Skocz do zawartości
AGArtha

Gry PlayStation Move

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Czy wersja Heavy Rain na move jest godna zakupu?

Dla mnie bomba i cos co podnosi znacznie ogolna ocene gry, ale jak widzisz co osoba to opinia ;)

Jesli jestes nastawiony PRO w stosunku do MOVE nie masz co sie zastanawiac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy wersja Heavy Rain na move jest godna zakupu?

dla mnie heavy rain na move podnosi poziom trudności gry :pardon:

ale jesli nie lubisz siedzieć w fotelu z padem w ręku tylko wolisz trochę się poruszać to polecam move :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie heavy rain na move podnosi poziom trudności gry :pardon:

ale jesli nie lubisz siedzieć w fotelu z padem w ręku tylko wolisz trochę się poruszać to polecam move :thumbsup:

W sumie można też spokojnie siedzieć i grać move w HR ;p podzielam opinię ze HR wnosi bardzo dużo do move i jest godny polecenia, dostajesz wtedy 2 gry :) raz przechodzisz z move a raz z padem :)

Jak ktoś nie jest pewny, demo na PSN jest (jak zacznie działać...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie można też spokojnie siedzieć i grać move w HR ;p podzielam opinię ze HR wnosi bardzo dużo do move i jest godny polecenia, dostajesz wtedy 2 gry :) raz przechodzisz z move a raz z padem :)

Jak ktoś nie jest pewny, demo na PSN jest (jak zacznie działać...)

powiem szczerze że ja przy grze na move nie usiedze spokojnie w fotelu :sweat:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam.

Chciałbym abyście w tym temacie podzielili się swoim pomysłem na grę Playstation Move.

Fajnie byłoby gdyby wypuścili coś z tychże propozycji bo gier na Move jest niewiele.

Więc może ja zacznę:

01 # Kaczki - klasyczna strzelba i strzelanie w wyskakujące ptaki niczym w pegasusie i wysyłanie po nie swojego psa a jak.

02 # Robin Hood - walki mieczem lub kijem, zakładanie pułapek, zasadzki, strzelanie z łuku.

03 # Safari - polowanie na dzikie zwierzęta, robienie zdjęć - za pomocą kontrolera Move.

04 # Prehistoryk - klasyczny prehistorik w wersji na Move - zabijanie maczugą, rzucanie kamieniami, rozpalanie ogniska.

05 # Kuchnia - krojenie, mieszanie, gotowanie, pieczenie na patelni itd - coś bardziej dla najmłodszych.

06 # Wędkarstwo - rybackim kijem zwanym biczem lub wędką. Na różnych łowiskach świata.

07 # Fire Dept - coś w stylu chwytamy za narzędzia podpinamy wąż pod wóz strażacki i gasimy pożary - lecz pomysł chyba za wąski tematycznie.

Nie wiem co jeszcze można wymyślić.

Edytowane przez Adi_Gryfino_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Niedawno kupiłem move'a i poszukuję gry dopracowanej, nie zbioru minigier na imprezę. Taką grą jest np. The Fight. Gra o określonej, jednej tematyce. Również dla jednego gracza. Czy jest taka gra?:-)

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Cześć.

Niedawno kupiłem move'a i poszukuję gry dopracowanej, nie zbioru minigier na imprezę. Taką grą jest np. The Fight. Gra o określonej, jednej tematyce. Również dla jednego gracza. Czy jest taka gra?:-)

Pozdrawiam.

Mini gra to Tumble z PSS, "większa" gra to Sports Champions. Obie konieczne przy posiadaniu MOVE.

Witam.

Chciałbym abyście w tym temacie podzielili się swoim pomysłem na grę Playstation Move.

Fajnie byłoby gdyby wypuścili coś z tychże propozycji bo gier na Move jest niewiele.

Więc może ja zacznę:

01 # Kaczki - klasyczna strzelba i strzelanie w wyskakujące ptaki niczym w pegasusie i wysyłanie po nie swojego psa a jak.

02 # Robin Hood - walki mieczem lub kijem, zakładanie pułapek, zasadzki, strzelanie z łuku.

03 # Safari - polowanie na dzikie zwierzęta, robienie zdjęć - za pomocą kontrolera Move.

04 # Prehistoryk - klasyczny prehistorik w wersji na Move - zabijanie maczugą, rzucanie kamieniami, rozpalanie ogniska.

