Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

1,5 mln euro rocznie piechotą nie chodzi. II liga Chińska Rado pewnie czuje się jak luksusowa prostytutka

Ty byś pewnie odmówił ;)

 

A już tak poważnie, to mam nadzieję, że Sa wreszcie dostanie szansę na jaką zasługuje i ją wykorzysta.

Trzymam za niego kciuki, a Rado... krzyżyk na drogę i miska ryżu.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rado już w samolocie czy jakaś kontuzja ( albo kara za transfer ;) )

Ajax trochu lepszy, technicznie i taktycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Rado na trybunach, raczej żadna kontuzja, po prostu już chyba skończył karierę w Legii, choć oficjalnie podobno nie podpisał nic jeszcze.

Edytowane przez fryz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy przepaść? Bardziej zesranie. Widziałem Legię lepiej grającą.

Gdyby była przepaść to by było 3:0. A Ajax może miał jeszcze pół klarownej sytuacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nasz chłop Arek, fajna brama:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle dobrze że Milik strzelił. Liczyłem na niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie grają źle. Przepaści biorąc ogół i przebieg meczu napewno nie ma. Ajax jedna akcja, błysk Arka i gol. Natomiast widać różnice kilku klas wyszkoleniu technicznym, przyjecia, wygrane dryblingi. Ale od kogo my jestesmy lepsi technicznie? Wiec to normalne, natomiast nie zawsze tym się wygrywa.

Zobaczymy.

Edytowane przez toreso
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ajax - Legia... przepaść

Zwłaszcza w tej połowie...

Btw Kiedy oni się ogarną, że Gui to nie jest obrońca? Jak poszedł skrzydłem to od razu było groźnie. Jak dla mnie Gui na lewe, Kuchy na prawe, a Żyro do Chin.

Edytowane przez Sithman
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, grałby Rado i Duda i Ajax odpada wvpierwszym meczu. Po drugiej połowie wynik 1:2 iholendrzy mogliby być szczęśliwi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Legia juz dziś mogła mieć awans praktycznie. Niestety będą musieli zagrać u siebie "od nowa"

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wynik nie oddaje spotkania, legia zesrala się w 1 połowie ale za to w drugiej to Ajax mało istniał, mogły paść trzy brameczki szkoda, należała się wygrana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, jak to powiedział któryś z forumowych ekspertów: "różnica klas" ;). Szkoda, że nie wpadło, szkoda, że przez chorą sprawiedliwość w wydaniu UEFA rewanż na pustym stadionie, ale jakaś tam szansa na awans jest.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tego, że Berg nie zdjął Zyry, nie mogę sobie darować ;/ Pod koniec i Orlando nie wyrabiał, ale wygrała taktyka Smudy. Oby tylko w rewanżu zagrać na 0 z tyłu.

Edytowane przez Laptok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, to nie Twoja wina w końcu ;). Żyro bez rewelacji, ale to tak jak z Gui na obronie - nie do końca ta pozycja mimo wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dobrze, że Ajax wygrał. Liczę na bramkę Milika w rewanżu na stadionie Legii :)

Edytowane przez redo
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żyro... co on tam jeszcze robi, co za głąb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

EJ przecież Zyro miał pokazać jakim jest młodym talentem, wypalic , tak mi pisaliscie jak mówiłem, ze to lewak i drewno :-)

Smiem twierdzić, ze te wszystkie setki Legii gdyby miał Ajax to wpadły by do siatki, zawodnicy Legii słabo wyszkoleni technicznie i zero zimnej głowy, z 4 metrów walić w bramkarza :-)

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie wiem akurat czy to lewak, w jego światopogląd się raczej nie wgłębiałem, ale co do drewna - życzę każdemu polskiemu zawodnikowi z takimi warunkami fizycznymi bycia takim drewnem jak Żyro.

 

Ed: śmiem twierdzić, że gdyby Ajax potrafił sobie stworzyć takie setki, to faktycznie, może i by wykorzystał - niestety dla niektórych, nie potrafił. :)

Edytowane przez fryz
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh, szkoda, nie mogę odżałować tego meczu. Ale było, minęło. Jak chłopaki zagrają tak drugi mecz jak drugą połowę w Amsterdamie to o awans będę spokojny :)

 

Osobna sprawa to zamieszanie z Radoviciem, niestety prezes Boguś zginął od własnej broni. Przypominam że lubił przed meczami z krajowymi rywalami robić akcje typu, kupimy Stilicia, mamy oko na Możdżenia, itp, aby przeciwnika lekko rozproszyć. No to teraz tymi transferowymi gadkami tak rozproszył Radovicia że trener go odstawił na trybuny (tłumacząc że zawodnik jest jakby nieobecny). Kurna, czy nie można tego było wyciszyć  i załatwić po meczu ( dwu meczu). Jaką wartością dodaną jest Rado nikomu mówić nie trzeba. Śmiem twierdzić że wczoraj z nim w składzie Legia w drugiej połowie ten Ajax by powiozła. Mieli by wyższe szanse na awans i w spokoju zawodnika sprzedali za tydzień. A tak mamy dupny wynik po dobrym meczu i ( co było widać w pomeczowych wywiadach) gęstą atmosferę w szatni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mi obie te drużyny sa obojętne i pisze co widzę , może jak na polskiego zawodnika to on jest ewenementem ale nie ciężko zauważyć , ze polskich graczy znaczących cos po za granicami można zliczyc na palcach jednej ręki.

Jak warunki ma nieodpowiednie to może powinien grac na stoperze albo w koszykówkę :-)

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No takie są realia, każdy widzi że Żyro nigdy nie będzie Krystyną :) Chociaż fryzurką to chyba mogą konkurować ;)


Zyro pewnego poziomu już nie przeskoczy , ale jesteś albo wybiórczy , albo zbyt mało go  oglądasz, bo jak chłopak jest w formie to nieźle wymiata. powołania do repry czy zainteresowanie klubami z zagranicy nie bierze się znikąd .

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No takie są realia, każdy widzi że Żyro nigdy nie będzie Krystyną :) Chociaż fryzurką to chyba mogą konkurować ;)

Smiem twierdzić, ze chłopaki z niższych lig angielskich za pareset funtów tygodniowki grają lepiej. Nasi są przeplacani co na dobre jeżeli chodzi o boisko im nie wychodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×