Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wieczorem na Polsacie Sport HD,mecz rewanzowy Ajax - Rapid Wieden.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A smakosze kozich wagin z nikozji bez kary, bo delegat UEFA nie dopatrzył się nic zdrożnego w sierpie i młocie oraz haśle goat fuckerów. To już nawet żałosne nie jest.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Delegat może wielbiciel tej czerwonej swini Che.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem jest taki, że większość Europy nie odczuła nigdy na sobie oddechu wujka min. Stalina i dobroci ZSRR i gówno wiedzą. Dla nich to hipsterska moda. Zresztą u nas też... Wystarczy spojrzeć ile baranów lata choćby z Che. Czym różnił się Stalin od Hitlera, czym komuna od faszyzmu, po za "ideologiami" jeżeli chodzi o zbrodnie... Ale nawet nasza banda nierobów z wiejskiej do tej pory nie może uregulować prawa pod tym względem - to co wymagać od europejskich hipokrytów? 

I jak pomyślę, że w naszym kraju komuchą odpowiedzialnym za skazywanie niewinnych ludzi na śmierć wyprawia się pogrzeby z honorami, to po prostu ręce mi opadają... Zresztą, surrealizm goni surrealizm, Dekoder ostatnio pojechał oddać honory naziście, po czym porównał Armię Krajową do faszystowskich oddziałów walczących o Berlin... 

  • Like 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bayern - Milan. Mecz mocno piknikowy. Nie wiem którym garniturem grał Milan ale chyba nie pierwszym? W Bayernie kilku młodzików jak Hojbjerg, Kimmich a pod koniec także 17 letni Benko i dwóch 19-latów Gaudino i Green. Na plus ładna bramka Lewandowskiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ajax z Arkiem na pokładzie popłynąl z Rapidem Wiedeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Milik bramka i asysta.Błędy jakie robili w obronie to kryminał.

Firo@bramka Robertinio piękna ale Milika nie gorsza

Edytowane przez neuro
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bayern - Milan. Mecz mocno piknikowy. Nie wiem którym garniturem grał Milan ale chyba nie pierwszym? W Bayernie kilku młodzików jak Hojbjerg, Kimmich a pod koniec także 17 letni Benko i dwóch 19-latów Gaudino i Green. Na plus ładna bramka Lewandowskiego.

Wszystkie te mecze to treningi. Dopóki nie zacznie się liga mistrzów na poważnie to tak naprawdę nie dowiemy się w jakim miejscu jest zespół i jak wygląda forma.

Prawdopodobnie Bayern w przyszłym roku przejmie Klopp, pewnie nie bez powodu wziął sobie rok przerwy, zupełnie jak Pep poprzednio. Jeszcze te jego teksty, że jak tylko dostanie ofertę to przez moment się nie będzie zastanawiać.

Bardzo chciałabym zobaczyć zespół w jego wykonaniu, a Pepowi filozofowi już dawno mówię dziękuję. Tutaj nie ma Messiego, który mu cały mecz wygra. To nie jest kolejny hiszpański zespół, który klepie piłkę do znudzenia. Pep zupełnie nie zrozumiał jakim Bayern jest zespołem. Za to Jupp wcześniej zrobił to świetnie, a może w przyszłości zrobi to znowu Klopp. Bardzo na to liczę, bo nie widzę obecnie innego tak panującego kandydata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra Lecha w pierwszym meczu pokazała, że mimo wszystko, można mieć nadzieję.

To jest piłka.

Agresywny początek, dwie bramki do przerwy i wszystko jest możliwe :-)

Takim optymizmem zarzucę na dzieńdobry

Powodzenia Kolejorz!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego im życzę, ale będę szczery, na awans daję im z 10 %. Przeciwnik to zbyt cwany lis aby rozdupczyć taką przewagę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj awans do 4 rundy kwalifikacji Ligi Mistrzów!!!

Wszystko się zgadza, tylko chodzi o awans Bazylei ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie te mecze to treningi. Dopóki nie zacznie się liga mistrzów na poważnie to tak naprawdę nie dowiemy się w jakim miejscu jest zespół i jak wygląda forma.

Prawdopodobnie Bayern w przyszłym roku przejmie Klopp, pewnie nie bez powodu wziął sobie rok przerwy, zupełnie jak Pep poprzednio. Jeszcze te jego teksty, że jak tylko dostanie ofertę to przez moment się nie będzie zastanawiać.

