Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie śmieszą drużyny typu Jagi czy Lecha które frajersko tracą pkt pod pretekstem "pucharów" - HUK, że piłkarze świeżo po wakacjach, a trenerzy zachowują się jak by grali na 5 frontach albo jak by mieli 40 meczów w butach... no nie rozumiem takiej myśli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie śmieszą drużyny typu Jagi czy Lecha które frajersko tracą pkt pod pretekstem "pucharów" - HUK, że piłkarze świeżo po wakacjach, a trenerzy zachowują się jak by grali na 5 frontach albo jak by mieli 40 meczów w butach... no nie rozumiem takiej myśli :)

To jest przypadłość całej naszej ligi. I jeszcze śmieszniejsze jest to, że grają te słabe mecze pod pretekstem pucharów, z których....  i tak potem odpadają :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie śmieszą drużyny typu Jagi czy Lecha które frajersko tracą pkt pod pretekstem "pucharów" - HUK, że piłkarze świeżo po wakacjach, a trenerzy zachowują się jak by grali na 5 frontach albo jak by mieli 40 meczów w butach... no nie rozumiem takiej myśli :)

Piachu - Legia w tamtym sezonie na start z Bełchatowem przegrała :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, Właśnie czytam wywiad z trenerem Śląska. Znowu sędziowie pomogli legii wygrać. Szkoda że nie zauważył że jego drużyna grała tak marnie że w drugiej połowie nawet nie chciało się na nich patrzeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według najnowszych badań opinii publicznej 99% regularnych użytkowników maści na ból doopy uważa, że Legii sędziowie nie pomagają tylko gdy ta przegrywa.

Ciężko polemizować z takim tłumem :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

A tymczasem Legia zaczyna od zwycięstwa i lidera nie oddamy już do końca :biggrin: Niko super zawodnik, ale ten Prijović to czuję, że będzie strata hajsu.

 

Nie wazne jak sie zaczyna , wazne jak sie konczy vide porzedni sezon :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie podzielam waszego optymizmu odnośnie Legii, wynik dobry, ale grze bardzo daleko do wysokiego poziomu, a i zaangażowanie jakby nie najmocniejsze. Na całe szczęście Śląsk ma Pawełka w bramce, który mimo paru bardzo dobrych interwencji przy dwóch pierwszych golach zawalił. Cieszy, że Nikolić odpalił, bo on akurat może być sporym wzmocnieniem, przynajmniej w naszej lidze.

Co do tych bzdur odnośnie sędziów to wiadomo, każdy orze jak może i jeśli nie da się wygrać to trzeba szukać wszędzie usprawiedliwień, a że temat pomocy Legii przez sędziów wciąż jest modny to można się spodziewać, że jeszcze nie jeden geniusz będzie do tego wracał.

A jeszcze co do zmęczenia piłkarzy - pamiętajcie, że zawodnicy z naszej ligi odpoczywają tak naprawdę dopiero w zimie, bo przerwa latem jest jednak bardzo krótka więc chociaż sezon się dopiero zaczął, to piłkarze tak naprawdę rundę wiosenną wciąż w jakimś stopniu na pewno czują. To nie Hiszpania, że koniec jednego sezonu od początku drugiego dzielą trzy miesiące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie podzielam tego nagłego optymizmu. To pierwszy mecz, następny może być w drugą stronę N Nie daj boże obsrają się z Botoxem i znów będzie płacz i zwalnianie trenera na forach.

A co do zmęczenia . Fryz, polscy kopacze są wiecznie zmęczeni, na początku sezonu bo przetrenowani, na koniec sezonu bo grania za dużo. Nawet w srodku sezonu sa zmęczeni bo się dwa razy kolejka w środku tygodnia trafi. Oni są nawet zmęczeni jak wstają rano z łóżka .

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Botoxem Pazdan zagra na cdm i Berg won, proste :biggrin:

Nie wiem o co Wam obu chodzi, bo tutaj tylko 1 post się trafił radosny, ale nie ma co się dziwić po wygranej.

Serce kibica zawsze jest wyrywne.

Ochłońcie trochę z tymi tonami starych wyg i zwyczajnie cieszmy się wynikiem.

Napisałem już wcześniej, że to jedna jaskółka....

ale cieszyć się można, a nawet wypada ;)

 

A że Lech przegrał z Pogonią? Tak spięli poślady na nas, że sił na ligę nie starczyło, standard :D

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem skrótowo, bardziej chodziło mi o tasowanie sie na forach. Jeszcze niedawno co drugi post to był : berg won, a teraz: berg jesteś wielki zawsze w ciebie wierzyłem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, o Legii czytam tylko na legionisci.com bo tam trolle są tępione natychmiast ;)

Co do meczu jeszcze, to nie pogniewałbym się na taki skład w każdym meczu, tylko zmiana Gui za Żyro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do meczu jeszcze, to nie pogniewałbym się na taki skład w każdym meczu, tylko zmiana Gui za Żyro.

