Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jaki dziś będzie wynik, ale jak wszyscy będą mieć taką motywacje w Bajernie jak Alaba to szczerze gratuluję ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bayern dzisiaj przegra, tam coś jest nie tak. Do tego mają plage kontuzji które też nie są przypadkowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

4:0 to wygrać może Barcelona.

Dzisiaj spotkanie ostatniej szansy w Hiszpanii. Jak się nie dogadają to jutro sąd zdecyduje czy protest jest legalny.
Jedna kolejka zawieszenia to strata 50 Mln €.

 

CEwZ8quWgAA_GNb.jpg

Szkoda że Teveza nie było rok temu na Mundialu.

Edytowane przez Krosek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaki dziś będzie wynik, ale jak wszyscy będą mieć taką motywacje w Bajernie jak Alaba to szczerze gratuluję ;)

Póki piłka w grze wszystko jest możliwe (Juve też już większość skreśliła przed pierwszym meczem - mam na myśli m.in.obrazek z lwami itp.).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To był taki lekki dżołk, ale oczywiście motywacji nikomu nie odmawiam, dobra rzecz :D

Chociaż ostatnio Napoli miało wielkie pretensje do Parmy że grają zbyt ambitnie, a przecież i tak już spadają, a oni grają o LM.

Więc to różnie teraz bywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To był taki lekki dżołk, ale oczywiście motywacji nikomu nie odmawiam, dobra rzecz :biggrin:

Chociaż ostatnio Napoli miało wielkie pretensje do Parmy że grają zbyt ambitnie, a przecież i tak już spadają, a oni grają o LM.

Więc to różnie teraz bywa.

To są toreso Włosi, kiedyś przyjechali do Drawska Pomorskiego na poligon na międzynarodowe manewry, a była akurat plaga komarów, to powiedzieli w skrócie, że jak gospodarze nie zrobią czegoś z komarami, to oni walą takie manewry, bo się skupić nie można, prawdziwi "fajterzy", prawie jak Francuzi :)

 

Kończąc offtopa dodam, że lepiej taka motywacja jak u Alaby, niż jak motywacja reprezentacji Polski, przez każdym meczem z Anglikami. Polskim piłkarzom już na wybiegu kolana ze strachu dzwonią na dźwięk słowa ANGLIA i przegrywają ten mecz już w głowach często na długo przed jego rozpoczęciem. Niech Bayernowi towarzyszą dziś słowa: "Bądźmy realistami, spróbujmy tego co niemożliwe". Nie mają nic do stracenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja jestem daleki od stwierdzenia "Do boju Bayern" ale niech próbują, nie mają już nic do stracenia, krzyż im na drogę.

Chociaż Barka musiała by chyba utknąć na tym samym lotnisku co Porto gdy (nie)grali z Bajernem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja jestem daleki od stwierdzenia "Do boju Bayern" ale niech próbują, nie mają już nic do stracenia, krzyż im na drogę.

Chociaż Barka musiała by chyba utknąć na tym samym lotnisku co Porto gdy (nie)grali z Bajernem ;)

Barca też niech nie będzie taka pewna swego, przed finałem w 1994 roku z Milanem Hristo też odwalał bucówę, że ten Milan to oni nosem wciągną, a jak się skończyło i kto kogo wciągnął to wiemy wszyscy z Pepem Guardiolą na czele, który był wtedy na boisku. Barca była wtedy na papierze pewnym zwycięzcą, a Milan bez kapitana Bariesiego, bez rewelacji Lentiniego, bez Marco van Bastena, który jak wiemy, wrócił potem już tylko po to by zakończyć karierę, bez obcokrajowców dla których wtedy był limit, zmiótł "papierowego tygrysa" z powierzchni Ziemi, a mieli być nie do ruszenia. Pokora to jednak dobra sprawa. Choć ja tam akurat bym się cieszył, jakby Barca zlekceważyła rywala. No ale jak będzie to pokaże życie. Myślę, że Bayern wygra, ale nie starczy mu to do awansu...aczkolwiek z ochotą dam się miło zaskoczyć w tej materii.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie Barca jest pewna swego tylko jej wspaniali kibice.. krzyczeli że finał ledwo się poprzedni mecz skończył :).

