Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, neuro napisał:

Mecze Legii w TVP wielce możliwe.Tylko będą musieli słono wybulic.

 

Godzinę temu, Danielski_82 napisał:

Zdaje sie że migneła mi na portalu jakimś twarz prezesa jak zapowiadał wszystkie mecze live w tvp 1 właśnie , że np te eliminacje były w otwartej pojęcia nie miałem :) 

 

Przecież zaraz po meczu z Dundalk Kurski jeszcze na stadionie mówił, że będą wszystkie mecze Legii w TVP.

 

Zacna grupa, marketingowo i finansowo powinniśmy się nieźle obłowić.

Kibicowsko mogło być lepiej, ale wszystkiego mieć nie można.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak miałem jeszcze c+ interesujące mnie mecze Pogoni i Ligi Mistrzów praktycznie zawsze komentował taki Jagoda czy jakoś tam , po tym to już się nie wypowiadam co do komentarza jak wiadać definicja jakości w tej materii wzgledna jest :) 

 

Generalnie te kilkadziesiąt (lol) lat absencji wpływa na niezłą bekę w komentarzach na weszło np. ,  pamiętam nic nie stało na przeszkodzie by na starym Wembley odbywały się mecze gdy Highbury był za mały i potencjał na zarobienie kasy większy że teraz taka spina z biletami , z drugiej strony niespecjalnie jestem w temacie jak prawnie wygląda sprawa z wynajęciem stadionu w Warszawie pewnie cenią się , na pewno ten prezes myśli o tym ale skoro dał słowo to by go znienawidzili teraz :) Z drugiej strony ta gadka o 10-0 beznadziejna doprawdy , od czegoś trzeba zacząć . Obiektywnie imo 3 zespoły miały potencjał w Polsce żeby zagrać w cl - Lech , Wisła  i Legia , skoro akurat Warszawie udało się trzeba im życzyć najlepszego z Realem i Borrusią lepiej niż z CSKA c'mon

 

 

Edit : ale drugą stronę też ładnie ponosi i się póżniej dziwią z beki :) 

Jacek Magiera (trener Zagłębia Sosnowiec, wcześniej rezerwy i sztab szkoleniowy Legii): 

Ze sportowego i marketingowego punktu widzenia to świetna grupa. Legia to w Polsce odpowiednik Realu Madryt :) 

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już widzę te typy u buka: 

Czy Legia strzeli chociaż jedną bramkę w fazie grupowej LM?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden z członków zarządu Legii anonimowo podaje, że w tym sezonie Legia odpuszcza polską ligę amatorów i skupia się na wygraniu LM, by za rok być losowana z pierwszego koszyka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Danielski_82 ja bym jednak wolał, żeby Legia grała na stadionie Legii.

Na Narodowym niech sobie gra Reprezentacja.

 

A propos od dawna ciągnącej się dyskusji nt. zmiany nazwy Liga Mistrzów, taką małą ciekawostkę zapodam za weszlo:

W grupie F zagra tylko jeden mistrz – nie jest to Real, Borussia, Sporting, tylko Legia.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tvp słono nie musi płacić bo obowiązkiem ncplus jest pokazac mecze polskiej drużyny w otwartym kanale, wiec jak nie kupi tvp to muszą dać w tvn, a tak cos przy okazji zarobią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Sithman napisał:

@Danielski_82 ja bym jednak wolał, żeby Legia grała na stadionie Legii.

Na Narodowym niech sobie gra Reprezentacja.

 

A propos od dawna ciągnącej się dyskusji nt. zmiany nazwy Liga Mistrzów, taką małą ciekawostkę zapodam za weszlo:

W grupie F zagra tylko jeden mistrz – nie jest to Real, Borussia, Sporting, tylko Legia.