I Duda za hobby playera Masłowskiego. Największa pomyłka transferowa w dziejach polskiej piłki chyba, 800 tysięcy euro za gościa który ucieka od piłki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj rzuciłem gdzieś telefon i zapomniałem odpisać, tak więc w telegraficznym skrócie.

 

Berg nada out, trzeci mecz sezonu, a on już zaczyna rotację.
Wyniki Legii dobry, ale nie ma co popadać w zachwyty, zobaczymy co będzie dalej.
Masło zagrał wczoraj kiepsko, ale nie grał na swojej pozycji ,dajmy mu chwilę. Trzeba też pamiętać, że grając w Zawiszy miał sporo miejsca w środku pola, przeciwko Legii przeciwnicy z reguły ustawiają się głęboko, więc i miejsca dla "10" mniej, to jest inna gra. Trzeba poczekać z ocenami.
Kiedy pisałem o słabej grze Żyry nie chodziło mi o jego egoizm i błędne decyzje (choć to oczywiście też), ale o braki w technice i przyjmowanie piłki "na ścianę". Ja wiem, że przyjęcie długiego podania w pełnym biegu nie jest łatwe, ale na takim poziomie rozgrywek powinno mu to się udać choć raz w meczu. Jak się przyjmuje i podaje piłkę na pełnym gazie pokazał Kuchy przy ostatniej bramce! 

Sorry, ale napisać, że Prijović zagrał wczoraj słabo mógł tylko kto, czerpiący wiedzę o futbolu z FIFA Street... Chłopak szarpał, wywalczył bardzo dużo piłek, regularnie wygrywał pojedynki główkowe, siłowe i szybkościowe z obrońcami, co nie jest często spotykaną mieszanką. Z reguły napastnik jest szybki albo silny. Chłopak trochę nastawi celownik i będziemy mieć napad cud-malina ;)

 

Na koniec jeszcze jedno - koszulki. Kurcze, zakochałem się. Będzie trzeba odpuścić jakąś nowość na PS4 i za te 249 zł zaopatrzyć się w takie zielone cudo <3

Edytowane przez mat_eyo
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do nowego duetu w napadzie Legii, mi się on podoba, też nie uważam że ten Prijović zagrał słabo, jest trochę krócej w Legii, a widzę w nim potencjał. Tak mi trochę wyglądali jak Heskey z Owenem z Liv (oczywiście  porównanie z przymrużeniem oka) , jeden na ścianę a drugi trybił jak motorek. Ciekaw jestem czy Berg będzie ich tak ustawiał częściej bo imo tak lepiej idzie Legii w ataku.

Co do Masłowskiego i Piecha, obu uważam za dobrych grajków i cieszyłem się że trafili na Łazienkowską, ale jak widać gry w Wawie nie wszyscy są w stanie udźwignąć. Jak Masło się nie ogarnie w najbliższych meczach to sam powinien sobie zadać pytanie czy warto męczyć siebie, kibiców, trenera i kolegów. Albo chce awansować szczebel wyżej, albo dalej być gwiazdką w mało znaczącym klubie.

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

27 lipca będzie wiadomo kto pokaże La Liga w przyszłym sezonie.

Nie wiem czy Polsat czegoś nie kombinuje bo złożyli wnioski o koncesję dla dwóch kolejnych programów sportowych .

Oby zostało w nc+ bo to by był już dramat jak by zostali z BPL(ostatni sezon) , Ekstraklasa i Liga Mistrzów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ochłońcie trochę z tymi tonami starych wyg i zwyczajnie cieszmy się wynikiem.

Napisałem już wcześniej, że to jedna jaskółka....

ale cieszyć się można, a nawet wypada ;)

 

Ależ ja się cieszę z wyniku tylko z eksplozją radości poczekam jednak końca sezonu, bo znów naszym gwiazdkom się w pewnym momencie odechce i będzie bieda. Ja tak naprawdę we wczorajszym meczu widziałem to samo, co do tej pory - paru chłopaków, którzy walczą (Dusan, Rzeźnik, Furman, Kucharczyk) paru, którzy mają w dupie (Żyro, Masłowski, Brzyski) i resztę, która czasem łaskawie coś z siebie da, ale częściej nie. No i nowych piłkarzy, których ciężko jeszcze ocenić. Na Sląsk to wystarczyło, bo też wrocławianie nie byli w zbyt wysokiej formie, a u nas akurat skuteczność tym razem okazała się w miarę wysoka. Tyle, że to w dalszym ciągu nasza nędzna liga, tutaj nie trzeba układać super skomplikowanej taktyki, tu wystarczy zasuwać i wykorzystywać setki, które sobie stworzymy.

 

A co do zmęczenia . Fryz, polscy kopacze są wiecznie zmęczeni, na początku sezonu bo przetrenowani, na koniec sezonu bo grania za dużo. Nawet w srodku sezonu sa zmęczeni bo się dwa razy kolejka w środku tygodnia trafi. Oni są nawet zmęczeni jak wstają rano z łóżka .

