na razie nie ma porządnego tytułu w którym chodzisz wojownikiem z bronią w fpp.

Edytowane przez Marcoch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś w The Lord of the Rings: Aragorn's Quest Review. Jak to wygląda na mova?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam do szanownych Państwa pytanie: czy może wie ktoś coś więcej na temat gry "My Fitness Coach Club".

Ciekawa sytuacja, bo zakupiłem takową wczoraj w Empiku, a w sieci piszą że premiera 18 marca.

W sieci strasznie mało informacji na temat gry, a na stronie Ubisoft (wydawca) zupełnie nic.

Gra wymaga konta na uplay ale działa bez tego. Może ktoś coś konkretnego wie...

Kupiłem żonie MY FITNESS COACH i wczoraj odpaliliśmy. Gra fajna ale moja żona nie ogarnia mova. Musi nauczyć się najpierw obsługi bo nie radzi sobie ze sterowaniem po menu gry.

Będę jeszcze rozwijał wątek bo faktycznie mało info w sieci

Edytowane przez commor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem żonie MY FITNESS COACH i wczoraj odpaliliśmy. Gra fajna ale moja żona nie ogarnia mova. Musi nauczyć się najpierw obsługi bo nie radzi sobie ze sterowaniem po menu gry.

Będę jeszcze rozwijał wątek bo faktycznie mało info w sieci

Jak gra radzi sobie z obsługą Move? Kupiłem dziewczynie Get Fit with Mel B i o ile ćwiczenia na stojąca jeszcze jako tako idą (chociaż często z jakiegoś powodu gra przestaje naliczać poprawne wykonania) to ćwiczenia na glebie to jakaś masakra.

Jak się ustawi kamerę tak żeby była na ziemie krzaczy się przy ćwiczeniach na stojąco i odwrotnie, a przestawiać kamerę co 2 minuty sensu nie ma. Wygląda to tak, że moja dziewczyna robiąc brzuch często ma jedną rękę podniesioną do góry.

Dlatego pytanie jak gra współpracuje z Move, bo nie chce kupić podobnego bubla co Mel B.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc pobawiłem się sam ( żona coś się nie garnie) i okazuje się, że nie wszystkie ćwiczenia są z movem. Szczególnie te "leżące" relaksacyjne. Natomiast jak już działa to jest OK

Ćwiczenia z movem są zaznaczone w lewym górnym rogu

DSC06091.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałeś demo z PSS?

Jeśli nie to koniecznie sprawdź. Mi zupełnie nie podeszło i w HR grało się znacznie lepiej na padzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej mam pytanko , czy ta gra My fitness coach , to gra od sony? Oraz czy jest wiecej tego typu gier na PS3? Bo z tego co sie orientuje to z tych bardziej aktywnych gier to tylko Sports Champion , co nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siostra ostatnio nabyła singstar dance i przy tym też można się nieźle napocić:smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam problem z ostatnim trofeum do Start the party, o nazwie mistrz gry dowolnej.

Trzeba rozegrać wszystkie gry we free playu na każdym poziomie trudności.

Czy to trzeba zrobić w czasie jednej nie przerwanej gry?

Bo jak nie, to trofeum powinno się wbić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×