Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

To Messi też trzy strzelił na tej kopie Ameryka?

Wujek Piachu juz sobie posapał nad wątłym zwycięstwem nad kalekami i pseudo graczami? :)

Ps. Śmiało możesz maskować formę Kryśki z zezowatymi albo ślepymi.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wujek Piachu juz sobie posapał nad wątłym zwycięstwem nad kalekami i pseudo graczami? :)

Ps. Śmiało możesz maskować formę Kryśki z zezowatymi albo ślepymi.

Hmm mnie forma reprezentacji Portugalii zupełnie nie interesuje :) spojrzałem tylko, że Ronaldo strzelił 3 bramki. A tu zaraz krypto śmieszki, że Messi to ma trzy puchary ;)

 

Ps. Ja nie maskuje formy Ronaldo, bo sezon jeżeli chodzi o jego indywidualne osiągnięcia to miał wyśmienity. Tutaj argument mogę podać ten sam co dzisiaj z Lewym, gole,liczby - a hejterzy swoje, karawana jedzie dalej :P

 

Ps2. Jakoś cicho, że drewniany Bale wczoraj Belgię, drugą drużynę w europie odesłał z kwitkiem - gość w reprezentacji strzela sporo bramek. Ale Real póki jest Ronaldo nie będzie grał na niego tak jak robi to Walia lub robił Tottenham

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyspy Owcze:

2 mecze z Grecją - 2 wygrane.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyspy Owcze:

2 mecze z Grecją - 2 wygrane.

To jest dopiero hit, pamiętam jak we wcześniejszym meczu udupiłem na tym u buka. To Wyspy mają teraz taką ekipę czy Grecja trochę podupadła ? ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że nie tłumaczy :D Mam nadzieje że nie wynudzę się na tym meczu tak jak na Urugwaju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde dzisiaj to oglądania co nie miara, Le Mans 24h, Copa America i UFC. Ale ten Urugwaj lekko mnie zniechecil, oby było lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Argentyna wymordowała remis z Paragwajem. OMG :D Mieć takich grajków i tylko remis :D

A co do porównań najlepszych :

Messi 1-0 Ronaldo w Copa America.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuzwa jakie Copa America jest na razie słabe .

 

Musisz zapamiętać jedną zasadę, że Copa America zaczyna się dopiero gdy Brazylia wychodzi na boisko ;)

 

ronaldo121.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fakt , ze narazie CA troszke slabo wylaczajac wczorajsze spotkanie Argentyny i Paragwaju.

Swietny mecz okraszony bramkami , Paragwaj sprawil niespodzianke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mogłem obejrzeć Argentyny,dziś liczę na dobre mecze Kolumbii i Brazylii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Falcao w Chelsea na wypozyczeniu, po co on... wystarczy ze jest genialny Costa i jego zastepca Remy, Mou chce ozywic drewno?

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy kolejną niespodziankę. Wenezuela ogrywa Kolumbie...

 

Straszna lipa na tym Copa America. Tylko mecz Argentyny z Paragwajem był jak dotychczas na dobrym poziomie. Zobaczymy co pokaże Brazylia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Falcao w Chelsea na wypozyczeniu, po co on... wystarczy ze jest genialny Costa i jego zastepca Remy, Mou chce ozywic drewno?

 

drewno jeszcze nie takie stare, a nie zapominaj co wyprawiało przed pójściem do Monaco. a jak nie Mou to nikt go już nie ożywi więc może to i lepiej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alves miał nie jechać na Copa, a gra bardzo dobrze. Kolejny raz wrzutka mu siadła i Neymar szybko wyrównał.  w tym meczu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brazylia gra jak dzieci we mgle David Luiz pilkarski kryminal , Neymar pokauje to czego nauczyl sie w Bacelonie czyli lezenie przy kazdy kontakcie. Srodek pola nie istnieje Elias i Fernandinho sa ale jakby ich nie bylo. Mozna napisac , ze Brazylia gra w e dwojke Dani Alves i Willian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brazylia słabiutko, a Kolumbia w pupę dostała :) Zapowiada się ciekawe Copa w tym roku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×