Bardzo chciałabym zobaczyć zespół w jego wykonaniu, a Pepowi filozofowi już dawno mówię dziękuję. Tutaj nie ma Messiego, który mu cały mecz wygra. To nie jest kolejny hiszpański zespół, który klepie piłkę do znudzenia. Pep zupełnie nie zrozumiał jakim Bayern jest zespołem. Za to Jupp wcześniej zrobił to świetnie, a może w przyszłości zrobi to znowu Klopp. Bardzo na to liczę, bo nie widzę obecnie innego tak panującego kandydata.

Coś czuję, że będzie kolejny zmarnowany sezon :/

Na tej samej zasadzie swego czasu jakiś skrzypek, na którego koncerty były wyprzedane na długo do przodu, grał bodajże w nowojorskim metrze za darmo i praktycznie nikt nawet nie przystanął, już nie mówię o słuchaniu.

 

Tutaj bawi mnie to, że jak tylko zdjął charakteryzację to się rzucili jak nienormalni....bo przecież focia CR7 na fb musi być...to tylko pokazuje, że nie liczą się umiejętności...bo na te praktycznie nikt uwagi nie zwrócił...tylko nazwisko i twarz...smutne trochę...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umiejętności? A co niby CR zrobił na tym filmie co miało by zdradzić, że jest jednym z najlepszych piłkarzy na świecie? Nie przesadzaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umiejętności? A co niby CR zrobił na tym filmie co miało by zdradzić, że jest jednym z najlepszych piłkarzy na świecie? Nie przesadzaj

Chodzi o to, że mało kto zerknął na niego. mało kto przystanął, a ile mu normalnie drobniaków wrzucili....A potem jak tylko zdjął charakteryzację rzucili się jak muchy do gówna. Nie wiem jak Ty, ale ja tam lubię jak amatorzy coś pokazują czy fajnie grają i z chęcią im "grosik" wrzucam, w przeciwieństwie do nachalnych żebraków to jest fajne. A tutaj był przez 90% osób totalny ignore, wiadomo, bo zabiegani, bo każdy gdzieś idzie, ma mało czasu...szkoda tylko, że potem tacy ludzie nie potrafili zachować się tak samo jak zdjął charakteryzację...bo przecież przed chwilą im się spieszyło.

 

A co do umiejętności to chętnie zobaczę jak powtarzasz połowę z tego co zrobił ten "gość", bo ja choćby i z tego powodu bym przystanął popatrzeć. Nie wiem, czy grałeś kiedykolwiek w piłkę, ale to co on zrobił naprawdę prościej wygląda niż jest w rzeczywistości.

 

No w każdym razie, fajna akcja promocyjna. Nie jestem fanem Realu, ani tym bardziej "płaczącej Krystyny", ale miło się oglądało.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko żeby na jednego z najbardziej medialnych sportowców się nie rzucili, wstaw za niego np Gameiro z Sevilli i gwarantuje , że mało kto by go poznał :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to tu na kilometr "śmierdzi" ustawką, ale może po prostu jestem zbyt podejrzliwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to tu na kilometr "śmierdzi" ustawką, ale może po prostu jestem zbyt podejrzliwy.

Bo to zapewne była ustawka sponsorska. Logo "łyżwy" dobrze widoczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żal patrzeć na grę Lecha.Zero pomysłu na grę..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żal patrzeć na grę Lecha.Zero pomysłu na grę..

Chyba oglądamy inny mecz. Składne i pomysłowe akcje, w których brakuje ostatniego zagrania, ale wyjścia odważne, celne, dynamiczne. Przyzwyczaiłeś się do akcji w stylu dzida do przodu i zobaczymy co będzie? Akurat Lech ładnie klepie piłkę i miło patrzeć na rozgrywanie akcji, szkoda tylko, że nie ma rasowego napadziora, który by te akcje finalizował

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lech i pomysł na akcje ? 

 

Chyba oglądamy inny mecz. Składne i pomysłowe akcje, w których brakuje ostatniego zagrania, ale wyjścia odważne, celne, dynamiczne. Przyzwyczaiłeś się do akcji w stylu dzida do przodu i zobaczymy co będzie? Akurat Lech ładnie klepie piłkę i miło patrzeć na rozgrywanie akcji, szkoda tylko, że nie ma rasowego napadziora, który by te akcje finalizował

Tam niczego nie ma :whistling:

Edytowane przez robotyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×