05 # Kuchnia - krojenie, mieszanie, gotowanie, pieczenie na patelni itd - coś bardziej dla najmłodszych.

06 # Wędkarstwo - rybackim kijem zwanym biczem lub wędką. Na różnych łowiskach świata.

07 # Fire Dept - coś w stylu chwytamy za narzędzia podpinamy wąż pod wóz strażacki i gasimy pożary - lecz pomysł chyba za wąski tematycznie.

Nie wiem co jeszcze można wymyślić.

Wszystkie propozycje niezwykle ciekawe, (chyba tylko 05 jakoś mi nie pasuję ;p nawet dla dzieci ;p) w MOVE jest ogromny potencjał, też swojego czasu myślałem o nowych pomysłach na gry. Nie rozumiem czemu Sony go nie wykorzystuję. Wystarczy wydać kolejne pomniejsze gry na PSS, takie jak Tumble czy Beat sketcher. Mam nadzieję, że to nie tylko krótkotrwała kampania, " wybierz naszą konsolę mamy move, kinect to zło", bo niestety na razie cicho o kolejnych grach niestety :/

Chyba Sony sobie policzyło to i owo i stwierdziło, że się nie opłaca...

Edytowane przez Marcoch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Move za 140 zł w Tesco? taką ofertę widziałem i zastanawiam się czy kupić sobie drugą pałeczkę.

Chciałbym kiedyś nabyć The Fight, ale nie wiem czy gra jest tego warta (póki co mam Sports Champions więc i tu 2 pałeczki mogą się przydać).

Patrzałem na allegro więc ceny wahają się od około 140-160, ale faktem trzeba doliczyć jeszcze wysyłkę około 8-10 zł więc wychodzi na to, że w Tesco się opłaca.

Dlatego pytam czy dla The Fight opłaca się kupić drugiego Move, czy gra sprawi więcej frajdy niż Sports Champions (walki gladiatorów najbardziej mi się podobają)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Move za 140 zł w Tesco? taką ofertę widziałem i zastanawiam się czy kupić sobie drugą pałeczkę.

Chciałbym kiedyś nabyć The Fight, ale nie wiem czy gra jest tego warta (póki co mam Sports Champions więc i tu 2 pałeczki mogą się przydać).

Patrzałem na allegro więc ceny wahają się od około 140-160, ale faktem trzeba doliczyć jeszcze wysyłkę około 8-10 zł więc wychodzi na to, że w Tesco się opłaca.

Dlatego pytam czy dla The Fight opłaca się kupić drugiego Move, czy gra sprawi więcej frajdy niż Sports Champions (walki gladiatorów najbardziej mi się podobają)?

The fight uwazam za słabą gre sports champions najlepsza jaka jest gra na mova tylko szkoda ze jest ich tak malo;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Move za 140 zł w Tesco? taką ofertę widziałem i zastanawiam się czy kupić sobie drugą pałeczkę.

Chciałbym kiedyś nabyć The Fight, ale nie wiem czy gra jest tego warta (póki co mam Sports Champions więc i tu 2 pałeczki mogą się przydać).

Patrzałem na allegro więc ceny wahają się od około 140-160, ale faktem trzeba doliczyć jeszcze wysyłkę około 8-10 zł więc wychodzi na to, że w Tesco się opłaca.

Dlatego pytam czy dla The Fight opłaca się kupić drugiego Move, czy gra sprawi więcej frajdy niż Sports Champions (walki gladiatorów najbardziej mi się podobają)?

W grę nie grałem, ale taki zestaw, czyli różdżka + the fight na amazon.co.uk możesz wziąć za niecałe 200zł (w tej chwili różdżka za 30 funtów, ale można złapać taniej) - przesyłka jest darmowa. Także jakbyś się zdecydował, to chyba warto tam zajrzeć, z tego co widzę, to cena the fight się już ustabilizowała (12 funtów) i niebawem chyba sam zamówię sobie tę gierkę, bo wygląda nieźle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W grę nie grałem, ale taki zestaw, czyli różdżka + the fight na amazon.co.uk możesz wziąć za niecałe 200zł (w tej chwili różdżka za 30 funtów, ale można złapać taniej) - przesyłka jest darmowa. Także jakbyś się zdecydował, to chyba warto tam zajrzeć, z tego co widzę, to cena the fight się już ustabilizowała (12 funtów) i niebawem chyba sam zamówię sobie tę gierkę, bo wygląda nieźle.

