Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra @toreso już dziękujemy :D

 

 

No to czas na danie wieczoru! Celta-Barca :biggrin:

Edytowane przez haobao_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra to ile dzisiaj Messi strzeli? Ja stawiam że trzy.

A Ronaldo? Moim zdaniem pięć, co wy na to?

Nejmar będzie grać?

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No napisałem wydaje mi się w miarę konkretnie i zwięźle dlaczego tak uważam, przynajmniej dałem jakieś argumenty, przecież nie musisz się zgadzać.

Ale przyznam że bardzo rzeczowa kontra, przekonałeś mnie po stokroć :biggrin:

Jednak myliłem się Piachu, z Tobą nie ma dyskusji.

 

Dobra kończę temat naszego farciarza od siedmiu boleści, czas wrócić do dyskusji i walenia po kasku przy Mesjaszu i Ronaldzie, jak to zwykle bywa ;)

No gdybyś napisał tak odrazu to nie było by mojego posta, ale rzuciłeś coś na wzór "onetu" i "bravo" po czym dopiero w kolejnych postach tłumaczysz, że jednak tak bardzo nie zjada ich technicznie na śniadanie jak można było by się spodziewać po wpisie "zjada Ronaldo i Messiego technicznie na śniadanie".

Ja nie zamierzam na ten temat dyskutować bo się z tym nie zgadzam i taka opinia mnie śmieszy ( :biggrin:), jeżeli chodzi o drybling i panowanie nad piłką Karzeł jest nr 1 na świecie, jeżeli chodzi o dynamikę i strzały Maszyna jest nr 1 na świecie. Miejsca na Roberta tutaj narazie nie ma :P

Też nie powiedział bym, że Robo lepiej rozgrywa od Messiego, albo, że lepiej "znajduje" się w polu karnym niż Ronaldo...

 

Zjada = deklasuje, zgodzę się z tym, że Robert zjada Messiego jeżeli chodzi o grę głową ;) ALE  TO DOBRY POCZĄTEK W ZJADANIU :D

 

Może lepiej Roberta zacząć porównywać do piłkarzy na jego pozycji, już nie mówię o poziomie... Suarez, Benzema, Giroud ktokolwiek

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No gdybyś napisał tak odrazu to nie było by mojego posta, ale rzuciłeś coś na wzór "onetu" i "bravo" po czym dopiero w kolejnych postach tłumaczysz, że jednak tak bardzo nie zjada ich technicznie na śniadanie jak można było by się spodziewać po wpisie "zjada Ronaldo i Messiego technicznie na śniadanie".

Ja nie zamierzam na ten temat dyskutować bo się z tym nie zgadzam, jeżeli chodzi o drybling i panowanie nad piłką Karzeł jest nr 1 na świecie, jeżeli chodzi o dynamikę i strzały Maszyna jest nr 1 na świecie. Miejsca na Roberta tutaj narazie nie ma :P

 

Ale przecież musiałem tak zrobić bo kto by to czytał dalej, no Piachu pomyśl! To taki dziennikarski zabieg.

Kogo tutaj obchodzi co potrafi Lewandowski na co dzień? Przecież to nuda, życie tego tematu toczy się w większości od Realu do Barcelony, i czasem jak naszemu jedynakowi się coś przy farci, albo wygramy z Niemcami.

Lewy strzelił to strzelił, na uj drążyć temat dalej przecież.

 

Chciałem trochę rozruszać sytuację, nie miej mi tego za złe.

 

:biggrin:

 

Może lepiej Roberta zacząć porównywać do piłkarzy na jego pozycji, już nie mówię o poziomie... Suarez, Benzema, Giroud ktokolwiek

 

Suarez to akurat ta sama historia co Ronaldo czy Messi, to nie jest klasyczny napastnik.

Benzema i Giroud, proszę Cię...

Dobra ja już nic nie analizuje i nie porównuje bo bedo się śmiać i w ogóle.

