Skocz do zawartości
AGArtha

Gry PlayStation Move

Rekomendowane odpowiedzi

Opłaca się kupować tennis?Jak tak to jaki

Virtua Tennis 4 czy Top Spin 4.

Z góry dzięki za pomoc.

thumbsup.gif

Na twoim miejscu wziąłbym Top Spina 4.

Na razie ogrywałem tylko demka tych gierek, ale wg mnie wygrywa Top Spin.

Edytowane przez wojtekwafel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Virtua Tennis 4 czy Top Spin 4. Ktoś grał ? Co lepsze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest demo virtua tennis 4 z obsługą move ? czy może ja coś przeoczyłem w opcjach ? Słyszałem, że mają wyjść dwie wersja dema.

Edytowane przez Marcoch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam top spina ale szczerze mówiąc na padzie gra się lepiej. Też mnie move zawiódł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam top spina ale szczerze mówiąc na padzie gra się lepiej. Też mnie move zawiódł.

Aż tak tragicznie na mova??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż tak tragicznie na mova??

Mało dobrych gier wyszło pod mova i tyle.

Samo move jest super

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam top spina ale szczerze mówiąc na padzie gra się lepiej. Też mnie move zawiódł.

Właśnie na gamespot-cie czytałem, że z move trudno o dokładność, trzeba być bardzo precyzyjnym i pad rządzi. :( Łatwiej się gra i przyjemniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio pojawiło się całkiem sporo zapowiedzi i nowych gierek na Move, większość to nic ciekawego (przynajmniej dla mnie), ale co powiecie na UFC Personal Trainer? Ma pojawić się na Move, Kinecta i Wii.

tutaj trailer:

Edytowane przez adhed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio pojawiło się całkiem sporo zapowiedzi i nowych gierek na Move, większość to nic ciekawego (przynajmniej dla mnie), ale co powiecie na UFC Personal Trainer? Ma pojawić się na Move, Kinecta i Wii.

tutaj trailer:

Nie ma sie co podniecać, jak bedzie na xklocka i łii

Odkąd mam ps3 nauczyłem sie jednego nic nie daje tego co exclusive'y ... killzone 3 na tyle innych fps'ów był słaby ale to że był na move było wielkim plusem i jeszcze wiekszą frajdą. Na prawde warto zagrać ale tylko na move. Sports Champions jest świetne ale oczywiscie na multi, no i konwersja Heavy Rain.

Jak sobie pomysle ze chciałem kupic x360 to teraz sie po głowie bije... A to ufc bedzie jednym wielkim shit'em żadnych walk nie bedzie a tylko same cwiczenia.

Jesli kto kolwiek liczy na jakąs bijatyke na ps3 to trzeba czekac na Fight Night Round 5 które musi wyjsc pod move. Bo obecna najlepsze biajatyka na move jaką jest The Fight jest bardzo słaba i nie dopracowana. Ale i tak nie zła w końcu exclusive xD

Opłaca się kupować tennis?Jak tak to jaki

Virtua Tennis 4 czy Top Spin 4.

Z góry dzięki za pomoc.

thumbsup.gif

Virtua Tennis 4 bardziej dopracowane... w końcu nowa gra ale i tak nie warta swojej kasy. Trzeba miec telewizor 70 cali bo nawet na 50 podziałka jest męcząca. Nie mozna przechodzic arcade na move tylko na samym padzie ;/ gra sie szybko nudzi jak ma sie grac samemu. Nie polecam.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sie co podniecać, jak bedzie na xklocka i łii

Odkąd mam ps3 nauczyłem sie jednego nic nie daje tego co exclusive'y ... killzone 3 na tyle innych fps'ów był słaby ale to że był na move było wielkim plusem i jeszcze wiekszą frajdą. Na prawde warto zagrać ale tylko na move. Sports Champions jest świetne ale oczywiscie na multi, no i konwersja Heavy Rain.

Jak sobie pomysle ze chciałem kupic x360 to teraz sie po głowie bije... A to ufc bedzie jednym wielkim shit'em żadnych walk nie bedzie a tylko same cwiczenia.

Jesli kto kolwiek liczy na jakąs bijatyke na ps3 to trzeba czekac na Fight Night Round 5 które musi wyjsc pod move. Bo obecna najlepsze biajatyka na move jaką jest The Fight jest bardzo słaba i nie dopracowana. Ale i tak nie zła w końcu exclusive xD

Virtua Tennis 4 bardziej dopracowane... w końcu nowa gra ale i tak nie warta swojej kasy. Trzeba miec telewizor 70 cali bo nawet na 50 podziałka jest męcząca. Nie mozna przechodzic arcade na move tylko na samym padzie ;/ gra sie szybko nudzi jak ma sie grac samemu. Nie polecam.

Dobrze gadasz. Popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne temat był już poruszany, ale nie mogę znaleźć odpowiedzi. Czy gry w edycji move działają też na playu z padem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są gry wyłącznie pod MOVE (1) i te które wykorzystują MOVE (2), wszystko masz opisane ma pudełku.

(1) 96069935.jpg

(2) lbp2.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź! Myślę, że warto dodać do FAQ. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 pytania:

Czy Create ma Online Passa?

Czy jest godna uwagi?

Grałem w Create na PC, nie spodobała mi się, na PC możesz demo sobie ściągnąć. Move tam chyba działa jako myszka, choć pewien nie jestem. Wydaję mi się, że może to być męczące, pamiętam, że w późniejszych poziomach precyzja była dość istotna.

Gra jest troszkę na wzór klasyku The Incredible Machine (TIM), różnica jest taka że TIM potrafił/potrafi przyciągnąć mnie na długi czas, a create nie.

A online pass raczej nie ma.

Edytowane przez Marcoch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, przypuśćmy kupuje sobie Move Starter Pack i nie zostaje mi dużo pieniędzy. Wiem, że na płycie są jakieś demka, ale czy jeżeli ściągne Killzone 3 demo z PSS to będzie działać na nim move?

Ogólnie, czy wszystkie gry obsługujące PS Move w pełnych wersjach, obsługują ten kontroler też w demach?

Edytowane przez Mantf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, przypuśćmy kupuje sobie Move Starter Pack i nie zostaje mi dużo pieniędzy. Wiem, że na płycie są jakieś demka, ale czy jeżeli ściągne Killzone 3 demo z PSS to będzie działać na nim move?

Ogólnie, czy wszystkie gry obsługujące PS Move w pełnych wersjach, obsługują ten kontroler też w demach?

Akurat killzone 3 tak ale z demami to sobie nie pograsz za długo.A inne gry które obsługują move'a to również mają tą obsługę w demach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

pojawiła się nowa gierka na move

UFC Personal Trainer jestem ciekaw czy ktoś już ja posiada i może opisać wrażenia

w empiku kosztuje 199 na alegro 165 złocisza

tutaj filmik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×