 

@Sith zmiana nazwy to kwestia czasu, jeszcze trochę i będziemy mieli Emirates Champions League albo Emirates League of Almost Champions :biggrin:

 

Podobno prezes Bogusław powiedział, że rywale w grupie nie wzbudzają w nim emocji, teraz już wiemy dlaczego. Bo Legia jest mistrzem kraju a pozostałe drużyny nie... :wink:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym aby Bogusław rozwinął tę myśl,  Real i BVB to chyba marketingowo strzał w 10tkę. Wielki Real z największymi gwiazdami i Dortmund,  ekipa której do niedawna kibicowała prawie cała Polska ze względu na nasze trio. Kogo chciał mieć w grupie, Barkę? Niech nie marudzi, oczywistym jest że jaka grupa by nie była wyrwanie choćby punktu byłoby sporym sukcesem. Te ekipy przynajmniej sponsorów na stadion przyciagną.

Chyba że trolluje w swoim stylu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nie wzbudzają w nim emocji w sensie, że nie sika po nogach, bo Cristiano przyjedzie. I szczerze mówiąc to mnie też z tych drużyn kręci tylko Borussia, bo tak naprawdę tylko ona ma ciekawych kibiców, a sportowo to niewielka różnica czy będziemy grać z Realem, Barcą czy Leicester - pełny stadion pewny tak czy inaczej, zyski podobne, więc nie ma się czym podniecać. Tzn. oczywiście jak się uda to będę na każdym meczu, ale dlatego, że Legia gra w Lidze Mistrzów, a nie dlatego, że gra z Realem, bo byłbym niezależnie od rywala.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, że grupa jest bardzo dobra. Zdobycie punktów będzie ciężkie niezależnie z kim będą grali, ale chyba fajnie po 20 latach zagrać w Lidze Mistrzów z Realem niż np z Leicester czy CSKA 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie o biletach dopiero w poniedziałek, ale nieoficjalnie z góry dochodzą głosy o zasadach zakupu.

Inna sprawa, że fani Legii ogłosili, że jeśli ma sektorach stołecznej drużyny znajdzie się ktokolwiek w koszulce Realu, to będzie musiał ją zdjąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, bartbuks napisał:

Oficjalnie o biletach dopiero w poniedziałek, ale nieoficjalnie z góry dochodzą głosy o zasadach zakupu.

Inna sprawa, że fani Legii ogłosili, że jeśli ma sektorach stołecznej drużyny znajdzie się ktokolwiek w koszulce Realu, to będzie musiał ją zdjąć.

Dzieciak jeden z drugim przyjdzie w koszulce Ronaldo to będą mu ją ściągać??? Jakoś na innych stadionach mogą obok siebie siedzieć kibice obu drużyn. Paranoja i tyle. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taka patola jest niestety

po meczu kabany tez pewnie beda dojezdzac tych co sie nosza w innej koszulce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzieciak jeden z drugim przyjdzie w koszulce Ronaldo to będą mu ją ściągać??? Jakoś na innych stadionach mogą obok siebie siedzieć kibice obu drużyn. Paranoja i tyle. 

Paranoja? Ja nie mówię o trybunie głównej. Nie dziw się, bo nie wierzę, że na stadionach BVB, United (casus Lisa), gdzie siedzą ultrasi, siedział by sobie ktoś w koszulce rywala. I nie, Europa sobie nie poradziła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, bartbuks napisał:

Paranoja? Ja nie mówię o trybunie głównej. Nie dziw się, bo nie wierzę, że na stadionach BVB, United (casus Lisa), gdzie siedzą ultrasi, siedział by sobie ktoś w koszulce rywala. I nie, Europa sobie nie poradziła.

No takk , zapomniałem ze Warszafka to europejska stolica pseudokibiców ... Moze od razu będziecie pałować przed kamerami dzieci w koszulkach Realu czy Borussi jednocześnie paląc im te koszulki ??!! 

Całe szczęście że już oficjalnie mistrz Polski może jeszcze awansować w przyszłym sezonie a od 2018/2019 wracają do 4 miejsc dla najlepszych lig i zamiast Dundalkow to będą zespoły pokroju Atletico czy Arsenalu i nie trzeba będzie tej wioski się potem wstydzić ...