 

No wiadomo, ja tych gamoni nie usprawiedliwiam, zwracam tylko uwagę, że nasz początek sezonu nieco różni się od początków sezonu w innych ligach i tak naprawdę przerwa letnia nie daje szans piłkarzom na całkowity wypoczynek, co nie znaczy, że mają powody odczuwać jakieś wielkie zmęczenie. Z drugiej strony ja akurat niewielkie rotacje ogólnie uważam za korzystne i nie przesadzałbym z ich krytyką. :)

 

I Duda za hobby playera Masłowskiego. Największa pomyłka transferowa w dziejach polskiej piłki chyba, 800 tysięcy euro za gościa który ucieka od piłki.

 

No Masłowski póki co tragedia, chociaż dopiero pół roku jest u nas i ja bym z jego zwalnianiem jeszcze z pół poczekał, zwłaszcza, że taktyka Berga też nie jest raczej dla niego najkorzystniejsza. Chociaż oczywiście te 800 tysięcy to jak na razie wygląda na ponury żart.

 

Na koniec jeszcze jedno - koszulki. Kurcze, zakochałem się. Będzie trzeba odpuścić jakąś nowość na PS4 i za te 249 zł zaopatrzyć się w takie zielone cudo <3

 

Są mega, najgorsze jest to, że obie wersje są genialne i jak kupię tylko jedną to będę miał duże poczucie straty, a pięć stów za koszulki to jednak dużo.

 

27 lipca będzie wiadomo kto pokaże La Liga w przyszłym sezonie.

Nie wiem czy Polsat czegoś nie kombinuje bo złożyli wnioski o koncesję dla dwóch kolejnych programów sportowych .

Oby zostało w nc+ bo to by był już dramat jak by zostali z BPL(ostatni sezon) , Ekstraklasa i Liga Mistrzów...

 

Zastanawiałem się ostatnio czy nie podpisać umowy z NC+ w tym roku, ale patrząc na to co się dzieje to chyba jednak zostanę przy streamach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się ostatnio czy nie podpisać umowy z NC+ w tym roku, ale patrząc na to co się dzieje to chyba jednak zostanę przy streamach.

Ciekawa sprawa, że gdzie wejdzie iti tam się robi lipa i syf :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

27 lipca będzie wiadomo kto pokaże La Liga w przyszłym sezonie.

Nie wiem czy Polsat czegoś nie kombinuje bo złożyli wnioski o koncesję dla dwóch kolejnych programów sportowych .

Oby zostało w nc+ bo to by był już dramat jak by zostali z BPL(ostatni sezon) , Ekstraklasa i Liga Mistrzów...

No bez la liga to ostatni rok do końca umowy mam i papa. Wypsztykali się pewnie na ekstraklasę ale mam nadzieję , że bbva nie stracą! Już i tak włoskiej i francuskiej nie ma, a czasami rzucilem okiem na te mecze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bez la liga to ostatni rok do końca umowy mam i papa. Wypsztykali się pewnie na ekstraklasę ale mam nadzieję , że bbva nie stracą! Już i tak włoskiej i francuskiej nie ma, a czasami rzucilem okiem na te mecze.

 

No dokładnie ;) Coś czuję, że niestety popłynęli na kopaczach i kasy brak :( W moim przypadku dobiorę ten cały Cyfrowy Polsat dla samej La Ligi, a nc+ zostawię dla LM ;) Raz się żyje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjdzie tak że aby oglądać swoją ulubioną drużynę krajową, zagraniczną i do tego LM, trzeba będzie mieć cztery dekodery i płacić trzy stówki miesięcznie :D

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież dogadają się kochani, bez przesady. Co rok jest taka sama gadka, mam już C+ chyba od 8 lat i zawsze jest to samo a koniec końców się dogadują ewentualnie jakiś Polsat czy ktoś skubnie im ze dwa mecze z danej ligi.

Polsat nie weźmie Hiszpańskiej w życiu, Polska, Hiszpańska i Angielska liga musi być i będzie, bez tego NC+ nie istnieje i oni samo dobrze o tym wiedzą.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy chciał pakiet Canal+ za 5zł to teraz nie mają kasy na prawa. Solorz kasę ma i się nie zdziwię jak weźmie Ligę Europy albo La Liga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NC+,nie może sobie pozwolić na stratę La Liga.Serie A i Lique 1,były traktowane jak piąte koło u wozu.

Ja do NC+,chyba idę bo moja kablówka robi co chce z kanałami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież dogadają się kochani, bez przesady. Co rok jest taka sama gadka, mam już C+ chyba od 8 lat i zawsze jest to samo a koniec końców się dogadują ewentualnie jakiś Polsat czy ktoś skubnie im ze dwa mecze z danej ligi.

Polsat nie weźmie Hiszpańskiej w życiu, Polska, Hiszpańska i Angielska liga musi być i będzie, bez tego NC+ nie istnieje i oni samo dobrze o tym wiedzą.

Tylko skoro Polsat niczego nie planuje to po co otwierają Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będą obrady z sejmu puszczali :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×