 

oby tak było bo inaczej niektórych tutaj osobiście będę wyśmiewał do następnego sezonu :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szacunek dla rywala i tyle w temacie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak by to powiedział Pan "starszy" Andrzej Srejlau:

"Nie wiem kto będzie królem strzelców, ale mam nadzieje że zostanie nim ten kto strzeli najwięcej goli" ;)

Nie chcę krojcoków w finale, ale jak odrobią to mają moje uszanowanie i mogę przybić Alabie wirtualną "piątkę" i pogratulować Lewemu na tłiterze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany, no z całym szacunkiem dla Bayernu, ale ktoś wierzy w ich awans? Ja im prawa do pokonania Barki nie odbieram, ale Messi i spółka to musieli by nieźle olewczo do tego meczu podejść aby go przegrać 4:0. Przy ciężkiej sytuacji kadrowej Bawarczyków i dobrej formie FCBarcelony wynik może być tylko jeden.

 

ps. najwyżej Ćwirek się będzie ze mnie śmiał , caaały sezon :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany, no z całym szacunkiem dla Bayernu, ale ktoś wierzy w ich awans? Ja im prawa do pokonania Barki nie odbieram, ale Messi i spółka to musieli by nieźle olewczo do tego meczu podejść aby go przegrać 4:0. Przy ciężkiej sytuacji kadrowej Bawarczyków i dobrej formie FCBarcelony wynik może być tylko jeden.

 

ps. najwyżej Ćwirek się będzie ze mnie śmiał , caaały sezon :)

Pewne to jest tylko, że awansuje drużyna, której trzy pierwsze litery w nazwie to F, C oraz B :) Tego możemy być wszyscy pewni.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany, no z całym szacunkiem dla Bayernu, ale ktoś wierzy w ich awans? Ja im prawa do pokonania Barki nie odbieram, ale Messi i spółka to musieli by nieźle olewczo do tego meczu podejść aby go przegrać 4:0. Przy ciężkiej sytuacji kadrowej Bawarczyków i dobrej formie FCBarcelony wynik może być tylko jeden.

 

ps. najwyżej Ćwirek się będzie ze mnie śmiał , caaały sezon :)

 

Nie takie cuda w LM się już odbywały. Nie wierzę w awans Bayernu, nawet go nie chcę. Ale już raz świętowałem w połowie.... ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jeden dzielił skórę na niedźwiedziu :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie racja, ja kiedyś mocno wierzyłem w św Mikołaja i mocno się na tym przejechałem ;)

Dla widowiska najlepiej by było jakby niemiaszki coś strzelili zaraz na początku spotkania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jedna drużyna już zaprzęgała szkapę żeby odtrąbić wsiadanego ale na końcu coś nie pykło.

Poczekajmy jeszcze te kilka godzin, oby tylko był dobry szpil, to się liczy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie racja, ja kiedyś mocno wierzyłem w św Mikołaja i mocno się na tym przejechałem ;)

Dla widowiska najlepiej by było jakby niemiaszki coś strzelili zaraz na początku spotkania.

 

Strzelą dwa gole, cały stadion się podjara że jest nadzieja, po czym dostaną 4 :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dzisiaj nie doszło do porozumienia między AFP i LFP. Jutro sąd zadecyduje o legalności strajku. Jak uzna go za legalny to kolejki już raczej nigdy nie zostaną rozegrane i mistrzem zostanie Barcelona.

 

Edytowane przez Krosek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie takie cuda w LM się już odbywały. Nie wierzę w awans Bayernu, nawet go nie chcę. Ale już raz świętowałem w połowie.... ;)

Hueh, zakładam, że chodzi ci o pamiętny finał w Stambule (Milan - Liverpool)? :D

Bayern: Neuer, Rafinha, Boateng, Benatia, Bernat, Alonso, Lahm, Thiago, Schweinsteiger, Lewandowski, Müller.

Barcelona: ter Stegen, Alves, Piqué, Mascherano, Alba, Busquets, Iniesta, Rakitić, Suarez, Messi, Neymar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No to misie udanego wieczoru. Vamos Barca!!

Troche sie obsralem po bramce Bajernu, ale Suarez i Ney zalatwili sprawe

Edytowane przez neuro
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Obrona dzisiaj się trochę gubi, ale Ter Stegen broni bardzo dobrze. 

Bramki wyglądały tak:

Messi przerzut do Suareza, Luis do Neymara i brameczka.

 

Emocje były do 15 minuty.

Edytowane przez Krosek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ter Stegen dzisiaj broni jak Neuer :)

Obrona dzisiaj tragicznie, ale już jest pozamiatane :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ten Ter Stegen :D, obrona to dzisiaj pomyliła miasta bo chyba mecz jest w Monachium a nie w Berlinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to po Baja :) Czy jeszcze nie ? Strzelił ktoś kiedyś 5 bramek w 45min i to na wagę awansu ? Wolę się upewnić...

 

Początek nerwowy, ale MSN załatwiło sprawę ;) Brawo MATS! Kapitalnie dziś broni!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×