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Będziemy bic dzieci. A ja Ci gwarantuję, że żadnemu Hiszpanowi włos z głowy nie spadnie. Tutaj chodzi o Polaków, którzy myślą, że mecz LM na Legii to idealny moment, aby pierwszy raz w życiu zobaczyć swój ukochany Real na żywo. Zapraszam do Madrytu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany, mam prośbę,  można kpić sobie z Legii, można mieć skrajnie inne opinie nt kibiców,  ale na boga,  szanujcie nazwę Warszawa! To jest przecież Stolica kraju w którym mieszkacie! Jest jakaś taka głupia radość w tym pisaniu warsiafka, a przypominam wam że zła opinia o mym ukochanym mieście bierze się głównie z zachowań ludzi przyjezdnych, czyli teoretycznie tych wszystkich którzy na tę złą Warszawę plują. Szanujmy się,  Gdańsk to Gdańsk,  Kraków to Kraków,  a Warszawa to Warszawa, a nie jakaś warsiafka.

Ps.

Powiedz mi drogi forumowiczu Eliocie gdzie się urodziłeś i gdzie mieszkasz? 

Edytowane przez okoni
  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pany, mam prośbę,  można kupić sobie z Legii, można mieć skrajnie inne opinie nt kibiców,  ale na boga,  szanujcie nazwę Warszawa! To jest przecież stolica kraju w którym mieszkacie! Jest jakaś taka głupia radość w tym pisaniu warsiafka, a przypominam wam że zła opinia o mym ukochanym mieście bierze się głównie z zachowań ludzi przyjezdnych, czyli teoretycznie tych wszystkich którzy na tę złą Warszawę plują. Szanujmy się,  Gdańsk to Gdańsk,  Kraków to Kraków,  a Warszawa to Warszawa, a nie jakaś warsiafka.

Zawiść, co poradzisz. Tam gdzie kończą się merytoryka i sensowne argumenty, tam zaczynają się "warsiafki" i inne takie.

I zgadzam się z Tobą druhu z jednym wyjątkiem - nie, z Legii nie można sobie kpić ;)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No takk , zapomniałem ze Warszafka to europejska stolica pseudokibiców ... Moze od razu będziecie pałować przed kamerami dzieci w koszulkach Realu czy Borussi jednocześnie paląc im te koszulki ??!! 

Całe szczęście że już oficjalnie mistrz Polski może jeszcze awansować w przyszłym sezonie a od 2018/2019 wracają do 4 miejsc dla najlepszych lig i zamiast Dundalkow to będą zespoły pokroju Atletico czy Arsenalu i nie trzeba będzie tej wioski się potem wstydzić ...

 

UEFA zachowuje układ eliminacji dla mistrzów i nie mistrzów. Czyli szanse będą podobne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to napisał Leśnodorski: "my biletów na sektor gości nie sprzedajemy". Jak ktoś kibicuje Realowi to niech idzie na stadion Realu, albo na sektor dla ich kibiców.

Na całe szczęście wygląda na to, że sprzedaż będzie prowadzona dość inteligentnie i przypadkowi ludzie nie mają szans na bilety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co ta afera, przecież bilety można bardzo łatwo kupić :wink:                                                                                                                                                                 

 

http://www.viagogo.pl/Sports-Tickets/Football/Spanish-Premier-League/Real-Madrid-FC-Tickets/E-1961930

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minut temu, okoni napisał:

 

Powiedz mi drogi forumowiczu Eliocie gdzie się urodziłeś i gdzie mieszkasz? 

 

Na Mój Bytom też pluł ostatnio, mówił że nie gorol. Pewnie z jakiejś perły południa typu Zabrze albo Będzin.

Nawet nie wiem skąd on się tutaj wziął. Zwykły hachar i random, nie przejmuj się ;)

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×