Już i tak się za bardzo otworzyłem ostatnio jak i teraz :biggrin:

Nie chce stracić swojej i tak wątpliwej reputacji.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdzie nie pisałem, że to fart czy, że jest słaby :P każdy chyba jest pod wrażeniem wczorajszego wyczynu ;)

Gdybyśmy mieli takiego Daglasa Koszte na skrzydle w reprezentacji wtedy można by było pograć :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie @toreso, że wyjaśniłeś (z częścią się nawet zgadzam), ale z tym, że np. Robert lepiej rozgrywa to jakieś nieporozumienie :D

Zobacz (jeśli jeszcze nie widziałeś) jak Leo piłę rozgrywa :) Momentami Xavi czy Pirlo mogą się schować ;)

Ponadto wg. Ciebie panowanie nad piłką nie wlicza się w technikę...imo absurd :)

No ale każdy może i powinien mieć swoje zdanie :)

IMO nigdy Robert nie zbliży się poziomem do Leo czy CRa, ale i tak jest genialnym piłkarzem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imo Lewy to jest lepsza wersja Zlatana, lepsza, bo ma bardziej poukładane w głowie :)

Tapnięte z Oneplus One

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Daglas to jest Daglas jednak.

Trzymam kciuki żeby nie dał się Łysemu jak wróci, bo wtedy nasz Polski Houdini będzie spokojniejszy i będzie robił "to" lepiej.


Zobacz (jeśli jeszcze nie widziałeś) jak Leo piłę rozgrywa :) Momentami Xavi czy Pirlo mogą się schować ;)

 

 

Momentami? A w ogólnym rozrachunku? Bo momenty to i Sypniewski miał.

A ja uważam ze grubo się mylisz i za bardzo patrzysz na ogół a nie zwracasz uwagę na rozbite szczegóły właśnie.

Pirlo jak i Xavi to profesura rozegrania, Messi jest co najwyżej w tym dobry lub bardzo dobry, tak jak i Lewy czasem, bo to nie należy do ich pierwszych obowiązków na boisku. Prowadzenie piłki oczywiście że się wlicza i to jak najbardziej, nawet napisałem że Messi jest w tym najlepszy na świecie, więc nie rozumiem?

Dobra już styknie, chciałem was tylko trochę podpuścić do dyskusji moi Hiszpańscy koledzy, na inne niż wasze krajowe tematy ;)

 

I trafiłem 2/2 :biggrin:

 

No chyba że jedziemy dalej, no to siup.


Imo Lewy to jest lepsza wersja Zlatana, lepsza, bo ma bardziej poukładane w głowie :)

Tapnięte z Oneplus One

 

Przeanalizowałbym Zlatana i Lewego tutaj, ale nie zrobię tego z wiadomych względów :biggrin:

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem przerażony czytając niektóre posty. Niektórzy mają tak zwężone horyzonty myśleniowe, że aż poraża.

Typowe myślenie zero jedynkowe i oczywiście trzeba tłumaczyć jak mojemu 3 letniemu synkowi.

Kolega Toresco ma rację, niejednokrotnie byłem w szoku jak od Roberta odbijają się obrońcy jak od ściany. Zastanawiałem się jak takie "chucherko" może mieć tak potworną siłę.

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem przerażony czytając niektóre posty. Niektórzy mają tak zwężone horyzonty myśleniowe, że aż poraża.

Typowe myślenie zero jedynkowe i oczywiście trzeba tłumaczyć jak mojemu 3 letniemu synkowi.