Cóż użytkownik Peiha mnie trochę zniechęcił, mam już move i póki co więcej na niego wydałem niż miałem frajdy z używania go. Właściwie dobrze się bawiłem grając w Heavy Rain, bo Sports Champions niby fajny, ale jak są znajomi, samemu mnie nie ciągnie żeby ogrywać do upadłego - dlatego nie wiem czy The Fight mnie wciągnie (chociaż bardzo lubię bijatyki, a jak są elementy od zera do bohatera to już w ogóle :P). Szkoda wywalać na drugą pałeczkę 140 + około 60-80 zł grę, szczególnie że karta graficzna w PC wymaga wymiany.

Jeżeli chodzi o amazon, długo idzie przesyłka (nigdy nie kupowałem w zagranicznych sklepach)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Jeżeli chodzi o amazon, długo idzie przesyłka (nigdy nie kupowałem w zagranicznych sklepach)?

Ja zamawiałem starter pack dokładnie 23 grudnia i paczka niby miała przyjechać 5 stycznia (gorący okres) a tu w Sylwestra już puka do drzwi kurier :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie szkoda, że na tego Move jest jak na razie tak mało wartościowych gier. Sprzęt nie jest tani, a jak na razie nie wypuszczają niczego nowego.

Co do Amazona, to tak jak napisał @mithell - wysyłka jest szybka, wszystko idzie kurierem DHL i większość wysyłana jest z Niemiec, także nie trzeba długo czekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem sobie dziś demo The Fight Lights Out i muszę powiedzieć, że wstępnie mi się spodobało (jeżeli można tak powiedzieć po waleniu w 'kukłe'). Czytałem co nieco recenzji i jak pewnie wiecie są bardzo zróznicowane. Mam w takim razie pytanie, czy istnieje w tym momencie gra na mova, która jest podobna do Fighta - poważna bijatyka (mam Sport Champions, fajne jest, ale takie trochę 'dziecinne')?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze ktos podesac link z tym movem na tej stronce amazon.co.uk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze ktos podesac link z tym movem na tej stronce amazon.co.uk

Starter Pack Move ostatnio ostro podrożał na Amazonie, Zavvi i Gamestation - wszędzie powyżej 40 funtów, dlatego teraz bardziej opłaca się kupić go np. na allegro (poniżej 200zł złapiesz).

Teraz na Amazonie sama różdżka kosztuje 30 funtów: http://www.amazon.co.uk/Playstation-Move-Controller-Black-PS3/dp/B003R7KV16/ref=pd_sim_vg_h__4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie bo tak patrzylem i nie moglem znalezc tego po tej cenie co pisali wczesniej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłem move już dawno temu i tak sobie leży i sie kurzy

Sports Champions mi się nie do końca podobało

w co warto zagrać na move a co omijać szerokim łukiem ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Fight fajne zeby pograć, ale tylko chwile - na dluzsza mete staje sie monotonne, chyba ze sie gra z kims a nie arcade.

Ostatnimi czasy spedzilem pare chwil grajaz w TV Superstars ze znajomymi - swietna zabawa!

Edytowane przez C03R4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie gra w The Fight z jednym move'm i padem to całkowita porażka :c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio gram w Time Crisis na move z nakładką pistoletową, ale sposób przeładowywania broni potrafi zniechęcić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu jakaś konkretna gra na move Medieval Moves Deadmund's Quest: Link (takie sports champions 2 od zindagi games) :)

Edytowane przez Marcoch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe ganialnie to połączyli wszystko... dużo im to chyba nie zajęło bo skopiowali to ze Sport Champions: Mieczi Tarcza - Walki Gladiatorów, Łuk - Łucznictwo, Rzucanie Shurikenami - Disc Golf ;P Brakuje swobodnego poruszania się postacią np. padem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że jestem zawiedziony maksymalnie grami jakie do tej pory wyszły pod PS Move. W temacie jest ogromny marazm. Wyszło dosłownie kilka gier wartych uwagi i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się kupować tennis?Jak tak to jaki

Virtua Tennis 4 czy Top Spin 4.

Z góry dzięki za pomoc.

thumbsup.gif

Edytowane przez Artikam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×