 

Przyłącz się do dyskusji i rozwiń swoją wypowiedź, bo na razie to nie bardzo wiadomo o co chodzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyłącz się do dyskusji i rozwiń swoją wypowiedź, bo na razie to nie bardzo wiadomo o co chodzi ;)

No masz, przeczytaj końcówkę jeszcze raz. Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lewy gdyby nie żył w czasach Ronaldo i Messiego mógłby walczyć o różnorakie nagrody łącznie z Złotą Piłką. Jednak co by nie zrobił jacyś Afrykanie czy inni zagłosują na Messiego lub Ronaldo.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lewy gdyby nie żył w czasach Ronaldo i Messiego mógłby walczyć o różnorakie nagrody łącznie z Złotą Piłką. Jednak co by nie zrobił jacyś Afrykanie czy inni zagłosują na Messiego lub Ronaldo.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

O, i to jest bardzo fajna wypowiedź na koniec.

 

Tak w ogóle to Sebuś Mila rozwalił chyba wszystkie tłity i memy razem wzięte na temat Lewego.

No masz, przeczytaj końcówkę jeszcze raz.

 

No dalej nie do końca wiem, ale mogę być tempawy trochę dzisiaj, więc uznam że rozumiem ;)

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, i to jest bardzo fajna wypowiedź na koniec.

Tak w ogóle to Sebuś Mila rozwalił chyba wszystkie tłity i memy razem wzięte na temat Lewego.

https://twitter.com/SebastianMila11/status/646402194925862912

No dalej nie do końca wiem, ale mogę być tempawy trochę dzisiaj, więc uznam że rozumiem ;)

Wybacz, ale co tu jest takiego trudnego do zrozumienia?:

Kolega Toresco ma rację, niejednokrotnie byłem w szoku jak od Roberta odbijają się obrońcy jak od ściany. Zastanawiałem się jak takie "chucherko" może mieć tak potworną siłę.

Edytowane przez TrueGrand
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, widziałem Sebka już wczoraj. Kiedyś drukowałem wizytówki dla pewnej miłej pani. Pod swoim nazwiskiem miała zatytułowane "żona byłego ambasadora". Myślałem wtedy że nic już tego nie przebije ale od czego jest Plastuś? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, ale co tu jest takiego trudnego do zrozumienia?:

 

 

O, teraz już widzę co napisałeś, wybacz ale wcześniej gdzieś mi to umknęło.

Oczywiście pełna zgoda i sądzę podobnie ;)

Hehe, widziałem Sebka już wczoraj. Kiedyś drukowałem wizytówki dla pewnej miłej pani. Pod swoim nazwiskiem miała zatytułowane "żona 

byłego ambasadora". Myślałem wtedy że nic już tego nie przebije ale od czego jest Plastuś? :biggrin:

 

Osobiście to wole Sebusia w szatni i jego nastawienie, niż kogoś "młodego i obiecującego" który poza jak i na boisku jest nijaki.

To jedno miejsce mu się należy jak psu buda :biggrin:

Edytowane przez toreso
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyżbyśmy za 45 minut zobaczyli sensację? Na razie gra Celty świetna, a Barcy tragiczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Barca niezły oklep dostaje, chyba jeszcze nie wyszli z szoku po wczorajszym wyczynie Roberta.

 

PS. Eleven tnie mi jak cholera :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Barca niezły oklep dostaje, chyba jeszcze nie wyszli z szoku po wczorajszym wyczynie Roberta.

 

PS. Eleven tnie mi jak cholera :/

Zmień internet :p

Co do Barcy to kiepściutko. Co stworzyli to zmarnowali. Natomiast Celta zagrała kapitalnie. Jeśli uda im się taką formę utrzymać to mogą namieszać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja po meczu biłem brawa na stojąco dla Celty, Aspas przy bramce nr.3 zrobił z Alvesa trampkarza

Edytowane przez sebo939

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miała by Barca Lewego, to w ostatnim kwadransie kibice mogliby nadal liczyć na 3pkt :-)

Bilbao właśnie wyrownali z Realem.

Nawet nie wiedziałem, że mam Eleven w nc+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Barca wczoraj straszna słabizna. Pique wrócił i nic nie pomógł. Trzeba czekać na powrót Bravo bo Ter Stegen strasznie wpuszcza.

Za to Lech sie przełamał i wygrał z Ruchem w Pucharze Polski. :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×